Minska – vairs nav smieklīgi 31

Komentāri (31)

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: ir.lv/2012/08/16/minska-vairs-nav-smiekligi/ […]

0
0
Atbildēt

0

link w88 16.12.2019. 18.03

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: ir.lv/2012/08/16/minska-vairs-nav-smiekligi/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Here you will find 44305 additional Information to that Topic: ir.lv/2012/08/16/minska-vairs-nav-smiekligi/ […]

0
0
Atbildēt

0

inesite15 25.08.2012. 17.18

Vecums nenāk viens .

“No šī diezgan jancīgā notikuma varēja secināt, ka ar pretgaisa aizsardzības sistēmu (PAS) Aleksandra Lukašenko kopš 1994.gada pārvaldītajā Baltkrievijā kā nu ir, tā ir. ”

– Nogāzt vajadzēja, ja ?
– Ir jau stulbi redzēti … Nav tikai dzirdēts, kā maurotu, ja tā i būtu izdarījuši … bet iedomāties var .

0
0
Atbildēt

0

kristrun 18.08.2012. 15.25

Pareizticīgo dievnamu apgānīšana Krievijā un pretvalstisku proklamāciju kaisīšana Baltkrievijā ir demokrātija, “civiliedzīvotāju” terors Tuvajos Austrumos, kara noziedznieku atmaskotāja medības Londonā- vispār pilnīgs progress, turpretim, pret Latvijas “veiksmes stāsta” organizētāju midzeni mests akmens jau ir krimināli bargi sodāms noziegums un tautas nobalsošana- steidzami novēršama visatļautība.

+1
0
Atbildēt

0

kilbaz 17.08.2012. 18.29

Tas būtu smieklīgi, ja nebūtu tik skumji. Joprojām vājprātīgi daudz nevainīgu cilvēku tup Baltkrievijas cietumos, viņu vienīgais “pārkāpums” – organisks riebums pret Baķku un viņa psihopātisko režīmu.

Man pie kājas, kāda bija patiesā zviedru motivācija, bet es noņemu cepuri viņu priekšā par to, ka viņi liek runāt par marazmu, kas tajā valstī notiek = pie varas ir psihopāts un vienīgais drošais veids, kā nenonākt aiz restēm, nezaudēt darbu vai neiekulties kādā citā ķezā ir turēt muti, kamēr di%^š uz galvas. Lai gan arī tas nav 100% droši.

0
0
Atbildēt

0

māsa 16.08.2012. 19.15

“Robežpārkāpēji zviedri (tie visi ir nelielas reklāmas aģentūras darbinieki) publiski atzinuši, ka nelegāli pabijuši Baltkrievijā.”

1. Motīvi. Izrādīt neatkārtojamo lidotprasmi? Reklāmas aģentūras darbiniekiem? Padarit slavenu savu darbavietu? Neredz ne firmas nosaukumu, ne varoņu bildes, dzeltenā prese kā ūdeni mutē ieņēmusi! Tātad – nē. Fanātiķi lidoja cīnīties par cilvēktiesībām? Zviedri būtu fanātiķi? Tad jau drīzāk lāčus vajadzēja izmest Lietuvā, uz CIP cietuma jumta, kur spīdzināja ieslodzītos un sacēlas brēka pa visu ES. Arī maz ticams.
2. Nauda. Tātad nezināmas aģentūras reklāmas aģenti pie pusdienu galda srunāja, sametās kopā, nopirka lidmašīnu, degvielu, un lācīšus, un noorganizēja sev piedzīvojumu, kurā iespējams pazaudēt savu mantu 1000 km attālumā no Zviedrijas piedevām, neveiksmes gadījumā, pāris mēnešus pasildīt cietuma kameras? Muļķības!
3. Organizācija. Kāds taču ieradās Lietuvā, apskatīja pierobežu, atrada un ar kaut ko vienojās par lidlauku, kāds pasūtīja, nopirka un laikā pieveda autokravu ar lācīšiem, kāds iepriekš izpētīja lidošanas maršrutu, lidošanas augstumu, lai mazāks risks iekļūt radaros utt. u.c. nianses.

Likumsakarīgs jautājums – kas ir šis “kāds”? Reklāmas aģents? Varbūt tomēr specvienības operācija ar kodētu nosaukumu “reklāmas aģents”.
Baķka nav vientiesis, viņš saprata, ka operācija nevarēja noritēt bez atbalsta Baltkrievijā. Tāpēc arī aizturēja, bet Ozoliņš brīnās un brīnās, un nevar vien nobrīnīties.
Tādās reizēs saka, pārāk garš kakls vai pārāk maz samaksāja!

0
-2
Atbildēt

3

  oskaar > māsa 17.08.2012. 00.10

  Visi trīs uzskaitītie argumenti izskatās itin pamatoti.
  Bet tikpat neticama ir arī versija par specvienības operāciju:
  1.Motīvi. Kam, ja ne tikai kā kādai “pašapliecināšanās” akcijai var kalpot šie plīša lāčuki? Vai tie var destabilizēt Lukašenko varu? Tuvināt Baltkrievijas valsts uzņēmumu privatizāciju? Nē taču! Vienīgi varbūt novākt no ceļa tābrīža pretgaisa aizsardzības vadību. Kam tas būtu bijis vajadzīgs- un vai šī mērķa īstenošanai kāds būtu izgāzis naudu par plīša lācīšiem???
  2.Nauda. Lai kāds šādam pasākumam piešķirtu naudu, ir jābūt skaidram mērķim. Jeb arī vienkārši labdarībai. Kā specvienības operācijai (skaidram mērķim) es tādu nespēju saskatīt (skat. Motīvi).
  3.Organizācija. Ierašanās Lietuvā, manuprāt, šai gadījumā vispār nebija nepieciešama- visus jautājumus par lidlauka izmantošanu mūsdienās laikam var nokārtot bez personiskiem kontaktiem. Lācīšu kravu lidmašīnā laikam varēja iekraut arī Zviedrijā. Maršruta, augstuma un citi lidojuma nianšu parametri arī diezi vai bāzējās uz kādiem vizuālo novērotāju sniegtajiem datiem. Iedomājos- zviedru tūristu pāris staigā pa plašajiem Baltkrievijas laukiem un pēta- kur izvietoti radari un kāda varētu būt to spēja fiksēt no Lietuvas ielidojušu lidmašīnīti.

  Lukašenko gadījumā ir svarīgi, ka VIŅA tiesneši uzskata, ka cilvēks, kurš pirmais ievietoja internetā bildīti ar nosviesto lāčuku, un cilvēks, kurš bija izīrējis dzīvokli zviedru tūristu pārim, ir pelnījuši sēdēšanu cietumā.
  Manuprāt- vietu cietumā būtu pelnījuši šādus lēmumus pieņemoši tiesneši.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  māsa > māsa 18.08.2012. 18.57

  Andrej, ja Tu domā, ka patvarīga robežu šķērsošana ir tāda kā tūrisma sastāvdaļa? Tad Tev jautājums, kad nākošais reiss no Afganistānas uz Krieviju un caur Baltkrieviju uz Zviedriju ar opija tonnu?
  ………….
  Paturpināšu. Baķka esot apgalvojis, ka Baltkrievija ir Krievijas ārējā robeža. Tātad ir kādi savstarpēji līgumi! Amerikāņi ar šo lidmašīnu parādīja, ka robeža caura! Robežu sargāšana – tie ir cipari ar 10 nullēm!
  Krievu ģenerāļi tās nulles vēlēsies savā rīcībā. Krievijai izdevumi – ui,ui.
  Nieka lidmašīnas akcijas plīša lācīšu vērtība – miljardi! Tur jau tas sāls!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  inesite15 > māsa 25.08.2012. 17.23

  Ts nav ozolinš : – > tas te :

  “indulisri “Robežpārkāpēji zviedri……. Tāpēc arī aizturēja, bet Ozoliņš brīnās un brīnās, un nevar vien nobrīnīties.
  Tādās reizēs saka, pārāk garš kakls vai pārāk maz samaksāja!”

  Tas ir brat po razumu .

  0
  0
  Atbildēt

  0

inesite15 16.08.2012. 18.58

nomierināsimies may be – cerēsim, ka nākošos varjagus ar lupatu lellītem nokniebs uz robežas .

0
-2
Atbildēt

0

Māris Bluķis 16.08.2012. 13.06

destrai:
Nu tad paldies angļiem par peļķīti, brauciet vēl:)

Vai tavuprāt rietumu reakcija būtu līdzsvarota un/vai saprotoša, vai tomēr liekulīga?

0
-3
Atbildēt

1

  tuba76 > Māris Bluķis 16.08.2012. 13.53

  Niedra – tu nejauši neesi aizmirsis, ka Baltkrievijas attiecības ar rietumiem bijušas saasinātas jau ilgi pirms lācīšu desanta? Ar sankcijām pret veselu rindu baltkrieviem, kuriem liegts ierasties piemēram ES utt. Ilgi pirms šī desanta – tapēc nevajag to uzskatīt kā cēloni visam konfliktam.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Māris Bluķis 16.08.2012. 11.48

Gribētu redzēt rietumu reakciju, ja kāds veiktu nedraudzīgu pastāvošai varai robežas šķērsošanu tās teritorijā.
Es pat ticu, ka baltkrievu radari piefiksēja privāto lidmašīnu un ļāva tai lidināties, bet zviedri to izmantoja lai pasmietos.
Neesmu saklausījis Zviedrijas atvainošanos par savu pilsoņu izlecienu.
Tagad, ja kāds iemaldīsies Baltkrievijas teritorijā riskē tikt notriekts, jo pagonus zaudēt nākamais ģenerālis negribēs.
Varbūt mums arī pateikties angļu puišiem par mīšanu pie Brīvības pieminekļa un Pabrika šūmēšanās par Krievijas kara lidmašīnu mūsu gaisa telpas šķērsošanu vispār ir lieka histērija.

+1
-8
Atbildēt

2

  Rinalds Krûklis > Māris Bluķis 16.08.2012. 12.06

  Krievu armijas lidmašīnas ik pa brīdim “iemaldās” lietuvas un igaunijas teritorijā, vienreiz pat krievu pilotam misējās un iznīcinātājs nogāzās kāda lietuviešu zemnieku rudzu laukā. Konflikts tika atrisināts diezgan civilizēti un mierīgi.

  +8
  0
  Atbildēt

  0

  Egitazz > Māris Bluķis 16.08.2012. 14.02

  ja tas Krievijas pilots paziņotu, ka viņš ielidoja Lietuvā, lai protestētu pret valdību, bet tikai nesanāca un tāpēc nogāzās, tas konflikts nebūtu tik viegli risināms.

  Pie tam pašiem leišiem un NATO negribējās šo skaļi gaismā celt, jo arī Lietuvu PAS un NATO iznīcinātāju rīcība nebija augstumos – sveša kara lidmašīna ielidoja, palidoja, nogāzās un tikai tad PAS pamana, ka kaut kas notiek.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

janazakovica 16.08.2012. 11.24

baltkrievijai virs zviedrijas jaizbarsta miljoniem iesnieguma blanku par viendzimuma laulibu registraciju zviedru baznicaas…varetu teikt jaunoslicina zviedrija sajaas lapinas…tad butu veikts lidzvertigs atbildes akts…mes ticam balkrievija to var.

+5
-3
Atbildēt

0

Signija Aizpuriete 16.08.2012. 10.44

——–Tikai mierīgi ieturēt pauzi Lukašenko neprot.
==============================================================================
‘Jo lielāks mākslinieks/propagandists, jo lielāku pauzi tas ieturēs’ –

‘War on terror’ laikā atbildīgie par valsts un pilsoņu drošību nevar atļauties ‘pauzēt’ – un par demokrātiju pļāpāt:

Act of terrorism in Minsk subway. Republic of Belarus.

http://www.youtube.com/watch?v=Ed1OJN7LxWw

+1
-5
Atbildēt

2

lailabidzane 16.08.2012. 10.43

.
Askolds te par pacietību. Un metodēm. Nelietīgām.

Vai aprakstītajā gadījumā to vien diktatoram (par to, ka ir diktators, šaubu nav) var pierakstīt?

Un ko ar nepacietību un pretlikumibām panāca reklāmisti?
Panāca. Vismāz trīs lietas. Savu atpazīstamību (laikam jau cer, ka arī biznesu) radikāli veicināja. Diktatoram deva iemeslu “spert zemes gaisā”. Un pāris nevainīgi cilvēki nu “sēž būros”.

+3
-5
Atbildēt

7

  tuba76 > lailabidzane 16.08.2012. 10.56

  Un pāris nevainīgi cilvēki nu sēž būros….
  Ne jau nu pāris cilvēki sēž būros – simti sēž par dažādiem “pārkāpumiem” – tos tad arī akcijas iniciatori prasa atbrīvot. Tur jau ir tā problēma, ka diktatoru glaudīšana pa spalvai nesargā nevienu no represijām – bet diktatoru varasapziņa un pašnovērtējums tikai pieaug. Jo aktīvāka ir ārpausaule, jo lielākas iespējas ierobežot diktatoru patvaļu.

  +11
  0
  Atbildēt

  0

  lailabidzane > lailabidzane 16.08.2012. 11.08

  .
  Ak, tā? Ak, prasa!? Atbrīvot…

  Un kā ar to prasīšanu veicas, ko?

  Vai īstās “ārpasaules aktivitātes” ir pretlikumību atraktīva demonstrēšana?

  Ar tiem, kuri pacietīgi, soli pa solim – ar pilsonisko integrāciju, ar lielākiem vai mazākiem biznesiem, ar kultūru un tūrismu, var nerēķināties?

  Ne jau lācīšu lidmašīna, ne desmit tādas, arī simts nē, diktatoru no skatuves nenomēzīs…
  Bet pacietīgajām un racionālajām aktivitātēm tas kaitē. Būtiski kaitē.

  +1
  -9
  Atbildēt

  0

  tuba76 > lailabidzane 16.08.2012. 11.43

  varbūt ka tā – kādas tad metodes palīdz? tev ir kādas padomā – padalies! Tikai nedomā, ka tu vari pierakstīties pie diktatora sekretāres uz pieņemšanu un mīļi palūgt viņu ievērot cilvēktiesības.
  Aktīvisti savai vēstulei – ceru, ka esi to lasījis – pievienojuši sarakstu ar politieslodzītajiem, kurus viņi prasa atbrīvot.
  Un ko tu vispār domā ar “pretlikumību” – ja tiesību sistēmas normatīvi būtu tikpat nemaināmi kā dabas likumi, tad mūs joprojām varētu spīdzināt, dedzināt uz sārtiem, kropļot, pirkt un pārdot utml kā viduslaikos vai vēl pirms tam.

  +7
  0
  Atbildēt

  0

  tuba76 > lailabidzane 16.08.2012. 11.47

  Ar tiem, kuri pacietīgi, soli pa solim – ar pilsonisko integrāciju, ar lielākiem vai mazākiem biznesiem, ar kultūru un tūrismu, var nerēķināties?

  Un kā tevis minētajiem ir ar sirdsapziņu – lai politieslodzītie sēž “amerikankā” kamēr šie soli pa solim, diktatoram galvu glaudīdami varbūt maina sabiedrību varbūt ne…

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  lailabidzane > lailabidzane 16.08.2012. 12.03

  .
  Ā!!!
  Vajag tikai to sarakstu uzrakstīt!
  Jā, ģeniāla doma!
  Un ko šamais? Uzreiz visus izlaida ārā?

  Vai tomēr vēl pāris iespundēja, ko?

  Un par to sirdsapziņu. Kas tad tā pa īstam ir svarīgi – nomierināt sirdsapziņu, vai panākt reālas lietas?

  0
  -8
  Atbildēt

  0

  tuba76 > lailabidzane 16.08.2012. 13.49

  Kas ir tavuprāt reālas lietas, kuru dēļ cilvēktiesības var pagaidīt?
  Bankas konts ar pēc iespējas vairāku ciparu summu, smalka mašīna, “šmotkas”?
  Mums Latvijā arī bija/ir tādi reālu lietu darītāji – nu tie, kas stāveja pie trekno gadu šūpuļa. Un es ļoti labi atceros to laiku, kad interneta komentāri bija pārpludināti ar aicinājumiem uz īsta saimnieka nepieciešamību – nu tāpat kā Baltkrievijā, kur ceļi ir gludi un taisni un valda vispārēja leiputrija.
  Ir iemesls, kāpēc uzņēmēju sasaistei ar valsts varu jābūt ļoti kontrolētā līmenī – jo uzņēmējs var būt ar mieru paša māti pārdot, lai tikai izdarītu reālas lietas un gūtu peļņu. Nemaz nerunājot par viņam svešu cilvēku tiesību un taisnīguma ievērošanu – tām abstraktajām lietām, kas sakņojas realitātē.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  lailabidzane > lailabidzane 16.08.2012. 14.37

  .
  Par tiesībām.
  Cilvēktiesībā nevajag gaidīt, un tām nav jāgaida.

  Par reālām lietām.
  Var uzčurāt plītij, atvieglojot, ja ne gluži sirdsapziņu, tad pūsli noteikti, un paziņot, ka nu tā plīts ir silta. Būs smaka, ne siltums. Tā tas lielā mērā ir ar lācīšu desantu.
  Var to plīti pavisam parasti un pierasti kurināt. Būs silti!

  Par uzņēmējiem.
  Tiem uz plīts čurātājiem un plīša lācīšu mētātājiem ir savs priekšstats par uzņēmējiem. Un tas ir loģiski. Jo arī tiem mētātājiem ne lāčus, ne lidmašīnas par pliku velti neviens pakaļ nesviedīs. Kāds par to maksās. Iespējams, ka tie būs tieši tādi un tie uzņēmēji, kurus Tu, Vita, apraksti. Viņiem vajaga ātrus un lētus risinājumus.
  Par laimi tādi nav vairākums.

  P.S.
  Par tiem sarakstiem.
  Nu, iesniedza! Un? Vai ir jau arī atbrīvoto saraksts?
  Vai tomēr tieši netaisnīgi apcietināto saraksts ir pieaudzis…

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

Egitazz 16.08.2012. 10.12

štrunts ar to Baltkrievijas PAS. jautājums ir par Baltijas PAS efektivitāti. varianti ir tikai divi:
1. Lietuva lieliski zināja, no kurienes lido ļotene, uz kurieni tā dodas, no kurienes atgriežas un uz kurieni aizlidos. Tad mierīga Lietuvas reakcija skaidra un tā tikai paņirgājas par Lukašenko, sakot, ka neko nav zinājusi.

2. Ja Lietuva tiešām neko nezināja, tad tās PAS ir tāds pats liels caurums, ka baltkrieviem. kaut kāda ļotene uzrodas ne no kurienes un mierīgi lidinās Lietuvas gaisa telpā. Pie tam ierodas no Baltkrievijas puses. Interesanti, un ko tad atbildēja Lietuvas dispečerei? Ir ok, mēs te nesen no jūsu teritorijas ielidojām Baltkrievijā, tagad lidojam atpakaļ. Un dispečere atbildēja “āa, nu ja tā, tad veiksmīgo jums lidojumu mājās”?

+5
-3
Atbildēt

0

mariam 16.08.2012. 08.20

Jā, tiem, kas pakļauti Lukašenkas varai, tas nebūt nav smieklīgi. Taču citādi, lielākā ģeogrāfiskā mērogā raugoties, smieklīgs ir padarīts gan pats baķka. Patiesībā, – ar šo soli viņš ir ne jau padarīts tāds, bet vienkārši atklāta un parādīta tā smieklīgā puse. Un, iespējams, tas ir visiedarbīgākais, ko ar tādiem diktatoriņiem var iesākt.

+6
-2
Atbildēt

0

gundega_heiberga 16.08.2012. 07.49

Bij’ man nodoms ar īrētu lidmašīnu bēgt uz Baltkrieviju, lai lūgtu politisko patvērumu. Tagad vēl padomāšu.

+4
-3
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: