Jāveido jauns likums latviešu diasporas atbalstam 6

Komentāri (6)

MZGD 28.06.2015. 07.25

Jauns kremla trolla vards paradijies – “andris_saulite” – dzen jaunu bulshitu. Neviens krievu valodu nemacas – tas sen ir noiets etaps – ta pazudiis pazudis tapat ka pazuda kadreiz tik loti varenaas gotu, hunnu un Niederdeutsche valodas.

+4
0
Atbildēt

0

andris_saulite 27.06.2015. 23.09

VARēTU MĀCīTIES ARĀBISKI –

TUR VISMAZ KORĀNS IR VERTīGS UN 1001 NAKTS PASAKAS KO PALASīT

varētu ivritā – kaut toras talmuda un kabalas dēļ – pareizi prātu lai iegroza..

angliski, vāciski ,

BET LATVISKI NAV KO LASīT- VIENI VIENīGI NELAIĶĪ- CIBIŅŠ ,DAUKA,LĀČPLĒSIS, ATRAITNES DĒLS,KOMPāNIJA NO NĀVES ĒNĀ…. PADAUZA AIJA UN MUĻĶE PURVA BRIDEJA KRISTīNE – POSTS UN IZPUTĒŠANA GALĀ, STRAUMēNI POILITNEKOREKTI.. . JAUNLAIKU LITERATŪRA- VISMAZ TĀ KO AVīZēS TURPINAJUMOS DRUKĀ- ES NESPēJU SLEJU IZLASīT – tā nav kultūra… haltūra drīzāk ..

LATVISKI NAV SAKARīGAS TEHNISKĀS VALODAS. MĀCĪBU GRAMATAS LATVISKI VIRSPUSĒJAS UN PAVIRšAS – PAT WIKIPēDIJA PAMATSKOLNIEKA LīMENī ( ANGLISKI TAS IR VISMAZ ĢIMNĀZIJAS VAI KOLEDŽĀS LīMENIS , KRIEVISKI TAS IR AUKSTāKĀS KVALITāTES IZKLāSTS )

VISA LATVIEŠU SKOLA un rezultāts būs tikpat nožēlojams kā Wikipēdija ja vien ….

Pat pragmatiskie somi atmet obligato zviedru un sāk mācītīt krieviski – jo tur ir ko mācīties ( Krieviski nav tikai Putins un propoganda – …)

0
-6
Atbildēt

2

  Ēriks > andris_saulite 28.06.2015. 16.12

  Nu aukstākā kvalitāte varbūt arī ir,bet augstākā gan diez vai.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  v_rostins > andris_saulite 29.06.2015. 10.40

  andris_saulite

  KRIEVISKI TAS IR AUKSTāKĀS KVALITāTES IZKLāSTS )

  ————-

  Kāpēc tad negatīvā selekcija, cilvēces pabiras, vergu varza, kas modificēta zvērisku slepkavu ordā, nejēdz ne telefonu, ne mašīnu, ne kompi uztaisīt un raķetes, kas ir “наше все” tikai katra piektā paceļas gaisā?

  Paskaidrošu:

  1. Tūkstots gadus ilgā verdzība, kad citas Eiropas tautas garīgi un intelektuāli attīstījās

  2. Bizantijas sātaniskā ideoloģija

  3. Kiriļica, kas apgrūtina rakstīšanu un lasīšanu.

  Ķīnā nav problēmu mācīties krievu valodu, toties uz apmācību angļu valodā, kaut arī piedāvājums ir gigantisks, tomēr 50 gribētāju uz vienu vietu.

  Paskaidrošu:

  Ķīnieši labi apzinās tuvojošos globālo atkrievošanu un to, ka krievu valoda būs vajadzīga ja nu vienīgi labošanas konclāģeru uzraugiem, antropologiem un kriminālistikas pētniekiem.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Valdis Eiserts 27.06.2015. 12.52

Ja par repatriāciju nav lēmušas paaudzes, kas prot latviski, no kurienes optimisms par vektora maiņu nākamajās paaudzēs?

0
-1
Atbildēt

1

  vitalisvita > Valdis Eiserts 28.06.2015. 17.46

  cerams, ka jaunie spēs mācīties no pēdējo paaudžu kļūdām un atgriezīsies pie dabiskām un pārbaudītām vērtībām; pie tām vērtībām, kuras radušās atšķirīgos ģeofizikālajos apstākļos dzīvojušu un atšķirīgu dzīvesveidu piekopušu tautu etniskajā integrācijā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: