Is there life after euro membership? 32

Komentāri (32)

Iluta Jurēviča 01.03.2013. 09.55

Ko skolmeistars ar to gribēja pateikt? It looks like another verbal diarrhea from the teacher 🙂

0
-1
Atbildēt

0

Līga Lētiņa 28.02.2013. 18.45

ne par tēmu, bet …. . mazas pārdomas – cik ilgi te hansens publicējas? cik ilgi Endrū Sopers? visu cieņu Vēstniekam.
p.s. man nav problēmu ar valodām. vismaz četrām.

0
-1
Atbildēt

0

Gaisma; Enģelis 28.02.2013. 10.28

Aizvien vairāk sāk izskatīties, ka ES ir dzīvotspējīga tikai bez tās daļas, kas atrodas uz dienvidiem no Romas;)

Varbūt mums tomēr pagaidīt, kas notiks ar Itāliju un Grieķiju, un tikai tad izlemt par pievienošanos eirozonai?! Citādi, ka nesanāk pēc gadiem pieciem, atgriezties pie lata.

+1
-3
Atbildēt

5

  lindapastare > Gaisma; Enģelis 28.02.2013. 10.33

  Jā gan – pagaidīt un paskatīties, un tad pēc 5 gadiem domāt – kā gan tagad lai tur iestājas un kāpēc to neizdarīja jau agrāk. Katrā ziņā – pāriet atpakaļ uz latu būs par kārtu vieglāk (atkarīgs tikai no pašiem) nekā atkal sagaidīt labvēlīgus apstākļus, lai pārietu uz eiro (ļoti daudzu ārēju apstākļu sakritība).

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Gaisma; Enģelis > Gaisma; Enģelis 28.02.2013. 10.39

  :yopcix
  Kam vieglāk? Iepriekšējās naudas maiņas saukt par vieglām mēle neceļas un paļauties, ka šīs būs savādākas, būtu visai vieglprātīgi;)

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  lindapastare > Gaisma; Enģelis 28.02.2013. 11.13

  Ja hiperinflācija un valūtas maiņa notiek vienlaikus, tad visā vainot valūtas maiņu ir diezgan muļķīgi. Tā kā milzu inflācija mums tuvākā gada laikā nedraud, tad naudas maiņai vajadzētu noritēt ļoti mierīgi un “viegli”.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > Gaisma; Enģelis 28.02.2013. 11.19

  ——morgenstern Aizvien vairāk sāk izskatīties, ka ES ir dzīvotspējīga tikai bez tās daļas, kas atrodas uz dienvidiem no Romas;)
  ============================================================================= Es ko līdzīgu jau dzirdēju 1988.g., kad vieni demokrāti-reformisti (perestroiščiki) skandēja: “Pietiks barot nomales (14 republikas) / Хватит кормить окраины”, citi reformisti kopā ar lokālajiem nacionāļiem pretī skandināja:”Pietiks barot Centru/Krieviju”.
  Pēc 25.gadu dalīšanas un pārdalīšanas, ko skaistos vārdos par “pāreja uz tirgus ekonomiku” un “liberalizācija” dēvē, viens otrs kaut ko sācis saprast – sāk apjēgt globalizācijas procesa ietvaros pastāvošos likumus, sāk brīnīties par paradoksiem. Izrādās, ka ‘Savienoto trauku likums’ nestrādā – labklājības līmeņi EURO-zonas (ES) ietvaros neizlīdzinās. Latvijas tautas vedēji (lasi-vadātāji) jēgsaturīgu izskaidrojumu vēl nespēj rast, tāpēc turpina gudri spriedelēt:
  “Pasaule aizvien straujāk kļūst par lielu savienoto trauku. Globalizācija cilvēkus piespiedīs sadarboties vai iet bojā” Juris Rubenis
  Atvērtības paradokss
  http://www.ir.lv/2011/10/19/atvertibas-paradokss

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > Gaisma; Enģelis 28.02.2013. 11.25

  ——yopcix Ja hiperinflācija un valūtas maiņa notiek vienlaikus, tad visā vainot valūtas maiņu ir diezgan muļķīgi. Tā kā milzu inflācija mums tuvākā gada laikā nedraud, tad naudas maiņai vajadzētu noritēt ļoti mierīgi un “viegli”.
  =============================================================================Tieši tā noritēja 2004.-2008.gg. “atgriešanās Eiropā”, kad VVF itin viegli pārliecināja, bet Kalvītis u.c. noticēja 7 treknajiem gadiem. Kā bija, kā ir – kā būs? Kas vēsturi neatcerās, tas neizbēgami uz vecajiem grābekļiem uzkāps!
  ATCERĒSIMIES, lai APJĒGTU kādā iekārtā dzīvojam – krīzes ir neizbēgamas, noslāņošanās sabiedrībā turpināsies, tāpat kā emigrācija, depopulācija, korupcija, parādu pieaugums un TOTĀLĀ blēdīšanās ( horsemeat scandal):
  ” Kas tad ir šie «septiņi treknie gadi», ko izdomājusi V.Vīķe-Freiberga, līdz ar to, kā noprotams no Zatlera teiktā, radījusi ilūzijas gan lētticīgajam Kalvītim, gan Latvijas tautai kopumā?”
  Kalvīša un Zatlera treknie gadi – aizmirstās liesās govis

  http://www.diena.lv/kalvisa-un-zatlera-treknie-gadi-aizmirstas-liesas-govis-643255

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam