Nekas nav sliktāks par pasniedzēju – haltūristu 15

Komentāri (15)

mumss 02.09.2015. 20.53

Pārkopēju no vakardienas `Dienas` komentāru:

`Tiešām kauns, ka persona, kura nezina, ka latviski ir `harismātisks` un ka universitāte nosaukta tās dibinātāja Jeila vārdā, strādā (?) piecās augstskolās. Turklāt izteiksme neskaidra, saķeburota, neloģiska (kā te jau aprādīja lustīgais nerris). Nu, īsta haltūriste!`

Šeit jau rediģēts (tur bija harizmatisks un Jēlas universitāte un vēl)…

+2
0
Atbildēt

1

  latvijas_valsts > mumss 02.09.2015. 21.08

  latviešu inteliģentam tas ir normāli.

  Tāpēc latvieši arī vēlas piespiest krievus mācīties latviski, jo krievu izglītība ir daudz kvalitatīvāka par izglītību latviešu valodā, tāpēc latvieši arī zaudē krieviem konkurencē. Bet ja krievi mācīsies latviski pie latviešu pasniedzējiem, tad krievi būs tik pat “labi” apmācīti, kā, piem., autore.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lauris Grâvelis 02.09.2015. 19.45

Kāda jēga veidot 5 dažādas programmas, kur māca vienu un to pašu vieni un tie paši pasniedzēji?

+3
0
Atbildēt

1

latvijas_valsts 02.09.2015. 16.05

№31 Александр Гильман:

Чем толковей чиновник – тем больше шансов, что он коррумпирован. Потому что воровать хотят все, но немногие умеют. И как правило те, кто не умеют работать, не умеют и воровать.

http://imhoclub.lv/ru/material/operacija_serdjukov#ixzz3kaPkXFWe

0
-2
Atbildēt

0

latvijas_valsts 02.09.2015. 15.47

Un parasti tās personas,kas ir korumpētas, atšķiras ar lielu intelektu, labām manierēm un ir patīkami saskarsmē, jo viņi ir norma. Latvijā būt korumpētam ir labi, varbūt dažs labs pat atceras, kad Rīgā arestēja galvenā arhitekta vietnieku par 1,5 tūkst. $ kukuli, sabiedrības krējums, H. Demakova un pārējie, vāca parakstus, lai viņu atbrīvotu? Jo tāda ir latviska dzīves ziņa, par kuru arī ir ierakstīts Satversmē: palīdziet viens otram, un nav svarīgi, korumpēts viņš vai nav, jo galvenais, ka visi esam LATVIEŠI, un saejam visi kopā lielajos dziesmu svētkos vienā korī dziedot vienu himnu latvietībai.

0
-3
Atbildēt

1

latvijas_valsts 02.09.2015. 15.27

Muļķīgs secinājums. Nekas nav sliktāks par studentu haltūristu, jo jebkurā a/skolā vai koledžā tādu pasniedzēju var sameklēt, dažās iestādēs viņu pat gana daudz. Un ko tad studentam? Pāriet citā izgl. iestādē? Bet ja sī ir vienīgā, kas ir tuvu mājām? Vai varbūt studentam būtu jācīnās ar pasniedzēju haltūristu? Nē, viņam nav jācīnās, viss, kas jādara studentam, ir kārtīgi mācīties, sameklējot materiālus bibliotēkā, grāmatnīcā vai internetā. Vispār Latvija ir diezgan zema līmeņa izglītības valsts, tāda ir realitāte, jo dzīves līmenis vispār ir zems. Kaut izgl. iestāžu vadītājiem atalgojums bieži vien ir nesakarīgi augsts, bet tā ir Latvija. Ar to nav iespējams cīnīties, jo tāpat ir arī Saeimā. Ir augstākā šķira (jeb šļura), un ir pārējie.

Turklāt jebkurā izgl. iestādē tās direktoram ir MILZU iespēja nopelnīt: var izīrēt telpas, var veikt iepirkumus un cenu aptaujas, var k-ko pirkt un pārdot (tajos pašos iepirkumos) utt. Protams, par to nav pieņemts runāt, jo Latvija ir viena liela korupcioza bedre, kurā visi viens ar otru saistīti.

Un kādu pasniedzēju pieņems darbā šāda direktore? Zinošu pasniedzēju vai tādu, ar kuru var veikt visādas šeptes? Pareiza atbilde: gan tādu, gan arī šādu. Tāpēc cīņa par izgl. kvalitāti atgādina padomju laiku cīņu par to, lai publiski runātāji nerunātu no papīra, bet runātu ar saviem vārdiem, tajā laikā, kad valsts pirmā persona tikai to vien darīja, kā lasīja no papīra.

0
-3
Atbildēt

3

  Drosma > latvijas_valsts 02.09.2015. 16.27

  Ko tu zini par latviešiem – neko.

  Izst

  asti man labāk par sevi, par krievieti un krieviem. Kāpēc jūs vienmēr esat tik skaļi un tik agresīvi.

  Lūk, manas mājas sētā – stūrī ir speciāli dzērājiem uztaisīts soliņš un galdiņš. Zvēru – šo 15 gadu laikā tur ne reizi nav piedzērušies un bļaustījušies latvieši. Tikai krievi. Un no turienes es tādus vārdus esmu dzirdējusi, ka bļedj manā leksikā aiziet pie smalkā stila.

  Nu pārmaiņas pēc latviešu vietā uzkod kādu krieviņu – pastāsti savu versiju.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > latvijas_valsts 03.09.2015. 09.58

  Bet ka es tev saku – priekšnieku bērni manā pagalmā nedzied, tikai lūk – krieviņi, tavi tautieši . Par to gribēju ar tevi parunāt.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

kristaps_freimanis 02.09.2015. 15.27

“Nekas nav sliktāks par pasniedzēju – haltūristu ”

===

Ir diezgan daudz sliktāku lietu un gadījumu, pēc muļķībām virsrakstā pārējo īpaši nelasīju.

+8
0
Atbildēt

0

Drosma 02.09.2015. 10.18

Sabiedrība nodemonstrēja ,ka nav gatava nopietnām reformām.

Šādiem rakstiem ir nulle vērtība. Visur priekšā ir savējie – iestaigātas taciņas, iesildītas vietiņas. Kāpēc lai nozares atbildīgie kaut ko mainītu? Viņiem ir labi, ja kādam nepatīk , lai mainās tie … tā es par šo visu domāju .

+3
-2
Atbildēt

1

  ierados > Drosma 02.09.2015. 11.49

  Es ieliku + . Man patika un tā ir patiesība.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

haralds 02.09.2015. 08.39

un tā tas nedrīkst palikt! man šajā sakarā likumprodžekts padomā – izglītība ar garantiju. vismaz pirmās 4÷7 klases. garantijai jāizpaužas tā – ja kāds ar 2 vai 3 augstajām izglītībām nezina to, ko māca līdz 5. klasei un nezināšana viņam traucē darbā, viņu par baltu velti «pārmāca» un skola maksā par atraušanu no ražošanas, bet kapostu atvelk no skolotāju algām un/vai pensijām.

+2
-3
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: