Vai gribam atgriezties valstī, kurā ir diskriminācija? 116

Komentāri (116)

Yatala Vale Plumber pirms 2 stundām

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2015/04/21/vai-gribam-atgriezties-valsti-kura-ir-diskriminacija/ […]

0
0
Atbildēt

0

corey z 24.06.2020. 22.03

… [Trackback]

[…] Read More on to that Topic: ir.lv/2015/04/21/vai-gribam-atgriezties-valsti-kura-ir-diskriminacija/ […]

0
0
Atbildēt

0

Abdesh Sharma 07.08.2019. 23.07

Tam, kurš šodien lasa šo liecību, vajadzētu svinēt kopā ar mani un manu ģimeni, jo tas visiem sākās kā joks, un daži teica, ka tas nav iespējams. Mani sauc Aleksandrs Bendiks, es esmu no Rīgas, bet kopā ar sievu pārcēlos uz Beļģiju. Esmu laimīgi precējusies ar diviem bērniem un skaistu sievu. Kaut kas briesmīgs notika ar manu ģimeni, es pazaudēju darbu un sieva aizgāja no mājas, jo es nevarēju parūpēties par sevi un ģimeni. viņai un maniem bērniem tajā laikā. Man izdevās deviņus gadus, neviena sieva mani neatbalstīja, lai labi rūpētos par bērniem. Es cenšos nosūtīt testa ziņojumu sievai, bet viņa neļauj man ar viņu runāt. Es cenšos aprunāties ar viņas draugu un viņas ģimeni, bet es joprojām zinu, ka kāds varētu man palīdzēt, un es vēlāk esmu nosūtījis pieprasījumu tik daudziem uzņēmumiem, bet tik un tā nezvanu man, līdz pienāk kāda uzticīga diena, kuru es nekad savā dzīvē neaizmirsīšu . Kad es satiku vecu draugu, kuram es izskaidroju visas savas grūtības, un viņš man pastāstīja par lielisku cilvēku, kurš viņam palīdzēja iegūt labu darbu Coca cola uzņēmumā, un viņš man teica, ka tas ir rutīnas šarms, bet es esmu cilvēks, kurš nekad tic pareizrakstībai, bet es nolēmu to izmēģināt, un es ar viņu sazinājos, izmantojot [email protected]. Viņš mani pamācīja un parādīja, kā rīkoties šajās trīs burvestības palaišanas dienās. Es sekoju visiem norādījumiem un daru to, ko viņš man lūdza darīt labi. Drosagiede pārliecinieties, ka viss noritēja labi, un mana sieva mani atkal redzēs pēc brīnišķīgā darba Drosagiede. Mana sieva man piezvanīja ar nezināmu numuru un atvainojās, un viņa man teica, ka viņa patiešām man pietrūkst, un mūsu bērni un mana sieva nāk mājās. Un pēc divām dienām uzņēmums, kas man nosūtīja pateicības vēstuli, sauca, tagad es esmu piemērs uzņēmuma vadītājam šeit, ASV. Es iesaku, ja rodas kādas problēmas, nosūtiet ziņojumu uz šo e-pastu: [email protected] vai whatsapp +2349014523836, un jūs iegūsit vislabāko rezultātu. Uztveriet lietas kā pašsaprotamas, un tas jums tiks atņemts. ES tev novēlu visu to labāko.

0
0
Atbildēt

0

Kosmiskais lauķis 27.01.2016. 11.28

Pulcēšanās brīvība iekļauj sevī tiesības diskriminēt – tiesības nekontaktēties ar sev nepatīkamu cilvēku grupu, tiesības boikotēt, netirgoties. Jā, es vēlos dzīvot valstī, kur deģenerāti tiek sociāli nosodīti, nepieņemti kā normālie cilvēki, kuri dzīvo saskaņā ar sugu biologiju. Es vēlos dzīvot vidē, kur dominē klasiskas ģimenes vērtības – Tēvs, Māte un bērni, plus iesaistīti vecvecāki.

Citāts: Seksualitāte ir kā daikts. Man nepatīk, ja to demonstrē publiski.

0
-1
Atbildēt

0

Laura 29.04.2015. 12.32

Un muljkjiibas peedeejaas, ka kaads piedzimst par geju! Veseli vecaaki = vesels beerns. Slimi vecaaki = slims beerns. Un neiet te runa par kaada vainoshanu, bet par apstaaklju sakritiibaam.JEBKURSH SLIMS BEERNS IR AARSTEEJAMS.

0
0
Atbildēt

0

Andra 27.04.2015. 00.19

Seksuālās minoritātes, gadījumos, kad problēmas ir iedzimtas, daudzos gadījumos gluži dabiski dzīvo ne tik ilgi kā cilvēki, kuriem seksuālās orientācijas un reproduktīvu problēmu nav – neatkarīgi no tā, kāda ir sabiedrības attieksme pret viņu problēmām.Jo šāda iedzimtība liecina par novājinātiem gēniem un bieži tas nozīmē, ka būs arī citas iedzimtas kaites – psihiskas problēmas, vielmaiņas problēmas, paaugstināta uzņēmība pret infekcijām utt.

Savukārt, gadījumos, kad dzimumidentitātes un orientācijas problēmas nav iedzimtas, -jo mazāk sabiedrība auklēsies ar šiem ļaudīm, jo mazāk tā būšana ies plašumā!

+4
0
Atbildēt

3

  v_rostins > Andra 27.04.2015. 11.00

  Andra

  Visiem defektīviem dzīves ilgums ir samērā neliels.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > Andra 27.04.2015. 20.15

  HIV jau arī ievazāja “minoritātes”.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Laura > Andra 29.04.2015. 12.28

  Reaali, seksualitaate NEVAR buut iedzimta. JO visiem ir TEEVS un visiem ir MAATE. Paraadiet man vienu paari, kur DABISKAA celjaa ir dzimis beerns divaam sievieteem, vai diviem viirieshiem. Paraadiet man viirieti, kas buutu dzemdeejis beernu, paraadiet olshuunu, kas buutu apaugljota bez spermatozoiida. (Tas attiecas arii uz maaksliigo apaugljoshanu! maaksliigaa apaugljoshana nenoziimee maaksliigu spermatozoiidu, un arii olshuunas, ja pashai sievietei taas nav, ir njemtas no taam, ko noziedojusi cita sieviete!!!)

  Respektiivi homoseksuaalisms ir cilveeka ieksheejaa slimiiba.

  Kaa es varu to APGALVOT? JO pati esmu bijusi 100% homoseksuaala visu savu dziivi kopsh sevi atceros, bet IZAARSTEEEJOS no taa, un esmu 100% heteroseksuaala. Mani vienkaarshi tracina visas lesbietes, tukshas kaisliibas mekleejoshaas stjervas! Un es nekautreejos to teikt, kaut arii pa purnu nevienam NEKAD nesitiishu par to kaads vinjsh ir.

  SHII SLIMIIBA IR AARSTEEJAMA. Un shaadiem cilveekiem nav jaadod pilniigi nekaadi atvieglojumi, jo vinji taa jau meklee atvieglojumu kaisliibaas, neveeloties risinaat savas ieksheejaas probleemas! Kas risinaajumu meklees, tas risinaajumu atradiis. Kas stulbi klaigaas – nee, nee, es esmu vesels, man taa ir iedzimtiiba, slimos, lietos narkotikas, lietos medikamentus neesoshas depresijas aarsteeshanai un veselaaks nekljuus.

  Politika ir strupceljaa? Politikji NAV strupceljaa. Nostaaviet par savu, pasakiet nee. Mazaak vechus augstos amatos, juus paaraak viegli padodaties, kad saceljas skatoties kaa divi sievishkji miicaas! Atpakalj prezidenti Freibergu, atpakalj gjimenes veertiibas, atpakalj maates un teevus, nost ar puisheljiem!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

v_rostins 23.04.2015. 09.19

dzēris49 21.aprīlis 2015 12:32

Vienā “ierakumu” pusē ………..

——————-

Vienā ierakuma pusē sadisti un pederasti: Kaligula, Nerons, Ivans Bargais, Pēteris I, Ļeņins, Staļins, Putins, Krievijas virsniecība, un baznīca, lielākā daļa tās politiķu, Rinkēvičs, dzēris49, Centrum, Brauns, Galantais: prostatas un hemoroīdu nomocītie STS slimību un zarnu infekciju perēkļi.

Otrā, normāla, veselīga sabiedrība, kam rūp sava un savu bērnu nākotni un apzinās, kāpēc Dievs cilvēkam iedevis anālu un taisno zarnu.

Гомосексуалисты во власти: Володин, Греф, Василенко. Список неполный

http://www.rospres.com/government/12460/

+2
0
Atbildēt

0

v_rostins 22.04.2015. 23.55

pederastijas apoliģētiem

Vai gribam atgriezties valstī, kurā ir diskriminācija?

————–

Nē, gribam, lai būtu Vatikāna

Папа отказал в аккредитации в Ватикане послу-гею

http://newsru.com/religy/22apr2015/papst_stefanini.html

+1
-2
Atbildēt

0

usne 22.04.2015. 23.43

Aldim jautajums

Bez seks.minoritasu agresivas atbalstisanas Jums ir zinama vel kada Rietumu vertiba ? Un kas tas tadas vispar ir, sis slavenas vertibas ? Tiesibas uz varda brivibu, kas sobrid ir parversta par mediju magnatu cenzuru, dzeltenas preses uzvaroso debilizacijas programmu, tendenciozu faktu pasniegsanu lidz pat klajiem meliem un noklusesanu un beidzot ar tiesibam klaji nirgaties pqr miljoniem ticigu cilveku CHARLIE case. Ta ir ta vertiba ? Par globalizacijas atraugam nemaz nerunasim. Man zel to tagad sacit, bet karalis ir pilnigi pliks, vien iluzijas un meli, cilveks ka darba resurss, motivacija lielaks desas lunkis, gariga un fiziska degradacija un tas veicinasana.

Pastastiet man par vertibam, kuras tur ir, interesanti butu dzirdet. Tikai necitejiet delfus utml.primitivus avotus, bet pec butibas.

+1
-3
Atbildēt

0

Absints 22.04.2015. 10.30

1) Latvijā nedrīkst būt nekāda veida diskriminācija attiecība uz seksuālajām minoritātēm. Ir jābūt partnerattiecību līguma institūcijai, kas ļauj pie notāra slēgt līgumus neatkarīgi no dzimumu kombinācijām vai partneru skaita, nedrīkst būt ierobežojumi darbā, sadzīvē utt. Viss, kas nedara pāri indivīdam būtu pieļaujams, pie kam homoseksualitāte ir tikai viena no šīm formām, kurai gan ir vislielākais lobisms. Un , jā – šis likums nedrīkst arī represēt heteroseksuālus pārus, kā vienu no kombinācijām

2) Latvijā nedrīkst taisīt jebkāda veida reklāmu tam, sniegt ekskluzīvu atbalstu, tai skaitā morāli un intelektuāli., Nedrīkst šīs te dabas novirzes likt blakus klasiskai monogāmajai laulībai.

Lai saprastu – tas ir tāpat kā attiecamies pret smēķēšanu – smēķētājus nerepresējam, bet arī neatlabstam, nereklamējam smēķēšanu, cigaretes utt. Seksuālās minoritātes tieši tāpēc ir minoritātes, ka nav cilvēces attiecības veicinošas. Jā, šādas attiecības dabā ir, homo sapiens nav izņēmums, bet dabā ir arī citas izpausmes, kanibālisms, piemēram, kuru nez vai gribēsim legalizēt.

Ja šīs divas lietas saprot- viss nostājas savās vietās. Problēma rodas, ja kāds negrib “minoritātes” pieļaut vispār, vai otrādi, “minoritātes “glorificē, un pieprasa pret tām tādu pašu attieksmi, kā pret heteroseksuāļiem laulību institūcijā.

Paturpinot šo domu praktiskā plāksnē = partnerattiecību līguma likumam ir jābūt, praiadam – ne. Akceptējam alkoholu, piemēram, bet tāpēc taču nerīkojam dzērāju reklāmas gājienus..

+9
-3
Atbildēt

1

  edge_indran > 23.04.2015. 00.00

  ——–Ķīps:”(..) Viss, kas nedara pāri indivīdam būtu pieļaujams,…..”

  ===============================================================================

  Ha-ha-ha, brīvais tirgus nekādas atļaujas neprasīs. Neo-liberālisma ideoloģijas ieviešana turpinās – steidzam panākt “progresu”, apgūt Rietumu vērtības….

  https://www.youtube.com/watch?v=2TBSqS4yMrM

  0
  0
  Atbildēt

  0

Viedoklis_lv 22.04.2015. 08.39

Cilvēku domāšanu un robežas lielā mērā nosaka sabiedrība. Dažkārt līdz absurdam:

http://www.youtube.com/watch?v=1GSzCBv1-qA

Ja rādīs un dzīvē apkārt skūpstīsies geji un lezbietes un tas tiks publicēts kā pilnīga norma – vai tas neaicinās nenobriedušus prātus pievienoties pūļa efektam, kā augstāk redzamam video? Neiet runa par cilvēkiem kuriem jau ir izveidojusies ģimene un skaidras vērtības – bet par tīņiem, jauniešiem, utt. Nenobriedušām vērtībām.

Manuprāt ir cilvēki, kas piedzimst par gejiem un tur neviens neko nevar darīt – ne sabiedrība, ne filmas, nekas nevarēs to mainīt. Un tieši tāpat ir ar otru pusi, kur piedzimst par heteroseksuāļiem un arī tur nekas to nemainīs. Taču ir tādi pa vidam – tādi kuriem nav stabila pārliecība, un nekad tāda nebūs. Tādi kas svārstās, tādi kas pievienojas tam kas ir tajā brīdī stilīgi, pieņemami, vieglākā ceļa gājēji utt. Tādi jaunībā pavisam nenoturīgi. Lūk tie būtu pakļauti riskam noiet no takas un tad vēl vairāk samudžināt savas dzīves un psihi.

+4
-4
Atbildēt

0

Aldis-2 21.04.2015. 18.48

Eh…

Ir cilvēki, kas bauda savu brīvību un atzīst citu cilvēku brīvību.

Un ir cilvēki, kas pakļaujas kādām idejām un mēģina arī citus pakļaut savām idejām.

Pirmie pārstāv Rietumu civīlizāciju.

Otrie paliek Austrumu žņaugos.

+12
-7
Atbildēt

7

  Ēriks > 21.04.2015. 19.30

  Vācija ir austrumu žņaugos!Glābsim Vāciju!

  Vācijas policija izmeklē kādu Berlīnē notikušu slepkavību, kas varētu būt atkārtots ar seksu saistīts kanibālisma gadījums, ceturtdien vēsta Vācijas mediji.

  Pilsētas Jaunķelnes rajonā dzīvoklī ticis atrasts miris 33 gadus vecs klavierspēles skolotājs, apstiprināja policija.

  Vīrietis, kurš nodurts ar skrūvgriezi, ticis sazāģēts gabalos un viņa iekšējie orgāni, ieskaitot sirdi un aknas, bijuši ievietoti ledusskapī

  Kā vēsta laikraksts “Bild”, 41 gadu vecs bezdarbnieks gleznotājs, kurš pats pieteicās policijai un atzinās slepkavībā, policistiem paziņojis: “Es vēlējos apēst līķa daļas.”

  Vīrietis esot atzinies, ka ar savu upuri iepazinies internetā homoseksuālistu čatā.

  Mediji ziņo, ka viņš nogalinājis skolotāju pēc “sadomazohistiska” seksa.

  Vāciju jau ir šokējis līdzīgs gadījums. Šī gada janvārī tiesa Kaselē atzina par vainīgu slepkavībā bez iepriekšēja nodoma un piesprieda astoņus ar pusi gadu cietumsodu Armīnam Meivesam, kurš kļuva pazīstams visā pasaulē, nogalinot un apēdot upuri, kurš tam ir piekritis.

  http://www.delfi.lv/news/world/other/vacija-bazas-par-atkartotu-kanibalisma-gadijumu.d?id=9250402#ixzz3XxhtxvMT

  +6
  -11
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > 21.04.2015. 21.27

  Ērikam:

  Vācijā geju partneŗattiecības tiek reģistrētas kopš 2001.gada.

  Vai tu tiešām šaubies, ka pēc dažiem gadiem Vācijā būs arī geju laulības?

  +10
  -6
  Atbildēt

  0

  Ēriks > 21.04.2015. 21.39

  Bet kāpēc viņi neļauj vienam otru apēst uz pašu vēlēšanos, un par to soda?Kāpēc apspiež brīvību?Un kāpēc viņi nedrīkst pievilināt bērnus ar konfektēm pēc brīvas gribas,kāpēc nedrīkst mēģināt pierunāt bērnus uz seksu??

  +4
  -12
  Atbildēt

  0

  Jānis > 22.04.2015. 07.29

  Es labāk palieku Austrumu mežonis un bērnus ar audzināšu šajā mežonīgumā nekā https://m.youtube.com/watch?v=k939Lzq4V68

  +3
  -10
  Atbildēt

  0

  Jānis > 22.04.2015. 07.49

  Par eiropas GARĪGIEM PAMATIEM kura augļus tu Aldi baudi https://m.youtube.com/watch?v=pQQN_MDsEeg

  +3
  -10
  Atbildēt

  0

  usne > 22.04.2015. 23.14

  Mes cienam citu cilveku brivibu. Bet kads tam sakars ar laulibu ? Viena dzimuma paris nav gimene. Mani sads paris izsauc riebumu, tas jau ir zemapzina ieprogrammets, ar cienu vai necienu tam nav

  nekada sakara. Un tur nekas nav mainams.

  Nesen miŕror.uk rakstija par triju geju laulibam, neatceros, kura valsti. Tas ari normali, ta ari ir lauliba un partneriba ?

  Ja mani berni butu homoseksuali, man butu vinu loti zel, jo ta ir anomalija.Un anomalija nav vertiba, svarigi anomaliju nediskriminet. Lauliba ka instituts nav viendzimuma pariem iespejams biologisku ierobezojumu del. Tapat ka nav iespejama lauliba starp cilveku un dzivnieku vai nedzivu prieksmetu. Un cilvekam pagaidam ir iespejams tikai viens tevs un viena mate, nevis vecaki nr.1 un 2.

  Nevajag izlikties par idiotiem, kungi un damas un jaukt pamatlietas un jedzienus.Tada sajuta, ka dazi no pargudribas vai bailem vairs nesaprot, ko isti aizstav un par kadiem murgiem cinas. Bet jums neizdosies veselo sapratu nonievat par tumsonibu un stulbumu.

  +3
  -4
  Atbildēt

  0

  Ēriks > 23.04.2015. 01.36

  Arī Dānijā pastiprinās seksa minoritāšu diskriminācija:

  Dānijā sekss ar dzīvniekiem oficiāli kļuvis aizliegts ar likumu, tādējādi veicinot kustoņu aizsardzību, vēsta portāls “The Local”.

  Šāds likums ir arī citās Skandināvijas valstīs – Norvēģijā un Zviedrijā, tāpat sekss ar dzīvniekiem aizliegts arī Vācijā.

  Likumprojekta balsojumā Dānijas parlamentā par nobalsoja 91, bet pret – 75, kamēr pieci atturējās.

  To februārī ierosināja Dānijas zemkopības ministrs Dens Jorgensens. Viņš uzstāja, ka nepieciešams pieņemt šādu likumu, lai aizsargātu dzīvniekus. Pēdējā laikā Dānijā esot bijis vērojams zoofīlu pieplūdums no kaimiņvalstīm.

  No 1.jūlija personai, kas tiks pieķerta seksuālā kontaktā ar dzīvnieku, draudēs pat cietumsods.

  http://www.delfi.lv/news/world/other/danija-oficiali-aizliedz-seksu-ar-dzivniekiem.d?id=45875105#ixzz3Y527zDMy

  Austrumu ideoloģija uzbrūk!

  +2
  0
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 21.04.2015. 16.44

…vai tu izturies pret homoseksuāliem cilvēkiem tāpat kā pret heteroseksuāliem cilvēkiem +++ kā pret kuru. Pret ” karojošiem homoseksuāļiem” es izturos kā jau pret personām, kuras ir uzsākuši karu pret pamatvērtībām uz kurām balstās mana dzīves uztvere, par pārējiem.. Man svešu cilvēku intīmā dzīve neinteresē, vienalga, vai šie svešie būtu heteroseksuāļi, vai homoseksuāļi, man man pietiek ar savējo :). Citādi, nekādu problēmu, ir paziņas, homoseksuāli ļaudis komunicēju bez problēmām.

+8
-12
Atbildēt

11

  zanE. > rinķī apkārt 21.04.2015. 18.45

  …R.A. raksta: – “[…]ir paziņas, homoseksuāli ļaudis komunicēju bez problēmām.”

  ….saki – vai esi viņiem paudis savu nostāju un uzskati viņus par cilvēkiem, kuriem nepienākas tādas pat tiesības, kā Tev?…

  +11
  -10
  Atbildēt

  0

  Jānis > rinķī apkārt 21.04.2015. 19.10

  Kādas tiesības nepienākas…. Vai pienākas privilēģijas…

  +11
  -11
  Atbildēt

  0

  Ēriks > rinķī apkārt 21.04.2015. 19.23

  Atkal zane taisa demagoģiju.Visiem cilvēkiem pēc attiecīgā vecuma iestāšanās ir tiesības izvēlēties pretējā dzimuma partneri un slēgt ar to laulību.

  +8
  -11
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > rinķī apkārt 21.04.2015. 19.46

  Ēriks raksta: “tiesības izvēlēties pretējā dzimuma partneri”

  Ar ko atšķiŗas šie divi varianti?

  1) Latvijā ir geju laulības

  2) Latvijā nav geju laulību

  1) Jānis apprec Pēteri, viņi dzīvo Latvijā, maksā nodokļus Latvijā.

  Viņi adoptē bērnus, audzina viņus latviskā garā.

  2) Jānis un Pēteris brauc uz kādu ārvalsti, kur divi ārzemnieki drīkst stāties [geju] laulībā. Viņi dzīvo tur, tur maksā nodokļus.

  Viņi adoptē bērnus, kas asimilējas vietējā kultūrā.

  Vai arī: Jānis un Pēteris šķiŗas. Jānis brauc uz Angliju un apprec kādu angļu puisi. Pēteris brauc uz Franciju un apprec kādu franču puisi.

  2.variantam allaž piemīt šādas īpatnības:

  – Latvijas valsts izskolo Jāni un Pēteri

  – Jānis un Pēteris maksā nodokļus tajās valstīs, uz kuŗām viņi ir aizbraukuši

  – Latvijas valsts maksā pensijas Jāņa un Pēteŗa vecākiem

  – Latvijas bērnu namos paliek neadaptēti bērni (vai arī tiek adaptēti uz ārzemēm)

  +13
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > rinķī apkārt 21.04.2015. 20.28

  Varianti atšķiras ar to,ka vienā no variantiem homoseksuālas attiecības tiek atzītas par pilnīgi līdzvērtīgām heteroseksuālām attiecībām,kas jaunajai paaudzei dod nepareizu signālu,ka homoseksuālisms nav bioloģiska novirze,kas savukārt var mazināt jaunās paaudzes rezistenci pret homoseksuālisma propagandu -rezultātā varam gaidīt homoseksuālu cilvēku skaita palielināšanos nākotnē,kas nelabvēlīgi atsauksies uz demogrāfiju,tikumību un morāli Latvijā.

  +7
  -11
  Atbildēt

  0

  Jānis > rinķī apkārt 21.04.2015. 20.57

  Viss nav mērāms tikai naudas dimensijā…. Darvins pat nav paredzējis sugas turpinājumu…. Adopcija ir pretrunā ar Darvinismu….

  +4
  -10
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > rinķī apkārt 21.04.2015. 21.25

  Ēriks raksta: “jaunajai paaudzei dod nepareizu signālu”

  Ja nebūtu tu saņēmis bērnībā šo “signālu”, tad tagad ar tevi būtu kas? 🙂

  +10
  -5
  Atbildēt

  0

  Ēriks > rinķī apkārt 21.04.2015. 21.35

  To vairs nevar pateikt,kas būtu,ja būtu bijis…Es savā bērnībā par gejiem nebiju pat dzirdējis,visapkārt visiem kvartālā bija normālas ģimenes ar sievām un vīriem ar bērniem.

  +4
  -9
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > rinķī apkārt 21.04.2015. 21.58

  Ēriks raksta: “To vairs nevar pateikt, kas būtu, ja būtu bijis…”

  Nu skaidrs, tâtad neesi drošs par savu seksuālo orientāciju.

  Kādam bija tev jāpasaka, kas tev jāmīl un kas nav jāmīl 🙂

  +9
  -5
  Atbildēt

  0

  Ēriks > rinķī apkārt 21.04.2015. 22.12

  Jā,vecākiem ir jāmāca savi bērni,lai viņi izaugtu par gudriem un tikumīgiem cilvēkiem,jānodod nākamai paaudzei sava pieredze,jāmāca izvairīties no kļūdām,lai viņi nekļūtu par postošu kaislību -narkomānijas,alkoholisma,izvirtīgas baudkāres ,tai skaitā par homoseksuālisma propagandistu upuriem.

  +4
  -10
  Atbildēt

  0

  Jānis > rinķī apkārt 22.04.2015. 07.15

  Ja divi viendzimuma cilvēki mīl viens otru un otra dzimumu, tad ir arī jāmīl tādu kāds ir un nav jāvēlas berni, kas piederās dažādu dzimumu pāriem. Ja tu esi attiecībās ar tāda paša dzimuma cilvēku kā tu un vēlies bērnus, tad tu necieni savas attiecības, jo vēlies daļu no heteroseksuālu pāru modeļa īpašības. Homoseksuāļi- cieniet savas attiecības un tam līdzi nākošās īpašības, neaizņemieties no heteroseksuāļiem viņu iesīkstējušo ģimenes modeli.

  +6
  -10
  Atbildēt

  0

cabulis 21.04.2015. 15.46

Tā pustrākā vecene ar baloniem ir kaut kāds modernās, saulainās un tolerantās sabiedrības simbols?

+10
-12
Atbildēt

1

Jānis 21.04.2015. 15.43

Ja Dabas Māte konkrētas sugas konkrētam indivīdam atņem tieksmi dabiskā veidā vairoties un turpināt savu sugu, tad tas ir visai nepārprotams signāls par konkrētā gēnu komplekta īpašajām kvalitātēm/mutācijām, kuru iznākums ir tāds, ka Daba neparedz tam turpinājumu sugas veselīgajā kodolā, bet gan izbeigšanos jau dotajā paaudzē.

Humāni būtu sniegt šādu gēnu komplektu nēsātājiem morālu atbalstu, jo ir traģiski, ja tavs ceļš un tavu senču “kopdarbs” pēc Dabas mātes pavēles beidzas te un tagad.

Tā lūk zinātnieki.

+13
-12
Atbildēt

0

Ebenemezers-3 21.04.2015. 15.31

nesaprotu šo ‘nemšanos ga dīr… pardon pakaļaam , lai katrs dziivo kaa uzskata par labu , liksim mieraa , taapat kaa viņi muus liek mieraa , skolaa , kaa tu beernam to pasaku par lezbiešiem un gejiem ieskaidrosi? viņiem tak na no taa nekaadas sajeegas , saaksim ar pamaaciibaam uzbaazties , rasi veel vairaak atklaasies šie nelaimiigie.

+6
-9
Atbildēt

0

west 21.04.2015. 14.50

Pārsteidzošs ir atšķirību apmērs: 8,4 reizes lielāks pašnāvību mēģinājumu skaits, 5,9 reizes lielāks depresijas gadījumu skaits, 3,4 reizes lielāks nelegālu narkotisko vielu lietotāju skaits un 3,4 reizes lielāks risks stāties seksuālās attiecībās bez izsargāšanās.

————————————-

To var izskaidrot kā savas nenormālās seksuālas orientācijas apzināšanās sekas.

Zemapziņā homoseksuālisti tomēr saprot, ka viņu virziens ved uz nekurieni. Tieši tāpēc arī tāda nervoza reakcija un vēlme sevi attaisnot, parādīt par katru cenu, jo kurš gan grib teikt par savu perversiju, ka tā tāda ir ?

+16
-16
Atbildēt

1

  edge_indran > west 21.04.2015. 15.13

  ——-

  Brīviem cilvēkiem, brīvā valstī, brīva izvēle – gan vērtību, gan ceļa:

  1)«Tas jautājums, kādas vērtības aizstāvēt, ir ļoti būtisks, jo Latvijas iedzīvotājiem ir divas izvēles – Eiropas vai Eirāzijas telpa ar ļoti fundamentāli atšķirīgām vērtību sistēmām.” V.Matīsa.

  2)”Сегодня человечество стоит на развилке. Либо движение в сторону “свободы без границ”, снятие всех запретов, выработанных мировой цивилизацией, стирание границ между добром и злом. Благополучный исход подобного эксперимента более чем сомнителен. Либо сохранение и обогащение традиционных институтов, духовных и нравственных ценностей, лежащих в основе европейской, всей мировой цивилизации. Эти институты и ценности никак не сковывают развитие человечества, более того, выступают его основой, поддерживающей преемственность исторического процесса.” Ольга Зиновьева, сопредседатель Зиновьевского клуба МИА “Россия сегодня”.

  http://ria.ru/zinoviev_club/20141120/1034273877.html#ixzz3XwfTBiin

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

klusais 21.04.2015. 13.38

Un cik var ņemties par tām minoritātēm … tāda sajūta, ka dzīvē nebūtu nekā svarīgāka . Tagad izrādās , ka apbižotās minoritātes dzīvo par 12 gadiem mazāk …

+17
-17
Atbildēt

6

  andrejs > klusais 21.04.2015. 13.46

  Droši vien tāpēc, ka tuvojas “euro” praids, un Rinkēvičs histēriskā steigā atstrādā Briselei sasolīto.

  Vispār vāks, kas pie mums beidzamajā laikā notiek. Cīņa pret tikumību skolās. Baznīcas (un jebkādu morāles normu) noliegums. Pa SWH laiž Pūces reklāmu ar aicinājumu parakstīt pediņu laulību likumu. Pirmo reizi “manas balss” vēsturē. No kurienes šai pseidopartijai nauda?

  +12
  -17
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > klusais 21.04.2015. 13.55

  Kas tad ir tā “tikumība skolās”, un kā tad pret to cīnās?

  Ar seksualo izglītošanu, lai novērstu abortus, nevēlamu grūtniecību,, ven. slimības?

  Tā nav cīņa pret tikumību, bet gan pret šim nevēlaām seks. tumsonības blakusefektiem un par skolēnu veselību, fizisko un garīgo.

  +17
  -9
  Atbildēt

  0

  Ēriks > klusais 21.04.2015. 14.33

  Ar seksuālo izglītošanu vien nevar novērst abortus, nevēlamu grūtniecību, ven. slimības,to pierāda sliktie rezultāti,tā veicina priekšlaicīgu nodarbošanos ar seksu pirms morālā,garīgā,fiziskā brieduma,pārvērš seksu vienīgi par baudas ieguves avotu,aizmirstot par sekām un atbildību.Cilvēkam kā sugai ir bioloģiskās īpašības,kuras nevar pārkāpt,sešgadīgs puišelis nevar braukt ar sacīkšu mašīnu un divpadsmitgadīgi bērni nevar sākt audzināt savus bērnus.

  +11
  -14
  Atbildēt

  0

  andrejs > klusais 21.04.2015. 14.41

  Kas tad ir tā “tikumība skolās”, un kā tad pret to cīnās?

  ———————

  tiešām neesi lasījis pavisam svaigus tekstus, ka tikumību izgudrojis puķins, un lūgumus paskaidrot, “kas ir tikumība”, kā to vakar vairākas reizes pieprasīja mūsu Nomale, piemēram?

  +9
  -13
  Atbildēt

  0

  andrejs > klusais 21.04.2015. 14.46

  Ar seksuālo izglītošanu vien nevar novērst abortus, nevēlamu grūtniecību, ven. slimības

  ——————-

  Tieši tā. Manas mātes skolas gados nebija nekādas seksuālās mācības skolās, bet aborti, pirmslaulības sakari un veneriskās slimības bija liels retums. Mūsu laikos kkādas mācības skolās par seksu jau bija, bet abortu skaits pārsniedza dzimušo bērnu skaitu, neprecēto pāru skaits palielinājās, tāpat arī šķirto laulību skaits.

  p.s. tikai nesākiet apgalvot, ka esmu pret seksuālo izglītību.

  +7
  -17
  Atbildēt

  0

  Mr. V > klusais 21.04.2015. 17.41

  Tas, ka tu nezini, kas bija, nenozīmē, ka tā arī ir.

  +13
  -3
  Atbildēt

  0

Bet 21.04.2015. 12.50

Neredzu Latvijā diskrimināciju seksuālajām minoritātēm, un, ja viņi to redz, lai sūdz valsti Satversmes tiesā!

+16
-15
Atbildēt

12

  edge_indran > Bet 21.04.2015. 13.11

  ———

  Mūrniece: “Krievijas agresīvā uzvedība ir kļuvusi par mūsu ikdienas rūpju cēloni” http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/191746/murniece-krievijas-agresiva-uzvediba-ir-kluvusi-par-musu-ikdienas-rupju-celoni

  ================================================================================

  Vajag acis atvērt, tad to pašu ko Matīsa, VVF, Mūrniece u.c. Rietumu vērtību nesējas varēs ieraudzīt. Ne jau kāda “diskriminizācija” ir galvenais….

  p.s.

  Apjēgai noder atcerēties vienu anekdoti no sērijas “Pekausis un Gena”:

  Гена и Чебурашка решили стать крутыми.

  http://www.anekdot.ru/id/-50921014/

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > Bet 21.04.2015. 13.47

  Latvijas Satversmi NA, ZZS un SC koalīcija jau paspējusi sačakarēt, ja kur sūdzēties, tad ECT.

  +14
  -8
  Atbildēt

  0

  andrejs > Bet 21.04.2015. 13.51

  Latvijas Satversmi NA, ZZS un SC koalīcija jau paspējusi sačakarēt

  ————————–

  kuru tieši pantu? Un kad tas bija?

  +11
  -12
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > Bet 21.04.2015. 13.56

  Un tu nezini?

  Ar to pantu, kas diskriminē seks minoritātes.

  +13
  -14
  Atbildēt

  0

  andrejs > Bet 21.04.2015. 14.38

  es zinu, ka tāda panta, kas diskriminē kaut kādas minoritātes, nav.

  +11
  -11
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > Bet 21.04.2015. 18.51

  Bet raksta: “Neredzu Latvijā diskrimināciju seksuālajām minoritātēm”

  Un ja būtu likums, kas atļauj geju laulības un aizliedz heteroseksuāļu laulības, tad arī tu neredzētu nekādu diskrimināciju?

  +12
  -9
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Bet 21.04.2015. 19.42

  Tādas geju laulības neeksistē,tas ir mākslīgs jaunvārds,kuru izdomājuši homoseksuālisma propagandētāji.

  +11
  -12
  Atbildēt

  0

  Normunds > Bet 21.04.2015. 21.14

  Zilie arī drīkst precēties, tāpat kā es. Protams, ar sievieti. Kur te ir diskriminācija?

  +7
  -11
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > Bet 21.04.2015. 21.32

  Normunds raksta: “Zilie arī drīkst precēties, tāpat kā es. Protams, ar sievieti.”

  Tâtad:

  Jānis mīl Pēteri un Pēteris mīl Jāni

  Līga mīl Anitu un Anita mīl Līgu

  Toties Normunds grib, lai:

  Jānis precētu Līgu, kuŗu nemīl

  Līga precētu Jāni, kuŗu nemīl

  Pēteris precētu Anitu, kuŗu nemīl

  Anita precētu Pēteri, kuŗu nemīl

  Kāpēc tu gribi, lai cilvēki nebūtu laimīgi?

  Tāpēc, ka pats neesi laimīgs?

  +11
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Bet 21.04.2015. 21.44

  Nepareizs jautājuma uzstādījums.

  Jānis mīl Pēteri un Pēteris mīl Jāni

  Līga mīl Anitu un Anita mīl Līgu-

  tāpēc,ka viņiem kāds bērnībā izčakarējis smadzenes.

  +9
  -12
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > Bet 21.04.2015. 22.38

  Ērikam

  Tâtad tavuprāt sanāk, ka ja Jānis mīl nevis Līgu, bet Anitu, tad tas nozīmē, ka kāds viņam ir sačakarējis smadzenes, lai mīlētu tieši Anitu un lai Līga paliktu bešā? 🙂

  Vai tu pats biji jebkad iemīlējies?

  +8
  -12
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Bet 21.04.2015. 22.59

  Daba visām dzīvnieku sugām,kuras izdzīvojušas līdz mūsu dienām,gēnos ielikusi spēcīgu vairošanās instinktu.Vairošanās var notikt tikai starp vienas sugas pretēju dzimumu īpatņiem,tāpēc eksistē dabisks pretējo dzimumu pievilkšanās spēks un Jānim Pēteri mīlēt ir pretdabiski,toties Līgu un Anitu mīlēt ir dabiski.

  +7
  -11
  Atbildēt

  0

dzeris49 21.04.2015. 12.32

Vienā “ierakumu” pusē Cvetkova, Stepaņenko, Iesalnieks, Parādnieks, SC, NA, Krievija, arhaiskās arābu un Āfrikas valstis, Ļeģajevs, mācītajs Šmits, protams, arī “ģenerālis Rostins”, un pat Āboltiņa nolēmusi pievienoties šai kompānijai.

Otrā “ierakuma” pusē – intelektuālis V. Spolītis, V liberālā daļa, ES, ASV, lielākā daļa Āzijas un Latīņamerikas.

Tāda ir tā realitāte, pārējais viss ir personiskie aizspriedumi, fobijas, kompleksi.

Tagad jautājums – kurā pusē būtu jābūt Latvijai, uz ko tai jātiecas?

+19
-13
Atbildēt

54

  edge_indran > dzeris49 21.04.2015. 12.42

  ———

  “Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet!” /Rainis/

  ==============================================================================

  http://www.latviesi.be/box/news/383.b.jpg

  “Matīsa uzsvēra, ka jebkurš Latvijas iedzīvotājs ir diplomāts un savas valsts stāstu nesējs. Latvijas iedzīvotājiem, pēc Matīsas domām, ir divas izvēles – dzīvot Eiropas vai Eirāzijas telpā. «Tas jautājums, kādas vērtības aizstāvēt, ir ļoti būtisks, jo Latvijas iedzīvotājiem ir divas izvēles – Eiropas vai Eirāzijas telpa ar ļoti fundamentāli atšķirīgām vērtību sistēmām.”

  http://www.ir.lv:889/2014/11/26/vita-matisa-latvija-ir-caurausta-ar-vajo-punktu-mezgliem

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

  Viedoklis_lv > dzeris49 21.04.2015. 14.45

  Kur palika piemēram Polija? Polijas labējais politiķis Donalds Tusks ir ES Eiropadomes priekšsēdētājs un tātad lielā mērā vada procesus un to kādā virzienā attīstas ES.

  Tad kā ir ar Poliju šai kontekstā? Arī Tavuprāt atpalikusi valsts un tauta kopumā?

  +11
  -6
  Atbildēt

  0

  Austras koks > dzeris49 21.04.2015. 14.46

  dzeris: Otrā “ierakuma” pusē – intelektuālis V. Spolītis, V liberālā daļa, ES, ASV, lielākā daļa Āzijas un Latīņamerikas.

  _____________

  Ka tik ne arī. Nerunājot par Āziju un Latīņameriku, nebūt ne visās ES valstīs ir atļautas homoseksuāļu laulības, un kur nu vēl ASV, kur vesela rindā štatu nav iespējamas homoseksuāļu laulības.

  +12
  -13
  Atbildēt

  0

  zanE > dzeris49 21.04.2015. 15.54

  …Aldis ne vienreiz vien aivariem, andrejiem un austras kokiem norādījis, k tie apzināti maldina sabiedrību un…tāpēc, lai nemaldinātu sabiedrību kārtējo reizi – atļaušos izmantot Alda sniegto informāciju:

  Geju laulības un partnerības pasaulē:

  mēļā (tumšzilā) krāsā – geju laulības

  zilā krāsā – partneŗattiecības

  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d1/World_laws_pertaining_to_homosexual_relationships_and_expression.svg/856px-World_laws_pertaining_to_homosexual_relationships_and_expression.svg.png

  +12
  -6
  Atbildēt

  0

  zanE > dzeris49 21.04.2015. 15.57

  No 28 ES valstīm:

  Geju laulības ir 10 valstīs:

  1) Nīderlandē kopš 2001.

  2) Beļģijā kopš 2003.

  3) Spānijā kopš 2005.

  4) Zviedrijā kopš 2009., turklāt baznīcai ir pienākums laulāt gejus

  5) Portugalē kopš 2010.

  6) Dānijā kopš 2012.

  7) Francijā kopš 2013.

  8) Lielbritijā kopš 2014.

  9) Luksemburgā kopš 2015.

  10) Somijā (stāsies spēkā 2016.)

  Geju partnerības ir 9 valstīs:

  11) Vācijā kopš 2001.

  12) Kroatijā kopš 2003.

  13) Čechijā kopš 2006.

  14) Ungārijā kopš 2007.

  15) Slovēnijā kopš 2010.

  16) Īrijā kopš 2010.

  17) Austrijā kopš 2010.

  18) Maltā kopš 2014.

  19) Igaunijā (stāsies spēkā 2016.)

  Un 9 valstis, kuŗās nav nekāda rēgulējuma:

  1) Bulgārijā

  2) Grieķijā

  3) Italijā

  4) Kiprā

  5) Latvijā

  6) Lietuvā

  7) Polijā

  8) Rumānijā

  9) Slovākijā

  Latvijā ir vienā grupā ar … gandrīz bankrotējošo pareizticīgo Grieķiju, pareizticīgo Kipru, pareizticīgo Bulgāriju, pareizticīgo Rumāniju.

  +16
  -12
  Atbildēt

  0

  fretka > dzeris49 21.04.2015. 16.19

  Mani pilnīgi apmierina, ka Latvija ir kopā ar mūsu brāļiem lietuviešiem un katolisko Poliju.

  Un man nav naida pret pareizticīgajiem latviešiem.

  Neesmu jau nekāda zanE 🙂

  +18
  -18
  Atbildēt

  0

  west > dzeris49 21.04.2015. 16.24

  Pat ja Latvija paliks vienīgā valsts pasaulē, kurā nelaulās homoseksuālistus, būšu lepns par to.

  Nevajag izdabāt šīs seksuālās perversijas piekopējiem, pat ja viņu ir daudz un tie ir labāk organizēti, nekā citi.

  +14
  -17
  Atbildēt

  0

  andrejs > dzeris49 21.04.2015. 16.26

  Mani pilnīgi apmierina, ka Latvija ir kopā ar mūsu brāļiem lietuviešiem un katolisko Poliju.

  ——————

  Itālijai un demokrātijas un Eiropas civilizācijas šūpulim Grieķijai arī nav nekādas vainas. Mēs ar kundzi pilnīgi nopietni apsveram domu pārcelties uz Itāliju uz pastāvīgu dzīvi.

  +9
  -15
  Atbildēt

  0

  andrejs > dzeris49 21.04.2015. 16.30

  zane, pirms cik gadiem Tu “saprati”, ka pederastija ir normāla štelle? Vienkārši gribu novērtēt Tavu progresivitātes un eiropeiskuma līmeni…

  +11
  -14
  Atbildēt

  0

  kurland1945 > dzeris49 21.04.2015. 18.31

  Ļoti labi pateikts!

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  Jānis > dzeris49 21.04.2015. 19.08

  Kā liecina valsts amatpersonu ienākumu deklarācijas, tad VISC Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece Ineta Upeniece ir ilggadējā „Papardes Zieda” biedra un bijušā biedrības Padomes locekļa un vienu laiku arī valdes priekšsēdētājas vietnieka Reiņa Upenieka sieva. Kopš 2014.gada jūnija Reiņa Upenieka statuss ir paaugstinājies, un viņš kļuvis par „Papardes Zieda” partnera un donora – Starptautiskās Ģimenes plānošanas federācijas (IPPF) Eiropas tīkla (European Network) valdes locekli. Šobrīd IPFF ir lielākais „Papardes Zieda” finansētājs: 2013.gadā – 42 435 latu apmērā.

  http://www.pietiek.com/raksti/iespejama_un_neiespejama_misija_izglitibas_satura_latvija_

  +5
  -13
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > dzeris49 21.04.2015. 21.11

  Austras koks raksta: “ASV, kur vesela rindā statu nav iespējamas homoseksuāļu laulības”

  Un cik gaŗa ir šī virkne?

  No 50 ASV pavalstīm:

  34 pavalstīs geju laulības ir atļautas (papildus vēl DC)

  8 pavalstīs geju laulības ir aizliegtas

  5 pavalstīs geju laulību aizliegumu tiesa ir atcēlusi

  3 pavalstīs geju laulību rēgulējums ir samudžināts (piemēram, Kanzasā atsevišķās pašvaldībās geju laulības ir atļautas, bet pavalsts līmenī nav)

  zilā krāsā – atļautas

  tumšsarkanā – aizliegtas

  dzeltenā – aizliegums atcelts

  lillā – samudžināts rēgulējums

  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f2/Same-sex_marriage_in_the_United_States.svg/959px-Same-sex_marriage_in_the_United_States.svg.png

  +12
  -4
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > dzeris49 21.04.2015. 21.19

  Kur palika piemēram Polija?

  ———————–

  Lietuva un Polija ir īpašs gadījums, tās ir katoliskas valstis, kurās ir daudz patiešām reliģiozu cilvēku, un, ja ticīgi cilvēki seko reliģiskām dogmām, tas nav nekas nosodāms, un tā nav homofobija.

  Latvija ne tuvu nav tik reliģioza, šinī ziņā, mums, drīzāk, būtu jāseko Igaunijas piemēram.

  +12
  -6
  Atbildēt

  0

  Ēriks > dzeris49 21.04.2015. 21.24

  Un Izraēlā senā ebreju tauta kad ieviesa geju laulības?

  +4
  -12
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > dzeris49 21.04.2015. 21.41

  Ērikam:

  Izraēlā funkcija reģistrēt laulības ir deleģēta reliģiskajām organizācijām pēc to ieskatiem. Neviena reliģiskā organizācija vēl nav sākusi reģistrēt geju laulības.

  Toties Izraēlas valsts atzīst Izraēlā par spēkā esošām geju laulības, kas reģistrētas ārzemēs.

  Izraēlas valsts arī atzīst geju ārzemēs adoptētos bērnus.

  Kas attiecas uz reliģiskajām organizācijām, tad to īpatnību dēļ pat heteroseksuālie pāŗi dažreiz tiek spiesti precēties ārzemēs, jo reliģiskās organizācijas kaut kādu iemeslu dēļ to nedara Izraēlā, savukārt ārzemēs reģistrētās laulības automatiski ir spēkā.

  +13
  -3
  Atbildēt

  0

  Ēriks > dzeris49 21.04.2015. 21.48

  Tas labi,ka reliģiskas organizācijas rūpējas par savas tautas izdzīvošanu,kuras viens no nosacījumiem ir morāles un tikumības iemācīšanās.Kaut ko tādu arī mēs varētu atļauties -atzīt citur reģistrētas attiecības.

  +2
  -11
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 21.04.2015. 23.01

  Varbūt pieiesim jautājumam no nedaudz cita skatu punkta … pieļauju , ka lielākai daļai komentētāju pašiem ir savas ģimenes , bērni … tad cik no jums var godīgi pateikt , ka brīvi bez problemām pieņemtu , ka jūsu bērni ir homoseksuali un uzskatat to par normālu parādību … Ar visu toleranci un sapratni priecāsieties , kad savu Pēteri izdosiet pie Arvila , vai Anna apprecēs Ilzi 🙂 🙂 🙂 Varbūt ir kāds drosmīgs , kurš atzītos , ka viņam principā vienalga ar ko precas viņa atvase … ar savu dzimumu vai pretējo , galvenais ka mīl un saticīga ģimene …

  +8
  -11
  Atbildēt

  0

  zanE. > dzeris49 21.04.2015. 23.35

  …Klusais…un ko Tu darīsi, ja kāds no Tavējiem atzīsies netradicionālā orientācijā?….atteiksies no viņa?….izdzīsi no ģimenes?…ieslodzīsi trako namā?…sauksi par zilo un pediņu?…vai tomēr vēlēsies, lai Tavs bērns būtu laimīgs un saprasts?…ar tādām pat tiesībām, kā Tev, jo arī viņš ir tikai cilvēks…

  +12
  -11
  Atbildēt

  0

  Ēriks > dzeris49 22.04.2015. 08.25

  Nu ko var darīt ar neglābjami notikušu faktu…ja,teiksim,dēls vai meita darbā nav ievērojuši darba drošību un sabojājuši acis…jeb sabojājuši locekļus,vai ielekuši seklā vietā un palikuši ratiņkrēslā…vai kļuvuši homoseksuāli…jāpalīdz grūtā situācijā un jāmeklē varianti,lai citi nenokļūtu tādā nelaimē.Jāuzlabo darba drošības mācīšana,droša uzvedība uz ūdeņiem,tikumības mācība,jāaizliedz geju un lezbiešu gājieni sabiedriskās vietās…

  +7
  -11
  Atbildēt

  0

  v_rostins > dzeris49 22.04.2015. 09.11

  andrejs

  zane, pirms cik gadiem Tu “saprati”, ka pederastija ir normāla štelle?

  ————–

  Vēl padumjos laikos pie kafe Luna pederasti draudzīgi kopā ar maukām gaidīja tramvaju, kas no ostas atveda ārzemju jūrniekus, jo viņi nebija konkurenti.

  +4
  -11
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 09.18

  zane – es zinu ko nedarīšu … skaļi neiestāšos par viendzimuma laulībām un partnerattiecībām . Manuprāt situācija tiek mākslīgi kurināta . Un liela daļa , kuri kvēli aizstāv viendzimuma attiecības , patiesībā dara to nevis air pārliecības , bet aiz labā toņa , ka redz demokrātijā tā ir pieņemts . Man tā zilo un rozā būšana ir pilnīgi vienaldzīga un vienīgais lūgums ir nepiesārņot ēteru ar gaudu stāstiem par diskrimināciju . Šitā viņu gaudošana ir liekama vienā rindā ar martas centra un seksisma apkarotāju šedevriem , kas sāk vilkt uz humora gabaliem , nevis nopietni lasāmām tēmām.

  +8
  -10
  Atbildēt

  0

  zanE. > dzeris49 22.04.2015. 09.56

  …Klusais…protams, Tu esi pietiekami inteliģents, lai neskraidītu ar plakātiņu par netradicionāli orientēto tiesībām…tomēr, nevari noliegt, ka vēlētos, lai tiktu juridiski korekti sakārtoti jautājumi, kas šobrīd ierobežo viņu tiesības…taču – šobrīd, liedzot sakārtot likumus, kas skar vienu cilvēku grupu, tiek diskriminēti un apgrūtināta dzīve arī otriem – tradicionāli orientētajiem, kuri nevēlas laulības ne Baznīcā, ne “Zagsā”…

  ….par teātri un cirku šo problēmu pārvērš homofobi, kuriem šis jautājums ir kā bullim sarkana lupata…pat šeit rakstošie homofobi – izpaužas cits par citu krāšņāk, arī politiķi nepalaidīs garām iespēju izrādīties, tā vietā, lai pieņemtu likumu un šo jautājumu noņemtu no dienaskārtības…

  …tajās valstīs, kurās likums ir pieņemts un partnerattiecības sakārtotas – nav notikusi netradicionāļu ne masveida laulāšanās, ne arī tradicionālo ģimeņu šķiršanās…tikai mīti, kas apaudzēti ar homofobu histēriju…

  …problēmu, kuru katra puse izmanto pēc vajadzības – cerot pacelt reitingus, vai izgāžot žulti…

  …nudien, rodas sajūta, ka tradicionāļi speciāli bremzē likuma pieņemšanu, jo zudīs iespēja izpausties…būs jāmeklē cits iemesls, ar ko uzkurināt sabiedrību….

  +11
  -9
  Atbildēt

  0

  Ēriks > dzeris49 22.04.2015. 11.28

  Demagoģe zanE atkal apgriež visu no kājām uz galvas,tieši pretdabisku darbību pielīdzināšanas mēģinājumi dabiskai cilvēku kopdzīvei tracina sabiedrību.

  +6
  -9
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 11.52

  zane – ” …tomēr, nevari noliegt, ka vēlētos, lai tiktu juridiski korekti sakārtoti jautājumi, kas šobrīd ierobežo viņu tiesības…”

  Varu gan noliegt , jo man tas ir vienaldzīgi . Es tikai vēlos , lai viņi mierīgi čupojas savā starpā un netraucē ēteru ar saviem sviestiem . Paņemsim kaut šī raksta virsrakstu un iedomāsimies , ka runa iet par citu diskrimināciju , teiksim ir taču Latvjā personu grupa , kas ņemas ,ka tiek diskriminēta viņu valoda un tāpat uzstās par krievu valodu kā otru valsts valodu … arī būsi tik toleranta un teiksi , ka viņi ir nedaudz savādāki , bet vajag vienādas tiesības ? Rakstīsi ,ka redz piemēram Somija ir divas valsts valodas, kapēc Latvijā nabadziņiem nevar dot tādu iespeju ? 🙂

  +8
  -8
  Atbildēt

  0

  zanE. > dzeris49 22.04.2015. 13.41

  …Klusais…hmmm…ar ko gan sākās mūsu viedokļu apmaiņa?…vai tas nebiji Tu, kurš lika mums iedomāties:

  – “Varbūt pieiesim jautājumam no nedaudz cita skatu punkta … pieļauju , ka lielākai daļai komentētāju pašiem ir savas ģimenes , bērni … tad cik no jums var godīgi pateikt , ka brīvi bez problemām pieņemtu , ka jūsu bērni ir homoseksuali un uzskatat to par normālu parādību … Ar visu toleranci un sapratni priecāsieties , kad savu Pēteri izdosiet pie Arvila , vai Anna apprecēs Ilzi 🙂 🙂 🙂 Varbūt ir kāds drosmīgs , kurš atzītos , ka viņam principā vienalga ar ko precas viņa atvase … ar savu dzimumu vai pretējo , galvenais ka mīl un saticīga ģimene …”

  …pajautāju, kāda būs Tava rīcība, ja Tavi bērni atzīsies, ka ir netradicionāli otrientēti…diemžēl, ķēries pie neveiklas locīšanās, piemeklējot smieklīgu argumentu par divvalodību…

  …bet..ja Tava attieksme tomēr ieslēpta atbildē, ka Tev ir vienaldzīgs Tavu bērnu liktenis, lai viņi čupojas savā starpā un nelien sabiedrībā….atliek secināt, ka Tu par saviem bērniem kaunētos…mja….

  P.S. …tiešām domā, ka lielākoties cilvēki komentē tikai izlasot virsrakstu?…. :))

  +9
  -6
  Atbildēt

  0

  Viedoklis_lv > dzeris49 22.04.2015. 14.27

  “Lietuva un Polija ir īpašs gadījums, tās ir katoliskas valstis, kurās ir daudz patiešām reliģiozu cilvēku, un, ja ticīgi cilvēki seko reliģiskām dogmām, tas nav nekas nosodāms, un tā nav homofobija. ”

  Ko? Ko?

  Polijā geju nav? Vai arī Polijas gejiem nevar būt tādas tiesības kādas uzskati, ka jābūt Latvijas gejiem? Kur tad paliek principi un argumenti?

  +4
  -7
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 15.20

  zane – droši vien grūti pateikt kā būtu , ja būtu … bet diez vai lepotos līdzīgi kā Rinkevičs ierakstīja tviterī …

  Starp citu arguments par divvalodību nemaz nebija tik smieklīgs … tas taču no krievvalodīgo puses tiek piesaukts kā diskriminācija , vai ne ? Jeb kā vecais teiciens ka dolārs arī Āfrikā ir dolārs 🙂

  P.S. Un , ja par raksta saturu , tad finišs manuprāt ir izcili stulbs – ” Mēs drīz pabeigsim studijas ārzemēs, un priekšā ir grūts lēmums – vai vēlamies atgriezties, maksāt nodokļus un veidot ģimeni valstī, kurā pie varas esošie klaji diskriminē daļu iedzīvotāju? ” Vienkārši bērnišķīga argumentācija 🙂

  +7
  -8
  Atbildēt

  0

  zanE. > dzeris49 22.04.2015. 15.55

  …nujā….bērnišķīga argumentācija….stipri nopietnāk skan, kad aizbraukušie paziņo – neatgriezīšos, jo valsts mani nenodrošina ar dzīves vietu…bērnudārzu…”cilvēka cienīgu algu”….a, te – par kaut kādu diskrimināciju…tiešām – bērnišķīgi…. 🙂

  P.S. …Klusais – Tev, nudien, pēdējais laiks izvēdināt galvu uz ūdeņiem…. 🙂

  +8
  -9
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 15.57

  zane – atcerējies kādreizējo profesiju ? 🙂 🙂 🙂

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  zanE. > dzeris49 22.04.2015. 16.17

  …nu, ko Tu, Klusais!…es tak Tevi neaudzinu, tik draudzīgi iesaku…. 🙂

  +8
  -6
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 16.22

  zane – paldies par ieteikumu 🙂 Man patīk gādīgi un paškritiski cilvēki 🙂

  P.S. Man paziņas sestdien brauc burāt uz Horvātiju , tev augstāk komentā bija iemetusies neliela kļūdiņa aiz steigas droši vien . Jaunākā ES valsts ir Horvātija nevis Kroātija 🙂

  +4
  -8
  Atbildēt

  0

  Jānis > dzeris49 22.04.2015. 17.22

  Izrādās, ka Papardes zieds nav vienīgie un intelekta līmenis cilvēkiem ar nav zems…. Vai tu Dzeris domā savādāk lai vecāki izvēlas https://www.youtube.com/watch?v=NY_LoCDR5nA

  un kurā pusē tu vēlies redzēt savu bērnu Dzeris

  https://www.youtube.com/watch?v=k939Lzq4V68

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > dzeris49 22.04.2015. 18.03

  zanE……bet..ja Tava attieksme tomēr ieslēpta atbildē, ka Tev ir vienaldzīgs Tavu bērnu liktenis, lai viņi čupojas savā starpā un nelien sabiedrībā….atliek secināt, ka Tu par saviem bērniem kaunētos…mja….

  ===========

  Te nav iemesla kaunēties par saviem bērniem,bet gan par to,ka ģimenē kaut kas ir bijis galīgā dēlī un nav pievērsta pienācīga uzmanība bērnu audzināšanai.

  +4
  -9
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 18.30

  Ēriks – te jau viss aiziet nedaudz citā plūsmā un pieņem pilnīgus pretpolus … Kā savādāk lai saprot Rinkeviča paziņojumu : “Esmu lepns, ka esmu gejs”. Interesanti viņa vecākiem ( ja viņi ir vēl dzīvi ) bija tajā brīdī jāizjūt lepnums par savu atvasi ?

  Labi, bet ir vēl jautājumi ,kas ir aktuāli šajā liberastu murgā – vai atļaut audzināt šādās ģimenēs bērnus …

  +7
  -9
  Atbildēt

  0

  lno > dzeris49 22.04.2015. 18.40

  Klusais. Labs:)

  +7
  -8
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 18.56

  lno – kā atpūties ? 🙂 Mums viss pa vecam – liberasti, pederasti, lezbietes cīnās par savām tiesībām 🙂

  +7
  -5
  Atbildēt

  0

  zanE. > dzeris49 22.04.2015. 19.41

  …Klusais…..ja Tu būtu uzmanīgāk lasījis, tad būtu pamanījis, ka izmantoju Alda, jau iepriekš publicēto informāciju…uz ko arī norādīju…. 🙂

  …Tu taču nemēdz labot publikācijas bez autora atļaujas, vai ne?… 🙂 🙂 🙂

  +8
  -6
  Atbildēt

  0

  zanE. > dzeris49 22.04.2015. 19.51

  …hmmm…un kāpēc Rinkēvičam par to būtu jākaunas?…kāpēc būtu jākaunas viņa vecākiem?…vai viņa darbs zaudē jēgu, ja viņš ir gejs?…nespēj pildīt savus pienākumus?…mīl mazāk savus vecākus?…

  …nu jau, tiešām, viss aiziet šreijā…ja šitādas muļķības var gvelzt izglītots cilvēks – tas jau kļūst nožēlojami…

  +9
  -9
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 21.46

  zane – un vai ar to vajadzētu lepoties ? Pastāsti kas tajā , ka esi gejs ir tāds, lai ar to lepotos ? Tu taču neraksti ,ka esi lepna , jo esi heteroseksuāla ( vai varbūt es kļūdos ? ) 🙂 🙂 🙂

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

  zanE. > dzeris49 22.04.2015. 22.11

  …Klusais…mēs, abi – ļoti labi zinām, kāpēc Rinkēvičs nāca klajā ar šādu paziņojumu…zinām, ka tika gatavots kompromats, ar ko varētu Rinkēviču šantažēt un “apkaunot”…zinām, kāda reakcija būtu no mūsu “tikumisko tradicionāļu” puses…taču…Rinkēvičs atklāja kārtis pats un piebilda, ka lepojas ar to…jo, būt citādam – nav iemesls būt apkaunotam un izjust apkaunojumu, uz ko sabiedrība tika gatavota…

  +6
  -6
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 22.25

  zane – tu zināji , ka tiek gatavots kompromats ? 🙂 pēc versijas , ka kāds ar viņu kopā brauc komandējumos vai bija vēl kāds nopietnāks kompromats , kur viņš kaislīgi skūpstās ar kādu sava dzimuma pārstāvi ? 🙂 Un cik nopietni kompromati vispār iedarbojas uz Latvijas vidējo iedzīvotāju ? Bet varbūt ideja par kompromatu radās , lai sasmeltu ūdeni ar tvītu …

  Interesanti kā mainītos tavi komenti , ja Rinkevičs būtu NA ministrs 🙂

  Tev Marta Krustiņsone nav kaut kur dzimtas kokā ? 🙂

  +6
  -6
  Atbildēt

  0

  usne > dzeris49 22.04.2015. 22.27

  Un paldies Dievam, ka tur esam, es ar to lepojos.Tas,ka ta dara daudzi vai visi cilvekam ar galvu uz pleciem nav arguments.

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 22.35

  usne – līdz piekdienas vakaram vēl 2 diennaktis 🙂

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  zanE. > dzeris49 22.04.2015. 22.55

  …Klusais…kāda nozīme partijas piederībai!?!…nu jau Tu brauc no viena grāvja otrā…negribu, lai Tu kļūsti pavisam smieklīgs – taustoties pēc argumentiem, tāpēc pārtaucu šo sarunu…

  +4
  -6
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 22.04.2015. 23.02

  zane – viss zane ir relatīvi 🙂 un tas kurš paliek smieklīgs ir tik pat relatīvi 🙂 mazs matemātikas uzdevums vai ir iespējams , ka -x>x 🙂 🙂 🙂

  +3
  -4
  Atbildēt

  0

  v_rostins > dzeris49 22.04.2015. 23.52

  zanE …

  vai viņa darbs zaudē jēgu, ja viņš ir gejs?.

  ————–

  Ne jau pēc profesionālām spējām Pederastu parķija to izvēlējās par ārlietu miņistru bet gan pēc tā seksuālās orientācijas.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Ivars > dzeris49 23.04.2015. 09.53

  Ja reiz tik ilgi iestājies klusums, atbildēšu zanEs vietā: -x>x, ja x<0

  0
  0
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 23.04.2015. 11.51

  Matemātikas piemērs bija saistībā ar filosofiskām pārdomām par to kurš ir patiesības nesējs 🙂

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Ivars > dzeris49 23.04.2015. 12.56

  Klusasis, tas man profesionālais kretīnisms, ieraugot nevienādību, meklēt atrisinājumu:)

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  klusais > dzeris49 23.04.2015. 13.18

  Ivars – viss ir pareizi , doma par to , ka negatīvs mainīgais var būt lielāks par pozitīvu mainīgo 🙂 jeb pārnesot uz diskusiju telpu ( es te protams galēji rakstu ) – ja persona A domā , ka persona B ir muļķis , tad pie nosacījuma , ka faktiski pati persona A ir muļķis var patiesībā būt , ka persona B ir gudrs 🙂 🙂 🙂

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: