Dombrovskis: ES fondi nedrīkst aizstāt nacionālās investīcijas 2

Komentāri (2)

Absints 26.09.2016. 12.14

Vidusšķiras proporcija bagātajās rietumvalstīs samazinās. Nemāku izskaidrot, kāpēc, taču domāju, ka Latvijai nez vai izdosies pretoties šai tendencei.

Otrs – sociālā nevienlīdzība nav nekas slikts, ja ir ceļi, kā no tās izrauties. Citiem vārdiem – nedomāju, ka sliņķiem un dzērājiem būtu jāpaceļ pabalsti, tas būtu jādara pensionāriem, ģimenēm ar bērniem, invalīdiem. Kompensācijai būtu jābūt adekvātai, ne sociālistiskās uravņilovkas diktētai- tikai tiem, kas to pelnījuši, bet ne visiem bez izņēmuma.

Garantēti ienākumi, ienākumu vienādošana noved pie tautas aptaukošanās – kāpēc man strādāt, ja maksās tāpat? Vai tas ir labi?

+3
-1
Atbildēt

1

  Ēriks > 26.09.2016. 14.27

  Kāpēc man strādāt netīru,vienmuļu,nogurdinošu darbu par zemu algu,kas knapi sedz elementārai izdzīvošanai vajadzīgo,ja es varu izdzīvot bez tā,diedelējot naudu uz ielas,aizejot uz Maximas konteineriem izlasīt ārā izmesto,vēl gluži labo pārtiku,kurai nupat beidzies derīguma termiņš,un pārnakšņot dārza būdiņā?Vai sliktākajā gadījumā sakrāt naudu aizbraukšanai uz kādu bagātāku un siltāku zemi?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: