Levits: “Zoodārza procedūra” prezidenta kandidātu izvēlē faktiski vairs nav iespējama 21

Komentāri (21)

market survey report format 13.11.2019. 12.36

… [Trackback]

[…] Find More here on that Topic: ir.lv/2015/05/18/levits-zoodarza-procedura-prezidenta-kandidatu-izvele-faktiski-vairs-nav-iespejama/ […]

0
0
Atbildēt

0

transporte carro cegonha 15.10.2019. 21.11

… [Trackback]

[…] Here you can find 19665 more Info to that Topic: ir.lv/2015/05/18/levits-zoodarza-procedura-prezidenta-kandidatu-izvele-faktiski-vairs-nav-iespejama/ […]

0
0
Atbildēt

0

imants_gross 20.05.2015. 22.22

Vienotības frakcijas un citiem Saeimas deputātiem.

Uzrakstu publiski par lietu, kas manuprāt deg. Vai daudziem no jums, tāpat kā man nav pārliecība, ka starp nosauktajiem prezidenta kandidātiem ir tikai viens, kas dotajā situācijā kurā valsts atrodas būtu spējīgs veiksmīgi strādāt ar visiem izaicinājumiem, kas stāv priekšā, un kam ir nepieciešamās dotības, gudrība un spējas ne tik vien pa godam uzņemties prezidenta amatu, bet arī būt par ceļvedi virzībā uz taisnīgu un patiesi demokrātisku valsti? Domāju, ka arī daudziem no jums īstenībā ir skaidrs, ka Egīls Levits konkurencē ar pārējiem kandidātiem bez šaubām ir par ne tik vien galvas tiesu pārāks par viņiem visiem, vienalga no kura gala skatās un vērtē. Taču tauta netic, ka tas Saeimas deputātiem ir izšķirīgais, bet pieņem ka jūs visi balsojot sekosiet vienīgi frakciju un savu pašu interesēm. Tādēļ neviens neliek lielas cerības uz to, ka Levitam izdosies savākt nepieciešamās 51 balsis, ja tik vien nenostrādās kāds neparedzēts faktors.

Aizklātais balsojums, kas ir nedemokrātiska parādība pate par sevi, šoreiz varbūt tomēr varētu izrādīties par tieši to, kas varētu nospēlēt par demokrātijas ceļa lauzi, ja tik vien izdotos pārliecināt pietiekamu skaitu deputātiem balsot pēc sirdsapziņas un domāt par to, kas valstij šobrīd vajadzīgs nevis akli sekot frakciju komandējumam. Vai tad nav tā, ka Vienotībā vien ir pietiekam daudz deputātu, kuriem klusībā ir līdzīgas domas, bet nejūtas motivēti un pietiekami stipri sekot savai pārliecībai, un gatavojās vienkārši nobalsos tā, kā frakcija to diktē?

Tādēļ mans jautājums jums viisiem ir, kā jūs beigu beigās balsosiet? Par Levitu, cilvēku, kurš spētu likt pamatus taisnīgai un patiesi demokratiskai valsts attīstībai, jeb par kādu no tiem, kas vislabākā gadījumā nesalaidīs galīgi dēlī (kas jau kļuvis par nožēlojamu kritēriju prezidentu paveikto vērtēšanai), bet no kā nekāda konkrēta labuma arī nav ko sagaidīt, kā vienīgi tiem, kas aizkulišu polittirgū par to visu andelējās? Tiem, kas iespējams tāpat kā Atis Lejiņš jau publiski pauduši savu atbalstu Levitam šī vēstule, lai tikai uzmundrinājums mudināt pārējiem partijas biedriem sekot piemēram.

Lai veiksme,

Imants Gross

0
0
Atbildēt

0

Bet 18.05.2015. 13.10

Es gan domāju, ka šie visi SC un Sudraba un bondarieši kopā ar ZZS ievēlēs 2. kārtā savu prezidentu, un tautai te nebūs nekādas teikšanas, kā jau iepriekš.

Domāju, ka prezidents tiešām varētu būt Lemberga partijas biedrs Daudze, kā te daži gaišreģi jau ir paredzējuši.

Žēl, bet nekas manuprāt, nemainīsies, ja liela daļa tautas Saeimā ir iebalojuši tik daudz ZZS deputātu!

kaut nu es kļūdītos ar to prezidenta izvēli!

0
0
Atbildēt

0

LoveLove 18.05.2015. 11.35

Piekrītu Levitam, ka pilsoniskā sabiedrība skaidri sniedz vēstījumu partijām par to, ka kādas kvalitātes ir nepieciešamas prezidenta kandidātam un kurš no apspriestajiem pretendentiem tām vislabāk atbilst, lai godam pārstāvētu Latvijas kā demokrātiskas un tiesiskas valsts intereses. Protams, sabiedrība arī skaidri likusi saprast, ka vēlas atklātu un pārskatāmu prezidenta ievēlēšanas procesu, ko savukārt politshēmošanas kultūras darboņi nav gatavi pieļaut. Un tomēr aizklātas balsošanas apstākļos katram deputātam ir iespēja balsot atbilstoši savai sirdsapziņai un par tiešām labāko kandidātu, kurš ir Levits. Tādēļ ceru, ka sirdsapziņas balsojuma gadījumā aizklāta balsošana izrādīsies lamatas tiem, kuri tās izlikuši, rezultātā panākot labākā no izvirzītajiem kandidātiem ievēlēšanu, nevis tos izgāžot un nobalsojot par zemgalda mesiju.

+4
0
Atbildēt

0

traductrice 18.05.2015. 09.29

Kam jānotiek, lai Vienotība VIENOTI nobalsotu par LABĀKO kandidātu?

+9
-3
Atbildēt

5

  DD1 > traductrice 18.05.2015. 09.31

  > traductrice

  “Kam jānotiek, lai Vienotība VIENOTI nobalsotu”

  Labāk, lai nav vienoti, citādi nobalsos tā, kā Āboltiņa teiks. Viņa personīga nav ieinteresēta labākajā kandidātā.

  +11
  -2
  Atbildēt

  0

  traductrice > traductrice 18.05.2015. 09.50

  jā, diemžēl Vējonim ir taisnība par Levitu tādā ziņā, ka viņš vāji apzinās partiju potenciālu shēmošanā. Es atšķirībā no Levita nemaz nedomāju, ka zoo-shēmošana vairs nav iespējama. Ir, un kā vēl ir. Un jāatzīst, Solvita ir nr.1., kas kopā ar zaļo vīriņu ir lielisks tandēms. Tikai, kāds ir shēmošanas patiesais nolūks? Neticu, ka viņa uzdrošinātos pretendēt pati. Viņas nepopularitāte ir pārāk uzkrītoša.

  Bet kādu kandidātu viņa tur azotē? glumekli Riekstiņu?

  +8
  -1
  Atbildēt

  0

  DD1 > traductrice 18.05.2015. 10.02

  > traductrice

  “Solvita ir nr.1., kas kopā ar zaļo vīriņu ir lielisks tandēms. … Neticu, ka viņa uzdrošinātos pretendēt pati.”

  O, Jūs nenovērtējat Solvitu. Uzdrošinātos un kā vēl.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  traductrice > traductrice 18.05.2015. 11.33

  no Solvitas intervijas “Dienā”

  Cik procentu dodat, ka Vējoni ievēlēs?

  Es Vējoņa ievēlēšanu vērtēju pietiekami augsti līdz brīdim, kad tika izvirzīts Levits. Protams, aizvien pastāv kāds procents Vējoņa ievēlēšanai, bet tas ir samazinājies.

  Pārfrāzējot:

  Es sliktāka kandidāta ievēlēšanu vērtēju pietiekami augsti līdz brīdim, kad tika izvirzīts labāks kandidats. Protams, aizvien pastāv kāds procents sliktāka kandidāta ievēlēšanai, bet tas ir samazinājies.

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

  aivarsk > traductrice 18.05.2015. 11.52

  Vējonis, Kūtris, Bondars – 0%

  Levits 10%

  Āboltiņa 50%

  Svarīgi jau itkā pret pret ko Āboltiņa tiks izvirzīta – piemēram – dolgopolovs pret āboltiņu un… the winner is….

  Tur tak čaļi atradīs pamatojumu, kāpēc nedrīkstēja savādāk balsot…

  Ja nevarēs ievēlēt vairākas reizes, tad uzradīsies (uzņemsies smago nastu) glābēja un nācijas vienotāja…

  Nez vai Levits var amatus un labumus solīt savas ievēlēšanas gadījumā (nez vai tas viņam vispār prātā ienāktu), taču šai ir visas durvis vaļā un savicka maks pa rokai!

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

DD1 18.05.2015. 09.24

Bet Āboltiņa dusmīga, jo saprot, ka pret Vējoni viņai vēl ir cerības kā kamielim izlīst caur adatas aci un tāpat kā ietika Saeimā, nostumjot no krēsla jaunāku kolēģi Junkuru, iespraukties prezidenta amatā, bet pret Egilu Levitu, kuru NA kopā ar citiem deputātiem virzīs prezidenta amatam, viņas cerības = 0.

Visu cieņu tiem “citiem deputātiem”, kas balsos pēc sirdsapziņas, tāpēc labi, ka balsos aizklāti, jo vienreiz tas jau apturēja Zatlera pārvēlēšanu.

+10
-4
Atbildēt

0

Skumjais Bruņinieks 18.05.2015. 09.20

“Cilvēki ir noilgojušies pēc normālas demokrātiskas kultūras” un, lai to sasniegtu, vienbalsīgi nolēma saukt atpakaļ padzīto smagos noziegumos apsūdzēto Aivaru Lembergu.

Lūk, kur ir cilvēks, kas sniegs mums šo kultūru. Ja nepatīk zoodārzs, nav problēma, izvēlēsimies Gaismas pili vai “Māmuļu”.

Mums jau Latvija ir sen kļuvusi par lielu “Zoodārzu”, tā kā, nav starpība, kurā vietā virscirpējs un viņa vasaļi pieņem lēmumus.

Tauta bez ierunām pasauca atpakaļ padzīto Tumsas valdnieku, kas mums sauli nozaga un tagad izsaka vēlmi pēc Gaismas.

Bravo! To es saprotu!

Mīļie aitas un auni!

Tas velk uz idiotismu!

+2
-6
Atbildēt

1

  Ēriks > Skumjais Bruņinieks 18.05.2015. 09.59

  Tauta izvēlējās no tā,kas palika pāri pēc tumsas valdnieka vasaļa,zoopreža Zatļera atskaitīšanas.

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

haralds 18.05.2015. 08.13

nesapratu. kas traucā ZOOpreziden†u izvēloties, pieturēties pie ZOOdārza procedūras?

cilvēki ir noilgojušies pēc дерьмоkrā†iskas poli†iskas kultūras? lai ir noilgojušies un lai turpina ilgoties!

ļeru, ļeru, ļeru … “zoodārza procedūra” faktiski vairs nav iespējama un sabiedrība to neakceptētu? kā varētu izpausties tas, ka neakceptētu? lai neakceptē? до манды depu†ātiem!

“Depu†ātiem ir jābalso pēc savas sirdsapziņas, nevis pakļaujoties aizmuguriski sashēmotiem plāniem. Esmu piesardzīgi cerīgs, ka tas tā būs,” piebilda Levits. Op†imists! kā depu†ātiem būtu jādara, visi zina, bet depu†āti elek†orātam 1-kārši uzliek mīksto!

+2
-6
Atbildēt

0

Austras koks 18.05.2015. 08.06

Es joprojām neesmu zaudējis cerību, ka Levitu ievēlēs par prezidentu.

Lai arī esmu atklātas prezidenta ievēlēšanas piekritējs, domāju ka šoreiz aizklātās vēlēšanas, kopā ar pietiekamu sabiedrības spiedienu, var varbūt arī nospēlēt par labu Levitam.

+16
-3
Atbildēt

3

  v_rostins > Austras koks 18.05.2015. 09.17

  Austras koks

  domāju ka šoreiz aizklātās vēlēšanas, kopā ar pietiekamu sabiedrības spiedienu, var varbūt arī nospēlēt par labu Levitam.

  ————–

  Neaizmirsti tikai ar visām parpalām nopirkto un sakompromitēto ģeputatu čekas kuratoru faktoru un poligrāfa testa iespējas. Tieši atklātas vēlēšanas varētu piespiest “tautas pārstāvjus” balsot latviešu tautas un valsts interesēs.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  aivarsk > Austras koks 18.05.2015. 10.19

  Rostin, Tu tici, ka tie, kas jau atklāti pārdevuši savu māti, tēvu un bērnus gazpromam, tagad pēkšņi bīsies no viņu dusmām? Vienīgais no kā tie bīstas it viņu čekistu priekšnieki un mazāka naudas straumīte…

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Austras koks 18.05.2015. 15.09

  aivarsk

  Neaizmirsti tikai, ka nākamā Saeimā visiem ZRP(v) kremļjaģām, zagļiem un pederastiem SC rindās vietas nepietiks. 25% nesaies 35 deputāti.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Mantrausis 18.05.2015. 07.59

Hm… Deputātam jābalso pēc savas sirdsapziņas vai atbilstīgi tam, ko viņam prasījis vēlētājs? Te nav jāmeklē juridiskas nianses, bet – vai deputāts pārstāv tikai sevi un savu sirdsapziņu, vai viņš pārstāv sabiedrības daļu, kas viņu ievēlējusi? Cik no 100 ļaužiem ir apstaigājuši cilvēkus savā vēlēšanu novadā un, klauvējot pie durvīm, jautājuši?????? Varbūt to gatavojas vēl darīt?

+5
-1
Atbildēt

1

  haralds > Mantrausis 18.05.2015. 08.11

  uzskatīsim, ka pie sirdsapziņas piederās tas, ka depu†āti atcerās, ka pārstāv to sabiedrības daļu, kura viņu ievēlējusi!

  +5
  -1
  Atbildēt

  0