Caur sudrabas birzi gāju 48

Komentāri (48)

카지노사이트 23.10.2019. 10.22

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2014/09/12/caur-sudrabas-birzi-gaju/ […]

0
0
Atbildēt

0

domos geodesicos artesanales 09.10.2019. 23.42

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2014/09/12/caur-sudrabas-birzi-gaju/ […]

0
0
Atbildēt

0

dace_ampermane 13.09.2014. 22.22

Sandra, Tu šovakar esi ārkārtīgi uzbudināta

+8
0
Atbildēt

4

  sarmitelinde > dace_ampermane 14.09.2014. 07.32

  kā vēl es domāju. Es kategoriski esmu pret nacionālā naida kurināšanu Latvijā. Mūsu valsts nelaimēs, mūsu sabiedrības nespējā risināt savas problēmas, vainot krievus un nepilsoņus – tā ir drausmīgākā vājuma un nespējas demonstrācija.

  Iedarbiniet iztēli un iedomājieties, ka pēkšņi notiktu brīnums – un no Latvijas aizbrauktu visi nepilsoņi – ar ģimenēm – visi kā viens. Kā saka – ne smakas no viņiem te nepaliktu. Latvieši mestos virsū krieviem – nu tie vainīgi – maitas tādi, mūs okupēja, ir draudzīgi Krievijai, runā Putina valodā utt. Un tad notiktu otrs brīnums – aizbrauktu no Latvijas visi krievvalodīgie – visi kā viens. Atkal – ne smakas no viņiem nepaliktu.

  Un tiešām jūs domājiet, jūs ticiet,ka Latvija tad kļūtu par normālu demokrātisku valsti ? Kaut ko līdzīgu Skandināvijai? Rietumeiropai ? Es neticu. Es neticu.

  Mums sabiedrība nav normālu diskusiju kā mums dzīvot tajā realitātē, kurā mēs esam. Tādi IR rostini te pa kaktiem varonīgi bļaustās , bet tam ir nulles vērtība. Ja mēs paši lemt nespējam – tad kāds to noteikti izdarīs mūsu vietā, tā nu tas ir. Un tas ir tas skumjais.

  Lūk.

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  andris902 > dace_ampermane 14.09.2014. 10.34

  …Sandra…mjā, Tavam viedoklim varu piekrist – ja notiktu brīnums un no Latvijas tiktu padzīvi visi krievi, tad otrā dienā tiktu pieņemts likums par “pareizajiem” latviešiem un nepareizie tiktu izsūtīti, vismaz, uz Mēnesi…

  …baidos, ka tiktu pasludināta arī īstlatviešu reliģija…

  +7
  -3
  Atbildēt

  0

  dro > dace_ampermane 14.09.2014. 10.58

  zanE. Ja jūs abas būtu kaut mazliet gudrākas, tad jau sen būtu sapratušas, ka domājat vienādi. Starp cietumniekiem arī ir individi, kuri neprot dzīvot brīvībā un vienmēr prasās atpakaļ:):):)

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  dro > dace_ampermane 14.09.2014. 17.10

  DP vērtēs iespējamu dokumentu viltošanu Sudrabas partijas reģistrācijas procesā

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

sarmitelinde 13.09.2014. 22.15

zane, tu man piedod, bet ja nu kāds te ir no čekas propagandas pagrabu laikiem, tad tā esi Tu. Ja man viedoklis mainīsies, tad uzrakstīšu, bet tagad man pilnīgi sajūta,ka tu būtu kaut ko no padomju laika rakstiem pārkopējusi.

bļedj, visi klusēja! tu zane arī klusēji,kad politiķi zaga, tad , ko tu tagad vienu sudrabu kapā?!!!! kas pēc parex kraha Godmani uz Briseli aiztransportēja – dziļā pateicībā?!!!

0
-9
Atbildēt

1

  andris902 > sarmitelinde 14.09.2014. 09.49

  …Sandra…Tu esi pārliecināta, ka klusēju?….hmmm…

  …un, jā!…Godmani iesaiņoju smukā dāvanu kastītē un aiztransportēju uz Briseli…nuja…tas bija mans darbs, atklāji mani, ak!…. 🙂

  +6
  0
  Atbildēt

  0

sarmitelinde 13.09.2014. 22.00

rostin, es Tevi uzskatu par upuri, par nacionāļu noziedzīgās propagandas upuri. Man Tevis ir žēl. Tas ir drausmīgi saprast,ka Tu esi garīgi izvarots un nespēt Tev palīdzēt. Es Tev jau piedāvāju palīdzēt, bet Tu to noraidi un turpini ciest pats no sevis.

Atkārtoju visiem – es balsošu par Bordāna partiju. Par Sudrabu nebalsošu, bet tikai tā argumenta dēļ,ka uzskatu,ka viņa bija izcila valsts kontroliere, bet apšaubu vai spēs būt izcila politiķe. Viduvējību mums jau ir simtiem.

Visus jūsu argumentus par draudzību ar krieviem vai vēl kaut ko tādu es noraidu pilnībā. Jo kā saka – kamēr puciniet uz Sudrabu – paskatiet,ko šeftē nacionāļi, vienorībnieki, par SC nemaz nerunājot. Sudraba ar kādu tur krievu iet kop[ā iepirktieks, kamēr nacionāļi arvienotībniekiem krieviem pārdod Latviju.

Tā es redzu šīs lietas. Neapgalvoju,ka mana ir vienīgā patiesība, bet jūsu argumenti mani nepārliecina – tieši otrādi, nostirpina manu pārliecību par manējiem.

Lūk, rostin. Daudziem te ir grūti, man vispār arī, bet man šķiet, ka Tev tomēr ir visakūtāk. Tā kā saldus Tev sapnīšus un saudzē sevi.

+1
-2
Atbildēt

1

sarmitelinde 13.09.2014. 16.23

kā lai saka – Sudraba savā VK amatā varbūt nebija perfekta- nezinu. Te IR komentāros ir zinošākas dāmas, toties Sudraba vēl nevienu nav apzagusi tā kā to izdarījušas visas tās partijas,kas divus gadu desmitus ir bijušas pie varas. Sudraba nav izrakusi tādu bedri savai tautai , kā to ir izdarījuši nacionāļi. Tāpēc es absolūti norobežojos no šīs pucināšanas uz Sudraqbu, kamēr pa to laiku – varas partijas klusi un mierīgi dala miljardīgus mūsu kopējās nākotnes kumosus.

+1
-14
Atbildēt

8

  andris902 > sarmitelinde 13.09.2014. 17.24

  …Sandra…Tu saki – Sudraba nav VĒL nevienu apzagusi…Sudraba NAV izrakusi bedri savai tautai…ir jāļauj arī Sudrabai to izdarīt….

  …nu,nu…Sudrabas klusējošais atbalsts K&K Parex pārņemšanas laikā, kura rezultātā tika apzagts ikviens valsts iedzīvotājs – ir arī Sudrabas atbildība, kura kā valsts amatpersona piedalījās valdības sēdēs, bet….neiebilda, neprotestēja, nesasauca preses konferences, nebrīdināja, neinformāja tautu, par kuru viņai tik ļoti sāpot sirds….

  …saki Sudraba vēl nav izrakusi bedri savai tautai?…Tev taisnība – līdz galam izrakt vēl nav paspējusi, bet….rok!….saki – no kādas sirds tie saldkaislie solījumi nāk, ja viņas partija reģistrēta nepilsoņa Viktora Gavrilova dzīvoklī Zolitūdē, kurš ir krievu kustības aktīvists un cīnītājs par nepilsoņu tiesībām, šobrīd ir Aleksandra Gapoņenko «Krievu kluba» prezidents….vietas Latvijas valstī nebija, kur Sudrabai partiju reģistrēt?…

  …Tu, kā kultūras cilvēks taču zini teicienu – “pasaki, kas ir tavi draugi un es pateikšu, kas esi tu…” …vai Tev ir zināmas, kādas kopīgas intereses saista Sudrabu un Viktoru Gavrilovu Latvijas nākotnes redzējumā un plānos, ja Tu ar vieglu roku…un…sirdi…esi gatava uzticēties Sudrabai un atļaut viņai eksperimentēt ar valsti un tautu?…

  – “Bijusī valsts kontroliere un pašreizējā partijas «No sirds Latvijai» līdere Ingūna Sudraba šodien manīta iepērkamies veikalā «Gastronome» kopā ar krievu kustības aktīvistu un cīnītāju par nepilsoņu tiesībām Viktoru Gavrilovu. Šo faktu fiksējis kāds TVNET lasītājs, kurš redakcijai atsūtījis arī fotogrāfijas.”

  http://www.tvnet.lv/zinas/mobilais_reportieris/526501-sudraba_atkal_paradas_sabiedriba_saubiga_kompanija

  +11
  -2
  Atbildēt

  0

  ILZE > sarmitelinde 13.09.2014. 17.48

  SandraJ

  Sudraba nav izrakusi tādu bedri savai tautai , kā to ir izdarījuši nacionāļi.

  _________________

  Varbūt tev, krievu garnizona slampiņai, zināms kas vairāk, par nacionāļu izrakto bedri? Padalies!

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

  dro > sarmitelinde 13.09.2014. 18.05

  Sveika, Sandra! Nu kā, veči vēl patvrertnēs nav saradušies? Jāiztiek ar politiku?:)

  +5
  -8
  Atbildēt

  0

  efeja60 > sarmitelinde 13.09.2014. 21.40

  .Sudrabas klusējošais atbalsts K&K Parex pārņemšanas laikā

  =================

  Vienotības kliedzošais atbalsts

  0
  -10
  Atbildēt

  0

  sarmitelinde > sarmitelinde 13.09.2014. 22.10

  debess, klusais, Tev arī niez pakasīties, vai ne. Tik daudz rupjas prastas propagandas upuru!

  Tāda vājuma un bezspēcības sajūta uznāk.

  RL izlasīju tādu atziņu,ka ar pastāvošo lietu kārtību parasti esot neapmierināti neticīgie. Ka ticīgie spējot pieņemt pasauli kāda tā ir. It kā nekas jauns, bet man kaut kā iekrita prātā tieši šie vārdi un es tos burtiksi attiecināju uz sevi un ja vien nenoslinkošu – rīt aiziešu uz dievkalpojumu.

  Un ja tur būšu – tad palūgšu par jums visiem. Domāju , pirmkārt, jums vajag gara gaismu. Spēju lietas izprast , nē – ko tur mocīties.

  Tas esot kabalas teiciens Kungs dod man rāmu garu pieņemt lietas , ko nespēju ietekmēt, ietekmēt lietas, ko spēju un gudrību atšķirt vienu no otras.

  Starp citu, seksīgus sapnīšus. Arī lasīju – sapņus varot sev pasūtīt – man tad gribētos kaut ko tādu – iedvesmojošu, no rīta , lai no jauna sapņa, jauna dzīve sākas.

  0
  -10
  Atbildēt

  0

  Ieva Aile > sarmitelinde 13.09.2014. 23.03

  Mēs mierīgi varam pieņemt pasauli tādu,kāda tā ir,arī to,ka Sudraba mīļuprāt saietas ar netaisnīgu privilēģiju izsitēju kolonistiem.

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  garausiitis > sarmitelinde 14.09.2014. 00.23

  Sandra – aizej ,aizej uz Dievkalpojumu ja dvēsele prasa …

  Vari varbūt pareizticīgajiem pieslieties , tuvāk Sudrabai būsi … vēl kādu baznīcas vārdu pieņem , aizmirsās kā Sudraba tajā saucas.

  Bet ja par kasīšanos … , tad pirmoreiz Sudrabas kundzei uzmanību pievērsu vēl tālajā 2003. gadā . Nez kapēc jau toreiz viņa neraisīja uzticību … varbūt tāpēc ,ka jau tad blefoja par sevi un savu svarīgumu ? Bet varbūt problēma bija pašā ?

  +10
  0
  Atbildēt

  0

ilmisimo 12.09.2014. 17.04

Varbūt cienīgā redakcija tomēr varētu izmazgāt vismaz šo komentāru telpu?:

http://www.ir.lv/2014/9/12/muziba-aizgajis-kinokritikis-zurnalists-un-teatra-zinatnieks-normunds-naumanis/viedokli

+6
-1
Atbildēt

1

  Zoņtiks > ilmisimo 12.09.2014. 17.12

  pievienojos – tas ir nožēlojami un pretīgi – tāds ločmelis būtu ar sūdainu mietu patriecams.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

kristrun 12.09.2014. 16.09

Kāpēc vajag tā ap*IRst? Tūlīt būs jālūdzas, lai nāk koalīcijā, jo īsteni latviskajiem spēkiem pietrūks 5%. Un, ja Sudrabas k-dze iespītēsies, tad Bišofs būs vainīgs, kurš tad cits.

+2
-13
Atbildēt

0

ilmisimo 12.09.2014. 15.51

Gerry Adams @GerryAdamsSF · 35m

Just heard of Ian Paisleys death. There will b lots of discussion of his role but on my behalf & SF Sympathy 2 Eileen & the Paisley family.

___________________

Sveiciens tiem,kas “‘ idejiski izpaužas”‘ komentāros pie sēru ziņām.Varbūt der mācīties?

+2
0
Atbildēt

0

peerku 12.09.2014. 13.17

> lno

“Sudraba … ģīpst par Latviju!”

Ja nu par kādu ģībt, tad tikai par Stepašinu. 🙂

Patiesībā jau pagaidām Subrabas birzī pulcējas citi ļaudis, kā, piemēram, Gunārs Kūtris, Oskars Grīgs, u.c. (laikam būtu bijis par daudz goda tādiem “puskoka lēcējiem” tos iezīmēt), kamēr daži koki pat paretinājuši šo birzi: Arnis Kauliņš, Aivars Rudzāts un Liene Cipule.

+19
-1
Atbildēt

1

  Janka, Janic > peerku 12.09.2014. 16.38

  griigs bija jaamet aiz resteem , buudams nacionaaļu deputaats zaga degvielu kvantumiem no naftas vada un andeleeja to degvielas uzpildes stacijaas,…redz uzpeldeeja atkal , taadi maitas cietumos nessed.

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

ingazilunska 12.09.2014. 13.10

Ne silts, ne auksts. Особенность лимитрофа в том, что его сознание примитивно. Лимитроф думает: “Враг – Судраба!” Или: “Враг – Ушаков!” Или: “Враг – Вешняков!” Или: “Враг – Путин!” Но собрать всю картинку вместе и понять общий смысл лимитроф не в силах.

Вообще не важно, Судраба пройдёт или не пройдёт, Ушаков останется в политике или нет, Жданок изберут в следующий Европарламент или не изберут. А важно общее направление истории, общий тренд. Время работает на Россию и на русских. Потому что они мыслят глобально и строят глобальные мосты, по которому когда-то пройдут их колонны, и роют гигантские подземные ходы, которые рано или поздно обвалятся под врагами и похоронят их.

Пока идёт эта гигантская стройка, тем временем лимитрофы ловят своих блох.

0
-9
Atbildēt

5

  austrisv > ingazilunska 12.09.2014. 15.57

  Sapņo vien, jo šodien jau ASV senators, liekas Baidens, brīdināja krievus, ka musulmaņu fundamentālisti taisāsarī uz Čečeniju , jo tā taču arī pieder musulmaņu brālībai, un tad diezin vai viens krievu pakalpiņš, kā tur to čečenu nopirkteni sauc, paglābs krievu brālību no musulmaņiem.

  ka tik nebūs tā kā pareģots jau senāk, ka krievi būs spiesti sakarā ar minēto , atjēgties un mainīt savu politiku.

  Bez tam vienā Tv redzēju, kā Ķīna pievelk pie Krievija srobežas savu militāro tehniku. Bija iespaidīgi, un ķīnieši jau ir daudz viltīgāki par krieviem!

  +18
  -2
  Atbildēt

  0

  Aivars Krauklis > ingazilunska 12.09.2014. 17.10

  Par kirilicā sarakstītajiem murgiem pēc gadiņiem 50 varēsim uzjautrināties kopā ar ķīniešiem, starpbrīdī starp sarunām par pierobežas tirdzniecību. Ja kāds atcerēsies.

  +17
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > ingazilunska 12.09.2014. 18.06

  Man arī ir ko teikt, sakarā ar Krieviju un krieviem.

  Esmu dzirdējusi, ka Harbīnā krieviem dara pāri – ne tur krievu skolas bērniem, ne tur krievu valodu ciena, vienvārdsakot – “prižimajut”. Tai pat laikā Krievija pa lēto Ķīnai gāzi pārdod, izliekas nedzirdējusi par ķīniešu piedāvājumu “attīstīt” Krievijas Tālos Austrumus un Sibīriju. Kautkā tur to augsti paceltu galvu un celšanos no ceļiem nevar pamanīt. Drīzāk nu jau ne uz ceļiem, nu jau “vēža” pozā, kā jūs esat paraduši saukt to pozīciju.

  +9
  -9
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > ingazilunska 13.09.2014. 12.33

  Te ir vēl par Krievijas-Ķīnas attiecībām

  Китай не дает «Турпомощи» разрешения на вывоз российских туристов.

  В пятницу, 12 сентября, должен начаться вывоз туристов «Южного Креста» из Китая и с острова Родос. В Китае усугубляется ситуация шантажом туристов отельерами. Туристы фиксируют нарушения на видео и записали видео-обращение к руководству страны. Однако китайские власти до сих пор не дали разрешения на рейсы, на которых «Турпомощь» собирается вывозить наших граждан.

  Китайские отельеры обманным путем выманивают отдыхающих из номеров, а затем блокируют их ключи, удерживают багаж и документы, не предоставляя туристам возможности покинуть отели. Таким образом, партнеры «Южного Креста» пытаются получить с россиян повторную оплату за проживание. В течение четверга в Психологическую службу АТОР поступило несколько звонков от российских туристов в Китае – полицейские не выпускали их с территории отеля.

  utt.

  http://www.atorus.ru/news/press-centre/new/27935.html

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  ILZE > ingazilunska 13.09.2014. 17.46

  betijacelmale

  Nometinās krievu tūristus kopā ar z-Korejas, Vjetnamas, Birmas un Kambodžas bēgļiem un par uzturēšanos nometnē vēl piestādīs rēķinu.

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

dro 12.09.2014. 12.50

Vecās Izergilas stāsti…Sudraba ar savu no krūtīm izrauto sirdi rāda gaismu Latvijai, viņa ģīpst par Latviju! Sudraba – Latvijas Danko:)

+17
-11
Atbildēt

7

  ilmisimo > dro 12.09.2014. 13.01

  Sudraba – Latvijas Danko:)

  ___________-

  Franko arī?

  +8
  -8
  Atbildēt

  0

  dro > dro 12.09.2014. 13.10

  lama. Smejies? Pats esi gatavs ģībt par Latviju?:):):)

  +10
  -11
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > dro 12.09.2014. 14.55

  …Pats esi gatavs ģībt par Latviju?:):):) ______________

  Nu …eeee…..

  -vispār jau- šoreiz domāju par par tām četrām kolonnām un piekto- Madridē…

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > dro 12.09.2014. 15.49

  Nu tak! Plānā bija būt pirmai svarīgākāi ziņai visos MM. Sapucējās un iztēlē jau to visu simts reiz redzēja, bet te Dombrovskis demisionē. Obloms!

  Citai būtu rokas nolaidušās, šī noģībst, ar to apliecinot, ka neder lielai politikai, krampis par vāju. Toties tiem, kas stingru roku viņu vada, krampis ir dzelžains, neatlaiž.

  Tur vēl būs joki.

  +12
  -10
  Atbildēt

  0

  Aivars Krauklis > dro 12.09.2014. 17.06

  Lama – ja ar Franko domāji mazo spāņu vīreli, tad līdzības ne vismazākās. Lai nu kā, bet viņš tomēr Spāniju glāba, nevis vilka uz elli.

  +14
  -2
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > dro 12.09.2014. 17.33

  ja ar Franko ..

  ______________

  1 atskaņa Danko

  2) uzreiz asociācija ar tām 4ām kolonām un piekto.

  ______________

  Ja gribam būt vēsturiski korekti ( un bez atskaņām)- tad izteiciens nepieder pašam mazajam vīrelim- bet citam ģenerālim.

  cik te visi piekasīgi kļuvuši.

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > dro 12.09.2014. 17.57

  “cik te visi piekasīgi kļuvuši. ”

  Laiks tāds – gaisā jūtama elektrība. Kā pirms negaisa.

  +8
  -9
  Atbildēt

  0

Alise 12.09.2014. 12.37

kurmītis ar ločmeli ar tikuši mežā :))

+17
-2
Atbildēt

4

  peerku > Alise 12.09.2014. 13.12

  > Austras koks

  “kurmītis ar ločmeli ar tikuši mežā”

  Paši laikam jūtas pagodināti būt tādā kompānijā.

  +13
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Alise 12.09.2014. 15.52

  Sanitārā cirte prasās.

  P.S. Vislabāk uz Furnieri nosūtīt.

  +11
  -9
  Atbildēt

  0

  Aivars Krauklis > Alise 12.09.2014. 17.03

  Betij – Cērtami prasās gan, bet griezt finierī nebūs labs bizness. Pretīgais šķiedru raksts ta paliks redzams, tātad jākrāso, bet tādai mantai nav pieprasījuma. Rentablāk papīrmalkā vai vēl taisnāk krāsnī. Jo vairāk tāpēc, ka no iekšas tādi apsārtuši.

  +16
  -1
  Atbildēt

  0

  brigita_damme_rtk_lv > Alise 12.09.2014. 21.07

  Saplākšņa imports uz Krieviju vēl nav aizliegts.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

inta_s 12.09.2014. 12.26

Iezīmējiet tautu meitai rokās HUSQVARNA.

Kas attiecas uz tām sankcijām ar kurām atbild Putina režīms, kaut kur diezgan smieklīgi: aizliedz rietumu pārtiku (nekādu franču sieru, spāņu vīnu, itāļu olīveļļu – nez kā veicās tām kafejnīcām un restorāniem Krievijā) – varēs ēst savus pelmeņus un uzdzert vodku, tagad aizliegs ārzemju apģērbu un automašīnas – varēs atgriezties pie pufaikām un ladām. Nu faktiski iet uz ko ļoti līdzīgu PSRS variantam.

Nu manuprāt ja šis nepamodinās tos krievus iet pret Putina režīmu – tad vienkārši tā ir nolemta nācija.

+21
0
Atbildēt

1

  Ieva Priedenfelde > inta_s 12.09.2014. 22.41

  Pretīga nomelnošanas kampaņa, var redzēt, ka Vienotība no Sudrabas baidās kā velns no krusta. Un pamatoti. Tikko vēl jenoti iešāva sev kājās ar TUA.

  +1
  -16
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: