Streļčenoks atceļ KNAB Ētikas komisiju 38

Komentāri (38)

ligakalnina 08.08.2013. 21.54

Kāda mums visa tiesībs. sistēma, tāds KNAB, no otras puse,ko tad KNABs var izdarīt, ja Latvijā vispār nav tiesībsarg. sistēmas kā tādas.
Pat, ja prokuratūra spiesta izvirzīt apsūdzību kādam bagātam un ar politiķiem saistītam blēdim, perspektīvas nav nekādas, kaut vai uzskatāms piemērs – Vaškevics, kāds zina, kur tad ir šis “slimnieks”?
Un tas ir ar cilvēku, kurš nodarījis valstij simtiem miljonu zaudējumus, iespējams, tieši vai netieši, vainojams muitnieka slepkavībā, kurš bija tik naivs, un, iedomājās iet stāstīt Sončikam par simtiem tonnu kontrabandas, kas iet cauri muitai, nesaprazdams, ka Sončiks un Vaškevics ir galvenie organizētāji, kuriem “jumts” ir tolaiku politiķu pašās augšās?
Vilkaste, kurai, īstenībā, būtu jāastrodas aiz restēm, atkal ir biznesmene, toties tiem, kas pret viņu liecināja, tik labi neklājas.
Un tas ir tikai viens piemērs, un tādu ir desmitiem un simtiem.
Ko var izdarīt viena iestāde, lai cik ideāla, tādā valstī, kur politiķi, kas patreiz pie varas, iespējams, nav tik korumpēti, kā Kalvīša – šlesera laikos, bet, kuri arī neizrāda ne mazāko vēlmi ko mainīt?
Kamēr pastāvēs patreizējā sistēma, būs tāds KNAB, nebūs, kāds tas būs – tam nav nekāda nozīme, 20 gadu laikā sistēma ir tiktāl sapuvusi, ka reformēt to nav iespējams, var tikai izdarīt tā, kā Gruzijā izdarīja Saakašvili – totāla lustrācija un pilnīga kadru nomaiņa.
Kaut, ar šiem te impotentajiem politiķiem, kuri spējīgi vienīgi “griezt”, bet, nav spējīgi veikt nevienu reformu, kurai pretojas ierēdniecība, “augstskolu bizness”, tisībsargājošā sistēma, lobijs, kas neļauj mainīt Latvijas absurdo nodokļu sistēmu, utt., un kuriem personiskās interses, kas, saprotams, saplūdušas ar partijas intersēm, daudz svarīgākas par valsts intersēm, nekādas reformas veikt nav iespējams, protams, ja tikai nav kāds uzbrēciens no ES vai SVF puses, bet, tikko kā vagars pazūd, viss aiziet vecajās sliedēs.

+5
-1
Atbildēt

1

  efeja60 > ligakalnina 09.08.2013. 00.33

  Tiesa gan, bet neba paši tik profesionāli un nevainojami.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Agnese Lûse 08.08.2013. 21.11

Kamēr KNAB tiešām nebūs neatkarīga iestāde un vadība sastādīs nevis politiķu ielikteņi,bet gan profesionāli,tikmēr nekas nemainīsies!
Ja Streļčenoks atceļ KNAB Ētikas komisiju,tad kaut kas nav kartībā ar likumu un pašu vadītāju,izskatās ka kādam ir ļoti izdevīgi,kad KNAB tiek vājināts no iekšienes,lai to vēlāk likvidētu pilnībā !
Uzskatu ka vajag J.Strīķi iecelt par vadītāju,tad bus kartība un galvenais rezultāts!

+8
-5
Atbildēt

2

  efeja60 > Agnese Lûse 09.08.2013. 00.27

  Tiešām, kāpēc vēl nav iecelta?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Kristīne > Agnese Lûse 09.08.2013. 09.11

  Var gadīties, ka “kaut kas nav kārtībā” ar Strīķi, kam laikam vairs neizdodas vadīt iestādi kāda aizsegā, un tāpēc tiek ceptas visādas “kļauzas”…

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

efeja60 08.08.2013. 20.55

KNAB likvidēt! Balagāns, nevis specdienests.

+2
-5
Atbildēt

1

  dzintarz > efeja60 08.08.2013. 21.25

  Patiešām, “Normij”, – balagāns! Pamaini ņiku!
  Lai gan – mazticams, ka palīdzēs.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam