Tiesībsargs: VID galīgi nesekmējas ar labas pārvaldības principa ievērošanu 19

Komentāri (19)

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: ir.lv/2017/02/06/tiesibsargs-vid-galigi-nesekmejas-ar-labas-parvaldibas-principa-ieverosanu/ […]

0
0
Atbildēt

0

ww88 17.10.2019. 14.07

… [Trackback]

[…] There you can find 10990 more Info to that Topic: ir.lv/2017/02/06/tiesibsargs-vid-galigi-nesekmejas-ar-labas-parvaldibas-principa-ieverosanu/ […]

0
0
Atbildēt

0

바카라싸이트 07.10.2019. 21.29

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/2017/02/06/tiesibsargs-vid-galigi-nesekmejas-ar-labas-parvaldibas-principa-ieverosanu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Hostinga pakalpojumi 02.08.2019. 02.00

… [Trackback]

[…] Here you will find 3652 more Information on that Topic: ir.lv/2017/02/06/tiesibsargs-vid-galigi-nesekmejas-ar-labas-parvaldibas-principa-ieverosanu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Anonīms 06.02.2017. 12.10

Jansons arī runā kā dzejnieks – demagogs. VID sekmējas tas, ko partijas pasūta, lielizmēra bandītu -partiju barotāju tiesiskā aizsardzība- tas tiek realizēts uz urrā , nabagu izspiešana – tā iet uz tipat lielu urrā.

Mans radu rads nolēma kļūt par indiv. komersantu, bet aizmirsa pats sevi pieņemt darbā. VID klāt ar sodu – 50 eur. Rads tā kā taisnojies, ka 1x, ka grūti visu atcerēties tajos papīru kalnos – bet VID tantes pateikušas – ja nezini – nedari – vai maksā. Nu puisis visu nomaksās un brauks prom

Toties bandīti turpinās plaukt un zelt –

kamēr pie mums nebūs ka Rumanijā, ka tauta izies ielās – tikmēr nekas nemainīsies

mūsu partijniekiem visiem ir čekistu rūdījums – mierīgi dzivu cilvēku asintiņas palaks –

nu tā es no malas visu vērojot spriežu

+1
0
Atbildēt

2

Mantrausis 06.02.2017. 11.11

Manuprāt, šī nav tikai VID problēma. Ja ņem vērā daudzās tiesvedibas un atšķirīgās izpratnes (es še nerunāju par situāciju, kurā kāds nemitīgi slepu ieved benzīnu, šņabi vai narkotikas) par situāciju, gribas teikt, ka LV likumi ir tīši šķērsi un greizi, ja pieci cilvēki tos var saprast atšķirīgi. Tāpēc mums ir Satversmes pants par varas piedrību, kurā noteikts, KAM pieder vara. Tātad jebkura pilsoņa likuma interpretācijai attiecībā pret jebkuras valsts struktūras interpretāciju ir priekšroka. Protams, vadoties no vēl viena panta par latviešu valodu. Tas atlsogotu tiesas un padarītu sistēmu saprotamu, loģisku un naudu nerijošu. Nekur Satversmē NAV noteikts, ka likuma izpratne ir obligāti pērkama par naudu!

+1
0
Atbildēt

2

dzeris49 06.02.2017. 10.40

Nesen parādījas info, ka VID, vēl arvien, turpina strādāt kāda persona, aizmirsu to uzvārdu, kura pieķerta vairāk kā miljona izkrāpšanā no valsts organizētās grupas sastāvā, un pret kuru ierosināta krimināllieta.

Patreizējā VID vadītāja kaut ko tur taisnojās, kāpēc tas ir likumīgi un pareizi.

Saprotams, priekš Latvijas tā ir norma, par to taču neviens kaut cik informēts cilvēks ar smadzenēm pat strīdēties nemēģinās – ģenerālprokurors sadzer un atpūšas kopā ar cilvēkiem, kuru lietas tiek izmeklētas, VID darbinieki kafejnīcās pusdieno kopā ar lielajiem nodokļu parādniekiem, KNAB cīnās nevis ar korupciju, bet, ar tiem, kas to korupciju uzdrīkstas nopietni apkarot, utt., piemēru daudz.

Un viss tas ir acīmredzami, viss ir zināms, bet – nekāda reakcija no Saeimas puses, nerunājot par citiem varas atzariem, izņemot daļu MM un presi, nav.

Tātad, šinī valstī gan VID, gan KNAB, gan prokuratūra, gan Saima, gan Tiesu sistēma ir tikai butaforijas, lielākā vai mazākā mērā, kas savas funkcijas nepilda vai pilda tikai ļoti ierobežotos apmēros, tik daudz, cik tas izdevīgi pie varas esošajai “elitei”.

Tas, ka Saeima ir ievēlēta, tas neko nenozīmē, ievēlēta butaforija tāpat ir un paliek par butaforiju, jo kurš tad tic, ka kaut cik nozīmīgus lēmumus, kas ietekmē partiju sponsoru un īpašnieku materiālo situāciju un “biznesa” iespējas, Saima drīkst pieņemt patstāvīgi.

Kā sekas – korupcija visaugstākā līmenī, ko sauc par valsts nozagšanu, par ko saka arī starptautiskās organizācijas.

Bet, uz ko no mūsu “elites”” puses nav nekāda reakcija.

Kopš Kučinska kļūšanu par premjeru par to vairs pat nerunā, it kā tāda lieta vispār neeksistētu.

Tāpēc Latvijā pēc ārzemju datiem tiek izshēmoti apm. 20% budžeta naudas.

Tāpēc mums nav nauda ne medicīnai, ne kam citam, toties ir nauda megaceltnēm un zagšanai, par ko sodīts, īstenībā, netiek neviens.

Tāpēc absolūta morāla degradācija politiķu un “elites” starpā, un valsts arvien lielāka relatīva atpalicība pat no Lietuvas un Igaunijas.

Diemžŗel, pierdze rāda, ka degradācijai robežas nav.

Viens poļu folozofs, visiem zināmasis J.L. teica – kad likās, ka esam sasnieguši dibenu, no apakšas kāds pieklauvēja.

Izskatās, mūsu “elitei” slikti ar dzirdi, tā nekādus klauvējienus nedzird, nu tad apskatietpartiju, Saeimas, visu valsts struktūru, utt., reingus un parunājiet ar cilvēkiem, cik “ļoti” viņi jums uzticas.

+4
0
Atbildēt

8

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: