Nevis domu “Sastrēgumstunda”, bet bezceļš

44

Komentāri (44)

Ritums Kaibe 25.02.2014. 13.36

Tiku atļāvies jau uzreiz pēc raidījuma tviterī uzdot līdzīgu jautājumu, bet raidījuma vadītāja Ilze Nagla man asi attrauca, ka es laikam esot paralēli skatījies hokeju un tas man traucējis uztvert, cik saturīgs patiesībā bijis raidījums… Tāda argumenta priekšā es, protams, tūdaļ atkāpos.

+2
0
Atbildēt

0

anesteeziste 25.02.2014. 10.42

Diskusiju kultūra Latvijas sabiedriskajā telpā ir ļoti zema. Principā diskusiju nav, tik sanāk pāris cilvēki un katrs runā savu runājamo. Ir pāris iespējamie risinājumi. Pirmkārt, aicināt uz diskusiju tikai tos, kam ir ko teikt ( ne tikai viedoklis, bet arī zināšanas un izpratne par diskutējamo jautājumu) UN kas prot diskutēt – ieklausīties pretējās puses viedoklī, savu sakāmo iekļaut kopējā diskusijā, argumentēt utt. Šobrīd tādi cilvēki TV parādās reti, jo redzot to balagānu,maks tur patreiz notiek, atsakās piedalīties. Un pareizi dara. TV žurnālistiem ir jāpaceļ latiņa dalībnieku izvēlē. Lai būt izvēlētam TV diskusijai būtu goda lieta, nevis kas nu nāca, to ņēmām. Otrkārt, žurnālistam, kas vada diskusiju ir jābūt ir labūt labām sarunu moderācijas spējām! Nu nevar kurš katrs to darīt. Ir jāprot VADĪT dalībniekus, būt tam,kas komandē parādi. Svarīgi mācēt panākt, lai visiem ir vienādas iespējas izteikties. Šīs prasmes var apgūt.

+2
0
Atbildēt

0

sausins 24.02.2014. 19.05

Zivs pūstot no galvas un LTV nevar būt izņēmums ! Tur ne smakas nav no sabiedriskā medija, jo vadībai vajadzīgi reitingi un tie savukārt vajadzīgi lai tādos raidījumos kā sastrēgumstunda varētu ielikt reklāmas pauzi ko pārdot !

+4
0
Atbildēt

0

Baiba Eglâja 24.02.2014. 17.11

Pateicība Rožukalnei. Bezceļš ir jau gadiem. Var jau vainu meklēt naglē, bet ž-ts nav diskusijas noteicējs, kā tam vajadzētu būt. Pār visu stāv politika. Kura ir bezceļā. Veci marasmātiķi var izteikt savu viedokli… Bet kur ir viņu padarītais desmitgadēs? Bezceļa malās?

+3
-1
Atbildēt

0

Ieva 24.02.2014. 17.07

Izskatās, ka Naglai šis formāts nav pa spēkam. Tas tomēr ir kaut kas cits, kā rakāšanās pa sūdiem “de Facto” ietvaros. Jo tur pietika ko uzrakt, un smirdoņa pati aizgāja ēterā pēc pilnas programmas. Te tomēr raidījums ir jāorganizē, jāciena tā dalībnieki, jāsabalansē laiki, jāizturas kaut cik pieklājīgi, jāvirza raidījums uz konkrētu rezultātu. Te tomēr vajag profesionālu žurnālistu, nevis labu negāciju racēju.

+9
0
Atbildēt

1

  aivars_silins > Ieva 24.02.2014. 18.09

  Izskatās, ka Naglai šis formāts nav pa spēkam…

  ________________________________________________

  Tiešām, jāpiekrīt. Es jau vairs “satrēgumstundu” neskatos, visas tās tukšās muldēšanas apnikušas. Tāds “Skats no malas” paplašinātais variants, nepieciešams kaut kas cits.

  +8
  0
  Atbildēt

  0

janazakovica 24.02.2014. 15.00

jaa larva taa nagla..kas vinai atlava tos merglus pulcinaat studijaa..

+1
-3
Atbildēt

0

enjoy 24.02.2014. 14.49

Pēdēja laikā ar medijiem notiek kas dīvains- vien daļa ir kļuvusi stipri vien prokremliska un SC atbalstoša. LTV1 kopumā ir tāds nemanām piesitiens, bet Nagla jau laiž kā PBK2. Piemēram, raidījumā par neatkarības gadiem viņa uzdot jautājumu skatītājiem tā, ka atbilde “jā” ir par Latvijā dominējošām neveiksmēm neatkarības gados. Vai nav jauki- mana valsts ir vienas vienīgas neveiksmes. :( Un es to vēl apmaksāju. Par jurkānveidīgajiem man ilūziju nav- viņa darbs ir noniecināt Latviju.

LNT vispār laiž kā SC rupors.

Es domāju, ka iemesls šādam latviešu mediju pagriezienam ir melno spēku centieni iekļūt saeimā caur SC. Pat Godmanis esot kritis tik zemu, par Šļeseru nemaz nerunājot. Izstumtie no aprites saprot, ka pie latviešu partijām viņiem nav ko meklēt, tādēļ mēģinās Vienotību (kā lielāko spēlētāju)nobīdīt no ceļa ar SC palīdzību. Ne velti visādi jurģīši un kurmīši to tik vien zina, ka pa visiem portāliem mēģina kaitēt V.

+15
-1
Atbildēt

2

  andris902 > enjoy 24.02.2014. 17.04

  …saule_laime….sabiedriskā televīzija ir kļuvusi par baumu izplatītāju….neapstiprinātas ziņas no “drošiem”, bet nepārbaudītiem ziņu pienesējiem – paziņojot galvenajā ziņu raidījumā – sabiedrībā tiek uztvertas ar pārliecību, ka tās ir patiesas….sabiedrībai tiek skalotas smadzenes, līdz vairs nevar saprast – ziņa vai kārtējā bauma un rodas iespaids – visi nelieši…kāpēc tas vajadzīgs sabiedriskajai televīzijai?….reitingi!…reitingi nosaka visu!…

  …ceru, neviens vēl nav aizmirsis, kā LTV1 ziņu kanāli centās izplatīt baumas par neseno valdības veidošanu – kādi tik varinati netika izspēlēti no “drošiem” avotiem, katru vakaru sava bauma, katru vakaru ar jauniem personāžiem…

  …nupat svaigākais piemērs ar Godmani, kurš grasoties doties Šlesera un SC kopējā vēlēšanu sarakstā, pat nepajautājot pašam Godmanim, vai tas atbilst patiesībai….un tā saucas žurnālistika!…sabiedriskais medijs, kuram sabiedrība uzticas?….

  Godmanis noraida medijos izskanējušās baumas…

  http://www.apollo.lv/zinas/godmanis-noraida-medijos-izskanejusas-baumas/638896

  …un….sabiedrība metīsies lamāt Godmani, nevis medijus, kuri nodarbojas ar baumu izplatīšanu…

  +7
  -3
  Atbildēt

  0

  Antra > enjoy 24.02.2014. 18.16

  zanE …

  pat nepajautājot pašam Godmanim, vai tas atbilst patiesībai….

  Ko darīs čekas viķirani, Godmanis vai VVF, bieži vispirms zin Lubjankā, Dzeržinska laukumā.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

Uldis Šneiders 24.02.2014. 14.44

Latvijā vispār reti vērojama daudzmaz saturīga diskusija. Katrā ziņā, piemēram, Jurkāni ir interesanti klausīties, bet viņš ir “solists”, kas reti ieklausās citos. Kalniņš ir tik politkorekts, ka diskusijā nevar piedalīties principā – tās frāzes varam dzirdēt daudzviet, pie tam – neaizmirsisim, ka viņš pārstāv Saeimu.

Autorei ir taisnība. Tikai daudz svarigu jautājumu – vai neatbildēšana uz jautājumiem ir nozīmīgs ikvienas LV personas, kas sevi uzskata par politiķi, zīmols; vai laipošana ir biznesa vai “draudzības” iedvesmota, vai iekaltas standarta frāzes ir viss, ko daudzi deputāti spēj pateikt… + + +

Domāju, ka šis ir tas mazais spogulītis, kas parāda daudz ko, no kā vajadzētu atbrīvoties. Ziņās no Kijevas vai Simferopoles, vai Ļvovas varbūt nav patiesības, bet tur jūt vairāk brīvības un patiesas neatkarības nekā glancētās sejās vietējos ekrānos… Tiešums (kā Bērziņš pēc Zolitūdes) trāpa vairāk nekā ilga un bezcerīga vervelēšana (izmeklēšana).

+2
-4
Atbildēt

3

  Signija Aizpuriete > Uldis Šneiders 24.02.2014. 14.49

  ——-Mantrausis Latvijā vispār reti vērojama daudzmaz saturīga diskusija.

  ===============================================================================

  Kādi esam – tādi esam, jeb “Mūžu dzīvo, mūžu mācies!”

  http://www.youtube.com/watch?v=0QV459oCrR4

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  ivetao2007 > Uldis Šneiders 24.02.2014. 15.20

  LTV dažādās arenā arvien biežāk parādās bijušie LKP CK aģitatori un Maskavas ideju paudēji. Pat zināmie KGB šņiki. Ar manu atmiņu viss ir kārtībā. Es labi atceros ko šie biedri/kungi sludināja okupācijas laikā kvēli pušķojot komunistiskas nākotnes paradīzi un padomju koptautas nākotnes idejas. Domaju ka neesmu vienīgais,kam ar atmiņu viss ir kārtībā. Ticamība LTV katastrofali krīt. Latviešu valoda arvien vairāk tiek pieķēzīta ar no krievu sarunvalodas parņemtiem anglicismiem, pildinot ar tipiskiem krievu “krutiem” žargonvārdiem Tā sporta nodaļa vairs nespēlē teiksim basketbolu, bet mačojas hokejā, neatšķirot, ka patiesībā hokejs ir pasaulē izplatīta spēle ar bumbiņu uz zāliena. Bet ziņās var dzirdet,kā latvijiešu songu festivals fascinējās un Mežaparka estrādes.

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

  Edzs > Uldis Šneiders 24.02.2014. 16.28

  mezavilks

  _…sporta nodaļa vairs nespēlē teiksim basketbolu, bet mačojas hokejā, neatšķirot, ka patiesībā hokejs ir pasaulē izplatīta spēle ar bumbiņu uz zāliena…_

  ~~~~~~~~~~~~~

  beidz spamot.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

Timurs Čuntonovs 24.02.2014. 14.23

Ja nu kāds tur bija garām, tad Babris, un protams, arī Jurkāns, kuram viena kāja “šajā valstī”, otra – uz banānu mizas, bet galva ierakusies neizpildīto mājas darbu burtnīcā. Un par Babri kā bijušo valsts drošības darbinieku jau nav ko brīnīties (es te domāju viņa “augstās” analītiskās spējas ārpolitikā). Mums ir arī Zatlers, kurš vada Saeimas Drošības komisiju vai ko tur, un valsts oficiālajās sēru dienās “sēro” Viļņas modes šovos.

+14
0
Atbildēt

0

Edzs 24.02.2014. 13.28

Anda Rožukalne skatītāju rindās redzēja Miroslavu Mitrofanovu, bijušo deputātu no PCTVL. taču viņam blakus sēdēja vēl kolorītāka persona – Aleksandrs Giļmans no PCTVL, kas ir jau tiesāts par starpetniskā naida kurināšanu un aicinājumiem gāzt Latvijas valsts varu.

nezinu kādam uzdevumam tāds bija pieaicināts, ja TV skatītāju iebiedēšanai tad pilnam komplektam vēl vajadzēja arī pārējos Nepilsoņu kongresa un “Russkim Riga Gansam Figa” līderus Gapoņenko, Lindermanu, Osipovu, Girsu.

Ilze Nagla nedrīkst sabiedriskā televīzijā vadīt analītisku raidījumu, šī žurnāliste ir angažēta. viņa gan tāda nav pirmā un nebūs pēdējā.

ja kāds vēl līdzīgi kā Nagla nezina kas ir Giļmans:

http://nra.lv/latvija/politika/73987-pctvl-politikis-gilmans-apsauba-14-junija-represiju-tragiskumu.htm

“PCTVL politiķis Giļmans apšauba 14.jūnija represiju traģiskumu”

+24
0
Atbildēt

2

  Signija Aizpuriete > Edzs 24.02.2014. 13.41

  ——-TanteSidra:”(..)

  Ilze Nagla nedrīkst sabiedriskā televīzijā vadīt analītisku raidījumu, šī žurnāliste ir angažēta. viņa gan tāda nav pirmā un nebūs pēdējā.”

  ==============================================================================

  Demokrātiskā valstī, valsts TV vienmēr būs tikai un vienīgi angažētie –

  ne-angažētie Zaķusalā tikai īsu mirkli spēs izturēt….

  Būsim reāli:

  “Kur partiju valsts, tur partiju televīzija” – Ilmārs Latkovskis

  http://www.diena.lv/arhivs/kur-partiju-valsts-tur-partiju-televizija-11241678

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  sausins > Edzs 24.02.2014. 18.57

  Pats esmu bijis sastrēgumstundā bez kāda uzaicinājuma !

  0
  0
  Atbildēt

  0

buchamona 24.02.2014. 12.58

Problēma ir plašāka. Tā skar ne tikai ” Sastrēgumstundu”, bet gan Latvijas žurnālistiku kopumā. Laikam jau jāpajautā, kas tas ir – žurnālistika Latvijā? Vai tas ir process, kurā secīgi tiek apkopoti pārbaudīti fakti ar mērķi pasniegt tos tā, lai auditorija spētu izdarīt savus, objektīvus secinājumus, jeb šis process tiek veidots līdzīgi vesternam, kurā tā galvenais varonis – žurnālists apžilbina savu lasītāja, klausītāja, jeb skatītāja kopumu ar savu drosmi un varēšanu, un šādi garantē savu dienišķo maizi, un arī slavu :) tātad vietu sabiedrībā piedevām, bet savu izpratni par lietām pasludina par ” pēdējo patiesību”?

+16
-2
Atbildēt

0

mairita_udre 24.02.2014. 12.54

Nezinu, vai Sastrēgumstunda patiešām ir tā vieta, kur runāt par Ukrainas jautājumu. Kāds ir pienesums no šīs parunāšanās? Vakara izklaide? Diez vai.

Iespējams, ka tas ir Sastrēgumstundas formāts, taču tēmas, kas nonāk raidījuma dienaskārtībā ir ar tādu ugunsgrēka pieskaņu – kad svilst, tad mēs par to diskutējam. Salīdzinot ar KLN pārraidēm, tajās tomēr tika aktualizētas lietas, par ko nerunā visu mediju virsraksti. Domāju, ka mums ir ļoti nepieciešams šāda formāta raidījums, kas analizētu valstiski svarīgas lietas un rosinātu kvalitatīvu ekspertu diskusiju.

+9
-4
Atbildēt

1

  Signija Aizpuriete > mairita_udre 24.02.2014. 13.31

  ——Pasniedzeja:”(..) Domāju, ka mums ir ļoti nepieciešams šāda formāta raidījums, kas analizētu valstiski svarīgas lietas un rosinātu kvalitatīvu ekspertu diskusiju.”

  ==============================================================================

  Cik n-tos gados J.Domburs speciālistiem jautāja par esošo realitāti raidījumā “Kas notiek Latvijā?” – pie kādiem secinājumiem nonāca…..

  Atkal sauksim palīgos Jāni, AināruŠ.,Gudmenu un vecos auseklīšus-īvāniešus, lai apskaidro 1990.g.4.maija bedres dziļumu (“Lēksim bedrē, lēksim bedrē; redzēs, kas mūs ārā vilks!” [I.Ziedonis]?

  Kas Notiek Latvijā 2009.01.07 – Šlesers – Kāpēc ir nelaime valstī?

  http://www.youtube.com/watch?v=dF6CwA-flgk

  0
  -8
  Atbildēt

  0

maija_ancite 24.02.2014. 12.04

Latvijas televīzijā vispār notiek klaja ņirgāšanās par skatītāju – nodokļu maksātāju, no kura visa tā būšana dzīvo. Vēl nekaunīgākas ir mūsu komerctelevīzijas ar savām garajām reklāmām, kad faktiski tur vispār tādām nevajadzētu būt, jo tie ir abonetu uzturēti kanāli. Bet Latvijā jau maksātājs nekur nav noteicējs, noteicēji šeit ir veiklie blēži, kuri prot izkrāpt samaksu un pēc tam to savā starpā sadalīt. Un tad vēl viņi nekauns klaji ņirgāties par maksātāju, rādot ekrānā tam visādas blēņas, solītās filmas, vai cita raidījuma vietā.

+9
-1
Atbildēt

0

Þanis Bezmers 24.02.2014. 11.32

Vienīgi ločmeļu brigādes primāti tādi nav.

+8
-3
Atbildēt

0

gundega_heiberga 24.02.2014. 11.02

Savulaik draugu sarunā formulēju viedokli par notiekošo – “LTV ir divi zaudējumi:

1) tas, ka Pulks ir aizgājis;

2) tas, ka Domburs ir atnācis.”

A.Lejņa un A,Rožukalnes viedokļi pārliecina, ka neskatoties televīziju, pēdējos gadus neko neesmu zaudējis. Internets piedāvā vispusīgāku ainu, vienīgi pašam jāpiestrādā pelavas vētījot. Un savādāk laikam nebūs, kamēr sabiedrība nepirks savu tv, bet tv būs spiesta dzīvot no reitingiem.

+10
-5
Atbildēt

0

ligakalnina 24.02.2014. 10.59

Ja Domburu un KNL vēl varēja skatīties, šo te vispār nav nozīmes.

Nez, kāpēc taisni Naglai uzticēts vadīt tik, īstenībā, svarīgu raidījumu?

+17
-3
Atbildēt

3

  ievuliitis > ligakalnina 24.02.2014. 14.04

  Acīmredzot tieši Nagla atbilst pasūtītāju interešu ieborēšanai sabiedrībā. Paanalizējam uz kādu viedokl spieda savos raidījumos Nagla, sapratīsim, kas ir pasūtītājs.

  Atceros, ka vienā no raidījumiem Rinkevičs pēc kārtējā neloģiskā un nepelnītā uzbrauciena teica, ka tieši viņa tai brīdī realizēja Krievijas ietekmes palielināšanos Latvijā.

  +16
  -2
  Atbildēt

  0

  janazakovica > ligakalnina 24.02.2014. 15.03

  saprotams kas reali vada LTV ja tadas parraides iet cauri..

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  Valdis Ozols > ligakalnina 26.02.2014. 13.11

  Rinkevičs toreiz pateica ļoti pareizi,bet vai viņš bieži pareizi runā to es nevaru apgalvot.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Antra 24.02.2014. 10.55

“bijušais ārlietu ministrs Jānis Jurkāns – savu viedokli par notiekošo (runāja ap 9 min.).”

Ko par Putina sarīkoto terora aktu 10/04 Smoļenskā, teica prokremliskais izdzimtenis:

Юрканс: Гибель Качиньского — предупреждение для политиков

http://rus.tvnet.lv/novosti/politika/132469-jurkans_gibjel_kachinskogo_prjeduprjezhdjenije_dlja_politikov

+11
-3
Atbildēt

3

  Inese > Antra 24.02.2014. 11.36

  Viss bija tā un nekādi citādāk:

  Mums visiem, jau sen ir skaidrs, ka KRIEVI šo lidmašīnu speciāli nosēdināja nevis Smoļenskā, bet jau iepriekš aprīkotā mežā.

  Tur KRIEVU specvienības apšāva visus lidmašīnas pasažierus, KRIEVI ar buldozeriem sadzina līķus kaudzēs un sadedzināja.

  Pēc tam KRIEVI uzspridzināja lidmašīnu, lūžņus aizveda uz Smoļenskas lidlauku un tur izkaisīja.

  Bet tur tad jau bija ieradušies Grūzijas un Ukrainas žurnālisti, un tos arī KRIEVI visus apšāva un sadedzināja.

  Bet Maskavā KRIEVI bija no turienes morgiem savākuši vajadzīgo līķu skaitu un apģērbuši viņus drēbēs, kuras KRIEVI bija novilkuši no nošauto poļu līķiem, un sašķaidījuši visu tā, lai nevarētu atpazīt.

  Tad KRIEVI pasaukuši poļu radiniekus uz atpazīšanu. KRIEVU specdienesti šiem radiniekiem jau iepriekš piedraudējuši, ka ja neatpazīs, tad tie arī būs turpat, kur viņu radinieki.

  Tad nu visi tagad redziet, kas galu galā ir KRIEVI!

  +3
  -11
  Atbildēt

  0

  Antra > Antra 24.02.2014. 12.22

  Ločmelis

  Tad nu visi tagad redziet, kas galu galā ir KRIEVI!

  Krievi jau savos pirmsākumos, pilnībā atbrīvoti no pagātnes un sirdsapziņas, Ziemeļu kara laikā parādīja, kas tie ir. Pēc WWII pastrādātām visdrausmīgālkām zvērībām, tie vairs nevienu nevar pārsteigt.

  +10
  -2
  Atbildēt

  0

  Jolanta Švābe (Stalidzāne) > Antra 24.02.2014. 14.32

  Ločmelis ar savu scenāriju var doties pa tiešo uz Holivudu. Uztaisīs katastrofu kino ar drāmas elementiem, sapelnīs ļimonus un nebūs par kapeikām komentāros jādirn.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

armn 24.02.2014. 10.21

Notikumiem Ukraina, jabut zinamam trauksmes zvanam ari Latvijai. Un jo ipasi jautajumam, ka funkcione musu informativa telpa. Jaatzist ka Ukrainu(Eiromaidana piem) informacija un komunikacija par notikumiem bija intelektuali speciga, radosa un daudzkart parspeja musu prese lasito un dzirdeto spriedumu kvalitati.

To ir ipasi svarigi atzimet, jo atri Latvija Krievijas redzejuma ir tas “tuvas arzemes” un Putina Krievijas “maiga vara” mediji, trolli utt… pacietigi seit dara savu darbu. Tas viss notiek situacija, kad liela dala sabiedribas turpina nevainigi baroties no krievu televizijas un, kad faktiki visa Latvijas prese ir vietejo oligarhu nopirkta un kulitive domas marazmu, lielisks piemers tam ir “Diena”. Musu sabiedriba sak zaudet izpratni kas ta ir, ko ta ir sasniegusi un ko ta grib.

Saja situacija valsts televizijas bezzobainiiba un neprofesionalisms ir nepiedodams risks gan musu drosibai gan izglitibai, ar pedejo saprotot speju diskutet un kopt redzejumu par sabiedribas attistibu.

+19
-3
Atbildēt

5

  armn > armn 24.02.2014. 10.27

  Putina mediju un sabiedroto taktika ir vienkarsa un skaidra. Baltija kultivet cilveku neapmierinatibu ar sevi, savu sabiedribau, uzturet sabiedribas saskeltibu, biedet ar “gejropu” un uz sis pazeminatas pasapzinas fona kultivet iluzoru Krievijas “pievilcigu” telu.

  +21
  -4
  Atbildēt

  0

  Egita > armn 24.02.2014. 10.38

  Manipulēšanas talants Kremļa ,,štata komentētājiem” saglabājies no čekas laikiem.

  Piemēram tepat pie raksta,,Oligarhu varas bankrots Ukrainā” pirmie septiņi viedokļi-komentāri ir par…šahistu Kaspārovu.

  +17
  -3
  Atbildēt

  0

  armn > armn 24.02.2014. 10.47

  es nesen lasiju Navalnija rakstu eho moskvi, vins tur mineja kaut kadus 11 rublus par komentaru, ko spameriem maksa. Nezinu ka tas te tiek organizets, bet manuprat vinji jau sen ir izgaismojusies un visiem tapat skaidrs ko vini kura situacija teiks un kuras situacijas tie vienkarshi gvelz muljkias. Svarigi, lai nesaratos “labticigie idioti”, kuri visuma nepiekrit, bet tomer “dala taisnibas jau tur ir.. “

  +14
  -3
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > armn 24.02.2014. 10.52

  ——–

  7 ievēro, a’ber 77 – nesaredz. Gadās, kā jau auseklīšu mafijas pirmsākumos – “Aiz kokiem mežu nesaredz”.

  Skatāmies “foršās” diskusijas Latvijā, kad mikrofonus regulē naglas – nevis kā Ukrainā, kur “Labējā sektora” cilvēks ar šauteni:

  http://www.youtube.com/watch?v=iqsnv-RT8t8

  “Правый сектор” на Майдане заявил, что не сложит оружия…..

  http://glavred.info/politika/pravyy-sektor-na-maydane-zayavil-chto-ne-slozhit-oruzhiya-situaciya-tyazhelaya-271827.html

  +3
  -9
  Atbildēt

  0

  Andris Jautriņš > armn 24.02.2014. 11.16

  Ķencis&Pāvuls

  Rakstīji: Saja situacija valsts televizijas bezzobainiiba un neprofesionalisms ir nepiedodams risks gan musu drosibai gan izglitibai, ar pedejo saprotot speju diskutet un kopt redzejumu par sabiedribas attistibu.

  Latvijas Televīzija NAV VALSTS televīzija, vismaz ne tāda, kuras uzdevums būtu pārstāvēt valsti, ar savu darbību nodrošināt valsts funkcijas, t.sk. drošību, izglītošanu. Pēc latvijas rietumnieciskajiem likumiem tāda TV droši vien nemaz nedrīkst būt!

  Tā esot SABIEDRISKĀ TV :) Tā neatbild par valsts… Tā vispār ne par ko neatbild! Un tā SABIEDRĪBA, kuras interesēs TV strādā, iespējams, ir ļoti konkrēts un pabeigts personu saraksts.

  +11
  -11
  Atbildēt

  0

Inese 24.02.2014. 10.12

LTV ir neprofesionāla, tendencioza un melīga. Tieši tāda pate kā bijusē Latvijas Krājbankas preses sekretāre Rožukalne.

+6
-15
Atbildēt

1

  gundega_heiberga > Inese 24.02.2014. 11.29

  Manuprāt, Pēterbudzieši nekorekti devuši apzīmējumu SABIEDRISKAIS ATSŪKĀTĀJS komentētājam, kuŗš par katru komentāru saņem 11,80 – īsti sabiedrisks būtu neatalgots. http://www.youtube.com/watch?=1LuyZ7ZdOow

  МАСЯНЯ ТРОЛЛЕЙБУС

  +10
  -6
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam