Viņķele: Nedrīkstam samierināties ar vidējiem skolēnu sasniegumiem 4

Komentāri (4)

west 18.01.2017. 20.15

Mūsu vidusskolā bija ģeogrāfijas skolotājs – vīrietis uz kura stundām gāja pat visaktīvākie sačkotāji un huligāni. Vēl jo vairāk – tie piesolīja pa purnu ikvienam, kurš mēģinās šīs stundas nobastot. Tā bija augsta klase, cieņa un ļoti interesantas stundas. Neviena dzīves nomocītā skolotāja tādu respektu nekad nesasniedza. Arī pārējo skolotāju – vīriešu stundas tika apmeklētas daudz labāk. Zēni dēļ autoritātes, bet meitenes intereses pēc un tāpēc, ka tā vajag. Viss nostājās savās dabiskajās vietās.

Secinājums.

Skolās ir jāatgriež vīriešus. Autoritātei un personībai ir milzīga nozīme.

Jo skolēni paliek vecāki, jo mazāk respektē skolotājas – sievietes. Skolās ir jālikvidē feminisms. Tas nebūs lēti jo vīrieši nestrādās par ubagu grašiem. Tomēr beigās tas atmaksāsies ar pavisam citādu, noteiktāku un izglītotāku paaudzi.

Jautājums – kam to vajag ?

+4
0
Atbildēt

1

  robotron > west 18.01.2017. 21.01

  west

  Skolās ir jāatgriež vīriešus. Autoritātei un personībai ir milzīga nozīme.

  Ja skolotājiem maksātu čekas viķirānes, Karinas Pētersones, kuru diez vai daudz skolēnu vēlētos redzēt, kā savu skolotāju, algu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

robotron 18.01.2017. 15.37

Sodomijas mācība bērnu dārzos noteikti veicinās augstus skolēnu sasniegumus.

+3
-3
Atbildēt

0

Anonīms 18.01.2017. 14.53

apmēram 40 % Latvijas bērnu dzivo nabadzībā, pusbadā un badā – vai šitie sasodītie deputāti vispār apjēdz, kas notiek Latvijā?

vai arī sasodītais putins jums ir sasolījis zelta kalnus un amatus Maskavā un jūs melojiet pēc principa jo trakāk jo labāk?

Izlasīju tikai virsrakstu – Dobelē viens bērns mirst, divi badojas, bet ministrs Reirs paziņo , ka socdienests nav pie vainas – tad man rodas jautājums – tad socdienesta uzdevums ir veicināt bērnu mirstību?

Par ko ir runa vispār

Sāksim ar to, ka jūs deputāti atdotiet tos 27 MILJONUS, kurus mums nozagāt un tad varam sākt runāt . Tad pabarosim visus bērnus, lai viņi spēj mācīties

+1
-3
Atbildēt

0