Biju gatavs, ka mani palūgs aiziet 21

Komentāri (21)

Mantrausis 03.04.2017. 09.16

Neredzu progresivitāti situācijās, kad it sakarīgi ļaudis aiziet klusējot. Domāju, ka ar t.s. “valsts pārvaldi” ir tāpat kā ar ZZS popularitāti – esi, darbojies, neko nedari un Tevi tāpat ievēlēs, būsi turpat, kur agrāk.

Piemēram, Krieviņš un KNAB – vai ir reāli apskatīta, lēsta iespēja šo kantori likvidēt? Vai mums to vajag? Vai ir skatita iespēja VID reorganizēt uz 30 jaudīgiem datoriem un simts darbiniekiem? Vai visas garās dokumentu aprites procedūras ir nepieciešamas? Vai Iepirkumu likums ir bremžu likums vai patiesi valsts budžeta nauda ir ietaupīta? Cik?

Tas, ka valstī jūtams relatīvs miers, nenozīmē kārtību. Manuprāt, tas ir nogurums. Un cilvēku vēlme maksimāli izvairīties no jelkāda kontakta ar t.s. pārvaldi”.

Nupat Lelde Stumbre par Maiju Silmali rakstījusi, ka viņa principiāli nav gājusi ne uz vienu padomju iestādi. Svētīgs padoms!

+2
0
Atbildēt

0

lno 02.04.2017. 22.58

Valdis. Kuru savējo tad klapēju?

+2
-1
Atbildēt

0

lno 02.04.2017. 14.16

OT. Cik tolerants pret Mamīkinu vai Džeinu, tik kategorisks pret Krieviņu un Spranci?:):):) Vēlme būt oriģinālam vai jāsit savējie, lai svešie baidās?:):):)

+3
-2
Atbildēt

1

  Es > lno 02.04.2017. 16.22

  lno,

  …jāsit savējie, lai svešie baidās?:):):)

  ————-

  Un, ko tad pats? Ne to pašu…??? Klapē uz nebēdu…

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

Optiskais Tēmeklis 02.04.2017. 13.46

Varbūt citādi? Ja darba laikā guļ, varbūt pat slēptās, neafišētās premjera koalīcijas iekšējo pretinieku interesēs, lai gulēt pamēģina citur? Gulēt var arī netīšam, — uzsverot, cik liels direktors. Tas nav galvenais, — M. Krieviņš tomēr bija kopumā labāks par pilnīgā bezjēgā sazvaigžņojušos Elitu Dreimani.

Sabiedrībai bīstamāka šai sarunā… kā piespiesta?… ar savādu pašiniciatīvu?… izskatās Indra Sprance. Zem tiek liela spiediena, ka nekautrējas Lembergu Krieviņam kā trakokreklu uzvilkt? Pati tam turpina ticēt, ja dialoga upurisnoliedz,toties mēģina vēl un vēl, un vēl? A kur profesionālā pascieņa?

Vismaz par godīgo, kā izskatās un izklausās, pretošanos cieņa.

Savulaik… vienotībēni? … politiskie modisti publiski lielījās, cik šie lētumu mīl, militāristi fui, Ministru Kabineta apsardzi uztaisīšot lētāk, policisti varot to pašu.

Zināms, ka pērn, vēlā rudenī, ticis veikts nepubliskots (?) eksperiments, ieejot Ministru Kabineta ēkā, arī Valsts Kancelejas teritorijās ar līdzpaņemtu letālu auksto ieroci, tikpat veiksmīgi arī izkļūts. Eksperimentētāji nolēmuši rīkoties izmprovizējot, – ja, nolasot sargu sejas un ķermeņu valodas, radīsies aizdomas, ka metāla detektora parametri mainīti, lai mazāk darba, eksperimentu turpināt. Ne Saeimā, pat ne — fui, Ušakova un Amerika — Rīgas Domē eksperiments nebija izdevies, korekta attieksme, viss paredzēts, atbilstoši veselīgiem profesionālisma standartiem. Vai šī eksperimenta valdības mājas vārtos rezultātu varētu piesiet Mārtiņam Krieviņam? Formāli varētu, bet, vai mazcenas polistu izvēle un nodarbināšana valdības nama apsardzē nebija pietiekami politizēts lēmums, kāda politspēka PR, publiskais tēls?

Ne viss ir tā, kā izskatās. Ne tikai ainavā ap Mārtiņu Krieviņu, kam IR žurnāliste (?) vai lomas izpildītāja (?) pat neatgādina Pārresoru kantora vadīšanas gada mazjēdzīgi vājos rezultātus, — iespējams apzinoties, ka NAP2020 brāķī Pārresoru šķietamības brigadierim īsti profesionālas teikšanas nebija vispār?

Bēdīga paskata panorāma, kur nesalīdzināmi vājāk par palaisto M. Krieviņu izskatās IR un tā savulaik bieži cienījamā komanda.

0
-3
Atbildēt

0

KoKatrina 31.03.2017. 20.42

Precīzi iepriekš rakstīts, ka pirms tam bija uzbrauciens A.Lembergam. 18.martā, sestdienā, bija Latvijas Avīzes žurnālistes raksts “Skābekļa piegriezēji no Ventspils”. 20.martā, pirmdienā, parādījās ziņa par Krieviņa atlaišanu. Raksts bija par ierēdņiem, kas iebilst pret Lemberga metodēm.

+6
-2
Atbildēt

0

DD1 31.03.2017. 14.41

Darba uzteikšana Krieviņam ir slikta ziņa valsts pārvaldei, kur vecos stagnātus ar viņu pieredzi “jāatšķaida” ar jauniem, progresīvi domājošiem, valodas un IT tehnoloģijas zinošiem kadriem.

Kučinskis jau no paša sākuma likās kā solis atpakaļ regresa virzienā, šis gājiens to tikai vēlreiz apstiprina. Negribas pat atcerēties, ka pie vainas lielā mērā ir Viņķeles/Āboltiņas “dialogs”.

+7
-3
Atbildēt

1

  lno > DD1 02.04.2017. 14.13

  DD1. Āboltiņa tāpat kalpotu Lembergam kā Kučinskis un neceriet, ka pēc Lemberga neparādīsies nākošais, jo arī pārējie nekur nav pazuduši. Vai izsvērts, kurš nodarījis lielāku postu ekonomikai un politiskajai videi – Lembergs vai PAREX īpašnieki?:)

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

Skumjais Bruņinieks 31.03.2017. 11.27

Raksta autorei ir paranoja uz Lembergu…vai tad viņa nav iepazinusies ar Vienotības galma “analītiķa” Ozoliņa pēdējā laika galveno atzinumu – “..Lembergs ir zaudējis ietekmi valstī..”?

Šai lembergmānijai vienreiz jāpieliek punkts…vispār, ja smagos noziegumos apsūdzētais būtu goda vīrs, tad viņam vajadzētu aiziet uz Vienotības valdes sēdi un skaidri pateikt –

“..vot, tā un tā, ir tā mazliet komiski sanācis – es vairs neesmu saimnieks valstī, mana ietekme ir stipri mazinājusies, jo žurnālists Ozoliņš zvaigznēs ir nolasījis, ka es vairs neesmu nekas..vot, kā saka, tāpēc beidziet strādāt manā labā, beidziet naudu sūtīt uz Ventspili, izbeidziet manus cilvēkus likt valsts galvenajos amatos..

es, vot, protams, pateicos, ka nogremdējāt manu galveno ienaidnieku, valsts apvērsuma organizētāju Zatleru, bet tagad man galvenais ir sagatavoties čokam…”

Es te mazliet ar fantastiku nodarbojos, vai ne…Puzes pundurēnam vārda “gods” lielums ir proporcionāls viņa augumam. Un Sprances kundzei, acīmredzot, tā pat, kā man, nav paranoja attiecībā uz Lemberga milzīgo ietekmi valstī. Tas ir acīmredzams un neapstrīdams fakts.

Negribās jau daudziem to atzīt, jo tad ir jāvaino pašiem sevi, kad piekrita saukt valdībā smagos noziegumos apsūdzētā kaujas vienību ZZS. Un tie, kas ar klusēšanu atbalstīja Rīkojuma Nr2 tautas nobalsošanas atcelšanu, ko izpildīja Vienotības vārdā gļēvā lupata lācītis – Dobrovskis, ir divtik nožēlojami…

Sprancei, Āboltiņai un pārējiem nekas nebija pretim, kad Vienotība nometa varu Lembergam pie kājām, bet tagad tā komiski izskatās, kad tās pašas kundzes kladzina ..”..Lembergs vainīgs, Lemberga ietekme, Lembergs neļauj, vot, Lembergs ieceļ…

Esmu jau daudzreiz atkārtojis šo salīdzinājumu, bet tas atbilst mūsu valsts pašreizējai situācijai –

“..paši ienesāt sūdu savā istabā un tagad šausmināties par smaku un meklējiet vainīgos”. Aizejiet, nelaimīgie, pie spoguļa un ielūkojieties vērīgāk – vienu līdzvainīgo tur atradīsiet noteikti. Visnožēlojamākais ir tas, ka nevienam nepietiek drosmes un spēka atzīt savas kļūdas.

+6
-7
Atbildēt

2

  tvverotajs > Skumjais Bruņinieks 31.03.2017. 12.12

  “.. uz Lemberga milzīgo ietekmi valstī. Tas ir acīmredzams un neapstrīdams fakts.”

  Fakts vai pieņēmums vai mīts?

  Paskaidro kā Lembergs īsteno savu lielo ietekmi? Kā viņš, piemēram, ietekmēja Kučinski?

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Skumjais Bruņinieks 31.03.2017. 22.28

  Aizmirsi,ka Lembergam vajadzēja Vienotības valdē vēl pateikt – un manu cilvēku vietā vadošos amatos lieciet Zatlera korišus no Saskaņas.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Absints 31.03.2017. 11.14

Krieviņs bija Kučinska “progresivitātes karogs”. Atlaižot viņu, Kučinskis demonstrē to, ka ir stagnāts un turpmāk balstīsies uz “padomju stila” ierēdņiem, kurus intervijā piemin arī Krieviņš. Tāpēc Kučinskim tas ir lielāks zaudējums kā Krieviņam.

PS manuprāt, ļoti sakarīga un korekta intervija, un man ir žēl, ka Krieviņa “spēks” netiks turpmāk izmantots Latvijas attīstītībā…

+13
-1
Atbildēt

0

Aivars 31.03.2017. 09.51

Iepriekšējā dienā pirms šīs atlaišanas bija kaut kāds uzbrauciens Lembergam TV. Vai tik iemesls nav tāds, ka Lembergs nopsihoja, gribēja nodemonstrēt varu, bet reāli izdevīgs šis gājiens nav nevienam, Lembergu ieskaitot.

+2
-2
Atbildēt

0

jurisml_inbox_lv 31.03.2017. 09.17

visi kuri runās pretim lembem un viņa komunistikajai ideoloģijai , tiks brutāli (nepaskaidrojot patieso iemeslu)nostumti malā , protams krievijā var atļauties ielaist lodi mugurā , pie mums paldies dievam tik tāalu vēl nav , liecinieki , tie gan var nokrist pa trepēm

+11
-3
Atbildēt

3

  tvverotajs > 31.03.2017. 10.28

  Nu cik var visu izskaidrot ar Lembergu?

  Autore nez cik reizes to jautā un ne reizi Krieviņš to nepastiprina, bet laikam jau tas bija mērķis – uzturēt dzīvu mītu, ka visu politiku Latvijā nosaka Lembergs.

  Jautājums tikai – kam tas ir izdevīgi? Vai varbūt tas ir vienīgais ierocis Vienotības rokās, lai cīnītos pret ZZS? Tad tas ir nožēlojami.

  Un žurnālisti, lūdzi ierādiet Lembergam viņam pienākošos vietu, beidziet viņu pielūgt, beidziet viņu intervēt par politiku Latvijā un beidziet visu politiskos procesus valsīt izskaidrot ar Lemberga ietekmi!

  +3
  -12
  Atbildēt

  0

  andrejs > 01.04.2017. 00.11

  Un žurnālisti, lūdzi ierādiet Lembergam viņam pienākošos vietu, beidziet viņu pielūgt, beidziet viņu intervēt par politiku Latvijā

  ——

  Zelta vārdi.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > 01.04.2017. 01.50

  Lembergam nevajag nekādus Rīgas žurnālistus,viņš pats visu pastāstīs un visus apgaismos 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=w2TFm3–zKQ

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam