Nacionālisms un teātris 122

Komentāri (122)

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: ir.lv/2017/04/25/nacionalisms-un-teatris/ […]

0
0
Atbildēt

0

ww88 casino 19.10.2019. 04.21

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: ir.lv/2017/04/25/nacionalisms-un-teatris/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Here you will find 51084 additional Information to that Topic: ir.lv/2017/04/25/nacionalisms-un-teatris/ […]

0
0
Atbildēt

0

Mantrausis 27.04.2017. 09.48

Īsti nav skaidrs, kā var pamatot NA, VL, TB, LNNK utt. nacionālismu vai vismaz kaut cik sakarīgus uzskatus (uzskatus kā vērtību, procesu utt.). Pieļauju, ka šai vidē, partijā var atrast virkni patiesi saprātīgu, izglītotu cilvēku, bet – kā citās partijās – arī šajā valda tukšums. Domās, darbos. Eksistēšana, veģetēšana, liekēdība. Faktiski – nez vai Raivis Dzintars vai Jānis Dombrava būtu gatavi dot vai dalīties pajumtē ar bezpajumtnieku ģimeni. Varbūt! Bet paši viņi jau kuro gadu ir lēti, vienkārši “Bomzēni”, kas tikai atbalsta vai iebilst jebkam, kas nāk no malas. Latvijas politika – viena alga kāda – jau gadus x reaģē uz kairinājumiem, kas saucas Brisele, ES, Brexit, Tramps, NATO utt. Kā var saukties par neatkarīgiem, ja domās un darbos esi ļoti atkarīgs????

+2
-2
Atbildēt

1

  basta > Mantrausis 27.04.2017. 10.35

  to Mantrausis

  “Faktiski – nez vai Raivis Dzintars vai Jānis Dombrava būtu gatavi dot vai dalīties pajumtē ar bezpajumtnieku ģimeni.”

  Varbūt tie, kuri latviešu valstij ir radījuši desmitiem miljardu lielus zaudējumus: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotība, kuru “saimniekošana” ir cēlonis bezpajumtniekiem, varētu padalīties? Vai vienotībnieki, VVF un citi welcom’isti ir pie sevis izmitinājuši pašu uzaicināto nēģeru ģimenītes? Dzintars un Dombrava nekad nav saņēmuši finansējumu no Latvijas postītājiem: Laventa, Melņika, Zaharjina, Savicka, Rāvja un desmitiem citu vampīru, kā tu to iedomājies, ka viņi varētu padalīties?

  NA iebilst pret Junkera, Tuska un Dombrovska īstenoto Putina projektu, maksimāla ES demogrāfiskā piesārņošana, UA dalīšanu krievu bandītiem un čekistiem, valsts mantas simtiem miljonu vērtībā dāvāšanu čekistiem, čekas maisu fanātisku sargāšanu un sodomijas un pedofīlijas lobiju.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

edge_indran 26.04.2017. 13.10

————Matīss Gricmanis:”Mūsu laikmetam tiešām ir problēma ar vērtībām, jo mēs esam izgājuši cauri kaut kādai visa – ģimenes, sabiedrības, tautas – dekonstrukcijai. Bet, lai atgrieztos pie vērtībām, vienīgais ceļš ir skatīties uz to, kā tu attiecies pret citiem cilvēkiem, cik bieži viņiem dari labu un cik bieži sliktu. Es pat nezinu, ko es gribēju pateikt…”

=======================================================================================

Vienīgais ceļš…uz Golgātu? Jānovēl Gricmaņa kungam izturību, lai jaunais censoņa nepagurtu iet uz priekšu patiesības meklējumos.

http://www.zinoviev.ru/pics/golgofa1.jpg

http://www.zinoviev.ru/ru/zinoviev/textgolgofa.pdf

+1
-2
Atbildēt

1

vitalisvita 26.04.2017. 01.24

Varu vien izteikt savu izbrīnu: – kada bija jēga pēc šādām atbildēm vēl turpināt interviju un skaidrot šī “personāža” viedokli par nacionālistiem…?

Jānis Iesalnieks runā par to, ka mērķis esot fundamentāli pārveidot sabiedrību. Kā?

————————-

Esmu samērā drošs, ka, viņuprāt, tas nozīmē, ka visi runās nacionālos saukļos. Tas ir viss, cik tālu viņu fantāzija sniedzas – ka ārējā forma būs mainījusies. Viņi jau par saturu nedomā. Viņuprāt, tas nav būtisks.

Un kāds tad būtu tas saturs, par kuru viņi nedomā?

————————————————–

Man ir ļoti grūti atbildēt uz šo jautājumu. Es nezinu. Paskatoties arī viņu lielākās iniciatīvas – tās jau nenāk no viņiem. Lielākā daļa no viņiem ir ļoti neprasmīgi politiķi, vienkārši pakļaujas jebkuram spiedienam, ko uz viņiem izdara.

Kā jums gadījās nākamais solis no Tēvijas sargiem un Parādnieka – uz teātri?

—————————————————————————-

Es visai daudz lasu, vismaz man pašam tā šķiet. Tā bija pasaule, kurā es jutos vislabāk. Kad strādāju pie Imanta, mācījos vēstures fakultātē, bet sakarā ar to, ka tas darbs man nepadevās īpaši labi, un sačakarēju mazliet arī skolu, biju izvēles priekšā – kas es vispār esmu, ko man vispār vajag? Un tieši tajā gadā Kultūras akadēmijā uzņēma dramaturgos.

+6
-6
Atbildēt

0

Anonīms 25.04.2017. 23.08

politika ir janēsajas ar naudu- vai nu tu liec nest, vai tev liek nest :DDDD

+1
-1
Atbildēt

0

mūsu alus 25.04.2017. 21.21

Īss intervijas atstāsts

—————————-

Intervējamais

“Es pat nezinu, ko es gribēju pateikt…”

Intervētājs

“Manuprāt, svarīgāko pateicāt.”

+9
-6
Atbildēt

2

Haris 25.04.2017. 19.16

Pa ilgiem laikiem gribas šeit ko pakomentēt.

Atceros, 2010. gadā Latvijas TV sāka rādīt spēli “Vai varu būt premjerministrs”, ko vadīja Baiba Strautmane un “žūrēja” Godmanis, Liepnieks un Žaneta Ozoliņa. http://www.lu.lv/zinas/t/4053/

“Ir” – Iročka – bija spēles “informatīvais sponsors”.

Nu, un pašā pirmajā spēlē ņēma un uzvarēja Gricmanis. Tajos laikos vēl šad tad mēdzu pārskatīt Iročku drukātā variantā. Jā, nākamajā numurā spēle tiešām bija pieminēta, bet – un tas laikam ir žurnālistikas meistarstiķis – autors bija pamanījies ne ar vārdu nepieminēt Gricmani.:)

Turklāt, ja nemaldos, toreiz Iročkā bija pat regulāra rubrika par jauniešiem, kuriem kādi panākumi. Ne vārda.

Bet toties tagad.. slavas saulīte un gara intervija.:)

+13
-7
Atbildēt

14

  Haris > Haris 25.04.2017. 19.17

  Un te gabaliņš no “Latvijas avīzes” raksta:

  “Pirms tam jaunais deputāta palīgs bija ticies ar savu politikas skolotāju Kasparu Zelli un abi aizrunājušies par to, ka vēsture Latvijā bieži tiek stāstīta ļoti ideoloģiski.

  Saruna [acīmredzot ar Kasparu Zelli – Haris] bija ievirzījusies par, kā teic Matīss Gricmanis, pirmo Igaunijas okupācijas laiku Vidzemē, kad 1919. gadā Igaunijas spēki kontrolēja lielāko Vidzemes daļu. Vēsture glabā faktus, kā Ziemeļlatvijas brigādes formēšanas laikā notika mobilizācija, kā daudzi jaunieši centās izvairīties no dienesta, kā viņus ķēra, izrēķinājās, dēvējot par “pretkara ideologiem”. Tā ir absolūti nepētīta tēma, jo neiederas skaistajā stāstā, kā no viena bataljona izauga Latvijas armija un izcīnīja Latvijas neatkarību par spīti visiem pārspēkiem, vāciešiem, sarkanajiem, Stučkas valdībai un apvērsumam Liepājā. “Kad es šo skatījumu izstāstīju Imantam (Parādniekam. – V. K.), viņš uz mani vai apvainojās. Tad sapratu, ka man laikam ļoti bieži nāksies piekāpties savam priekšniekam,” pasmaidot epizodi dzīvē un ainu izrādē slēdz lugas autors.”

  http://www.la.lv/cik-smagi-ir-but-nacionalistam/2/

  Tātad Zellis Gricmani uzmudinājis domāt.. par bēguļotājiem, par tiem, kuri nevēlējās cīnīties par Latviju, praktiski par dezertieriem.

  Bet vai atceraties, ar ko ievērojams Kaspars Zellis? Ar to, ka savulaik ticis tiesāts un NOTIESĀTS par piedalīšanos pilsonības tirgošanā.

  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/315770-pilsonibas_tirgotaji_tiesas_prieksa

  un

  http://at.gov.lv/lv/pazinojumi-presei/par-tiesas-sedem/arhivs-2003-2012/2006/oktobris/1522-uz-nenoteiktu-laiku-atliek-kriminallietas-izskatisu-par-pilsonibas-pirksanas-gadijumiem/

  “Apsūdzētie Anita Kolberga-Šumane, Laimdota Zlemeta, Inguna Varakāja un Kaspars Zellis, būdami valsts amatpersonas – LR Naturalizācijas pārvaldes Eksaminācijas centra vecākie referenti un Latviešu valodas prasmes, LR Satversmes pamatnoteikumu, valsts himnas teksta un Latvijas vēstures zināšanu pārbaudes komisijas locekļi – vairākkārt pieprasīja un pieņēma kukuļus par nelikumīgu palīdzību nokārtot LR Pilsonības pretendenta valodas prasmes un zināšanu pārbaudi tām personām, kuras nepieciešamā līmenī nepārvalda latviešu valodu.

  [..]

  Kasparam Zellim – nosacīta brīvības atņemšana uz vienu gadu sešiem mēnešiem ar pārbaudes laiku uz vienu gadu un naudas sods 10 minimālo mēnešalgu apmērā jeb 800 lati.”

  Tik tiešām, Gricmanis, Zellis un Aivars Ozoliņš beidzot atraduši viens otru.

  +19
  -6
  Atbildēt

  0

  Haris > Haris 25.04.2017. 19.26

  Adorno, Žižeks un.. Matrikss:)))) Hm, jocīgi, bet atsauces uz Hariju Poteru tomēr neatrodu.

  Un tad murgi Rietumu kreiso garā par latviešu privilēģijām (!) un to, ka latvieši nav pietiekami centušies, lai krieviem te būtu laba dzīve:

  “Ir, piemēram, drausmīgi stulbi apgalvojumi, ka cietumos biežāk dzirdami krievu uzvārdi. Pat ja tā būtu, tam vajadzētu būt lielam pārmetumam mums visiem, ka esam mūsu valsti padarījuši tādu, kas viņiem dod mazāk iespēju dzīvē nekā mums, latviešiem, kā privileģētai kārtai.”

  Ak deus, kāds idiņš.:)

  +17
  -7
  Atbildēt

  0

  uldis_rats > Haris 25.04.2017. 19.53

  Mjā, mani arī izbrīna apgalvojumi par kaut kādām latviešu privilēģijām… laikam cilvēks drusku paralēlā pasaulē dzīvo. Kaut vai kontekstā ar nepamatoto prasību pēc krievu valodas zināšanām, lai tiktu pie darba. Vai tiešām tas arī liecina par “latviešu privilēģijām”?

  Kā arī doma, ka nokļūšana cietumā ir rezultāts tam, ka nav tikušas dotas iespējas godīgi dzīvot – apgalvojums maigi sakot “dīvains”.

  +14
  -3
  Atbildēt

  0

  andrejs > Haris 25.04.2017. 20.19

  Reiz Sandis Točs Dienā ierosināja ieviest pret krieviem Latvijā pozitīvo diskrimināciju. Līdzīgi kā ASV… Nēģeru senči, lūķ, 200 gadus dzīvoja verdzībā un tagad viņi pelnījuši daudzus gadus īpašu attieksmi…

  Latvijā krievu liktenis esot bijis līdzīgs nēgeru dzīvei. Nezinu cik gadu desmitus krieviņi cieta, bet laikam jau kkas bija… 🙂

  +7
  -5
  Atbildēt

  0

  Haris > Haris 26.04.2017. 09.26

  P.S.

  Spēli sauca “Es varu būt premjerministrs”, nevis “Vai varu būt premjerministrs”.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Haris 26.04.2017. 09.40

  naciķi uzvedas kā izspārdīts skudru pūznis

  Haris te ierodas un uzvedas kā Iesalnieka troļļu armijas specvienības komandieris vai pat ģenerālis. Iespaidīgi. Varu derēt , ka ikdienā nēsā zābakus ar jo biezu zoli, lai var sapīgi spert.

  Cilvēks – M.Gricmanis izteica savu viedokli, bet naciķiem kā uguns pie astes. Viņi jau spriež pēc sevis,ka sludina tikai vienīgo pareizo patiesību.

  Bet es uzskatu, ka M.Gricmanis runāja ļoti godīgi , savu zinu – nesludinot kā pēdējās instances patiesību un tas ir tas, kas man patīk.

  Nu jā – naciķiem grūti sagremot, nēsājās te ar savam graizēm ….

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Haris 26.04.2017. 11.06

  skaisle,tev jo vairāk patiesību,jo labāk,lai nevienam nebūtu nekādu orientieru dzīvē,vai ne?

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Haris 26.04.2017. 11.19

  nu jau tu ērikiņ raksti vairs ne kā naciķis, bet jau kā fāsists, vai komunists – tie arī bija svēti pārliecināti, ka vienīgie zin pareizos orientierus saiedrībai.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Haris 26.04.2017. 11.33

  Un tu skaisle,nezini pareizos orientierus un orientējies tikai pēc zvaigznēm?

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  basta > Haris 26.04.2017. 12.03

  to Skaisle

  Gājiens, lai Ušmerikam nebūtu jāpamet RD vadība, teicams, kā jau rakstīju, čeka nemitīgi mācās. Domāju, ka vai nu čekisti bija pieķēruši puišeli ar nolaiztām bikšelēm, viņa guru, kriminālnoziedznieka Kaspara Zeļļa ietekme, jeb maza tukša cilvēciņa aizvainojums par viņa, viņaprāt, nepietiekami augstu novērtējumu no “naciķu” puses.

  Gan jau tas noskaidrosies, jo visi sūdi kādreiz uzpeld.

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  basta > Haris 26.04.2017. 12.21

  to Haris

  “Tik tiešām, Gricmanis, Zellis un Aivars Ozoliņš beidzot atraduši viens otru.”

  Vai paši, bez koordinatora?

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Haris 26.04.2017. 12.45

  nepārliecinoši – tagad jau tos, kas nepiekrīt Ušakova SC valdonībai Rīgā arī sauks par kremļa troļļiem , vai ne?

  EH semjon semjonič …

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > Haris 26.04.2017. 13.13

  Skaisle

  Nesatraucies! Čekas pārvaldītā Greizo spoguļu karaļvalsti, kur zagļus, apmelotājus un nodevējus ceļ godā, tos, kuri atbalsta UA dalīšanu krievu bandītiem un čekistiem, čekas maisu fanātisko sargāšanu, Putina favorītu preža krēslā un saskaņiešus pie nozīmīgākām silēm, jūsmo par čekas pasūtītām paskvilām, lai tikai tiktu saglabāta staļinistu – rusistu vara Rīgā, par kremliniem nesauks.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  edge_indran > Haris 26.04.2017. 16.13

  —————

  Bez satraukuma par LV 100. gadadienas svinībām un piešķirto līdzekļu apgūšanu:

  “Latvijas simtgade ir ļoti nozīmīga, un diskusijas par nepieciešamību atvēlēt svinībām lielu finansējumu ir bezjēdzīgas, jo ir jāsaprot, ka, lai kaut ko izdarītu, nepieciešamas pūles un nauda, intervijā Latvijas Radio sacīja eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.”

  http://www.wha.international/images/vaira_v%C4%AB%C4%B7e-freiberga%2C_davos-crop-u15492.jpg

  “Jau ziņots, ka no valsts budžeta Latvijas simtgadei papildus atvēlēs 22 miljonus eiro trijos gados. Savukārt 60 miljoni eiro ir kopējā summa, ko veido gan papildu budžeta līdzekļi svētkiem, gan ministriju un valsts iestāžu jau esošajos budžetos atrastie līdzekļi, pašvaldību finansējums, Eiropas fondu līdzekļi, nauda no mecenātiem un citiem avotiem.” http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/vike-freiberga-par-kritiku-simtgades-svinibu-izmaksam-latviesiem-ta-ir-slimiba.a232481/

  0
  0
  Atbildēt

  0

Aivars 25.04.2017. 16.14

Pat pret sīkajiem gariņiem, Kremļa troļļiem, NA darboņi baidās iepīkstēties. Daudzos gadījumos pat ir ar tiem uz vienu roku. Nožēlojami…

+11
-7
Atbildēt

1

  basta > Aivars 26.04.2017. 01.48

  Kā zināms IeM vada saskaņietis, Kozlovskis, bet DP un SAB, arī SC un Vienotības ieceltie darboņi. Nevar pārmest tieslietu ministrijai par milicijas un bandītu simbiozi.

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

Aivars 25.04.2017. 16.12

Skarbi teikts par NA darboņiem, bet patiesi. Žults viņiem ir, bet baidās cīnīties ar stipriem pretiniekiem – stiprākie būtu krievu specdienestu aģenti un tiem kalpojošā organizētā noziedzība – pret tiem NA pat neiepīkstas. Gluži otrādi, bieži vien balso kopā ar Saskaņu un ZZS par lēmumiem, kas vairo Latvijas atkarību no Krievijas un nabadzību. Liekulīgi tie mūsu NA.

+11
-6
Atbildēt

3

  andrejs > Aivars 25.04.2017. 18.41

  stiprākie būtu krievu specdienestu aģenti un tiem kalpojošā organizētā noziedzība – pret tiem pat neiepīkstas

  —————–

  Nezināju, ka NA vada (vai ir vadījuši) kādu no LR neskaitāmajām drošības iestādēm.

  +4
  -5
  Atbildēt

  0

  Aivars > Aivars 25.04.2017. 19.19

  NA sēž Tieslietu ministrijā (arī rakstā minētais Iesalnieks), tiesu varai tā kā būtu pienākums piedalīties cīņā pret organizēto noziedzību. Ārvalstu investori tiešā tekstā saka, ka dažu maksātnespējas administratoru darbībās redzamas organizētās noziedzības pazīmes. Vai kaut viens no tiem ir notiesāts ? Tieslietu ministrijas pseidonacionālie darboņi tos vēl piesedz. Tāpat PVN izkrāpējiem tiesas piespriež šokējoši maigus sodus, un Tieslietu ministrija neko. Tie ir fakti. NA vadīšana TM uzskatu ir pati sliktākā Latvijas vēsturē.

  +8
  -7
  Atbildēt

  0

  basta > Aivars 26.04.2017. 01.52

  Tieslietu ministrs nevar ielīzt Kozlovska un Solncevas brigāžu pārstāvju gultā. Ja ārvalstu investori zinātu par Haralda Velmera, Vienotības un Prudentija LM afēru, visi mestu Latvijai lielu līkumu.

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

Anonīms 25.04.2017. 15.03

ne par tēmu – katru reizi kā tu saki, tā nav telefona saruna, pasaulē kaut kur noteikti saskumst kāds drošībs policijas darbinieks …

+2
-1
Atbildēt

1

  Es > Anonīms 25.04.2017. 18.37

  Tas darbinieks nesaskums un nesapriecāies vismaz, cik ilgi sintētiskais intelekts nesajutīs emocijas… 😉 Visu saziņu skenē datori…

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

ierados 25.04.2017. 13.44

” VČK-NKVD-KGB-FSB bandu, kuras rīcībā ir miljardi līdzekļu un kurai kalpo vairāki miljoni neliešu, tai skaitā daudzi Eiropas politiķi un ierēdņi.”
Pareizi saki, dēls! Un tieši no viņiem nāk tā nejaukā smaka par liberālismu, rietumu “norietu”, krievu “īpašo ceļu”, pasaules glābēju misiju u.c. muļķības, ko mīl skandināt jebkuras krāsas nacionāļi.

+9
-5
Atbildēt

2

  basta > ierados 25.04.2017. 13.56

  Aizmirsi vēl piebilst, ka Meļņiks, Zaharjins, Savickis, Rāvis un Korens un viņu apteksnes, ir Latvijas patrioti. Vai ZRP, kas bija koalīcijā ar SC, būtu tie “nacionāļi”? Liberastiskuma aromāts viņiem patīk, uzvedās tā, it kā Rietumu pasaule jau raustītos konvulsijās un Maskava tūlīt būs pasaules galvaspilsēta, pret krievu “īpašo ceļu”, izturās ar lielu cieņu un sapratni.

  +6
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > ierados 25.04.2017. 14.37

  Daži nacionāļi nevis skandina par rietumu norietu,bet gan viņus uztrauc šī iespēja,tur ir zināma atšķirība,kuru daži ar ”aklumu” sistie īpašie krievu ceļinieki reizēm tā neuzkrītoši ”nepamana”.

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

Rasa 25.04.2017. 11.46

Intervija tikai apstiprina sajūtu, ka NA problēma ir – nespējā “noformulēt” savu vēlētāju, identificēties ar konkrētu vēlētāju segmentu, kas nav vienkārsi, uzliek atbildību. Nav iespējams un ticami – būt labam visiem. Tādēļ arī izvēle – par bērniem, pie tam,- par dzimstību, jo audzināsana prasa konkrētību. Politiskajā “katliņā”, zināmā mērā, tas nozīmē uzgriezt muguru vecajiem, tātad arī nacionālo ideju auklētājiem un uzturētājiem. “Viņu (NA) vēlētājiem svarīgi patiesībā tikai tas, ka viņi nodarbojas ar kaut ko destruktīvu.” – Garām, patiesībā, partiju “krīzi” rada tas, ka sabiedrība nespēj saskatīt, sagaidīt konkrētu, pozitīvu piedāvājumu.

+5
-2
Atbildēt

7

  Es > Rasa 25.04.2017. 11.51

  Rasa,

  NA nevar un nedrīks konkrēti formulēt vai identificēties, jo ar šo soli pazaudēs lielāko daļu savu vēlētāju… Jo izplūdušaki un neskaidrāki ir saukļi, mēŗķi, nostādnes, jo atšķirīgākiem balsotājiem ir pieņemama partija… Nu, kā panāksiet, lai R. Zīle formulē kopīgas nostādnes un mēŗķus ar Iesalnieku?

  +12
  -8
  Atbildēt

  0

  basta > Rasa 25.04.2017. 12.12

  Vai koservatīvliberālie internacionālie nacionālisti, kā Vienotība?

  Vienkārši NA nav viegli karot pret simts gadus veco pieredzējušo teroristu un noziedznieku, VČK-NKVD-KGB-FSB bandu, kuras rīcībā ir miljardi līdzekļu un kurai kalpo vairāki miljoni neliešu, tai skaitā daudzi Eiropas politiķi un ierēdņi.

  https://www.irlv.lv/2017/4/20/petijums-latvija-kluvusi-par-vienu-no-krievijas-organizetas-noziedzibas-centriem

  http://argumentua.com/STATI/ORGPRESTUPNOST-ROSSII-NA-SLUZHBE-KREMLYA

  http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/451110-guardian_bridina_ka_latvija_kluvusi_par_krievijas_spelu_laukumu

  +7
  -10
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 25.04.2017. 12.54

  Valdis. Vēlēsanas rādīs, cik lielu sabiedrības daļu apmierina miglas pūsana un nacionālie sovi. Tikmēr daudzas lietas tiek neatgriezeniski zaudētas un vienā brīdī varam attapties pie sasistas siles.

  +6
  -4
  Atbildēt

  0

  Es > Rasa 25.04.2017. 12.55

  Rasa,

  vai abi domājam par kombināciju – ZZS + SC ?

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  eltae > Rasa 25.04.2017. 13.22

  Ne velti “Saimnieks” nomainija Silenieku, kurš nelaikā palaida muti par sadarbību ar SC, pret Kājiņbērziņu.

  +10
  0
  Atbildēt

  0

  Es > Rasa 25.04.2017. 13.26

  Silenieks ir no Zaļajiem… Var arī nodot puzes ķeizareli. Uzticamāks ir be-be-bērziņš, kurš saimniekam gauži parādā…

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  andrejs > Rasa 25.04.2017. 13.37

  kā šim “be-be-bērziņam” izvedas saraudināt Trīcvaidzīti?

  +6
  -7
  Atbildēt

  0

fretka 25.04.2017. 11.27

Kaspars Dimiters, Roberts Kļimovičs, Matīss Gricmanis.

Uzminiet, kas viņiem kopīgs 🙂

+14
-7
Atbildēt

4

  Es > fretka 25.04.2017. 11.46

  fretka, Eriks, andrejs, lno. Uzminiet, kas kopīgs šiem… ;)))

  +9
  -10
  Atbildēt

  0

  uldis_rats > fretka 25.04.2017. 14.26

  Kas viņiem ir kopīgs? K.Dimiters – žultains “mākslinieks” kam simpatizē putlerlande un riebj Latvija, R.Klimovičs – mūsdienās tik populārais konvertīts, ar izbijušu TV karjeru un kā dzirdēts (pagātnē esošām?) atkarībām, M.Gricmanis – teātra režisors / personāžs ar rakstnieka amīcijām?

  Fretka, vai vari nedaudz precizēt kas ir tas kopīgais?

  Ja nepatika pret nacionālismu, tad K.Dimitera žults vairāk uz Vienotību adresēta, man šķiet.

  +8
  -4
  Atbildēt

  0

  andrejs > fretka 25.04.2017. 15.03

  K.Dimiters – žultains “mākslinieks” kam simpatizē putlerlande un riebj Latvija,

  ——————-

  droši, ka to šim ieborēja pareizticīgā kompartijas sekretāre, kurai bija par maz ar padlaikos par labu kalpošanu krieviem saņemtajiem labumiem un pie visa bija vainīga nepateicīgā latviešu tauta.

  To fretka, patiešām, kas šiem trim personāžiem ir kopīgs?

  +7
  -5
  Atbildēt

  0

  Haris > fretka 25.04.2017. 18.09

  Kopīgs?.. Nejēgas, kuriem visu mūžu ļoti patīk izrādīt savus meklējumus un vilšanās?:)

  +11
  -6
  Atbildēt

  0

Rasa 25.04.2017. 10.46

Matīss, tā skala, kur piemērīties saucas – Tēvu zemes mīlestība.

+7
-3
Atbildēt

39

  Anonīms > Rasa 25.04.2017. 10.48

  jā bet tu nejauc Tēvu zemi ar valsti

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 25.04.2017. 11.25

  Skaisle. – Tēvu zemes mīlestība.

  M.G.: “Mūsu laikmetam tiesām ir problēma ar vērtībām, jo mēs esam izgājusi cauri kaut kādai visa – ģimenes, sabiedrības, tautas – dekonstrukcijai.”

  “Kur ir tā skala, kas mani padara par labu vai sliktu cilvēku?”

  +8
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Rasa 25.04.2017. 12.07

  Rasa – nu runāsim tiešu valodu – nevienam nav problēma ar Tēvu zemes mīlestību. Latvija ir īpaša kaut vai tāpēc, ka mūsu. Problēma ir valsts, kura pārvalda šo zemi – mūsu – tautas un valsts attiecības. Kādas vērtību skalas te izmantot, kāda vērtība ir valstij, kas manu – latviešu tautu dzen iznīcībā. Bet tā tācu ir mana valsts.

  Es tā to domāju.

  +2
  -9
  Atbildēt

  0

  Es > Rasa 25.04.2017. 12.15

  Skaisle,

  sveicināta :)!

  Raugi, tas ar ko samēroties ir citas valstis un dažādi dati, kas raksturo mūsu sociālo un ekonomisko stāvokli. Viss pārējais ir poēzija… Un, pēc dažādiem salīdzināmiem datiem, mēs ar savu valsti esam piederīgi bagātāko un attīstītāko valstu kopumam. Jā! Šā kopuma dibengalam, bet tomēr!!!

  Ilga pelnu kaisīšana uz sev galvas nepalīdz nekādi risināt problēmas un arī daiļākus citu acīs nepadara…

  +12
  -4
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 25.04.2017. 12.40

  Tēvu zemes mīlestība -okupācijas laikā iebraukušo pēctečiem tas nozīmē mīlestību pret devītajā maijā atbrīvoto seno krievu zemi pribalķiku.

  +13
  -7
  Atbildēt

  0

  Es > Rasa 25.04.2017. 12.48

  Tā kā krieviem, lai ko tie mēģinātu uztaisīt, sanāk kalašnikova automāts, tā dažai slimai galvai, lai par ko runa, sanāk pribalķika un deviņmaijs… Arī par Tēvu zemi izsakoties… Nožēlojami! :/

  +8
  -12
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 25.04.2017. 12.56

  Es tev,(cenzēts),atgādinu,kāda atšķirība ir starp jēdzieniem tēvzemes mīlestība jeb patriotisms(no latīņu vārda tēvzeme) un nacionālisms jeb savas tautas mīlestība.

  +8
  -5
  Atbildēt

  0

  Es > Rasa 25.04.2017. 13.00

  Ir skaisti, ka nevienam neadresētai remarkai piesakās kāds, kurš tajā saskata sevi :))))

  +7
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 25.04.2017. 13.03

  Jā,ir skaisti,ka slima galva sadomā citus saukāt par slimām galvām.

  +8
  -7
  Atbildēt

  0

  Es > Rasa 25.04.2017. 13.11

  Skaistulis bitīt-nieks nobeidz skakaisti…

  Tagad uzraksti kaut ko, lai visi redz, kam te pēdējais vārds būs sakāms… ;))

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Rasa 25.04.2017. 14.29

  beidziet apsaukāties, tas ir mans lauciņš

  Valdi, nē – es sevi nesalīdzinu ar citiem – jo tad jautājums – ar ko man sevi salīdzināt – ar to bomzi, kuru satiku sētā pie atkritumu konteineriem, vai ar – teiksim šī žurnāla vienu no varoņiem – Ievu Iltneri. Es domāju ne a r vienu un ne ar otru.

  Es esmu mana atbildība un arī Latvijas valsts ir mūsu atbildība.

  Kā Tu domā, kāpēc IR žurnālā , kuru naciķi sauc par liberastu žurnālu , komentāros ganās tik daudzi naciķi?

  Un vēl – lai problēmu risinātu – tā ir jānosauc. Jāsaprot. Un tad būtu jāsakas risinājumam. Tā es uzskatu.

  +6
  -6
  Atbildēt

  0

  Es > Rasa 25.04.2017. 18.01

  Skaisle,

  Es domāju, ka tos, ko sauc par naciķiem ir jāsauc par kremliniem. Viņi vai nu par naudu vai no sirdsšķīstas gara nabadzības retranslē kremļa ideologu istrādātās kontrukcijas un ideomas. Viņi būs visvairāk rodami tur, kur kremļa pakalpiņi saredz savus pretiniekus – pro- eiropeiski un demokratiski virzītās interneta vietnēs…

  Valsts, kura ir mūsu un par to arī atbildam, ir, manuprāt, visnotaļ veiksmīgs stāsts par to, kā var izlīst no bederes, kurā sabijām 50 gadus. Kritizēt trūkumus? Protams! Nolikt visu līdz ar zemi, ka te viss ir pagalam, visi mirst un nākotnes nav (edge_indan saukļi) ir nepamatoti un nekonstruktīvi.

  +7
  -6
  Atbildēt

  0

  basta > Rasa 26.04.2017. 02.02

  Visi kremlini, kas nedala uztuēšanās atlaujas krievu bandītiem un čekistiem, vēlas atvērt čekas maisus un nebalso kopā ar SC par prezidentu un nozīmīgāko ministru posteņiem.

  +3
  -6
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Rasa 26.04.2017. 09.51

  Valdi, tas, ko raksti – man smird pēc pozitīvisma kampaņas. Ellē to zemisko muldēšanu, kad mums pielēja ausis un acis, kamēr paši pozitīvisti valsti tā izaga, ka tā – mana valsts joprojām knapi dveš.

  Viena lieta – mūsu nenotikusī cīņa par Rīgu, tās atdošana kremļa SC, otra lieta – tikai kārtējais piemērs, šorīt ziņās klausos – cik tur gadu laikā no Latvijas jau aizbraukuši apmēram 17% tās iedzīvotāju.

  Reemigrācias plānam – t.i. – lai tautiešus atgrieztu Latvijā , vajagot naudu. Nu tas ir tas , kas manī izraisa bezcerību – tālāk tiek uzskaitīts, cik simti tūkstoši tiek tērēti reemigrācijai, kamēr – katru dienu Latvija zaudē 55 cilvēkus – tie nomirst vai aizbrauc. Un tu tiešām man gribi iestāstīt, ka latvieši brauks šeit atpakaļ,ja te uz vietas turpināsies valsts izzagšana un tautas apzagšana?

  Tiešām – labi, meklējiet, kādus kas vēl klausās un tic tām muļķībām, es šo reemigrācijas naudas šķērdēšanu uzskatu tikai par kārtējo veidu kā izzgat valsti – kad politiķi un ierēdni likumīgi drīkst izklaidēm tērēt mūsu naudu.

  Tāpēc – es palieku pie sava viedokļa – šābrīža Latvijas valsts ir represīva pret saviem iedzīvotājiem.

  Naciķi ir tikai vieni no , kuri steidzas pārdoties maksimāli izdevīgi. Vai viņu sauc par nacionālistiem, vai kremliniem – man ir pilnīgi vienalga – man viņi ir un paliek naciķi – īsi un ceru , ka maksimāli nicinoši.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 26.04.2017. 11.56

  Skaisle. Valsts neko nepārvalda, valsts esam mēs visi, te un tagad.

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 26.04.2017. 12.11

  Ēriks. Nav iespējams atbildēt atbrīvotāju vai ekonomisko u.c. imigrantu vietā. Domāju, ka nevienam cilvēkam nav svesas pamatvērtības un jūtas, it īpasi, ja cilvēks ir bijis spiests pamest dzimteni un pat, ja atrodas neapskaužamā situācijā.

  Par definīciju. Acīmredzot ir kāds iemesls, kādēļ izvēlaties pretstatīt nacionālismu un patriotismu. Tomēr, domājot par Latviju , vairāk cerības lieku uz to, kas sos jēdzienus vieno nevis sķir.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Rasa 26.04.2017. 12.44

  Rasa – mans – es esmu valsts – ir iespēja maksāt nodokļus, piedalīties vēlēšanās un citās sabiedriskās aktivitātēs.

  Viena lieta ir kopējā atbildība – valsts esam mēs, otra lieta- kā tas konkrēti izpaužas – valsts esmu es.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 26.04.2017. 15.38

  Rasa,es nepretstatu nacionālismu patriotismam,es gribēju parādīt šo jēdzienu atšķirību.Ja tēvzemi apdzīvo cilvēki ar pretējiem mērķiem,tad tēvzemes mīlestība izpaudīsies apmēram tā:

  Reiz vēzis, gulbis, līdaka

  Bij’ vezumu aizvest apņēmušies,

  Un visi trīs tur iejūgušies,

  Tie lien no ādas, bet nekā!

  Tiem vezums nekust ne no vietas,

  Kaut gan tas gluži viegls šķietas:

  Jo gulbis raujas mākoņos,

  Un līdaka velk ūdeņos,

  Bet vēzis rāpjas atpakaļ.

  Nacionālisms tēvzemes mīlestībai dod konkrētu virzienu,mērķi – padarīt šo vietu piemērotu labai dzīvošanai tai tautai,kura šo vietu uzskata par savām etniskajām mājām plus tiem,kam patīk šīs tautas dzīvesveids un kuri spēj pielāgoties šim dzīvesveidam.Tā un tikai tā mēs saglabājam pasaules daudzveidību un iespēju dažādiem cilvēkiem ar dažādām prasībām pret dzīvi atrast sev vispiemērotākās mājas.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 27.04.2017. 12.05

  Skaisle. Precīzi. Var izpausties savu iespēju un vispārējo noteikumu robežās. Var klusēt, var balsot ar kājām. Un var turpināt savu valsti un līdzpilsoņus uztvert kā neizsmeļamas raktuves.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 27.04.2017. 12.21

  Ēriks. Mēs varam tikai modelēt kā tas varētu būt, izejot no pieredzes un zināsanām. Bet kā tas ir patiesībā, kā sevi Latvijā saprot dažādos periodos iebraukusie un vietējie, to var mēģināt noskaidrot tikai veicot plasāku pētījumu. Vienam gan negribu piekrist, ka patriotisms tiek sasaistīts ar sociālo stāvokli, nabadzību. Vai var apgalvot, ka, par deklasētu uzskatīts bezpajumtnieks, ir mazāk patriotisks kā, teiksim, kāds administrators vai ierēdnis?

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 27.04.2017. 13.04

  Nesapratu,kurš saista patriotismu ar sociālo stāvokli?

  Kāpēc gan ne,plašākiem pētījumiem nupat ir sevišķi piemērots brīdis,tuvojas devītais maijs un pie atbrīvotāju pieminekļa varētu veikt ļoti skaistu un plašu pētījumu.Arī par to,kā patriotismu iespaidojuši dažādie iebraukšanas periodi,piemēram ,tas periods,kad pie mums masveidā iebrauca latviešu glābēji un atbrīvotāji,lai atpalikušo zemnieku tautu izceltu saulītē un veidotu jauna tipa-padomju tautu.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 29.04.2017. 01.45

  Ēriks. “Bet es tā mazliet sķiriski skatos uz pasauli, un tur ir zināmas sķiriskas atsķirības starp “vislatviesiem” un to kompāniju, kurā es biju… Savukārt “vislatviesi” sevi uzskata par vidussķiru, nāk no puslīdz vidussķiras ģimenēm, un arī Raivis Dzintars, kas ir tuvāk man, ir izcīnījis tomēr, ka ir vidussķiras cilvēks, un vienmēr par sevi tā ir domājis.”(M.G.) Un tomēr, nacionālisms un patriotisms nebūtu jāsasaista ar sabiedrības sociālo noslāņosanos, jāpiesaista sociālam slānim, sķirai.

  Intervijas noslēdzosā atziņa vairāk simpātiska un tuvāk patiesībai. “ES domāju – tā noslēdzosā atsķirība patiesībā – ir, ka mēs visi esam nacionālisti, bet var būt nacionālists, kas nebaidās no visas pārējās pasaules un ir pietiekami paspārliecināts un pieņem to, ka gribam būt daļa no pasaules.”(M.G.)

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 29.04.2017. 03.04

  Ēriks. Mēģināt saprast nav obligāti un arī brīdis nekad nebūs piemērots. Negribu piekrist, ka tās ir tikai nianses. Runājot par patriotismu, toleranci, Latvijas redzējumu un nacionālajām jūtām, jūs piedāvājat visu raibo publiku “mest pār vienu kārti”. Nesaskatiet atsķirīgo starp vietējiem pirmskara cittautiesiem un, piemēram, virsnieku ģimenēm, kas ieņēma svaigi atbrīvotos izsūtīto un bēgļu dzīvokļus vai – 70-80.g. pad. industralizācijas imigrantiem vai – sistēmas beigu galā iebraucējiem no R, A, Sibīrijas vai – uzturēsanās atļauju saņēmējiem. Varu padalīties ar privātu stāstu par pirmskara Latvijas krievu, darbnīciņas īpasnieku Rīgā, kas bija patriots un okupācijas pretinieks un brīvi pārvaldīja latviesu valodu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 29.04.2017. 07.53

  Ja cilvēks patiešām ir nacionālists,viņš ņems savas tautas sakrātās vērtības savas personības pamatā,un paņems no pārējās pasaules citu tautu sakrātās vērtības,papildinot šo pamatu ar derīgo citu tautu pieredzi,jo normāla cilvēka īpašība ir spēja mācīties.Ja nacionālisma nav,nav arī pamata,cilvēks ir kā norauta rudens lapa,kuru vējš pūš uz kurieni vien grib,tāda ir atšķirība starp atvērtību un caurstaigājamību,baltu lapu,kuru var aprakstīt visādi garāmgājēji un caurstaigātāji.Patriotisms ir piesaiste ar nenosakāmu saturu,tur var būt viss kas,arī boļševiku samācītās vispasaules revolūcijas,marksisma,šķiriskuma,genderisma,multikulturālisma,krievu pasaules utt. murgi.Atvērt sevi vajag tikai labām lietām,bet sliktām un ļaunām lietām durvīm jābūt ciet,bet bez nacionālisma šādu filtru izveidot nav iespējams.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 29.04.2017. 11.00

  Ēriks. “Patiesām nacionālists” neko “neņem”, tas nav iespējams. Nacionālists nav prāta konstrukcija, nevar pieņemt lēmumu – būt par nacionālistu, pamatā, tās ir jūtas, iegūtas caur audzināsanu, pieredzi, izglītību, saņemtas ar mātes pienu, ja vēlaties līdzībās, tad ar saknēm dzimtajā zemē un ar zariem debesīs. Nebūsim skaudīgi, arī cittautiesiem ir sīs jūtas, bet jautājums, kurā zemē ir saknes un kādās debesīs – zari.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 29.04.2017. 12.04

  Un kurš apgalvo,ka nacionālisms ir prāta konstrukcija?Es arī vienmēr esmu teicis,ka nacionālisms ir cilvēka dabiska īpašība,kuru var vai nu attīstīt,pieņemot tomēr lēmumu padziļināti apgūt savas tautas sakrāto pieredzi,vai arī gluži pretēji – dažādu internacionālistu un citu -istu ietekmēti,novērsties no savas tautas garīgā mantojuma un pievērsties dažādu teoriju,mākslīgu prāta konstrukciju nekritiskai apgūšanai un pieņemšanai.Apgalvojums,ka īsts nacionālists neko neņem,gan ir visai dīvains,kāpēc gan neņemt labas lietas no citu tautu pieredzes,ja tās papildina un nav pretrunā ar savas tautas garīgo mantojumu?Neredzu tur loģiku.Protams,ka kultūras mantojums un līdz ar to nacionālisms ir katrai tautai…ja vien to nav pārāk nomocījuši visādi iekarotāji vai eksperimentatori,mēģinot dzīvē ieviest plānprātīgas sociālās vai reliģiskās teorijas un utopijas,tad nacionālisms ir balstīts nevis tautas gadsimtos sakrātā pieredzē,bet gan ir stipri piesārņots ar visādām sadomātām,uzspiestām teorijām.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 29.04.2017. 14.06

  Ēriks. Labi. Redzu, ka neatkāpsities no racionālā pamata, prāta kontroles pozīcijām. Un tomēr, esot prombūtnē, tas nebūs kultūras mantojums un sakrālā pieredze (par pēdējo gan neapgalvosu) par ko jūs nespēsiet nedomāt, bet jūtas – vizuālās bildes, atmosfēra, sajūtas, kas atgādinās par piederību. Viss, kas ar prātu tiek uzcelts apkārt, ir pēc tam.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 30.04.2017. 11.43

  Gala rezultātā, protams, ir apzināta izvēle, nostāja, savas vietas apzināsanās, pieņemts lēmums.

  P.S. Rakstot ieprieksējo komentāru vairāk piedomāju, vai ir iespējams pilnībā pieņemt, identificēties ar jauno mītnes zemi. Par patriotismu, nacionālismu iebraucēju kontekstā.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 30.04.2017. 15.37

  Nu,ja cilvēka bērnība un dzīve vispār dzimtenē nav bijusi diez ko rožaina,viņš tur varbūt pat juties kā ”baltais zvirbulis”,pārbraucot dzīvot citur un jūtoties tur labāk,komfortablāk kā tēvzemē,identificēšanās ar jauno vidi ir pilnīgi iespējama.Bet,ja cilvēks brauc uz citu valsti ar mērķi to pārveidot pēc savas saprašanas un vietējie viņu uzskata par nelūgtu ciemiņu vai pat kolonizatoru,būs nevis identificēšanās,bet gan savstarpēji kašķi un visi jutīsies slikti.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 01.05.2017. 06.21

  Tāda ir vēsturiskā situācija. Vienmēr jāpatur prātā sabiedrības tendence polarizēties, etniskās kopienas. Līdzīgi kā latviesu sabiedrībā, arī tajās viss nav vienā krāsā. Tādēļ arī, manuprāt, vienīgais ceļs ir – saprast. Par bērnības iespaidiem gan nepiekrītu, bērnības atmiņas ir visspilgtākās un tām nepiemīt nabadzības krāsa, izņemot, galējības. Vēlme atgriezties savā bērnības zemē ir tikai normāla.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 01.05.2017. 12.11

  Nabadzības krāsa nav tas sliktākais,ir arī vēl neiecietība,vardarbība,alkoholisms,atpalicība …

  Sabiedrībai pašai nav tendences polarizēties,sabiedrība polarizējas nepareizas politikas dēļ.Nacionālisms -savas tautas mīlestība – ir tendēts uz visas tautas vienmērīgu attīstību,bez nacionālisma idejas valdošā elite var sākt rūpēties par atsevišķiem sociālajiem slāņiem un rezultātā dabūt noslāņošanos un polarizētu sabiedrību.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 01.05.2017. 21.33

  1.Jūsu piedāvātā buķete jau liek domāt par visas sabiedrības problēmu. Var sausmināties un audzēt uzraugosās institūcijas, bet atbildīgi būtu, ja tiktu uzrādīti cēloņi. Bezcerība, nespēja izrauties, bet galvenais – vispārējs tiesiskais nihilisms ir tas, kas jāmaina vispirms. Paradokss, neiespējami, bet tā ir joma, kuru gadiem kūrē NA. Par kādu “vienmērīgu visas tautas attīstību un …rūpēm par sociāliem slāņiem ” jūs sapņojat, vai tas ir joks?

  2. Divkopienu valstī polarizēta sabiedrība ir realitāte. Starp abiem poliem ir jāveicina dialogs, tolerance, jācensas atbrīvoties no klisejām un virspusējiem pieņēmumiem. Bet tas nedrikst pārvērsties par masku balli, vienu aizstāsanu ar citiem.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 02.05.2017. 07.39

  Es jau tieši runāju par cēloņiem – okupāciju,kas sajaukusi dabisko lietu kārtību,kad vienā teritorijā dzīvo cilvēki ar līdzīgiem mērķiem un sapratni par lietām,turpretī tautu vardarbīga sajaukšana,ar kuru nodarbojas gan okupanti,gan mūsdienu velkamisti un multikulturālisti,noved pie šīm nejaukajām problēmām,kuras pēc tam ir grūti risināmas.Tiesiskuma trūkumu nevar pārmest tikai NA,jo likumu sistēma radīta ilgstoši,likumi iet caur Saeimu,kur NA ne tuvu nav vairākums,tiesas ir neatkarīgas un tiesneši tiek iecelti uz mūžu dažādos laikos,turklāt līdz tiesai vēl jānonāk,kur vispirms jāpastrādā iekšlietu sistēmai,ķerot blēžus un citus noziedzniekus.Nacionāli orientētas partijas Saeimā pie mums vienmēr bijušas mazākumā,tāpēc nacionāla politika Latvijā tiek realizēta ļoti vāji.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 02.05.2017. 11.54

  “Mana bērnība Rīgā nebija visnotaļ viegla, jo biju krievu vecāku dēls. Īstenībā mans tēvs bija sūtīts uz Latviju, lai valsti okupētu. Par spīti sim nepatīkamajam apstāklim, manī attīstījās stipra saite ar Latvijas tautu. Varbūt manas ģimenes pretrunīgā vieta tur ir tā, kas veicinājusi manu no sirds izjustu atbalstu latviesu patstāvībai un valsts suverenitātei.” (M.Barisņikovs) “- vai ir iespējams trāpīgāks un cilvēcīgi vairāk uzrunājoss formulējums tam nulles punktam no kura būtu jāizkustas…” (A.Margēviča). Domāju, ka dialoga veidosana ir individuāls process un gribēts no abām pusēm. Bet valsts uzdevums ir definēt situāciju un nospraust robežas. Piemēram, kā sprast vadosu personu, kas vienā situācijā pie atloka nēsā kaimiņvalsts atribūtiku, nākosā – LV karodziņu, kāds piemērs tiek radīts.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 02.05.2017. 12.14

  Par tiesiskumu un NA. Nav labi slēpties aiz vairākuma. Sīkums – trolejbusu atsaites – neloģisks likuma labojums, kuru iesniedz NA. Kādas konsekvences? Pakalpojums RS, lielos vilcienos – vēsturiskā centra norakstīsana, saasinās jau tā komplicētā situācija ar denacionalizētiem īpasumiem (izsūtītie, represētie, 50 g. izsaimniekosana), Rīgas cirks u.t.t. Tā veidojas neticība tam par ko jūs runājat un tiesiskais nihilisms, kas saēd Latviju.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > Rasa 02.05.2017. 14.45

  Rasa

  Kāpēc tad Vienotība neņem sev to jomu? Tāpēc, ka TM salīdzinot ar ĀM un IeM ir kā naglu cehs pret desas vai šņabja fabriku. Cik naglas (saspraudītes, zīmuļus un papīru) aiznesīsi uz mājām? Tieslietu ministrs neko nelemj, bet iekšlietu ministrs pastāvīgi ir kontaktā ar noziedzniekiem, kas nodara valstil miljardu zaudējumus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Rasa 03.05.2017. 07.26

  Kļūdas gadās visiem,bet tā tendence,ka par tiesiskuma stāvokli brūk virsū tieši NA,bet par noziedznieku ķeršanu,pierādījumu vākšanu,kas ir pats nozīmīgākais etaps,lai tos pēc tam var notiesāt un ielikt cietumā,,nevienam pārmests netiek.Vai šeit nav vienkārši manāma tendence nomelnot vienīgo nacionālistu partiju un nacionālismu kā tādu?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Rasa > Rasa 03.05.2017. 13.06

  Man nav ko slēpt, augstāk par visu turot Latvijas ideju, par NA ir balsots visus sos gadus. NA nozīme nacionālās pasapziņas un vērtību uzturēsanā, valodas nosargāsanā nav apsaubāma. Tomēr, vai varat nosaukt konkrēti padarīto, kur sīs idejas būtu realizētas (izņemot cīkstēsanos ap uzturēsanās atļaujām); vai NA novērtē saiti ar elektorātu; kas ir darīts, lai apzinātu un mainītu situāciju attiecībā pret tiem tautiesiem, kas ir spiesti pamest Latviju? Vai ir informācija kā sodien dzīvo okupācijas režīma represētie, izsūtītie?

  Bet attiecībā uz tiesiskumu, lai kurā līmenī grieztos, situācija nav normāla.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  basta > Rasa 03.05.2017. 13.40

  to Ēriks

  Nav viegli sadzīvot kopā ar organismiem, kuru izpratne par “labo un ļauno” ir diametrāli pretēja homo sapiens.

  0
  0
  Atbildēt

  0

eltae 25.04.2017. 10.38

Interesanti! Izņemot Saskaņu – kuras idoloģija “Vienotā Krievija” nevienai citai partijai ideoloģias nav. Parādnieka ideoloģia ar bizi un bez tās desmītiem gadu bija demogrāfija, varēja tikai pabrīnīties, kā viņs izturēja to zākāšanos no visu pārējo bijušo un vēl šodien eksistējušo partiju puses. Biju izrīnīts ka, Kučinskis sāka pieminēt demogrāfiju laikā,kad acimredzami bez musulmaņiem valstij nepastāvēt.

+5
-5
Atbildēt

6

  Anonīms > eltae 25.04.2017. 10.46

  ja tev kučinskis uz galda nomestu 2 miljonus – nu tā – neko sev neatsaki – tad arī tu izturētu to ko sauc par suņu riešanu, kad karavāna iet talāk

  +6
  -5
  Atbildēt

  0

  basta > eltae 25.04.2017. 11.06

  Kā Kučinskis šitā izgāzās? Būtu tos 2 miljonus ieskaitījis Parādnieka off-shore kontā, neviens gailis pakaļ nedziedātu.

  +4
  -9
  Atbildēt

  0

  Anonīms > eltae 25.04.2017. 11.19

  ak tad tik labi zini, ka parādniekam ir ofšori, bet nu kā ir – ja ofsoros ieskaitītu , tad of soros butu jānotriec , bet tagad – likumīgi un tikumīgi par mūsu naudu var vizināties pasauli un baudīt dzīvi

  Tikmēr lasu, ka pašvaldības policisti no kārtējā pritona izņem kārtējo mazuli un atdod omei . Un tad brīnāmies, kur rodas tik nekrienti bērni, kas dzer un narkojas. Brīnāmies un gribam sist un nosist tādus – viss uz ko esam spējīgi

  Tieši tāpēc es saku, ka Einfelda grāmata ir ģeniāla māksla – jo tur ir šī mūsu sabiedrības seja – nesmukā, slēptā , ne tā, kuru mēs rādām valsts svētkos vai pasaulei …

  +5
  -5
  Atbildēt

  0

  Es > eltae 25.04.2017. 11.49

  basta,

  Tik plašas zināšanas par Parādnieka kontiem, jo tos kopā vērāt, esat to pārvaldnieks, esat no KNAB vai Fin. Pol. vai vienkārši esat muldoņa un basta? ;)))

  +7
  -7
  Atbildēt

  0

  basta > eltae 25.04.2017. 11.49

  Lai lietotu uz vietas, nauda ir jāatmazgā, bet tie būs kādi 30% zudumi. Neskatoties uz to, ka Parādnieks spēlēja hokeju pret Hitlera pēcteci – Lukašenko, domāju vienalga tik saprāta viņam ir, lai par dažiem tūkstošiem nopirktu gatavu ārzonas firmu, atrastu banku, vizdrīzākais Āzijā, kur atvērt rēķinu un tērētu naudu tikai ārzemēs.

  Par viņa kontiem nezinu, bet pēc loģikas, ja jau Kučinskis viņam uzdāvināja divus miljonus, kā ziņo droši avoti, tie kaut kur jāpaslēpj.

  +5
  -6
  Atbildēt

  0

  Es > eltae 25.04.2017. 11.54

  basta,

  anekdoti par čigānu, ko milicis atrod ar kandžas aparātu, ziniet? Līdzība ar jūsu loģiku ir nepārprotama :)))

  +6
  -7
  Atbildēt

  0

Anonīms 25.04.2017. 10.15

starp citu , ar lielāko nacionāismu dzīvē esmu saskārusies Norvēģijā – tik bieži – we are proud – ne no vienas citas nācijas, nekur citur neesmu dzirdējusi

Bet nu jā. Lai tā teiktu – ir jābūt pamatam.

+2
-3
Atbildēt

0

Anonīms 25.04.2017. 10.12

Kad man būs laiks, saņemšos un rakstīšu citātus no O. Mauriņa grāmatas par latviešu naciķiem – “patriotiem” – grāmata saucas Nelaikā dzimušie.

Tas traģiskais ir tas, ka laiks ir pagājis, bet nekas nav mainījies – tas domāšanas veids ir palicis.

Bet …

Tā nav tikai šo naciķu vaina, tā ir mūsu visu atbildība un vaina. Mēs nesarunājamies, mēs nediskutējam.

Piemēram, Eglāja Kristsone grāmatā Dzelzsgreizējs apgalvo, ka latviešu inteliģence sadarbojoties ar čeku un baudpilni braukājot uz bagātajiem Rietumiem , veicināja , lai neteiktu panāca PSRS sabrukumu.

Lūk, šis apgalvojums joprojām ir diskiusijas vērts.

Mani jau 101x minētā romānu sērija par Latviju – tieši tāpat – vai par to nevajadzētu diskutēt ?

Pie tam nevis tādā RĪGA2014 es teiktu – bandītu stilā – paši pūta paši dega, ti.i. – paši visu naudu nokopa un paši sevi slavēja …

nu jā – bet – man no IR pienākas cepums – visu interviju izlasīju ļoti rūpīgi, varbūt lasīšu vēl – jo tik ļoti daudziem apgalvojumiem es piekrītu … tā ir !

+7
-7
Atbildēt

0

basta 25.04.2017. 09.59

“Stulbi sanāca, ka tieši tagad ir priekšvēlēšanu laiks.”

Tik tiešām, šitāda sagadīšanās! Ar tādu talantu droši var doties uz kazino.

“ka reiz esat teicis draudzenei: “Kad kļūšu par Latvijas vadoni…”

Nu jau par šerpu, vadoņa lomai saimniekam gatavībā jau ir savi zatleri un vējoņi. Pietiek atcerēties jauno censoni, LPP/LC un ZRP biedru, Valteru Frīdenbergu, kurš nebija mazāk “talantīgs”.

+13
-9
Atbildēt

4

  andrejs > basta 25.04.2017. 13.22

  Frīdenbergs ir pareizi elastīgs.

  +5
  -5
  Atbildēt

  0

  basta > basta 25.04.2017. 13.28

  Nesapratu. LPP/LC beidzās un viņš, loģiski, iestājās radniecīgā ZRP. Tik pat labi varēja iestāties arī SC, same shit.

  +8
  -5
  Atbildēt

  0

  andrejs > basta 25.04.2017. 13.35

  sirdī LC un ZRP vienoja mīlestiba pret visu krievisko, bet uz āru tās tomēr pozicionējās atšķirīgi. SC būs nākamais solis evolūcijā.

  +8
  -6
  Atbildēt

  0

  basta > basta 25.04.2017. 13.40

  Kas atšķirīgs? SC un ZRP jau bija koalīcija, ko izjauca Olšteina sešinieka aiziešana. Kur nu vēl tiešāk?

  +10
  -5
  Atbildēt

  0

jupissb 25.04.2017. 09.51

Laba lasāmviela, un jaunais cilvēks ne pēc gadiem dzīvesgudrs. Daudz citātu, kurus varēšu aizņemties, diskutējot forumos 🙂 Ar juristiem vajadzēja pakonsultēties, ne vienam vien uz varžacīm uzkāpa…

Jānoskatās izrāde, un ar nepacietību gaidīšu Jelgava 94 ekranizējumu. Mana pilsēta, mana jaunība.

+9
-11
Atbildēt

3

  andrejs > 25.04.2017. 09.58

  Vai Kārkli JRT patika?

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  jupissb > 25.04.2017. 10.06

  Diemžēl neredzēju, varbūt vēl izdosies. Paldies par atgādinājumu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > 25.04.2017. 13.21

  Noteikti aizejiet. Ipaši pārliecinoša galvenajā lomā ir latviešu labākā teātra aktrise Baiba Broka.

  +4
  -6
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 25.04.2017. 09.33

…Viens ir tas, ka viņiem visu laiku ir vajadzīgs ienaidnieka tēls – kaut kādi mistiskie liberāļi, kuri it kā pārņēmuši varu. Es gan nezinu, kur tie liberāļi ir…+++ Tieši vakar izlasīju vienu rakstu LA par šo tēmu :

” Idejas, kas apdraud Eiropu. Saruna ar Francijā strādājošo latviešu juristu.”

…Eiropas civilizācijai ir divi galvenie apdraudējumi. Tie varētu šķist pat radikāli pretēji, bet pamatā to darbības modelis ir tas pats – liberālisms un islāma ideoloģija….

…mūsdienās apdraudējums Eiropas civilizācijai nāk ne tik daudz no cilvēku grupām vai karapūļiem, cik no idejām un ideoloģijām. Šādas ideoloģijas ir divas – tā saucamais liberālisms, kas patiesībā ir kreisais, radikāli sekulārais progresīvisms jeb neomarksisms, un islāma ideoloģija. Šie domas strāvojumi no pirmā acu uzmetiena šķiet radikāli pretēji, taču īstenībā tiem ir viens un tas pats pamats…

http://www.la.lv/idejas-kas-apdraud-eiropu/

Ja par tādu “parādību” kā nacionālisms, tad tezaurs.lv šo terminu definē kā patriotiskas jūtas, uzskati, nacionālā pašapziņa, nacionālās neatkarības ideoloģija un politika, kura vēsturiski ir LR izveidošanas pamatā, kā arī nesenās Atmodas pamatā.

Intervijā galveno kārt tiek apcerēts šovinisms kā ispausme caur kuru tiek vērtēti NA politiķi. Vai vērtējums ir objektīvs, tas lasītāja ziņā. Šovinisms ir nacionālisms sakāpinātā formā. 🙂

+16
-8
Atbildēt

10

  Anonīms > rinķī apkārt 25.04.2017. 10.04

  ra, nu ko tu publicē kaut kāda jurista spriedumus, ja es vakardien ieliku saiti no bbc , kur tieši to pašu, tikai miljons reižu autoritatīvāk un zinātniskāk un kā saka, ar variantiem , stāsta britu zinātnieki

  +4
  -6
  Atbildēt

  0

  Ivars > rinķī apkārt 25.04.2017. 13.22

  @Skaisle

  Izlasīju abus rakstus. Ja BBC rakstā riskus Rietumu civilizācijai galvenokārt saredz kā sociālekonomisku dinamiku, tad intervija LA – kā civilizācijas pamatos likto ideju sadursmi, kurā mazāk vitālā un cīnīties gribošākā aizies vēsturē. Vienkāršošu, bet BBC skatījumā, ja vien Rietumus nepiemeklēs ekonomiskā lejupslīde, un mēs sniegtu pietiekošu palīdzību, lai migrēt gatavās masas Āfrikā paliktu uz vietas, apdraudējumu nebūtu.

  Bet pašlaik jau ir paredzams, ka izaugsmi pārskatāmā nākotnē nodrošinās mākslīgā intelekta attīstība, kas palielinās produktivitāti jomās, kur līdz šim izaugsmi ierobežojošais faktors bija “darbaroku”, jeb precīzāk speciālu izglītību guvušu galvu skaits. Otrkārt, ja vien sabiedrība uzstāj uz savām suverēnajām tiesībām nodrošināt savas valsts robežu neaizskaramību, ne vien militāra, bet arī civila iebrukuma gadījumā, un anulēt starptautiskas vienošanās, kas šīs suverēnās tiesības valstīm atņem, tad arī demogrāfiskā eksplozija Āfrikā nav principiāla problēma. Nu, tagad varētu atviegloti uzelpot, vai ne?:)

  Riski Rietumu civilizācijas pastāvēšanai ir daudz dziļāki. Ko līdz stiprāki ekonomiskie, tehnoloģiskie un militārie muskuļi, ja prātu pārņēmušas pašiznīcinošas idejas. Šai sakarā kāds citāts: “What is the most resilient parasite? Bacteria? A virus? An intestinal worm? An idea. Resilient… highly contagious. Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate. An idea that is fully formed – fully understood – that sticks; right in there somewhere.”

  +15
  -6
  Atbildēt

  0

  Ivars > rinķī apkārt 25.04.2017. 13.29

  @Skaisle

  Varbūt palaidu garām sarkasmu “stāsta britu zinātnieki”, bet citādi tā apelēšana pie autoritātes neizklausās gluži labs arguments.

  +8
  -5
  Atbildēt

  0

  Anonīms > rinķī apkārt 25.04.2017. 14.14

  godavārds, man šobrīd ir slinkums vēlreiz lasīt to rakstu, bet … protams, ka mēs visu ,pilnīgi visu tveram ar savām unikālajām antenām, bet es šo bbc rakstu lasot,kā vissvarīgāko sapratu tieši sociālo aspektu. Ka visa pasaule,virzās arvien dziļāk uz šo sociālo nevienlīdzību,ka Trampa mūris ir tikai sākums, ka Eiropa, lai izdzīvotu , ja būs griba, protams, arī cels mūrus pret nācijām, kuras zaudēs zemi, vai iztiku un “gāzīsies” uz Eiropu, kuru savukārt šķels liberālisma un fašima idejas. Ka sabiedrības kļūs vardarbīgākas, sociālās apdrošināšanas sistēmas sabruks utt. utjprj.

  LA publikācijā ir tas, ko jau ar putām uz lūpām kladzina Teivāns – ka islams ir dzīvotspējīgāks, jo vardarbīgāks , un ka liberālie eiropieši to negrib atzīt.

  Lieldienās biju pie mammas un tur no ārzemēm bija sabraukuši viņas mazbērni. Omai uz galda bija Leona Teivāna grāmata par arābiem un musulmaņiem, un tas bērns saka omai – nelasi to rasistu Teivānu,viss , ko viņš raksta ir tendenciozi meli. Omai gandrīz mute palika vaļā, man spuras gaisā, bet tad es nolēmu viedokļu noskaidrošanu atlikt uz vēlāku laiku – nebojāt svētkus.

  Bet labi – ja aizdzīšu slinkumu – izlasīšu vēlreiz un oponēšu Tev konkrētāk.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Anonīms > rinķī apkārt 25.04.2017. 14.24

  starp citu – vakardien biju operā uz Mikus Čevzes lekcijām par operas vēsturi. Man ļoti patīk.

  Lūk, tur MČ stāstīja par Bellīni. Ka Bellīni rakstīja ģeniālu mūziku, bet vienlaicīgi slimoja ar pihisku kaiti , bet – ka šodienas zinātnieki domā, ka šī kaite = ideja bija tāpēc, ka viņa zarnās bija kaut kāda sliktā baktērija.

  Tā problēma tomēr ir tā, ka nav iespējams viennozīmīgi pateikt , vai viss sākās ar parazītu vai tomēr ar ideju. Jo Bellīni gadījumā – tomēr – parazīts. Un nezinu vai tie bija britu zinātnieki.

  Bet nu labi – ne par tēmu īsti, bet tomēr

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  Ivars > rinķī apkārt 25.04.2017. 15.40

  Tad jau tu guvi lielisku pieredzi, kas apstiprina tieši LA intervijā nevis BBC rakstā paustās bažas. Ja bērns saka, lai nelasa “to rasistu Teivānu” t.i. viņa viedokli par islāmu, tas vien apliecina, ka bijis pakļauts tik pamatīgai indoktrinācijai, ka pat vairs neatšķir, ka islāms ir ideoloģija/reliģija, nevis rase; pakļāvies liberāļu/islāmistu izplatītajai propagandai, ka islāma ideoloģijas un reliģiskās doktrīnas kritika ir vēršanās pret musulmaņiem kā cilvēkiem; iekļāvis savā vērtību sistēmā “safe space” koncepciju, kas paģērē tiesības būt pasargātam un pasargāt citus no atšķirīgiem “nepareiziem” viedokļiem. Nu pilns social justice warrior komplekts:)

  +15
  -6
  Atbildēt

  0

  Anonīms > rinķī apkārt 25.04.2017. 16.31

  man jāpadomā, lai atbildētu. Vai es varu piekrist , ko Tu raksti.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > rinķī apkārt 26.04.2017. 10.04

  vārdu sakot – palieku pie sava viedokļa , ka BBC raksts sniedz ļoti plašu , ne tikai sociālekonomisku skaidrojumu kas un kā ar mums notiek, kamēr jurists, cik saprotu , sēžot Strasbūrā spēj izgaismot tikai vienu aspektu no tā, kas un kāpēc šodien notiek.

  Pats svarīgākais, manuprāt, ir tas, ka BBC tiek uzsvērts – nav viennozīmīga skaidrojuma, ir apstākļu kopums, sakritība.

  Ja visās musulmaņu zemēs būtu tik dauz naftas , cik SA un AAE , tad nevienu musulmani neticīgie Eiropā un pasaulē neuztrauktu. Tā ir nabadzība, nevis idejas, kas viņus dzen uz Eiropu. Un terorisms -tā pašnāvība ir idejas un izmisuma kvintensence. Kā likums pašnāvnieki ir nabagi, nevis šeihu dēli vai mazdēli.

  Par liberalismu un konervatīvismu – es domāju, ka noteikti ir kāds zelta vidusceļš. Jo ja man nav pieņemams, ka Latvijā bērni mirst liberālisma ideju dēļ, jo nauda tiek atdota musulmaņiem – it kā bēgļiem, tad man tieši tāpat un tikpat cieti nav pieņemams,ja tiktu aizliegti aborti. Jo īpaši Latvijā, kur bērnus bendē nost gan tiešā , gan pārnestā nozīmē. Vai katoliskajā Īrijā – kur abortus aizliedza, bet bāreņus izmantoja lielās zāļu kompānijas zāļu ražošanas pārbaudēm , vakcinu izmēģināšanai – ne sliktāk kā nacisti koncnometnēs.

  Manā vērtējumā šādā aspektā konservatīvisms ir miljons reižu liekulīgāks vai sliktāks par liberālismu.

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  Anonīms > rinķī apkārt 26.04.2017. 10.17

  Teivāns man ir rasists tādā nozīmē, ka viņš nicinoši un noniecinoši izteicās par latviešu tautas dziesmām un dziesmu svētkiem – tik klaju nacionālo naidu paust laikam ir īpaša privilēģija

  Viņa grāmatas nelasu principa dēļ, tikai mediju šķirstot izlasu virsrakstus

  Ko es nespēju tev oponēt tā kā gribētu , jo tu visai sarežģīti izteici savu domu un man pietrūkst zināšanu – vai mans radu bērns ir liberāļu/islāmistu ideoloģijas upuris, vai postpadomju sabiedrības bērnības un jaunības upuris. Tas bērns nav kristietis, bet ir kristīgāks par miljoniem kristiešu pasaulē, gluži kā mana mamma. Tur viss ir sarežģītāk, bet – jā – bēgļu /musulmaņu jautājumā mūsu domas atskiras un kategoriki.

  Arī par kolonizāciju – Āfrikas piemēram , mēs strīdamies, bet mana problēma ir tā, ka esmu pārāk maz lasījusi, man nav pacietības. Bet nu jā.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Ivars > rinķī apkārt 28.04.2017. 11.39

  @Skaisle

  BBC rakstā spekulē ar Romas impērijas norieta ekonomisko skaidrojumu, t.i. ekonomisko modeli, kurš nebija uzturams ilgtermiņā. Proti, atdeve no jaunu provinču iekarošanas, lai iegūtu resursus esošās impērijas pastāvēšanai, samazinās, bet nelabvēlīgi šoki (demogrāfiskā situācija, ārēji iebrukumi) atņem iespējas līdzšinējo stabilitāti uzturošo modeli īstenot, kam seko sairšanas fāze. Rietumi ir gluži labi piemērojušies izdzīvot niecīgas izaugsmes apstākļos, un aiz kalniem nav jaunas ražošanas produktivitāti palielinošas tehnoloģiskas inovācijas. Tad jau pirmkārt kritikai būtu jāpakļauj Ķīna, kuras sociālais kontrakts starp partiju un tautu balstīts un nemitīgu labklājības pieaugumu. Riski Rietumu pasaules pastāvēšanai, kāda tā ir kopš apgaismības laikmeta, slēpjas citur.

  Ko tur gari rakstīt, labāk paklausies, ko par tavu un visu pārējo sieviešu nākotni vēsta demokrātiski visas tautas ievēlēts Eiropas valsts prezidents: “Im Übrigen, nicht nur muslimische Frauen – jede Frau kann ein Kopftuch tragen… und wenn das so weitergeht – und damit bin ich schon bei der nächsten Frage, bei dieser tatsächlich um sich greifenden Islamophobie – wird noch der Tag kommen, wo wir alle Frauen bitten müssen, ein Kopftuch zu tragen – ALLE! – als Solidarität gegenüber jenen, die es aus religiösen Gründen tun.”

  Alexander Van der Bellen, President of Austria

  Lakoniskāk izsakoties, не умеешь – научим, незахочешь – заставим!

  +3
  0
  Atbildēt

  0

basta 25.04.2017. 09.20

Režisors paskvilants. Tas ir kaut kas vēl nebijis Latvijas politikas ķēķī. Ko lai saka, čeka nepārtraukti mācās, nākošais solis varētu būt baleta paskvila par nacionālo tēmu. Puve cilvēkiem mēdz iemesties parasti ne agrāk par 40 – 50 gadiem, ja vien nav bijis iepuvis, kopš dzimšanas, kā Krišs Ēlerts. Šis būs tas retais izņēmums, kas apstiprina likumu.

+12
-12
Atbildēt

0

Ēriks 25.04.2017. 07.54

Kā tad,jā,liberālis ir labs cilvēks…nu apmēram tāds,kā Ozoliņš,bet nacionālisti ir tie,kas meklē sev ienaidniekus.Kurš te ir režisors?

+11
-11
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: