Žurnāls: Vācija gatava samierināties ar Lielbritānijas aiziešanu no ES

25

Komentāri (25)

Vinnijs 08.11.2014. 15.40

Kamerons ir kļuvis liels populists un visa šī jezga, manuprāt, ir vairāk domāta Lielbritānijas vēlētājam. Izstājoties no ES, Lielbritānija var arī neko neiegūt, bet tikai zaudēt. Tas, pret ko Kamerons it kā cīnās, var pašiem nākt atpakaļ – ir daudz britu, kuri strādā, ir sapirkušies īpašumus citās ES dalībvalstīs, strādā ES institūcijās utt. Ja UK izstājas, tad ko viņi visi darīs? Tāpat viņa pēkšņās problēmas ar ES iekšējo migrāciju liekas pārāk uzpūstas. A-eiropieši vismaz strādā un lielākoties godīgi nopelna savus labumus, turpretim liela daļa imigrantu no citām pasaules daļām vairāk patērē un piedevām vēl grib braukt un karot islāmistu valsts labā. Nezinu, kas piedāvā Lielbritānijas premjeram šos “karstos” tematus, bet izskatās, ka Kamerons šobrīd spēlējas ar uguni un sekas nav prognozējamas.

0
0
Atbildēt

0

gustaps 03.11.2014. 17.40

Imho, ES stagnē. Kvantitāte uzpūsta pietiekami, laiks kvalitatīvam lēcienam. Patreizējos apstākļos tas būtu plaisājums. 2 daļās vismaz, ģeogrāfiski – aptuveni Ziemeļu savienībā un citādi domājošos.

Ziemeļu sausiņi un gnīdas varētu mēģināt pierādīt, ka taupības politika nav identiska stagnācijai. Un tad nu kopīgu valodu atradīs arī Vācija ar Lielbritāniju. Un to līdzskrējēji.

Savukārt valstis ar senām un dziļām un dabīgām sociālistiskām tradīcijām (arī Francija, imho) varētu dot brīvu vaļu ekonomikas sildīšanai uz rītdienas iespējamās peļņas rēķina.

Abos šajos veidojumos attīstība notiktu daudzmaz dabiski, bes uzspiesta stresa.

Kādam no šiem veidojumiem veiksies labāk. Nav neiespējami, ka pat abiem ies labāk. Maņjānas tipa ļaudis ar savu vidusjūras diētu un psihisko atbrīvotību nevar paciest dzelžainu disciplīnu, bez tās viņiem veiksies labāk. Un otrādi ar pedantiskajiem vāciešiem.

0
0
Atbildēt

0

e 03.11.2014. 10.23

Imigrācijas ierobežojumus ieviest nedrīkst – es negribu dzīvot aiz dzelzs priekškara.

+2
-6
Atbildēt

3

    heinrihs > e 03.11.2014. 11.49

    Man šķiet, ka briti imigrācijas ierobežojumus pirmām kārtām attiecina uz arābiem, un tas gan varētu būt pareizi darīts, jo visādu apdullušu ISIS piekritēju un ar tiem saistītās vardarbības viņiem jau tāpat ir gana. Es negribu dzīvot aiz dzelzs priekškara, bet vēl mazāk gribu piedzīvot, ka kāds aptracis džihādists man ar mačeti nocērt galvu vai nošauj tāpat vien – sava prieka pēc.

    Interesants raksts par šo tēmu:

    http://www.dailymail.co.uk/news/article-2817242/All-jihadis-heroes-let-stay-UK-Astonishing-human-rights-demand-Al-Qaeda-operative-release-British-jail.html

    0
    0
    Atbildēt

    0

    e > e 03.11.2014. 12.53

    Robežkontroli ar valstīm kas ir ārpus ES (un no turienes arī nāk vairums UK imigrantu) neviens nav atcēlis.

    Bļaušana par migrācijas ierobežojumiem no ES valstīm ir tīrākais populisms un cenšanās apturēt vēlētāju aizplūšanu pie UKIP.

    0
    0
    Atbildēt

    0

    heinrihs > e 03.11.2014. 13.29

    Es gan neesmu manījis milzīgu noskaņojumu pret Eiropas imigrantiem, varbūt izņemot rumāņus, bet galvenā UKIP bļaušana ir tieši pret arābiem un indiešiem, kas neatzīst Rietumu kultūru. Kamerūns ar savu bļaušanu savu reitingu diezin vai pacels.

    0
    0
    Atbildēt

    0

heinrihs 03.11.2014. 09.49

Manuprāt, pēc britu aiziešanas vēl vairāk pieaugs ekonomiski spēcīgās Vācijas, nevis vārguļojošās Francijas vai Itālijas ietekme, un tas Latvijai neko labu nesola, jo Merkele ir viena no spēcīgākajām Pļūtiņa atbalstītājām un militāras intervences gadījumā diezin vai palīdzēs Baltijas valstīm vai Polijai. Lielbritānija ar augošo UKIP ietekmi arī nav nekāda Dieva dāvama

+2
-2
Atbildēt

5

    J.Biotops > heinrihs 03.11.2014. 10.35

    Ar maniakālu mīlu pret Krievzemi sirgst visi mūsu iespējamie sabiedrotie, tomēr nav manīts, ka Merkele atbalstītu krievus vairāk, kā Mistrālu būvētāji franči, Itālija un visādas grieķijas.

    +5
    0
    Atbildēt

    0

    heinrihs > heinrihs 03.11.2014. 10.50

    Es neesmu nekāds dižais ārpolitikas specs, taču Merkeles centienus aizstāvēt krievus gan esmu pamanījis ne reizi vien. Starp citu, ko nozīmē “visādas Grieķijas”? To pašu ko “visādas Latvijas” vai ko citu?:)

    +1
    -2
    Atbildēt

    0

    J.Biotops > heinrihs 03.11.2014. 11.10

    Heinrih – Ar „visādām grieķijām” šajā ganījumā bija domātas valstis, kuru sabiedrības savu šī brīža labklājību balsta uz nepārtrauktu aizņemšanos bez mazākās domas, ka haļava kādreiz varētu beigties. Tās, kuras aizdevējus lamā ne vien par parāda atprasīšanu, bet arī par nepietiekoši čaklu aizdošanu.

    Mūsu Latvijā arī netrūkst parādu taisīšanas entuziastu, ne politikā, ne tepat komentāros (sk. b.Ēriku lapā mazliet augstāk), tomēr vēl mazliet ceru, ka „visādām grieķijām” nepievienosimies. Tiesa, dilst tā cerība, dilst…

    (Ka Vācija krievu mīlestībā pārspētu Franciju , to pēc Šrēdera pārdošanās neesmu vairs pamanījis.)

    +5
    -1
    Atbildēt

    0

    heinrihs > heinrihs 03.11.2014. 11.33

    Sliņķu, strādāt negribētāju un ceptu paipalu krējuma mērcē no debesīm gaidītāju diemžēl Latvijā diezin vai būs daudz mazāk nekā Grieķijā, jo lielākā daļa dzīvotspējīgo cilvēku ir aizbraukusi un palikuši galvenokārt visādi ēriki.

    +1
    -4
    Atbildēt

    0

    Ēriks > heinrihs 03.11.2014. 13.10

    Heinrih,ej labāk kopā ar centrumu dežurēt pats zini kur.Ja runājam par paipalu gaidītājiem,tādus vairāk pameklējiet treknajā galā,tur tos var sastapt daudz biežāk.Kas,piemēram,ir tā pati elektrības tirgus atvēršana ar starpnieku rindu un OIKu saņēmējiem,ja ne haļava?Vai Tādu Maksimu būve pa lēto,kas krīt cilvēkiem uz galvas,un tad parunāsim par nepelnītu saražotā dalīšanu.

    0
    -1
    Atbildēt

    0

andrejs_gr 03.11.2014. 09.45

UK izstāšanās būtu ļoti slikta ziņa Latvijai, jo tā zaudētu ļoti ietekmīgu sabiedroto pie Briseles galda. Lai arī matemātiski tas palielinātu ES vienprātību, tomēr tas noteikti nestiprinātu pašu ES un tās jau tā nesevišķi lielo svaru pasaulē.

+7
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 03.11.2014. 08.59

Zaudējot britus, ES smagi pieaugs Francijas, Itālijas un citu grieķu ietekme, tātad arī visu nokrāsu kolektīvistu mode dzīvot labi šodien uz rītdienas rēķina. Tiešām aust kaut kāda Eiropas Sociālistisko Valstu Savienība?

+7
-4
Atbildēt

4

    beta > J.Biotops 03.11.2014. 09.16

    > Biotops

    ES ilgtermiņā nav dzīvotspējīgs projekts. Tā var muļļāties, kad pasaulē miers un kārtība. Kad nāk izaicinājumi, ES neglābjami bremzē kā veca mammuce, kas mēģina uzkāpt kalnā…

    +4
    -7
    Atbildēt

    0

    Ēriks > J.Biotops 03.11.2014. 09.23

    Nujā,ir taču 21.gadsimts,cilvēce kļūst arvien nespējīgāka un nabadzīgāka,vajag dzīvot otrādi,šodien vajag dzīvot slikti uz gaišās rītdienas rēķina,tik pacieties,debesīs labāki būs…

    +2
    -6
    Atbildēt

    0

    J.Biotops > J.Biotops 03.11.2014. 10.31

    Ērik, pateicos par liekisko papildinājumu. Iepriekšējā komentā aizmirsu pieminēt nenovēršamo mūsu vietējo kolektīvistu sajūsmu, paldies, ka ar savu piemēru to atgādinājāt. Taisīsim tik parādus un slavēsim tos, kas aizņemto taisnīgi sadala. Ja kāds prasīs atdot – tauta zinās, ko ar tādiem darīt.

    +4
    -2
    Atbildēt

    0

    Ēriks > J.Biotops 03.11.2014. 13.02

    Nē,nu ko tu,nevajag ieguldīt ne jaunu darba vietu radīšanā,ne izglītībā,ne medicīnā;gaidīsim,ka cilvēki izglītosies paši un darbavietas radīs,tajās ražīgi strādās neizglītoti,nabadzīgi,slimi cilvēki,kas dzīvo ”no rokas mutē”.

    0
    -2
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam