Ierosina kriminālprocesu par valsts noslēpuma izpaušanu pēc Juraša intervijas “Ir” 22

Komentāri (22)

lno 18.08.2016. 12.20

Jānis Bordāns ‏@Bordans 1h1 hour ago

Jānis Bordāns Retweeted ir

Šo pašu iebiedēšanas taktiku no Ğen.prokurora ir nācies piedzīvot TM,kad pieķērāmies tiesu korupcijai.

+2
0
Atbildēt

1

  moonlight > lno 18.08.2016. 13.28

  lno

  Kad Belēvičs nevēlējās dāvināt Vienotības saimniekiem un uzraugiem “skonto būve” 16 miljonus par Stradiņa slimnīcas brāķi, Maizītis viņam piedraudēja ar pielaides valsts noslēpumiem anulēšanu. Čekistu piesmietā izdzimteņa, Dombrovska, koķetēšana ar čekas kurmi, Bordānu, tikai apliecina, ka arī tas ir no latviešu valstij naidīgās šaikas.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

lno 18.08.2016. 11.46

Varens raksts, bet baibiņas nesapratīs Cehs.lv: Artuss Kaimiņš neizbēgami kļūs par premjeru http://www.delfi.lv/news/comment/comment/cehslv-artuss-kaimins-neizbegami-klus-par-premjeru.d?id=47807439

+1
0
Atbildēt

0

Ozols 17.08.2016. 11.52

kuriem politiskajiem spēkiem tagad būtu jāceļ vislielākais troksnis par šo situāciju? nez kāpēc ir tāds klusums?

+6
-1
Atbildēt

5

  Baiba. > Ozols 17.08.2016. 14.13

  Visi nogaida, lai sabiedrība neteiktu, ka iebildumi ir tikai partijas reitingu celšanai. Paši uzklupāt partijai, kura iebilda pret ierēdnes ar apšaubāmu reputāciju virzīšanu amatā, tagad gaidāt, lai būtu iemesls atkal kādam uzklupt. Sabiedrībai nekad neko nevar izdarīt pa prātam. Paši savējos atspārdāt un gaidāt glābēju uz zirga, kas Jūs aizvestu uz Leiputriju.

  +8
  -5
  Atbildēt

  0

  lno > Ozols 17.08.2016. 16.39

  Baibiņas kā vienmēr visu saprot ačgārni

  Ilze Ostrovska ‏@io7246 22h22 hours ago Riga, Latvia

  Interesanti,kāpēc Koļerovu tik naski nokoda,bet Strelčenoks sēž,kur sēdējis un laikam vēl sēdēs,lai gan katrs šāds sēdētājs ir zārka nagla V.

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  maču-pikču > Ozols 17.08.2016. 17.40

  Kas ir Koļerova?

  +6
  -5
  Atbildēt

  0

  lno > Ozols 17.08.2016. 20.55

  maču-pikču. Kad muļķīšiem nav ko iebilst, tad viņi meklē gramatiskas kļūdas:)

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  lno > Ozols 17.08.2016. 20.57

  Baiba. Nevar, nevar. Nepatīk, ka saeimā rāpjas pa logu, uzpērk vēlētājus, nolaiž uzņēmumus un bankas pa dambi:) Tikai Baibiņas agrāk ticēja komunisma uzvarai, tagad, ka aug gudri:):):)

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

kristaps_freimanis 17.08.2016. 11.27

Nepareizs virsraksts.

Jābūt: “Ģenerālprokuratūra, pārkāpjot likumu, ierosina kriminālprocesu pret Jurašu”

Apakšvirsraksts: Prettiesiskais process nelikumību turpināšanai nodots Drošības policijai

+14
-1
Atbildēt

0

lno 17.08.2016. 11.17

Tiesiskums nav prioritāte ne vienai varas partijai, bet šis process parāda, ka varnešiem ir nospļauties par sabiedrisko domu: Kur liksieties, vienalga nobalsosiet par vienu no koalīcijas partijām…

+5
-9
Atbildēt

2

  dzeris49 > lno 17.08.2016. 11.28

  Par kādu sabiedrisko domu tu runā?

  Kur tad ir tāpilsoniskā sabiedrība, kurai vispār kaut kas intersē, izņemot dažus %, kas vēl kaut cik politiki aktīvi?

  +12
  -2
  Atbildēt

  0

  lno > lno 17.08.2016. 17.04

  dzeris49. Tie daži % droši vien domāti dzeris, zanE, Skaislee, Baiba, Centrum un cenzors? Labi, ka tā:)

  0
  -10
  Atbildēt

  0

sniega_roze 17.08.2016. 11.02

Kad prokurors sāks izmeklēt KNAB un prokuratūras vadītāja bezdarbību gadu neveicot izmeklēšanu par iespējami koruptīvu nodarījumu?

+8
-1
Atbildēt

1

  dzeris49 > sniega_roze 17.08.2016. 11.26

  Vienīgi tad, kad, kad igauņi okupēs Latviju un visur saliks savus cilvēkus, tātad – nekad.

  +6
  -1
  Atbildēt

  0

dzeris49 17.08.2016. 10.50

Nu, bravo, izrādās, runāt par korupciju Latvijā nozīmē izpaust valsts noslēpumu, Tāda absurda priekšā pat Krievija atpūšas, vēl jo vairāk, ka aizliegt par to runāt ir pretlikumīgi ( skat zanE komentāru)!

Par muļķuzemes ģenerālprokuroru Kalnmeijeru un arī AT vadītāju Bickovicu, manuprāt, nekādi komentāri nav nepieciešami, par šiem “godavīriem” sen viss pietiekami labi zināms, tāpat kā par tiem, ar kuru balsīm viņi tikai ievēlēti.

Tas, ka muļķuzemē sen jau necīnās ar korupciju ( jo korupcija totāli korumpētā valstī ir valsts pārvaldes forma un būtība, un šeit sen ir izveidota valsts nozagšanas sistēma, pret kuru iet nedrīkst), bet, cīnās ar tiem, kas mēģina pret to cīnīties vai kaut vai atklāti runāt, arī sen skaidrs.

Tas, ka šeit nevienu neintersē likums, arī sen zināms, jo katru likumu var apiet ar līkumu un jebkuru lēmumu var nopirkt vai arī iegūt šantāžas rezultātā ( taisni tāpēc ZZS, NA un SC koalīcija neļauj ievēl’wet nevienā kaut cik nozīmīgā amatā cilvēku, kurš nav sasmērējies, un kuru nevar šantažēt ( Kalnmeijers un Bickovics ir tikai aisberga redzamā daļa).

Protams, ka ja pret Jurašu ierosinās lietu, ECT viņu attaisnos, ja neattaisnos muļķuzemes tiesas, bet, ne jau Juraša notiesāšana lietas pasūtītājiem svarīga, btm “mājiens” pārējiem iebiedēšanas nolūkā, tiem , kas vēlas cīnīties pret sistēmu – turat muti, citādi būs slikti!

Ko atliek gaidīt – tā ka mēs ar šo te brīnumsaeimu strauji šļūcam Krievijas virzienā, jāgaida kaut kas tipa Jarovajas likumupaketei Krievijā ( Latvijas gadījumā tas varētu saukties, piem., Rasnača – Brigmaņa likumu pakete pēc Lembega un Co pasūtījuma), kas ierobežos vārda brīvību, neļaus runāt un kritizēt valsts amatpersonas par korupciju, pasludinās par valsts noslēpumu visu, izņemot to, par ko nelielā sarakstiņa tieks atļauts runāt, utt., jo absurds aug ģeometriskā progresijā, un nekāds gals tam nav saredzams, ja nu vienīgi kāds uzbrēciens no ES vai ASV var tos mūsu korumpētos āmurus apturēt, bet, tiem patreiz savas problēmas pietiek.

Vissliktākais ir tas, ka tasi “tautas” lielākai daļai viss tas absolūti neintersē, un, izņemot nelielu daļa, tā absolūti nespēj saskatīt saistību starp korupciju, vārda brīvības ierobežojumiem, un savām algām un pensijām, un absolūti nespēj atšķirt cēloņus no sekām, kas arī ļauj tai “elitei” tik nekaunīgi uzdarboties, viss tas var raisīt vienīgi pesimismu un absolūtu neticību ne šai valstij, ne tās institūtiem, kas arī jau ir noticis.

+14
-2
Atbildēt

1

  moonlight > dzeris49 17.08.2016. 14.02

  dzeris49

  Ko atliek gaidīt – tā ka mēs ar šo te brīnumsaeimu strauji šļūcam Krievijas virzienā

  Sen jau esam aizšļūkuši. Pederasti, gluži kā absolūtā ļaunuma bidlostānā, tiek salikti nozīmīgākos amatos, bet valdošās parķijas, Vienotības padlas, zagšanā cenšās ne par ko neatpalikt no savas sugas brāļiem, “bļjaģinaja rossija”. To morālo kropļu paģeļņiks, Gņils Išakovs, kopē savu elku Sobjaņinu, paralizējot satiksmi galvaspilsētā un izliekot troruāru ar bruģi. Jādomā, ka kāds no viņa ziliem draudziņiem to ražo.

  0
  -13
  Atbildēt

  0

zanE. 17.08.2016. 09.46

…divi citāti…

…no raksta: – “[…] likuma “Par valsts noslēpumu” 5.panta 4.punktu, kas nosaka – aizliegts piešķirt valsts noslēpuma statusu un ierobežot pieejamību informācijai par korupcijas gadījumiem un amatpersonu nelikumīgu rīcību.”

…pēc balsojuma par ģenerālprokurora pārvēlēšanu:

– “Par Kalnmeiera pārvēlēšanu nobalsoja 76 deputāti, neviens parlamentārietis nebija pret un viens atturējās. Šī bija pirmā reize, kad saskaņā ar pieņemtajām likuma izmaiņām deputāti ģenerālprokuroru vēlēja atklātā balsojumā.

Pirms balsojuma Kalnmeiera kandidatūru atbalstīt šajā amatā Saeimas Juridiskās komisijas vārdā aicināja Gaidis Bērziņš (Nacionālā apvienība). Plašākas debates par viņa kandidatūru neizvērsās.

Kalnmeiers Latvijas Radio atzina, ka ir pārsteigts par Saeimas vienprātību balsojumā. […]“Mani pārsteidza balsu skaits, kas bija par, nebiju rēķinājies ar tik lielu atbalstu. [..] Deputāti novērtējuši manu politisko neitralitāti, darbs darīts atbilstoši likuma prasībām un ne vairāk un ne mazāk, [..] domāju, ka tas arī bija galvenais, ko deputāti novērtēja,” sacīja Kalnmeiers.”/lsm.lv/

….hmmm….politiskā neitralitāte un…darbs atbilstoši likuma prasībām?…kaut kā neiet kopā….

+16
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam