Kurš un vai maksās par Rīgas pils degšanu 14

Komentāri (14)

3td_biblio 24.06.2013. 20.00

Ir tāds termins carte blanche. Par carte blanc dzird retāk.

0
0
Atbildēt

0

grislits 21.06.2013. 20.32

Nu re! Kā jau prognozēju – klāt jau nākamais sovoks propagandists – Nelieši.

Hallo, IR!! Varbūt sāksiet beidzot tos sovokus banot? Jeb jums kā delfiem, ka tik klikšķīši portālā vairāk lai reklāmu piesaistītu? Sāksiet varbūt drīz arī rakstus dalīt vairākās daļās kā delfi, lai tik klikšķīšus pelnītu?

Un dzeris arī gudrinieks – tik diskutē ar tiem propagandistiem. Tos idiotus taču vajag ignorēt vismaz portāla apmeklētājiem, ja IR pats nespēj viņus atsijāt.

+10
0
Atbildēt

3

  Kârlis Kleins > grislits 21.06.2013. 20.51

  Uztaisi savu saitu un bano visus pēc kārtas 😉

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > grislits 21.06.2013. 21.42

  Šis portāls pārvēršas par miskasti, te vairs tiešām nav vērts pat laku tērēt, būs jābeidz muļķoties.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  ineta_rr > grislits 22.06.2013. 16.26

  Vārda brīvība, kā smejies. Jauka būtu iespēju konkrētu kontu ignorēt neatkarīgi no kārtējā nosaukuma vai vismaz katram pašam ļaut noteikt reitinga limitu, zem kura komentāra teksts tiek pēc noklusējuma nerādīts.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Valdis Vizulis 21.06.2013. 18.25

dzeris49
Kā redzi, deputāti jau aicina homoseksualistus sist,
=================================================

Vai šādus te nevajadzētu sist?

Naktī A. Eisaks kails ienāca istabā, kur gulēja (..) un apgūlās viņam blakus, paskaidrojot, ka viņa istabā esot neērta gulēšana. Tad A. Eisaks ar rokām sāka glāstīt (..), kurš šādām Eisaka darbībām pretojās, atgrūžot Eisaka rokas, kā arī paskaidroja, ka tas viņam esot nepatīkami. Tomēr A. Eisaks centās pierunāt (..) labprātīgi stāties ar viņu dzimumattiecībās, t.i., izdarīt pederastijas aktu.

Kad (..) atteicās izpildīt A. Eisaka prasības, A. Eisaks pret viņu pielietoja vardarbību – izmantojot savu fizisko pārspēku, pagrieza (..) ar muguru pret sevi un tā turot, kā arī no mugurpuses saturot (..) rokas, tādējādi pārvarot viņa pretošanos un neļaujot izrauties no tvēriena, kā arī izmantojot (..) bezpalīdzības stāvokli – stipro alkohola reibuma pakāpi, pret viņa gribu izdarīja ar (..) vardarbīgu pederastijas aktu, no mugurpuses ievadot (..) anālajā atverē dzimumlocekli.

Atkārtoti, 1997. gada (..) – (..) izmeklēšanā precīzi nenoskaidrotā laikā, nolūkā izdarīt pederastijas aktu ar nepilngadīgo (..), dzimušu 1981. gada (..) uzaicināja viņu uz savām īrētajam telpām Rīgā, (..).

Nodoma realizācijai A. Eisaks piedāvāja (..) alkoholiskos dzērienus, lai panāktu (..) piekrišanu stāties ar viņu dzimumattiecībās. Kad (..) iznāca no dušas, A. Eisaks sagaidīja viņu, pārģērbies halātā, un pasauca uz istabu, kur lika apgulties gultā, novilka halātu, pagrieza (..) gultā ar seju uz leju, no mugurpuses apstrādājot (..) anālo atveri ar anestezējošu ziedi, ievadīja tajā mākslīgo dzimumlocekli – vibratoru, šādi apmēram desmit minūtes veicot vairākas kustības, tādējādi sagatavojot (..) dzimumaktam.

(..) atteicās no dzimumakta A. Eisaka pārāk lielā dzimumlocekļa dēļ, pēc kā A. Eisaks turpināja piedzirdīt (..), uzaicināja blakus istabā lietot degvīnu, līdz (..) bija stiprā alkohola reibumā. Pēc tam A. Eisaks turpināja realizēt savu nodomu un no mugurpuses ievadīja savu dzimumlocekli (..) anālajā atverē, kā rezultātā (..) sāka kliegt un mēģināja izrauties, bet A. Eisaks viņu ar spēku turēja aiz rokām un rāva atpakaļ. Šādi A. Eisaks apmēram 30 minūtes turpināja pretdabiskā veidā apmierināt savu dzimumtieksmi un izdarīt pederastijas aktu. Tādējādi A. Eisaks izdarīja vardarbīgu pederastijas aktu.

Bez tam 1998. gada (..) mēnesī, izmeklēšanā precīzi nenoskaidrotā laikā, nolūkā izdarīt pederastijas aktu ar nepilngadīgo (..), dzimušu 1982. gada (..), kurš kopā ar (..) ciemojās A. Eisaka īrētajās telpās Rīgā, (..) piedāvāja nepilngadīgajam (..) alkoholiskos dzērienus, novedot viņu līdz stiprai dzēruma pakāpei. Pēc tam, kad (..) stiprā alkohola reibuma dēļ nebija spējīgs doties mājās, A. Eisaks piedāvāja pārnakšņot turpat dzīvoklī. Naktī A. Eisaks, izmantojot (..) bezpalīdzības stāvokli – stipro dzēruma pakāpi, izdarīja dzimumtieksmju apmierināšanu pretdabiskā veidā, ievadot savu dzimumlocekli (..) anālajā atverē, tādējādi veicot vardarbīgu pederastijas aktu ar nepilngadīgo pret viņa gribu.

+4
-6
Atbildēt

3

  ligakalnina > Valdis Vizulis 21.06.2013. 18.30

  Par izvarošanu pienākas sods gan homoseksualistiem, gan heteroseksualistiem.
  Un homoseksuālisms nav pedofīlija, pedofīlija ir noziegums visur.
  Vismaz, tik elementāras lietas jau nu vajadzētu zināt un prast atšķirt, ja gribi par šo tēmatu kaut ko teikt.

  +8
  -5
  Atbildēt

  0

  Inese > Valdis Vizulis 21.06.2013. 18.33

  dzeris49 Lūk, ko saka ārsts Vidiņš:

  Lielākā daļa, tas ir, 45% homoseksuālistu (es domāju gejus, vīriešu dzimumu) ir tendēti uz pedofiliju. Tādu ir 45%! Principā, ja mēs runājam par pedofiliju kā kriminālnoziegumu, tad jāņem vērā, ka puse no vīriešu dzimuma homoseksuālistiem ir potenciāli kriminālnoziedznieki. http://www.saeima.lv/steno/1999/st1612.html

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > Valdis Vizulis 21.06.2013. 18.37

  Atradi gan autoritāti – Vidiņu.
  Starp ārstiem homofobu ne mazāk, kā starp pārējiem.
  PVO gan saka ko pilnīgi citu, vairumā civilizētu valstu arī tā nedomā.
  Nu, ja piemērs ir Krievija, Irāna, Āfrika, tad jau kādi var būt argumenti.
  Vispār, jābrīnās, ka Latvijā vēl jārunā par lietām, kas visā ES, ASV, Kanādā, Brazīlijā, Argentīnā, Āzijas daļā, vairs pat diskusijas neizraisa un ir pašaprotamas.

  +7
  -4
  Atbildēt

  0

Kârlis Kleins 21.06.2013. 15.18

Viendzimuma laulību propagandētāja Pabrika komandētā militārā policija, kas veica Rīgas pils apsardzi, gan visu nogulēja. Par ugunsgrēku paziņoja nejaušs garāmgājējs. Apsargiem jau jābūt arestētiem, Pabrikam nekavējoties jāatkāpjas. Bet Latvijā tas nenotiks.

+6
-12
Atbildēt

4

  ligakalnina > Kârlis Kleins 21.06.2013. 17.54

  Kāpēc tā satraucies par tām viendzimuma laulībām, kāds tad šai tēmai ar to sakars?
  Neesi aizmirsis, ka šeit, tomēr, nav Krievija, un mums homoseksualisms neskaitās noziegums, un cilvēkus ar citu seksuālu orientāciju vēl nenogalina, kā tas jau notiek Krievijā?
  Kāpēc tu nepārtraukti propogandē naidu un neiecietību pret seks. minoritātēm un arī daudz ko citu – sauc Latvijas demokrātiju par “režīmu”, utt?
  Pats taču saproti, ja te būtu režīms, tad tu te nekomentētu, bet sen atrastos citā vietā?
  Esi fašists, homofobs, vai apmaksāts Kremļa “vērtību” propogandētājs?

  +10
  -8
  Atbildēt

  0

  Valdis Vizulis > Kârlis Kleins 21.06.2013. 18.03

  Krievijā nogalina neformālas seksuālās orientācijas dēļ? Nu tu gan laid.

  +4
  -8
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > Kârlis Kleins 21.06.2013. 18.14

  Krievija izvērsta tāda propaganda pret seks. minoritātēm, ka ir, vismaz, trīs gadījumi, kad par to nogalināti cilvēki.
  Vēlāk slepkavas aizbildinājās, ka viņi, kā “pareizticīgie” nav spējuši paciest šo te upuru seks. orientāciju, acīmredzot, cerot uz tiesas izpratni.
  Krievija iet šinī virzienā http://www.echo.msk.ru/blog/aleshru/1099114-echo/.
  Kā redzi, deputāti jau aicina homoseksualistus sist, nepaies ilgs laiks, kad aicinās arī nogalināt, un tā ir civilizēta valsts?

  “А это депутат Законодательного собрания Забайкальского края Александр Михайлов. И вот этот депутат стремительно приближает нас к Сомалийскому раю. Вот, что он заявил: “Я хочу призвать людей к здравому взгляду на этот позор. Мы должны бороться с такими вещами. В крае необходимо принять закон, по которому десантники имеют право хватать геев и тащить на площадь, где казаки будут хлестать их нагайками. На Руси испокон веку задница служила для воспитательных целей, а не для любовных утех — вот и нужно использовать её по назначению”, — сказал Михайлов (http://news.chita.ru/50394/)”.

  +5
  -5
  Atbildēt

  0

  Valdis Vizulis > Kârlis Kleins 21.06.2013. 18.23

  Tās ir parastas zeku otmazkas, kad kādu pēc kopīgas iedzeršanas noslepkavojuši, ka pudeles brālis mēģinājis seksuāli uzmākties 🙂 Arī Latvijā tādi gadījumi bijuši.

  Bet tu pats noteikti atbalsti netradiconālu seksuālo sakaru propagandu bērnu un jauniešu vidū?

  +5
  -7
  Atbildēt

  0