Tiesnese Bērziņa no Gulami prasījusi 300 tūkstošus par lietas “sakārtošanu” tiesā 18

Komentāri (18)

lno 23.12.2016. 18.13

Beidziet vienreiz savējos mazgāt baltus. NA jāuzņemas sava daļa atbildības par notiekošo tiesu sistēmā – tā ir visilgāk vadījusi TM, balsojusi gan par Bičkoviču, gan Kalnmeijeru. Tas, protams, nenozīmā, ka pārējās koalīcijas partijas būtu par matu labākas. Smieklīgākais,ka ja nu nekādi nevar glābt iekritušo, tad saeima maina likumu kā Meļko gadījumā.

+1
0
Atbildēt

0

Es 23.12.2016. 10.45

Kā to risina citur Rietumu pasaulē – Korporatīvo un mundiera saišu ietekmes mazināšana situācijās, kad tiesības sargājošie ķer un tiesā savējos?

+4
0
Atbildēt

0

Es 23.12.2016. 10.41

Tad jau tas nav sods Bērziņai bet gan ienākuma nodoklis 27% apmerā. Tiesnesei Ozoliņai, kas lietu lēma kā Gulami to pasūtīja, ienākumi nav pierādīti, tātad nav arī nodoklis jāmaksā. Vienīgi Gulami atņemtā naudas summa ir tāds neparasts “nodoklis izdevumiem”.

+6
0
Atbildēt

0

Anonīms 23.12.2016. 10.04

redz kā – naciķu troļļi un kremļa patrioti visi klusē – kā suņi , kas no galda desas nozaguši un aprijuši

0
-8
Atbildēt

4

  Ēriks > Anonīms 23.12.2016. 10.50

  kremļa trollene- čekistiene turpina savu propagandu pret TM,kurai ar šo lietu nav nekāda sakara?

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 23.12.2016. 11.10

  pieteicies ērikiņ labprātīgi?

  To, ka tielietu ministrija ar visu ministru “peld kaut kur pa firmamentu” , bet naciķi skandina – ņe vinovata ja – to mēs zinām , stāsti to, ko nezinam !

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Anonīms 23.12.2016. 11.48

  Lai arī mēs zinām un atpazīstam Kremļa troļļu paskvilas,nav lieki tās atzīmēt un atgādināt..diskusija par šo tēmu jau ir bijusi.

  http://www.irlv.lv/2016/11/14/tiesnesei-berzinai-un-uznemejam-gulami-ar-realu-brivibas-atnemsanu-nesaistiti-sodi/viedokli#viedoklis_555874

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > Anonīms 23.12.2016. 12.33

  to ēriks

  Ieliku, lai kviecējiem nebūtu jātērē laiks… 🙂

  Ervīns Cīrulis, Latvijas Avīze 2005. gada 9. februārī 08:00

  “Vienoties ar prokuroru” – tas savā ziņā skan diezgan divdomīgi, ņemot vērā pēdējā laikā izskanējušos korupcijas gadījumus. Tomēr nu jau gandrīz gadu Latvijas kriminālprocess apsūdzētajam legāli ļauj vienoties ar prokuroru par vainas atzīšanu un piespriežamo sodu.

  Kas ir un ko paredz šī vienošanās un ko tā var dot katrai no iesaistītajām pusēm, stāsta LR Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta tiesās izskatāmo krimināllietu nodaļas virsprokurors Ēriks Kalnmeiers un šī departamenta pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas virsprokurors Arvīds Kalniņš.

  “Vienošanās process iespējams gadījumos, ja apsūdzētais ne tikai pilnībā atzīst savu vainu, bet piekrīt arī juridiskajai kvalifikācijai. Apsūdzētajam ir jāpiekrīt arī inkriminējamā nodarījuma apjomam, kas norādīts apsūdzībā. Piemēram, ja apsūdzētais būs nozadzis veikalā 80 konservu kārbas, bet būs gatavs atzīt vainu tikai par 75, vienošanās nebūs iespējama. Ja sāksies strīds par kvalifikāciju vai nodarītā kaitējuma apmēru, lieta būs jāskata parastā kārtībā. Ņemot vērā tiesu noslogotību, šāds process būtiski paātrinātu izskatāmo lietu virzību,” saka A. Kalniņš.

  Kā šāds process izskatās Ilgu laiku bijām raduši, ka jebkuru noziegumu, kaut sīku zādzību, kur vainīgais pieķerts pie rokas un viņa vaina neizraisa šaubas, skatīja garā tiesas procesā. Pēdējie likumgrozījumi ļauj šādas lietas izskatīt krietni ātrāk. Jau dažus gadus apsūdzētā vainas atzīšanas gadījumā (ar visu pušu piekrišanu) ir iespējama tiesas sēde, vēlreiz nepārbaudot pierādījumus. Tiesa tādos gadījumos pieņem lēmumu, tikai pamatojoties uz lietas materiāliem. Līdzīgi ir arī vienošanās procesā, tomēr šādos gadījumos paredzamais sods ir jau iepriekš atrunāts. Vienošanās piemērošana gan ir iespējama tikai gadījumos, ja apsūdzība izvirzīta par nodarījumu, kas neparedz ilgāku cietumsodu par 10 gadiem, tomēr, iespējams, stājoties spēkā jaunajam Kriminālprocesa likumam, vienošanās būs iespējama par jebkuru noziegumu. Pēc tam kad ir panākta vienošanās starp prokuroru, apsūdzēto un viņa advokātu, sastādīts attiecīgs protokols, lietu nosūta tiesai. Šo protokolu tiesnesis izskata vienpersoniski un izlemj, vai apstiprināt vienošanos. Tas jādara ne agrāk kā desmit dienas, bet ne vēlāk kā divdesmit dienas pēc apsūdzētā nodošanas tiesai. Tiesnesis pārvaicā apsūdzētajam, vai vienošanās noslēgta apzināti un brīvprātīgi un vai ir saprotamas turpmākās sekas. Ja tiesnesis konstatē, ka vienošanās noslēgta bez ietekmēšanas un lietā ir pietiekami pierādījumi apsūdzētā vainai, viņš šo vienošanos akceptē. Aizvadītajā gadā Latvijas tiesās pirmajā instancē izskatītas 9827 krimināllietas, no kurām vienošanās procesā – 1268 lietas jeb 12,9% no visām lietām.

  http://www.tvnet.lv/zinas/kr...

  15 novembris 2016 09:52

  Ēriks: Ak vai!Tieslietu ministre 2005.gadā bija mums visiem labi pazīstamā Solvita Ā.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

klusais 23.12.2016. 08.55

Un kā tur beigās palika ar kokvilnu ?

Vispār ja kādam interesētu reāls valsts prestižs un attīstības iespējas , tad gan Gulami , gan Bērziņa tagad cietumā ēstu jaukās un gardās brokastis … un valsts ilgtermiņā būtu ieguvēji tai skaitā ņemot vērā viņu izmaksas ieslodzījumā .

+6
0
Atbildēt

2

  andrejs > klusais 23.12.2016. 12.30

  izlasi, ja nav slinkums, rakstu, kura saiti ielicis atriums.

  Interesanti, ka policijas priekšniekam Ķuzim dropi pie Guolami organizējis kāds no darba policijā atstādināts Vitja Muņtiks… 🙂 Rēcīgi, ja nebūtu tik skumji…

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  lno > klusais 23.12.2016. 18.19

  klusais. Un ko mēs varam darīt lietas labā? Neko. Nebūtu šeit kolonistu, mēs valdības varētu mainīt kā Itālijā, bet tagad varam tikai ironizēt.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

dzeris49 22.12.2016. 17.56

Šī ir valsts, kur ir blēžu, valsts nozadzēju, nekompotentu darboņu paradīze, kur pie varas ir blēži un to sponsori, kurus uzrauga un tiesā arī blēži un tātad, vieni blēži apkalpo otrus blēžus, un par to gan pirmajiem, gan otrajiem blēžiem nekas nedraud, un visi apmierināti.

Tāpēc valsts nozagšanas sistēma iet vaļā pilnā sparā, korupcija viena no lielākām ES, un neviens par to pat vairs nerunā, kur nu vēl reāli cīnītos.

Tāds sava veida “circulus vitiosus”, vai, ja gribat, blēžu simbiozes piemērs, kur pat īsta varu dalīšana, raksturīga demokrātijām, nav.

Uhn ja kāds mēģina iet pret šo sistēmu, ātri vien tiek sodīts un no “elites” izmests, piemēru pietiek, vienm otram pat idīga muša iekož vai no 5 stāva loga var nejauši izkrist, visādi var būt.

Un ko domā ierindas kvaukšķi, tas šeit nevienu neinteresē, šeit pastāv “elite”, kas drīkst darīt praktiski visu, un kurai par to praktiski nekad nekas nav, un pārējie, kas par kartupeļu maisa zādzību var dabūt 5 gadus cietumā, kārtībai taču jābūt,zagt nedrīkst!

+6
-2
Atbildēt

0

KoKatrina 22.12.2016. 16.57

Bijusī tiesnese Bērziņa pārāk iesaistīta, lai būtu tikai kukuļa piesavināšanās. Un kāpēc iecerētais kukuļa saņēmējs neprotestēja, ka viņam liek lemt labvēlīgi, bet nauda aiziet gar degunu?

Diezgan neticama pārkvalifikācija no prokuratūras puses. Vai tagad piesavināšanās, par ko paredzēts maigāks sods, būs veids, kā izvairīties no smagākā soda par kukuļņemšanu?

+11
0
Atbildēt

0

atrium 22.12.2016. 14.03

Gulami mūsu varturiem ir sociāli tuvais (Solžeņicina termins), kurš nekad neatsaka uzklāt “poļanu” augstām padumjās miļicijas amatpersonām, lai tie kopiski ar Solncevas bandītiem “kulturāli” atpūstos.

“Kozlovskis neredz pamatu rosināt tālākas pārbaudes par Ķuža pusdienām Gulami viesnīcā”

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/578675-kozlovskis_neredz_pamatu_rosinat_talakas_parbaudes_par_kuza_pusdienam_gulami_viesnica

+6
-2
Atbildēt

2

  Raivo > atrium 22.12.2016. 17.20

  Un ko Jūs esat darījis,lai Latvijā ieviestu kārtību?Uldi,Jūsu indīgie komentāri neko nemainīs.

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  atrium > atrium 23.12.2016. 11.52

  Mani “indīgie komentāri” norāda hū-iz-hū. Tautai ir jāzin savi “varoņi”, kā savā nemirstīgā darbā, “Pirmā lokā”, rakstīja Solžeņicins.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

jurisml_inbox_lv 22.12.2016. 12.29

jā , ir cilveekiem apetiite . prasiibai adekvaati noveerteets kukulis, apgriezti proporcionāls sods, te pat kalnamaijeram žoklis atkaaraas , ja viņš buutu “prasts” cilveeks , viņš taapat kaa visi buutu sašutis par tik paaraak uzkriitošu tiesas piespriesto smiekliigi mazo sodu, bet taa kaa viņš ir ģeneraalprokurors augstas klases profesionālis jurisprudencē, kuram šaadas lietas nav svešas , tad viņš uzskata ka viss kulee.

http://www.irlv.lv/2016/12/15/kalnmeiers

+7
-1
Atbildēt

1

  andrejs > 23.12.2016. 12.46

  Dienu vēlāk telefonsarunā ar «de facto» Ķuzis izsakās neskaidri, sākumā norādot, ka maksājis pats, vēlāk – ka klātesošie «sametušies», tad atkal, ka tomēr rēķinu par apmēram 500 latiem jeb vairāk nekā 700 eiro sedzis no saviem līdzekļiem. Pasākumā esot bijuši 11 cilvēki. Rēķina summa neesot bijusi liela, jo alkoholu uz viesnīcu esot ņēmuši līdzi paši. Ķuzis esot norēķinājies skaidrā naudā un čeks neesot saglabājies.

  Svinību vietas izvēlē Ķuzis esot konsultējies ar nu jau bijušo policistu, savu kolēģi no Rīgas reģiona pārvaldes vadīšanas laikiem – Viktoru Montiku. Taču noliedza, ka pasākumu toreiz apmaksāja Montiks.

  Te gan jāpiemin, ka tobrīd Montikam bija piemērots drošības līdzeklis – aizliegums ieņemt amatu policijā saistībā ar aizdomām par kontrabandas piesegšanu. «de facto» jau iepriekš ir vēstījis arī par saistību starp Montiku un Gulami.

  ———————

  p.s. Pievērsiet uzmanību:

  Rēķina summa (tikai par ēdieniem) neesot bijusi liela (500 lati vai 700 eiro) , jo alkoholu uz viesnīcu esot ņēmuši līdzi paši. Un sīka – tikai 11 cilvēki…

  700/11… sanāk, ka tikai (!!!) 63 eiro.

  Plus vēl alkohols, ko esot “ņēmuši līdzi”… :)))

  p.p.s. policistiem esot zemas algas, līdz ar to ballīte tik tiešām ir bijusi stipri pieticīga

  +2
  -1
  Atbildēt

  0