Apšaudē Parīzē nogalināts policists 5

Komentāri (5)

Anonīms 21.04.2017. 15.11

zane, viena lieta – jā, klikšku skaits vajadzīgs, jo visi grib ēst ne tikai politiķi ,

otra lieta – man ir tiesības zināt, ka noticis ir terorakts, ka tas ir saistīts ar musulmaņiem , labi ISIS , bet tomēr musulumaņiem

vissmagākie pārmetumi žurnālistiem par sliktu darbu – bet – cik sabiedrība

viņus atbalsta – lūk, VVA rīko tikšanos ar rakstniekiem , kāpēc nevarētu būt publiska diskusija par pareizrakstību medijos? kapēc Latvijas sabiedrībā nav diskusija, ka pētnieciskajai žurnālistikai vajadzētu valsts finansējumu?

+1
-1
Atbildēt

2

  veesumS > Anonīms 21.04.2017. 15.49

  …Skaisle…lai kas arī notiktu – pat pirms jebkādas izmeklēšanas tiek izplatīta informācija – terorakts, musulmaņi pie vainas…teroristi un ja teroristi, tad noteikti musulmaņi….

  – ” Vācijas mediji piektdien ziņoja par jau trešo paziņojumu, kura autori uzņēmušies atbildību par otrdien notikušo uzbrukumu Dortmundes futbola komandas “Borussia” autobusam.

  Par atbildības uzņemšanos paziņots anonīmā e-pasta vēstulē, kuru ceturtdienas vakarā saņēma Berlīnes laikraksts “Tagesspiegel”, piektdien ziņoja šis laikraksts.

  Vēstulē ir pieminēts Ādolfs Hitlers, pausta neapmierinātība ar multikulturālismu un draudēts sarīkot jaunu uzbrukumu, informēja “Tagesspiegel”.

  Izmeklētāji notikuma vietā atrada trīs identiskas vēstules, kurā atbildību par uzbrukumu uzņēmies kāds islāmistu grupējums, paziņojot, ka tā esot atriebība par Vācijas dalību operācijās pret teroristisko organizāciju “Daesh” (“Islāma valsts”) Irākā un Sīrijā. Vēstulēs pieprasīta Vācijas izlūklidmašīnu “Tornado” atsaukšana no Tuvajiem Austrumiem un Ramšteinas ASV Gaisa spēku bāzes slēgšana.

  Federālā prokuratūra izteica “nopietnas šaubas” par otra, tīmeklī izplatītā paziņojuma autentiskumu, ar kuru atbildību par uzbrukumu futbolistiem uzņēmušies kreisie ekstrēmisti, apgalvojot, ka komanda neesot atbilstoši reaģējusi uz rasistiskiem incidentiem spēļu laikā.”

  http://www.delfi.lv/sports/news/football/news/jau-tresais-grupejums-uznemas-atbildibu-par-dortmundes-borussia-autobusa-spridzinasanu.d?id=48736815

  …nu jau notiek sacensība, kurš pirmais paspēs uzņemties atbildību par teroraktu…

  …bet pēdējā ziņa:

  – “Vācijas policija saistībā ar futbola kluba Dortmundes “Borussia” autobusa spridzināšanu pirms UEFA Čempionu līgas spēles aizturējusi 28 gadus vecu Krievijas un Vācijas dubultpilsoni, vēsta ārvalstu masu mediji.

  Policija uzskata, ka Vācijā dzīvojošais Krievijas pilsonis sprādzienus veicis ar nolūku nopelnīt akciju tirgū.”

  http://www.delfi.lv/sports/news/football/news/aizdomas-par-borussia-autobusa-spridzinasanu-aizturets-krievijas-pilsonis.d?id=48755273

  …un arī par šo informāciju ir šaubas vai tā atbilst patiesībai…un…kurš no šādiem paziņojumiem ieguva?…

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 21.04.2017. 16.14

  pagaidi , zane – tad viss ir kārtībā – par ko raudi ? Nav taču padlaiki, kad bija viena tass aģentūra un viss bija akmenī cirsts.

  Tas, ka ir jauni laiki, ka informācija mainās, par to es nebrīnos.

  Es pati esmu ar ļoti attīstītu tieksmi ticēt pašas teorijām. Nu kas šāva policistu ? nu neba nu greizsirdības dēļ. Tātad – lai pievērstu uzmanību. Viss – tālāk., lai skaidro profesionāli.

  Es par t.aktu SPēterburgā lasu – atklājas jauna satriecoša informācija. Es nelasu kāda – cilvēki ir beigti un viss …. lai atbildīgie pēta un atbild

  +1
  0
  Atbildēt

  0

veesumS 21.04.2017. 14.24

…mjā, ar vēlēšanu tuvošanos saistīti terorakti…gluži, kā Krievijā…trako pilna pasaule un Daesh tūlīt steidzas paziņot, ka tas ir viņu roku darbs…teroristiskās organizācijas uzņemsies atbildību par da jebko, jo tā viņi iedzen bailes un lielās, cik tālu sniedzas viņu ietekmes sfēra….un masu mediji tūlīt steidz viņiem palīgā, ziņojot un veicinot atpazīstamību, kas tādiem teroristiem tik ļoti nepieciešama…mediji palīdz izplatīt paniku, bet…vai nebūtu prātīgāk – atņemt teroristiem šo ieroci un ignorēt šādus paziņojumus?….

…šķiet, mediji nespēj par to nerakstīt, jo dzīšanās pēc klikšķu skaita ir svarīgāka par sekām…tuvojas “uzvaras” diena, kad visi mediji rausies nodrošināt tiešraides, ziņos, rādīs un rakstīs no rīta līdz vakaram…sāks jau pāris dienas iepriekš un atgremos vēl nedēļu…bet “dalībnieki” ar to leposies…cik rūgta vilšanās būtu, ja mediji “uzvaras svinības” ignorētu…diemžēl, neceru, ka mēs to kādreiz sagaidīsim…

0
-3
Atbildēt

0

jurisml_inbox_lv 21.04.2017. 09.51

lepena savos priekšvēlēšanu solījumos minējusi atņemt musļimiem pilsonību un izraidīt šos no valsts , tāpat migrantus , samazināt noziedzību palielinot policijas jaudas , izvest valsti no ES , šis ir trekns punkts viņas ievēlēšanai , sekosim notikumu tālākai attīstībai

+3
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: