Saeima ar 52 balsīm pieņem eiro ieviešanas likumu 65

Komentāri (65)

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2013/01/31/saeima-ar-52-balsim-par-pienem-eiro-ieviesanas-likumu/ […]

0
0
Atbildēt

0

nanotechnology 24.07.2019. 02.24

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/2013/01/31/saeima-ar-52-balsim-par-pienem-eiro-ieviesanas-likumu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Elīna 31.01.2013. 18.34

traductrice Goda vards nezinaju,ka Usakovam ir tads viedoklis,jo nelasu un neklausos,ko vins saka!Tatad,ja esi ar citadu viedokli-tulit esi SC,bet varbut es esmu ZZS puse?

+1
-7
Atbildēt

1

  silvija_vitina > Elīna 01.02.2013. 10.14

  Maija, bet kãds tad ir tavs viedoklis? Palasot tavus komentãrus, viedoklis netop skaidrs – šito nelasu, ko darīt nezinu, viss ir slikti, pabalsti mazi, kredītus nedod, darbu nedod utt.utt. viss tiek vispãrinãts uz ‘tauta slīgst nabadzībã’, lai gan skaidrs – slikti ir pašai. Tad sãc ar sevi nevis tautu. Paskaties sev apkãrt. Ja dzīvo laukos, ņem piemēru no tiem, kas strãdã, nevis kas prasa pabalstus. Laukos šis dslījums ir ļoti izteikts! Arī pilsētã var atrast, ko darīt. Ja tikai atver acis un sãk kustêties. Nesēdi pie datora un nečīksti! Čīkstētājus nemīl. Tāpēc arī tāda reakcija uz taviem komentāriem. Saņemies un lai tev veicas!

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Dina 31.01.2013. 15.53

Kurmītis
Lats kā mūs pašu neatkarīga valūta ir vēl viens INSTRUMENTS, ar kura palīdzību mēs varam ietekmēt ekonomiskoas procesus. Un koriģēt ES unitārisma tendences. Kad vajag atbalstu mūsu eksportētājiem, to devalvēt, kad importētājiem – revalvēt, mainīt procentu likmes bankām u.t.t.
Ir kai viens BET. Lai to darītu, ir jābūt kompententai un profesionālai un par Latvijas valsti domājošai bankas vadībai un Finanšu ministrijai. Un ir jābūt VĒLMEI izmantot šos finanšu insrtfrumentus Latvijas labā.
Un tieši šīs vēlmes nav. Ir tikai vēlme saņemt biezum biezo algu, neko nedarot un ne par ko nedomājot. Un tad jau tiešām vienkāršāk – lai „galva sāp” tiem tur Briselē, lai viņoi domā un pieņem lēmumus … un arī atbild par tiem.
Kamēr mums valdība ir Briseles pakaļlaižas un Latvijas bankas vadība – impotenti plānā galdiņa urbēji, tikmēr tiešām ir vienalga. Jo pat tajā pavisam nesenajā reiē, kad LB VAJADZĒJA pieņetm Latvijai un tās tautai optimālāko lēmumu – devalvēt latu jeb rīkot šo „iešējo devalvāciju” uz tautas rēkina, tika pieņemts tas lēmums, kurš ļāva mūsu ierēdnīšiem mazāk domāt, sasprint un darīt … un viņime pie kājas, ka šīs nedarīšanas cena ir desmitiem tūkstoši no valsts aizbraukušu cilvēku un atlikušo nabadzība …
Vienīgias, ko es ļauni ceru, ka pēc iestāšanās Eiro zonā šis liekēžu kantoris – Latvijas banka beidzot tiks likvidēts. Jaunu monētu ilaišanai pilnīgi pietiek ar departamentu Finministrijā. Toties ieekonomēto naudiņu var novirzīt bērnudārziem un jaunajām māmiņām.

+3
-13
Atbildēt

4

  dace_ampermane > Dina 31.01.2013. 16.06

  kurmitis

  Ej bekot!

  +11
  -1
  Atbildēt

  0

  grislits > Dina 31.01.2013. 16.21

  Pievienojos klejotājam 🙂

  +10
  -1
  Atbildēt

  0

  Sandris Maziks > Dina 31.01.2013. 16.22

  Talpa Kurmītis
  “Kad vajag atbalstu mūsu eksportētājiem, to devalvēt, kad importētājiem – revalvēt, mainīt procentu likmes bankām u.t.t.”

  Vai tiešām, pederastu, komuņagu, krievu armijnieku – deģenerātu un neostaļinistu trubadūr, čekas skola tādus idiotus saražo?
  Nav brīnums, ka psrs sabruka un fašistu krievijai tūlīt pīzģec.

  +8
  -2
  Atbildēt

  0

  dro > Dina 31.01.2013. 18.26

  Nabaga kurmītis – nav tam ne prāta, ne goda, viena vienīga nekaunība. Kādreiz bija kvēls “labējais”, tagad tāds pats “kreisais”. Ne taipa, bet sutka:)

  +7
  0
  Atbildēt

  0

Elīna 31.01.2013. 15.46

Ieveroju,ka skan nepartrauktas slavas dziesmas euro-vai tiesam ir tik ideali?Vai tiesam nav nekadu minusu sim euro?Vienkarsi ta nemedz but ka pasaka-tulit bus izaugsme,pludis piena upes kisela krastos!NU nekur nevaru izlasit,ka bus jau tadi pasi nabagi ka pie lata,jo lai kaut ko uzsaktu neviens viniem nedos kreditu,kur nu vel darbu!Augsas varisies savos labumos!Vai nevajadzeja valdibai padomat drizak par nodoklu politiku,par ekonomisko politiku?Vai kads no sis slavas dziedatajiem ir aizbraucis uz laukiem,vai kads no valdibas ir ticies ar tautu un izskaidrojis sos labumus?Tagad noteikti saksies reklama,bet gudrinieki jau ieprieks pienemusi likumu par euro ieviesanu-protams neprasot ,ko doma tauta!

+2
-17
Atbildēt

6

  kristaps_drone > Elīna 31.01.2013. 15.55

  “Vienkarsi ta nemedz but ka pasaka-tulit bus izaugsme,pludis piena upes kisela krastos!” – to “izaugsmi” un “plusus” mēs labi varam redzēt uz Grieķijas, Portugāles, Spānijas piemēra.

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  grislits > Elīna 31.01.2013. 16.18

  :)) Ciniķis ar SC Maijiņu sadziedājies! 🙂

  +10
  -1
  Atbildēt

  0

  grislits > Elīna 31.01.2013. 16.20

  Maija: neviens viniem nedos kreditu,kur nu vel darbu
  ____________________________

  Šis ir labais, pilnībā apgriezta loģika. Saprastu, ja uzrakstītu – neviens nedos darbu, kur nu vēl kredītu – bet otrādi uzrakstīt, tas jau ir marasma kalngals.

  Un par darba došanu – neviens nevienam neko nedod, pašam ir jāmeklē un jāatrod.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  silvija_vitina > Elīna 31.01.2013. 16.25

  piena upes ķīseļa krastos parasti sola ušakovs. Tāpēc Tev, maijiņ, arī neizdodas neko izlasīt.

  ja gribi piepūlēt savas smadzenes – lasi viedokļus par un pret un analizē. Tie ir. Ja negribi – turpini klausīties stāstus par piena upēm ķīseļa krastos ušmarika izpildījumā.

  +11
  -1
  Atbildēt

  0

  v_laivins > Elīna 31.01.2013. 16.53

  Redzi, Maijiņ! Par laimi nedzīvojam vairs “attīstītajā”padomju sociālismā. Mūsu valsts ekonomika no administratīvi komandējošās ir samainījusies uz tirgus ekonomiku.Šādas ekonomikas dzinējspēks ir privātā iniciatīva un mēs kā sabiedrība,ar SAEMAS starpniecību, uzticam valstij izveidot pēc iespējas labāku likumu ietvaru, kurā varētu attīstīties tauta un tautsaimniecība.
  Valstij nav tiešā veidā jādod kādam darbavietas, tās dos uzņēmēji, kas attīstīs ražošnu, pakalpojumus u.c.Laikam šos gadus esi letarģiskā miegā gulējusi un tikko pamodusies.Šie jautājumi arvien neskaidri šķiet lielai daļai SC un ZZS elektorāta, jo kuram tad vēl tik ļoti patīk populisti?

  +11
  0
  Atbildēt

  0

  Elīna > Elīna 31.01.2013. 18.22

  RobertNezinu kapec tulit kads,kuram nesaskan viedoklis ar jusu teikto ir SC/Es neesmu SC un neesmu neviena partija.Gluzi vienkarsi laikam esmu par prastu jusu intelektualu klubinam.Tikai neviens nav ieverojis,ka meginu atrast atbildes,bet,ar retiem iznemumiem,tulit sakas ganisanas-laikam tas piestav politikai.Starp citu-loti daudzi cilveki par savu nezinasanu dabuj pa ragiem,un tapec skatas pec politiku realiem darbiem,bet no pargudram runam neviens nav paedis!

  0
  -8
  Atbildēt

  0

Janka, Janic 31.01.2013. 14.41

dienaa atradu komentaaru , tajaa mineeti par un pret balsotaaji , pret sarkstaa atradu taadus latvijas nacionaaļus , kaa G.Beerziņu , Dombravu …. nu re , bet lembe piepircis par iisu….

+14
-2
Atbildēt

0

Līna Kārkliņa 31.01.2013. 14.37

(1) Euro ņemti kredīti bija lētāki par kredītiem latos?
(2) Tolaik – kredītus ņemot – parastajiem mirstīgajiem nebija nekādas jausmas par gaidāmo pamatīgo euro krīzi?
——————
arī šodien kredīti latos ir stipri dārgāki – ja salīdzina tad aptuveni 3.0% pret 6,5%. Bet eiro ieviešanai pozitīvais moments ir abiem kredītu ņēmējiem – latu kredītu ņēmēji kļūs automātiski par eiro kredītu ņēmējiem ar 3.0% likmi, bet eiro kredītu ņēmēji iegūs kādu % no nevajadzības konvertēt Ls uz EUR. Ja tas nav vērā ņemams arguments tiem simtiem tūkstošu mājsaimniecību un uzņēmumu, kas ir kreditējušies, tad tiešām nav kaut kas kārtībā….un tagad iedomājamies sekas ja eiro ieviešana norausies – rigibors uzlidos debesīs un no devalvācijas šakāļiem nebūs iespējas atkauties…..

+14
0
Atbildēt

0

dro 31.01.2013. 14.35

Dombravam žetons par patstāvīgu viedokli, līdzjūtība par nespēju saprast elementāru lietu, pie tam ne pirmo reizi:)

+10
-3
Atbildēt

1

  Līna Kārkliņa > dro 31.01.2013. 14.38

  tad jau zēnam jābūt konsekventam un jāpievieno savs paraksts grigules un sc referenduma kampaņai….

  +15
  -2
  Atbildēt

  0

alexander 31.01.2013. 13.48

Apsveicams lēmums, tagad valdībai būtu jāturpina intensīvi un pārdomāti skaidrot Latvijas tautai šī lēmuma sekas, lai pārvarētu galvenokārt nepietiekamas informētības izraisītu skepsi. Šajā ziņā būtu vēlamas publiskas diskusijas ar pretēji domājošiem, bet savu viedokli argumentēti pamatot spējīgiem un savā jomā atzītiem oponentiem. Attiecībā uz balsojumu nepatīkami pārsteidz ZZS nostāja.

+13
0
Atbildēt

0

kristaps_drone 31.01.2013. 13.35

Malacis, Dombrava! Pietika dūšas balsot atbilstoši sirdsapziņai un veselajam saprātam! Žēl, ka pieņemtajā eUro ieviešanas likumā nav paredzētas soda sankcijas tiem deputātiem un citām amatpersonām, kas tagad ar putām uz lūpām dzied saldas melu pilnas dziesmas par labumiem, ko Latvijai atnesīs eUro, ka necelsies cenas, bet strauji attistīsies ekonomika un celsies iedzīvotāju labklājība, bet patiesībā izrādīsies savādāk. Jo jautājums no eUro dziedātājiem paliek neatbildēts: kādus zaudējumus cieš Dānija un Zviedrija, piemēram, principiāli nepievienojoties eUro zonai. Redzam taču tieši pretējo šīm valstīm iet labi, pat krīzes laikā tā bija!

+1
-26
Atbildēt

5

  silvija_vitina > kristaps_drone 31.01.2013. 13.51

  Tev ciniķi gan ir pacietība spēlēties ar CapsLock taustiņu! vai ir vērts? personīgi mana nostāja ir šo U ignorēt. Dažkārt ir lietderīgāk pierādīt MK neatbilstību un kļūdu, nekā kļūdu iedzīvināt praksē.

  Bet pēc būtības, ja Tu piemini Dāniju un zviedriju, tad es varētu pajautāt par trešo Skandināvi – Somiju (un nu jau arī par Igauniju) – kādus zaudējumus cieš viņas? Un vai Igaunijā eiroskepse aug vai mazinās?

  vienīgais arguments PRET, kas iztur kritiku, manā ieskatā ir eksportspēja. Tāpēc tas, ko dara valdība (un kas IR jādara valdībai), ir maksimāli veicināt eksportu. Un šajā ziņā es esmu cerīga.

  +18
  -2
  Atbildēt

  0

  kristaps_drone > kristaps_drone 31.01.2013. 14.36

  Par Igauniju ir ļoti vienkārši – ja vēl nesen Valkas iedzīvotāji devās iepirkties uz Valgu, tad tagad, pēc eUro ieviešanas, ir otrādāk. Mūsu smadzeņu skalojamā mašīna mums stāsta tikai par ieguvumiem, par zaudējumiem noklusē, par tiem jālasa eiro pretinieku blogos. Un viņu argumenti izklausās gan daudz pārliecinošāk.

  +2
  -19
  Atbildēt

  0

  Līna Kārkliņa > kristaps_drone 31.01.2013. 14.40

  Padalies ar pārliecinošajiem argumentiem….valkas gadījumā pircēju staigāšana ir jau labu laiku kā izlīdzinājusies, tas tā ja gribam būt nopietni…..

  +9
  -2
  Atbildēt

  0

  Elīna > kristaps_drone 31.01.2013. 15.51

  cinikis Piekritu,ka valdiba neruna ar tautu,nevar ta but,ka nebus zaudejumu !Un,protams,ka zaudetajs bus vienkarsais cilveks!

  +3
  -12
  Atbildēt

  0

  Sandris Maziks > kristaps_drone 31.01.2013. 19.21

  traductrice
  “tad es varētu pajautāt par trešo Skandināvi – Somiju”

  Somiem būtu jāpriecājas vai jābēdājas, ka ar vieglu roku iecelti skandināvu kārtā?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

silvija_vitina 31.01.2013. 13.30

Viens kārtīgs mile stone ir iedzīts. Paldies, dievam (t.i., Dombrovskim:)). Tagad ir nepieciešams skaidrot un runāt. runāt un skaidrot. Un ir ļoti labi, ka ir, piemēram, Ošlejs, kurš argumentēti izsaka savu viedokli PRET, bet ar kuru var jēgpilni diskutēt par PAR. Un tad jau viss nostāsies savās vietās. Kā vakar grigule gudri iznesās “tauta jau nav muļķe”… Galvenais, tautai ir jādod gudra argumentācija, nevis lēti makaroni (ar ko nodarojas viņa pati un visa viņas brandža).

+18
-2
Atbildēt

0

Ieva 31.01.2013. 13.23

Nu jau laikam atpakaļceļa vairs nav. Veselais saprāts uzvarēja!

+18
-2
Atbildēt

0

Janka, Janic 31.01.2013. 13.08

beidzot , ar eiro viss kaartiibaa , bet lembes kabatas partijai liks apvienoties kopeejaa boļševiku partijaa , VKBP -vissavieniibas komunistiskaa boļševiku partija (ļeņins taadu nodibinaa krievijaa -VKPB), tad ļaudiim buus pilna skaidriiba kas ir kas , ruudiitie boļševiki varees balsot uz nebeedu

+16
0
Atbildēt

0

Elīna Barkovska 31.01.2013. 12.58

roberts_j. Tur jau tas sāls, viņiem par valsti un latviešu tautu ir nospļauties. Apbrīnoju vienīgais šo fatālo paklausību Hūtei un partijas(ZZS) disciplīnu. Tur nevienam nav sava viedokļa, sazāļoti vai sazombēti:)Jeb kā komunisti ar vadoni priekšgalā:))

+25
-3
Atbildēt

2

  grislits > Elīna Barkovska 31.01.2013. 13.12

  Jā, par to fatālo paklausību es arī nesaprotu. Kādi īsti tam ir iemesli – visiem ir kādi grēki, par ko Lembergs savācis info, vai visi baidās, ka nākamreiz neieliks ZZS vēlēšanu saraktā, vai vēl kas?

  +21
  0
  Atbildēt

  0

  maracecina > Elīna Barkovska 31.01.2013. 18.51

  da nē. ZZS ir kaput. Viņi to zin, un tas “protests” ir vienīgais PīāR, kas viņiem ir palicis. Nac kārti viņi nevar īsti spēlēt pa tiešo, bet nu tur koķetēt ar valst nākotni – vēsi! Viņi taču to dara visu laiku, kopš pastāv. Kurā vietā Lembim ir šie 2milj cilvēku, visiem zināms. Kā arī balsojums bija paredzems un ko tur pēkšņi demostrēt kaut kādu izpratni par lietām.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

Una Grinberga 31.01.2013. 12.55

Ar šo ZZS ir iesitusi vēl vienu naglu zārkā. Viņi rēķinās, ka sabiedrība ir negatīvi noskaņota pret eiro, bet patiesībā sabiedrība ir neinformēta par šo jautājumu un tādēļ skeptiska.

+23
-3
Atbildēt

0

Elīna Barkovska 31.01.2013. 12.48

Labi es saprotu SC ar Maskavas ukazu, bet ZZS deputātu tumsonība ir nepārspējama. Visi paņēmuši kredītus euro, bet redz ko pagāni dara ar valsti!!!

+25
-3
Atbildēt

10

  grislits > Elīna Barkovska 31.01.2013. 12.52

  Nu bet Bojārs (bij. Dienas red.) tak 100. pantā atreferēja Lemberga (tobiš – ZZS) nostāju eiro jautājumā atstāstot kādu sarunu, kur Lembergs teicis, ka ja ZZS koalīcijā (valdībā), tad eiro atbalsta, ja nē – tad nekāds tur eiro nebūs.

  +21
  0
  Atbildēt

  0

  Sanšains > Elīna Barkovska 31.01.2013. 12.56

  Bronks:
  Visi paņēmuši kredītus euro
  ===========================
  Jā, arī tie, kuri ir skeptiski pret euro strauju ieviešanu, paši paņēmuši kredītus iekš euro, un tāpēc ir liekuļi, ja?

  Bet vai gadījumā nebija tā, ka:
  (1) Euro ņemti kredīti bija lētāki par kredītiem latos?
  (2) Tolaik – kredītus ņemot – parastajiem mirstīgajiem nebija nekādas jausmas par gaidāmo pamatīgo euro krīzi?

  +3
  -16
  Atbildēt

  0

  Elīna Barkovska > Elīna Barkovska 31.01.2013. 13.01

  Haris: Pietiek te irst par kaut kādu Latviešu nāciju, neatkarību, un zelta latiem. Mēs esam maza tauta un maza valsts, tāpēc mums ir divas iespējas, būt ar Eiropu vai Krieviju, trešā varianta NAV, bet tie kas apgalvo pretēju ir klaji MEĻI un DEMAGOGI!!!

  +27
  -4
  Atbildēt

  0

  Sanšains > Elīna Barkovska 31.01.2013. 13.12

  Bronks –

  Tikai mieru, cienījamā kundze!

  Vai tad ir notikusi kaut kāda brīnumaina, manis nepamanīta pārvērtība, un mēs šobrīd, izrādās, vairs neatrodamies nedz Eiropas kontinentā, nedz Eiropas Savienībā?:)

  Varbūt mēs lēnām dreifējam Krievijas virzienā? Piemēram, ar Vienotības, Reformu partijas un Saskaņas Centra atbalstu turpinot tirgot uzturēšanās atļaujas Putina Krievijas pilsoņiem?

  +3
  -17
  Atbildēt

  0

  Daiga Fišere > Elīna Barkovska 31.01.2013. 13.17

  Nu bet šī ir ļoti ērta situācija. Balsis likumam pietiek un ZZS bez bažām var demostrēties kā nu šiem labpatīkas. Ja balsis pietrūktu, tad gan būtu jādomā dikti, kur ir tā robeža starp demonstrēšanos un valsts interesēm.

  +8
  0
  Atbildēt

  0

  v_laivins > Elīna Barkovska 31.01.2013. 13.19

  ZZS, līdzīgi kā SC ir populisti,nedomājot par valsti ilgtermiņā.Ja koalīcija pamestu kādu kaulu,aprunātos ar ZZS patieso līderi-hūti, ZZS mainītu nostāju, bet par laimi tas nebija vajadzīgs. Apbrīnoju tomēr, cik gan daudz SAEMĀ ir Latvijas nedraugi pēc būtības.

  +24
  -1
  Atbildēt

  0

  kristaps_drone > Elīna Barkovska 31.01.2013. 13.40

  >Haris
  “Bet vai gadījumā nebija tā, ka:
  (1) Euro ņemti kredīti bija lētāki par kredītiem latos?” – to jau eUro faniem tagad negribās atcerēties, (viņi atceras tikai to, kas ir izdevīgi) jo tas krīt ārā no viņu argumentācijas par eUro ieviešanu.

  +2
  -12
  Atbildēt

  0

  kristaps_drone > Elīna Barkovska 31.01.2013. 13.45

  >Bronks
  “Mēs esam maza tauta un maza valsts, tāpēc mums ir divas iespējas, būt ar Eiropu vai Krieviju, trešā varianta NAV” – šī ir tipiska eUro smadzeņu skalošanas upura dziesma. Izskaloto smadzeņu īpašniekiem kaut kā pat neienāk prātā, ka tie paši eUro ieviesēji vēl nesen Saeimā balsoja pret uzturēšanās atļauju krieviem tirgošanas atcelšanu. Tad, nez kādēļ, viņi nebaidījās no krieviem.

  +4
  -17
  Atbildēt

  0

  kristaps_drone > Elīna Barkovska 31.01.2013. 13.47

  >vilbrus
  “Apbrīnoju tomēr, cik gan daudz SAEMĀ ir Latvijas nedraugi pēc būtības.” – un šoreiz nedraugi bija tie, kas balsoja par eUro.

  +2
  -18
  Atbildēt

  0

  Sandris Maziks > Elīna Barkovska 31.01.2013. 16.30

  vilburs
  Ja pēc viena, Putļera piesmietā kuces bērna, iegribas ZZS nebūtu visu laiku tik drausmīgi demonizēti, viņu rīcība būtu savādāka.
  Cherchez la femme

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

Una Grinberga 31.01.2013. 12.44

Par mata tiesu. Es tagad domāju, vai Dombrava balss ir sava veida NA brīdinājums V un RP vai tikai sagadīšanās?

+11
0
Atbildēt

9

  grislits > Una Grinberga 31.01.2013. 12.46

  Mani ar tas dikti interesē!

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  Andris > Una Grinberga 31.01.2013. 12.49

  Katrā ziņā, viņš ir labā kompānijā – ar Kabanovu, Cileviču, Urbanoviču, Rubikiem utt.

  +25
  -1
  Atbildēt

  0

  Janis > Una Grinberga 31.01.2013. 12.55

  Iespējams, Dombrava ir “pa mākoņiem” nacionālists, kura izpratne par politiku palikusi jūsmīgu pseidovēsturisku sacerējumu līmenī.

  +24
  -2
  Atbildēt

  0

  Una Grinberga > Una Grinberga 31.01.2013. 13.02

  @j_zalitis
  Tad Tu uzskati, ka tomēr nejaušība? Nu, patiešām nezinu… Es sliecos, ka tika izrēķinātas balsis un viena balss tika “noziedota” koalīcijas sarunām par ministriem. Dzintars ir zaudējis skaļajā ministru vērtēšanā un tagad tiek ieskicētas sarunas aiz kulisēm, jo “kas zina, nākamreiz NA varētu būt vēl brīvāks balsojums pēc pārliecības”. Jo pēc iepriekšējām sarunām bija noprotams, ka NA visi balsos par eiro, bet šorīt pēkšņi parādījās sekojošs tvīts:

  “Jautājumā par #eiro ieviešanu šodien katrs NA deputāts balsos atbilstoši savai pārliecībai par to, kas būtu labāk valstij un iedzīvotājiem.”

  +13
  -1
  Atbildēt

  0

  grislits > Una Grinberga 31.01.2013. 13.10

  NS, tas var būt arī ne tikai “šodienas” aktualitāšu – Satiksmes ministra un citu iespējamo ministru pārbīžu – sakarā, bet arī nākotnes vēlēšanu sakarā, lai NA parādītu sevi kā demokrātisku partiju, un arī lai preteiro noskaņotais vēlētājs neaizmuktu.

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

  Janis > Una Grinberga 31.01.2013. 13.17

  Solījumu neturēšana nav “demokrātiska”. Tā ir pārāk plaša šī jēdziena pielietošana.
  Par preteiro gan piekrītu – Dombrava varēs nākamajās vēlēšanās lasīt drupačas, kas paliks pāri no ZZS, kuru reitingi lēni slīd zemāk.

  +9
  0
  Atbildēt

  0

  v_laivins > Una Grinberga 31.01.2013. 13.34

  Dombrava ir jauns zēns. Vēl nesaprot, ka ir daudzkārt sliktāk par šo svarīgo jautājumu balsot kopā ar maskaviešiem nekā ar koalīciju,lai arī kādu argumentu minētu.Līdzīgi kā Dūles nostāja valodas referenduma sakarā.Tā pat arī Dūklava un Bērziņa atturēšanās ir nožēlojama. Kā var nebūt viedoklis? Protams, ka atturēšanās nozīmē to pašu PRET, tikai slidenākā formā, mēģinot atstāt kāju durvīs, sakot, es nebiju pret, es tikai atturējos, jo “pārāk maz informācijas”.

  +21
  -2
  Atbildēt

  0

  Aivars Krauklis > Una Grinberga 31.01.2013. 17.15

  agrunte „..;Katrā ziņā, viņš ir labā kompānijā – ar Kabanovu, Cileviču, Urbanoviču, Rubikiem utt…”
  Kompānija ir pareizā, un Dombrava nav nekāds neaptēsts puišelis, bet labi zina, ko dara un ko DRĪKST. Un kam ko VAJAG.

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  austrisv > Una Grinberga 31.01.2013. 18.39

  Varbūt Dombrava nebrauc ekskursijās uz ES dalībvalstīm un ikdienā izmanto tikai Ls, kurus tur uz kamīna dzegas kopā ar ģimenes portretiem.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

grislits 31.01.2013. 12.33

Kur var apskatīt balsošanas rezultātus – kurš par, kurš pret, kurš atturējās, kurš nepiedalījās?

Un kādēļ virsrakstā info, ka pieņēma ar 52 balsīm, ja rakstā teikts, ka 50 nobalsoja par, un divi atturējās, 40 – pret. Vai atturēšanās tagad skaitās “par” balsošana?

P.S. Apskatīju saeimas mājas lapu, IRam ķļūdiņa tekstā, “par” balsoja 52 deputāti, nevis 50.

+4
-1
Atbildēt

5

  grislits > grislits 31.01.2013. 12.47

  artissco, paldies!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Rita Lazda > grislits 31.01.2013. 16.20

  šis ir no raksta par Poļu valodu, kas ir pazudis no galvenās lapas:
  Robert, tavs komentārs izraisa nesapratni par to, ka tev 200 000(500 000, 1 000 000…) izbraukušie nav problēma… pie tam vēl sevi mierini ar to, ka puse ir krievu. Es pieminēju 300 000, tāpēc, ka neoficiālie dati liecina, ka tas ir tas skaitlis kas tagad ir reāls – pakustini savas smadzenes un atceries, kad Latvijā bija strīdi par to, ka 200 000 ir pārāk liels skaitlis, līdz atnāca Tautas skaitīšanas rezultāti. Atjaunini datus – es jau pieminēju, ka neesmu redzējis ka cilvēku skaits, kas izbrauc no Latvijas samazinātos un ka cilvēki dotas atpakaļ – tāgad 200 000 jau sen ir veci dati. Pie tam, arī tad šī skaitīšanas metodoloģija bija apšaubāma, jo tika pieskaitīti daudzi, kas atradās ārzemēs – viņi vai nu atbrauca uz skaitīšanas laiku, vai arī viņus pieskaitīja mājās esošie. Un vari apvainoties vai nē, bet es tevi ieskaitīšu idiotu kategorijā, tikai tāpēc, ka spītīgi centīsies turēties pie skaitļa 200 000 un kā papagailis prasīsi jaunus datus. Es tev neesmu CSB – jautā viņiem katru dienu un pareizos datus, jo tu esi nodokļu maksātājs kas nezin, kur paliek nodokļi un tātad arī izdevīgais idiots.

  Manuprāt vispār izbraukušo apspriešana ir tvaika nolaišana un nav ļaunuma sakne – ar to manuprāt nodarbojas tikai idioti, kas neredz citas problēmas Latvijā. Tātad tu jau esi 3x idiots, jo tevi nesatrauc ttas, ka Latvijas elites bērni studē tepat UK koledžās un iegūst izglītību jo viņiem ir skaidrs, ka Latvijā pagaidām nav ko darīt. Tu arī esi idiots, jo Andrim Šķēlem ir offshore Gērnsijā un tu arī esi idiots tāpēc, ka Viļa Krištopāna, kuŗš tagad dzīvo Floridā un kuŗš nosauca Latviju par Muļķu Zemi, dēls Latvijas TV priecājās ka varēs iztirgot dzīvokli Vecrīgā lai iebraucēji krievi varētu nopirkt īpašumu. man jau skaits sajuka, bet tu esi jau 6x idiots, jo atļaujies analizēt cik no izbraukušajiem ir krievi(kas ir Latvijas pilsoņi), bet neaizdomājies cik krievu sabrauca un izpirka īpašumus Latvijā un galvenais ir tas, ka labuma no tā nav nevienam Latvijas iedzīvotājam, jo viņiem ir jākonkurē ar sabraukušajiem maksājot tieši tos pašus nodokļus un kā likums iebraukušie ir daudz labāk informēti par nodokļu atlaidēm, nekā vietējie.

  Tavs prieks par izbraucējiem-krieviem, tev labi var darboties tikai anonīmā vidē vai arī ļoti tuvu draugu lokā(un arī tad līdz laikam) – normālā dzīves situācijā būs tikai mīnuss(un tu būsi idiots), jo tu nezini, cik % no taviem latviešiem ir jauktas saknes. Nu ok, tu pad!rsīsi par krieviem, bet tā d!ršana tak reāli neaprobežojas tikai ar krieviem – es pats esmu nonācis situācijās kur man jau ir bijis ļoti kauns par latviešiem, kas manā apkaimē bija ciemos un leišmalē izsacījās kaut ko par leišiem, kad bija kaut kāda ekonomiskā ķibele, bet tur visiem radi ir pāri robežai…

  PS Un es neesmu tāds ārzemnieks kā iedomājies – es par Latviju varu uzzināt minūtes laikā – pazvanot uz Latviju un pajautājot, kas tur jums atkal notiek. Redz, atšķirībā no tevis, es varu arī spriest par situāciju UK – tu gan nē, jo tu šeit uz vietas nedzīvo un ne velna nezini. Mēs varam strīdēties par situāciju, piemēram Austrālijā – es tur neesmu bijis – ja tu tur arī neesi bijis, tad mēs abi varam būt baigie Austrālijas spečuki… :)) bet man kā reiz Austrālijas tēma galīgi neinteresē, jo dzīvoju UK un šeit ir tava iespēja uzdod jautājumus. Ja rakstīsi muļķības, tad arī to pašu saņemsi atpakaļ

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  grislits > grislits 31.01.2013. 17.00

  whateva, rakstu var atrast zem “ziņas”, otrajā lappusē.

  Bet atbildēšu te.

  Kopējais samazinājums starp tautas skaitīšanām bija 300 000, bet no tiem aizbraukušie bija 200 000, un 100 000 bija samazinājums uz mirušo pārsvara pār dzimušajiem rēķina. Nezinu, kas tie Tev par neoficiāliem datiem, kas liecina, ka pēdējos nepilnos divos gados būtu izbraukuši vēl 100 000. Tā kā nevajag demagoģiju.

  Otro rindkopu, par to cik reizes esmu idiots, vispār nesapratu.

  Par prieku par izbraukušajiem krieviem un saknēm. Kādēļ lai es nepriecātos, ja pasaules staigātāji, laimes meklētāji, kas pie reizes Latviju neieredz, ir aizbraukuši? Un par saknēm – man pašam ir krievu uzvārds, viens vectēvs nāk no Abrenes, tā kā esmu visticamāk ar krievu saknēm vismaz par 1/8, ja ne par 1/4. Neesmu pētījis saknes tālāk par vecvecākiem, visu laiku atrodas attaisnojumi atlikt uz vēlāku laiku. Sieva man ir lietuviete pa pusei. Tāpat man ir draugs, kas apprecējies ar krievieti, ar kuru īsti problēmu nav, tāpat ir pazīstama krieviete draugu lokā, kura krieviski gandrīz runāt vispār neprot (uzaugusi padomju laikā mazpilsētā ārpus Rīgas), un ir arī radiniece, kas apprecējusies ar krievu – bet šo pārīti gan es labāk redzu ejam nekā nākam, gandrīz sadzīvē netiekos. Tā kā pazīstu dažādus krievus, pašam ir daļēji krievu saknes, tad arī varu atļauties priecāties par visiem aizbraukušajiem nelatviešiem.

  Par 4. rindkopu – atkal pretruna, jo teici, ka no pazīstamajiem un radiem aizbrauci pēdējais no Latvijas, tad jau nevajadzētu būt, kam piezvanīt. Un jautājums, kam zvani, un kas var objektīvi pastāstīt situāciju. Cilvēks pēc savas tiešās vides nevar būt objektīvs, jo ja tā būtu, tad es varētu ap[galvot, ka no Latvijas vispār cilvēki prom nebrauc, jo manā apkārtnē ir daži, kas ir bijuši aizbraukuši uz laiku un ir atpakaļ, bet pavisam aizbraukušais ir tikai viens. Tā kā labāk sēdi vien UK un īdi tur, šeit uz vietas tāpat palikušo īdētāju pietiek, kaut gan dzīvē daudz tādu nav, vairāk visi internetā salīduši.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Sandris Maziks > grislits 31.01.2013. 21.28

  whateva
  “jo tu nezini, cik % no taviem latviešiem ir jauktas saknes.”

  Daudzi latvieši nezin, tomēr visiem gandrīz ir baltu saknes. Tu par savu izcelšanos vispār nezini nekā, jo Pēteris I veidodams jūsu vergu nāciju, izdzēsa pagātni. Nezini pat esi etiops kā Puškins vai mongolis kā Kravcovs, vai tjurks kā Lavrovs.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Estere Urbančika 31.01.2013. 12.25

Samērā vēsturiska diena Latvijas vēsturē. Prieks par Saeimas balsojuma iznākumu.

+32
-2
Atbildēt

3

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: