VVF: mēs sēžam uz naža asmens

37

Komentāri (37)

nikolajs0305 11.07.2011. 01.25

var tikai apbrīnot Vīķes-Freibergas kundzes enerģiju un darba spējas – apsveicu ar jauno nomināciju no EK puses – ļoti interesanta un svarīga tēma – īpaši jau ņemot vērā sociālos medijus un visu ar tiem saistīto un izmaiņas vārda brīvības izpratnē pasaulē. veiksmes! ar sveicieniem no Tunisijas, Signe Martišūne-Schwagrowski-Buyse

+3
-1
Atbildēt

0

miks_strazdins 11.07.2011. 00.46

Exprezidente piemirsusi,ka pati vienu no,,oligarhiem,,virziija premjera amatam ? Vinja tacu to viiru nepazina.Kas vinjai ,,ieteica,,?
,,…visi zin…,, Nevajag muldeet! Zinaat var tikai to,kam ir neapgaazami pieraadiijumi! Beztiesiskajaa Latvijas valstii neviens nav pasargaats no represiivo orgaanu patvaljas,ja,,kaadam vajag,,…Arii Vaira Freiberga ne…

0
-4
Atbildēt

0

mxblack 09.07.2011. 16.49

stratēģim. Nu protams jo gan tiesnesi, gan prokurori, gan visi advokāti faktiski pārstāv vienu “cunfti” kura pirms tiesas jau ir tiesu izspriedusi, bet zālē notiek tikai teātris. Padomijas laikos bija tāpat. Aizstāvības advokāts sadalīja ar tiesnesi saņemto kukuli, zālē nospēlēja teātri un atkarībā no iegūtās summas vainīgo vai nu notiesāja mazliet, vai pamatīgi, bet ja summa bija liela tad attaisnoja. Vai šodien kāds oligarhs varētu tā izlaupīt valsti un palikt nepieķerts ja aiz viņiem nestāvētu šo prostitūtu, jeb advokātu armija? Ne velti Lembergam to ir veseli četri, bet pārējiem nav mazāk. Un grūtupu izkārtotie likumi viņiem to ļoti atvieglo. Tas ir apzināti organizēts jau ar neatkarības pasludināšanu. Tieši tāpēc daudzi fanātiskie komunisti AP pēkšņi kļuva par ultranacionāļiem, jo redzēja milzīgās iespējas, bet grūtupi cepa juristus-prostitūtas kuri to visu izveidos. Un šodien mēs baudām viņu saražotos augļus, tikai pats A. Grūtups nosauc Zatleru par niecību un tukšu vietu. Kāpēc?

+5
-2
Atbildēt

2

  ivetao2007 > mxblack 09.07.2011. 19.09

  VVF paliek nesaprattusi, līdzīgi daudziem rietumniekiem, ka PSKP = NSDAP. Komunisms un nacisms ir dvņu brāli nez goda, bez atbildības, želsirdības un viņu ieroči arī vienādi – meli, pretinieku iznīcināšana un neaptverama mantkarība x ar varu. Tādi Ozoliņi, Lembergi,Brigmaņi, Urabanoviči utt bija un ir komunisti. Maizīts negribēja pācirst diegu Damokla zobenam toreiz un negribēs tagad. VVF to vajadīja saprast, bet ne ap sevi pulcēt mafijas pārstāvjus padomnieku lomā. Rīkojoties tā kā to savā laikā varēja Lehs Valensa un Vāclavs Hāvels. Čehi, alias hernhūtieši savā laikā mūs iemācija rakstīt. Kas tagad iemācīs mūs domāt? Būs jāiet skolā!

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  nikolajs0305 > mxblack 11.07.2011. 01.22

  piekrītu opim par šo “Nu protams jo gan tiesnesi, gan prokurori, gan visi advokāti faktiski pārstāv vienu “cunfti” kura pirms tiesas jau ir tiesu izspriedusi, bet zālē notiek tikai teātris.”
  No personīgās pieredzes – iesūdzu par netaisnīgu atbrīvošanu no amata IZM tiesā – pirmā instance it kā vēl neko – lai arī lēmums visai dīvains, ir cerība – apgabaltiesa – bet tur “kā pa celmiem” tiesas sēdē it kā liekas, ka tiesnesis spriedīs taisnīgu tiesu LR vārdā, jo jautājumi, kurus uzdeva IZMam loģiski – kāpēc neatlaidāt Lieni Grīnvaldi, ja jau vērtējums tik līdzīgs? atbildes no IZM kā no atrunāšanās paraugstundas – bet kad es cilvēks pēc tiesneša lūguma – saviem vārdiem paskaidroju (jo tiesā pārstāvēju pati sevi) – kāpēc man liekas, ka vērsās tieši pret mani “šī mistiskā štatu samazināšana”, tad it kā viss skaidrs visiem palika skaidrs un jautājumu vairāk nebija. nav jau brīnums, jo grūti kaut ko piebilst, ja kāds atklāti pastāsta taisnību acīs :)
  pienāk tā “laimīgā” diena, kad saņemu spriedumu – nekā :( ir tā un tā – IZM argumentos tiesa iejaukties nevar (tur es it kā viņus saprotu) mani argumenti neesot “līdz galam pamatoti” vai kaut kā ļoti līdzīgi (spriedums nav pie rokas, jo neesmu Latvijā, nevaru nocitēt precīzi) un fināls – juridiski IZM visu esot izdarījuši pareizi! pirmkārt, tas tā nav – līdz šai dienai un ir jau pagājis gads nav izdarīts pat tas minimums, kas no IZM puses būtu jāizdara pie atlaišanas – jāsedz diplomātam radītie pārcelšanās izdevumi un citi izdevumi, kas saistīti ar noslēgtajiem līgumiem ar trešajām pusēm Beļģijā, otrkārt, vai tad tiesai nav arī jāizvērtē ne tikai vai papīri ir “sataisīti” pareizi, bet arī “vai rīcība ir bijusi taisnīga”??? priecāšos par kāda jurista vai cilvēka ar līdzīgu pieredzi (ar IZM vai citām ministrijām) komentāriem! jau iepriekš liels paldies! SigneM smartbsolutions.wordpress.com

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

mxblack 09.07.2011. 12.13

Man manā mūža ir nācies sastapties ar visu rangu juristiem un es ar pilnu pārliecību varu pateikt ka starp viņiem nesatiku nevienu godīgu cilvēku. Viņiem neeksistēja jēdziens “gods”, tie visi tika pirkti kā prostitūtas, gan tiesneši, gan prokuratūras un policijas izmeklētāji, gan mani aizstāvošais advokāts savulaik. Tāpēc jau šeit var pastāvēt visa tā zagļu un neliešu mafija, ka aiz viņiem stāv šo grūtupu skolnieki, kuri perfekti ir apguvuši grūtupu izstrādātos likumus, kuri nemaz nav likumi, bet līdzeklis valsts izlaupīšanai. Šī ir valsts bez likumiem un ar juristu-neliešu bandu pie varas. TĀ NAV TIESISKA VALSTS TĀS IEDZĪVOTĀJIEM, BET ZAGĻU PARADĪZE. To mēs izjūtam katru dienu ik uz soļa gan veikalā, gan valsts iestādē, gan pie darba devēja darbā. Kā lai es mīlu šādu mēslu bedri? Vai tādu to gribējam stāvot Baltijas Ceļā vai uz barikādēm? Paldies visai tai grūtupu varzai par šo veidojumu, kurā viņi jūtas lieliski, jo var zagt un raust cik un kā grib.

+13
-3
Atbildēt

1

  Valdis Ādamsons > mxblack 09.07.2011. 14.40

  Opi!
  Jums šajā jautājumā ir ABSOLŪTA taisnība ar izņēmumu. Tas ir, vismaz man zināmos divos gadījumos, Rīgas apgabaltiesā, kur “apsūdzētājam” tiesas sēdes sākumā pateica: mēs padziļināti esam iepazinušies ar Jūsu “lietu” un taisnība uzvarēja ar jautājumu “apsūdzības” uzturētājam:”Kāpēc jūs ierosiniet lietu, kurai nav seku?”

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

buchamona 08.07.2011. 23.43

…Tas mani biedē Latvijas situācijā, ka parādās informācija, ko “visi zina” (..), bet nav pierādījumu un notiesājošu spriedumu,” +++ visu cieņu VVF, kā eks- prezidentei, bet jautājums, kā pilsonei – kādēļ pilsone Freiberga nav vēl liecinājusi prokuratūrā par noziedzīgiem faktiem par kuriem viņa tik daudz runā jau daudzus gadus? Zatlers kā praktiķis atlaida Saeimu :)

+18
-3
Atbildēt

4

  Signija Aizpuriete > buchamona 08.07.2011. 23.55

  ——-
  Droši vien tāpēc, ka ”visi zina” (sk.raksta tekstā)par tiem noziedzīgajiem faktiem. ”Valsts nozagšana” jau notika atklāti, visu acu priekšā – , taču kā ar Damokla zobenu nocirst ”vainīgās” galvas? Privatizācija tak’ bija arī likumīgs pasākums – un, ja tagad sāks cirst, tad var beigties kā Lielajā Franču revolūcijā, kad galvenajam cirtējam Robespjēram arī galvu nocirta.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  andris902 > buchamona 09.07.2011. 01.28

  …diemžēl, visa sāls slēpjas radītajos likumos, kur savu roku ir pielicis Grūtups ar komandu…žēl, ka visi gudrie, labie un godīgie advokāti ir tikai amerikāņu filmās….ka visi gudrie un erudītie izmeklētāji ir tikai amerikāņu filmās, bet…Latvijā visi “gudrie, labie, godīgie un erudītie” strādā tikai bandītu labā…

  +16
  0
  Atbildēt

  0

  mxblack > buchamona 09.07.2011. 08.30

  zanE. Lielisks piemērs teikumam par mūsu advokātiem ir vakar LNT “Mana balss” nejausi dzirdētais sižets par to kā namu pārvalde pēc kādas ietekmīgas personas pasūtījuma centās izlikt no dzīvokļa kādu ģimeni. Es to tālāk nekomentēšu, bet arī mēs kuri dzīvojam sociālajā mājā māja katru mēnesi sastopamies ar līdzīgām nelietībām. Tā tiek katru mēnesi arvien vairāk no mums iekasēts, kaut dzīves apstākļi šeit ir zem katras kritikas. Rīgas dome vispār nereaģē uz vēstulēm, vai arī viltīgi atrakstās. Kā lai mīl un ciena tādu valsti kura pašos pamatos sastāv no blēžiem un zagļiem visos līmeņos? Tas viss balstās uz nelietīgiem juristiem kurus ir “sacepuši” mūsu pašu profesori un citi mēsli universitātē. Viņiem ir iemācīts viss nepieciešamais lai piečakarētu jebkuru cilvēku, tikai nav iemācīts jēdziens “gods”.

  +11
  -2
  Atbildēt

  0

  Aleksejs Dimitrovs > buchamona 09.07.2011. 10.32

  Tas tiesa, pa šiem gadiem visvairāk citusi tieslietu sistēma, kur ar grūtupu palīdzību tika radīts padomju un rietumu sistēmas krustojums, paņemot to sliktāko no abām un rezultāts ir pilnīga sistēmas mazspēja. Kopš Baltijas bankas gadījuma jau padsmit gadi pagājuši, bet tiesāšanas procesā viss pa vecam: maksimāli novilcināt.

  +9
  0
  Atbildēt

  0

lebronj2356 08.07.2011. 22.15

Par VVF runājot, man liekas fantastiski kā viņa ir izslīdējusi no visa notikušā Latvijā pēdējos gados un tik pa reizei, kādas savas raizes izklāsta….Neviens vairs neatceras, ka tieši viņa nominēja Kalvīti, neiejaucās tās valdības neprātā, lobēja likumprojektu par deputātu valodas zināšanām, kas mūsdienās Saeimā ļauj sēdēt tādam Kravcovam. Kalvītis savu politsko sodu ir saņēmis un vairs nekad nekāps uz skatuves, Šleseram un Šķēlem ir līdzīgi, bet kāpēc savu politisko sodu nav saņēmuši kas ar viņiem līdzdarbojās tajos laikos ?!
Daudzi nesaprot, ka pašreizējie sociālpolitekonomiskie ”mēsli” ir brieduši ilgi, ilgi un Kalvīša valdība ir bijis periods, kad nobriedušas odziņas, bet ziediņi ir bijuši jau kādu laiku pirms tam !

+17
-5
Atbildēt

5

  Sanšains > lebronj2356 08.07.2011. 23.09

  Tā nu man šoreiz sanāk “uzklupt” “Ir” rakstoņiem pa otram lāgam – bet gribu tomēr uzsvērt, ka arī Ozoliņš atbalstīja to likumprojektu, kas tagad Kravcovam ļauj atrasties Saeimā.

  Ne Freiberga, ne Ozoliņš tomēr pilnīgi nemaz mani:) nespēja pārliecināt, kas tas savulaik tā esot bijis vajadzīgs mūsu “draugu (!!) iekš NATO” spiediena dēļ.

  Katrā ziņā Freiberga ne mirkli PAT NECENTĀS IZLIKTIES, ka apsver spiest pretī, t.i., aizstāvēt latviešu intereses. Protams, arī Ozoliņam “latviešu intereses” ir vien nesaprotams, un tāpēc kaitinošs svešvārds.

  +6
  -8
  Atbildēt

  0

  mary75 > lebronj2356 08.07.2011. 23.22

  Ja neesi aizmirsis – mēs patiešām esam ES un NATO, un, lai tur iestātos, mums patiešām bija jāizpilda dažas prasības, arī attiecībā uz valodu, liberalizējot savus likumus atbilstoši ES prasībām.
  Bez tam tas, ka Kravcevs tik slikti pārzina to valodu, tas, saprotams, nepatīkami, bet, goda vārds, nesaprotu, kā tas apdraud latviešu intereses.

  +6
  -9
  Atbildēt

  0

  Sanšains > lebronj2356 09.07.2011. 00.07

  goda vārds, nesaprotu, kā tas apdraud latviešu intereses
  ============================
  Esence.:)

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  Una Grinberga > lebronj2356 09.07.2011. 13.14

  @Krix
  Atgādināšu, ka prezidents neizvēlas premjeru. Premjeru izvēlas koalīcija. Tā ir viena no muļķīgajām procedūrām, kur prezidents formāli veic noteiktas darbības, bet nekādi neietekmē pašu procesa gaitu. Pārmest VVF, ka tā nominēja Kalvīti, ir muļķīgi!
  Un arī pārmest VVF par citu valstu prakses ieviešanu Latvijā arī ir nedaudz divkosīgi, ja mēs tagad tik ļoti cīnamies, lai valdība paskatās uz labajiem piemēriem apkārt un nekavējoties tos ievieš “copy+paste”.

  +6
  -4
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > lebronj2356 11.07.2011. 19.31

  Nasing, neesmu dzirdējis NEVIENU VVF kritikas kripatiņu tā laika Kalvīša valdības neprātam, tas vien kaut ko nozīmē. Ja nepatiktu Kalvītis, tad vienmēr būtu iespēja nominēt ko citu – TP tajā laikā bija mazāk mandātu nekā V un SC katrai atsevišķi ņemtai šajā Saeimā ! VVF uzspēlētais personības kults par neko labu šī kulta piekritējos neliecina, gluži tāpat kā šībrīža Zatlereiforija…tādas lietas parasti piemīt spriest nespējīgiem un idejas kopumu nejūtošiem ļautiņiem ! Starp citu tieši šis pats kulta trulums ir iemesls Lemberga lielajai popularitātei tautā !

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sanšains 08.07.2011. 20.05

“Mēs sēžam uz naža asmens,” sacīja eksprezidente, tomēr atturējās prognozēt, kāda varētu būt tautas reakcija vilšanās gadījumā.
========================
Dzirdēju raidījumu.
Nez kāpēc “Ir” Freibergas teiktais jāinterpretē kā “atturēšanās prognozēt tautas reakciju”? Viņa nepārprotami norādīja, ka bažas varētu būt nevis par sociālajiem nemieriem, bet par emigrācijas turpināšanos.
(http://www.latvijasradio.lv/program/1/2011/07/20110708.htm plkst 18:30, raidījuma 19., 20. minūte)

Kāpēc šis SKAIDRI PATEIKTAIS teksts “Ir” bija jānoklusē?
Vai ne tāpēc, ka šā brīža “Ir ” ienaidnieks Bērziņš šodien runā arī pieminēja emigrāciju?

Ir-ticīgos (agrāk – Ēlert-ticīgos) gan šāda pastāvīga tendenciozitāte nekustina. Viņu ieskatā “Ir” ir vienīgais un absolūti objektīvais saulstariņš oligarhu tumsas ielenkumā.:)

+2
-7
Atbildēt

1

  Māris Diņģelis > Sanšains 08.07.2011. 20.52

  Paldies par komentāru, noprecizēju pirmo rindkopu!

  Uz jautājumu par to, kā izpaudīsies vilšanās, prezidente sacīja, ka būs jāredz, kā tauta reaģēs. Uz precizējošu jautājumu par nemieriem nokomentēja par emigrāciju.

  +7
  0
  Atbildēt

  0

mary75 08.07.2011. 19.59

Freiberga sapinusies pretrunās.
Vienā teikumā pasaka, ka mēs balansējam uz naža asmens, citā teikumā pasaka, ka normālās demokrātijās bijušie prezidenti politikā neiesaistas,
kur viņa redz mums te normālu demokrātiju?
Ja viņu paklausās, tad lielākas problēmas, kā Zatlera iesaistīšanās politikā mums nav, un VVF ir tik naiva, ka nesaprot, kāpēc tas ir jādara.
Izklausās pēc liekulības un greizsirdības.

+15
-9
Atbildēt

15

  AUTOEXEC.BAT > mary75 08.07.2011. 20.04

  Tev ir tipisks kašķīgā latvieša skats uz lietām, pat šeit pamanies atrast “liekulību un greizsirdību” :)) … Es vēl saprastu, ka Zatlers var būt greizsirdīgs uz VVF, nevis otrādi :))

  +12
  -8
  Atbildēt

  0

  marčiks > mary75 08.07.2011. 20.23

  Es uzmanīgi noklausījos visu interviju. Uz klausītāju jautājumiem, kāpēc Igaunijā neesot oligarhu, VVF atteica, ka esot gan, igauņi vienkārši protot savu “netīro veļu” mazgāt klusām. Vēl ilgi stāstīja par visādiem starptautiskiem klubiem, pa kuriem tagad tusējot.

  Ja salīdzina ar Dana Titava murgiem vakardien tajā pašā laikā, tad intervijai nebija ne vainas, bet man tā lika izdarīt pāris secinājumu – VVF nav svarīgi, kā lietas Latvijā patiesībā ir; viņai ir svarīgi, kā Latvija izskatās uz pasaules fona. (Tā nav pirmā reize, kad rodas tāds iespaids – arī par tiem drošības likumu grozījumiem viņa sacēla skandālu tikai tad, kad draudēja jau starptautiskas nepatikšanas.) Un vēl viņai, manuprāt, drusku skauž, ka Zatlers ir paveicis pāris lietas, ko viņa savulaik nepaveica un ka ar tām arī paliks tautas atmiņā. Tas neatceļ Freibergas labos darbus, tomēr šo to par viņas raksturu un uzskatiem pastāsta gan. Nujā, un neuzlabo vispārējo noskaņojumu pēc Prezidenta Nulles “svinīgās” stāšanās amatā.

  +17
  -2
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 08.07.2011. 20.55

  Art – liekulība izpaužas tā, ka VVF izliekas nesaprotam, ka mums nav “normāla demokratiska valsts”, un tāpēc Zatlerim jāiesaistas politikā, lai uzceptu partiju, kura var nepieļaut ZZS un SC vairākumu Saeimā.
  Vai arī tu domā, ka viņa to patiešām nesaprot?
  Greizsirdība – to jau var manīt pēdējā laikā katrā intervijā, nevar pārdzīvot, ka Zatlers kļuvis populārāks par viņu.
  Ar to negribu teikt, ka viņa bija sliktāka prezidente par Zatleri vai vispār slikta prezidente.

  +9
  -4
  Atbildēt

  0

  dro > mary75 08.07.2011. 21.08

  Alejandro. Šoreiz es arī varu piekrist.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Māris Diņģelis > mary75 08.07.2011. 21.28

  Tādu olihargu kā Latvijā tomēr Igaunijā nav. Ir cilvēki ar naudu, kam ir saites ar politiku, bet sistēma, kad politika un bizness tiek sistemātiski sapludināts un pārvērsts par turīguma avotu, nav iedibinājusies.

  Man interesanti likās, kā viņa atbild. Piemēram, Aidis uzdeva jautājumu par Bērziņa laulībām un vai ir leģitīma preses interese par viņa privāto dzīvi. Atbilde momentā aizgāja uz Štrosu – Kānu, viņa seksuālajiem noziegumiem un mediju interesi par to.

  +13
  0
  Atbildēt

  0

  armn > mary75 08.07.2011. 21.43

  Ko tur vinjas “psihologisko profilu” ziimeet, skaudiiba, greizsirdiiba… pat ja shiis iipashiibas ir, ne vienmeer ir veerts to redzeet. VVF ir personiiba ar daljeeji citaadu dziives pieredzi un citaadaam asociaacijaam. Es joprojaam vinju uzkatu par muusu bagaatiibu, pat varbuut pateicoties atskjiriibaam. Tik atskjiriigi tipi ka ar Zatleru viens ar otru nav jaasameero. Katram savs. Es ceru, ka atskatoties vareesim tekt, ka mums ir bijushi 2 lieli prezidenti. Lai izdodas Zatleram!

  +11
  -3
  Atbildēt

  0

  Una Grinberga > mary75 08.07.2011. 21.46

  VVF nav svarīgi, kā lietas Latvijā patiesībā ir; viņai ir svarīgi, kā Latvija izskatās uz pasaules fona.

  Pievienojos. Un gribu teikt, ka no tā arī būtu jāmācās – latvieši vārās savā starpā un nespēj to notušēt pat pārējās sabiedrības acīs. Tas ir mārketings un tas ir tas, kādēļ VVF, kas ir no kaut kādas Latvijas, tomēr spēja būt līdzās G8 līderiem. Ne kurš katrs to spēj!!! Latvijā prezidents veic reprezentatīvo funkciju un, šķiet, viņa ir vienīgā, kas to funkciju ir godam noturējusi. Visi pārējie ir bāli latviešu zemnieki, kurus neviens ne ir pamanījis, ne arī pamanīs. Pelēcības.

  +10
  -2
  Atbildēt

  0

  Normunds > mary75 08.07.2011. 21.47

  Dzeri, Jūs pats esat pamatīgi sapinies savā Zatleromānijā. Prezidente tikai precīzi, korekti, raksturoja stāvokli valstī, diplomātiski norādot uz Zatlera kļūdām. Kurš, tad apskauž citu kļūdas? Padomājiet ar vēsu prātu – kāds labums Latvijai no partiju kašķiem un jaunu sīkpartiju dibināšanas? Donāju, ka Zatlers ir gudrāks un tādās avantūrās neielaidīsies. Ja to dara, tad vai nu viņam pietrūkst saprašanas, vai nu ar viņu kāds manipulē, piem. kundze. Pats taču reiz atzināt, ka Zatlers nav nekāds Betmens, uz ko tad viņš var cerēt tai politikās dubļu dīķī, kur pilns ar slīpētiem blēžiem.

  +7
  -6
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 08.07.2011. 23.09

  Man jau apnika atkārtot vienu un to pašu – Zatlers dara vienīgo iespējamo, lai ZZS un SC varētu nebūt vairākumā nākamajā Saeimā.
  Ir jau skaisti spriest tādā vispārīgā plāksnē, par demokrātiju vispār, kā būtu jādara vispār, bet, mums te ir konkrēta valsts un konkrēta situācija.
  Un tam nav nekas kopējs ar zatleromāniju vai ko citu.
  Brīnos, kā to var nesaprast.
  Vispār, uz Freibergu arī vajadzētu skatīties nedaudz kritiskāk.
  Viņa bija laba prezidente un ir izglītots cilvēks, bet, galīgi nav dieviete.

  +14
  -2
  Atbildēt

  0

  piziks > mary75 09.07.2011. 00.13

  Jā, jā, — tiešām Nothing Special, ja Prezidentei vai Ministru Kabineta galvenajam grāmatvedim ir vienalga, kas notiek Latvijā ar Latvijas cilvēkiem.
  VVF labi nospēlēja ārpolitikā un tieši tad, kad Latvijai to vajadzēja: pa-a-a-aldies!

  BET: “Eksprezidente sacīja, ka noraida pārmetumus par nepietiekamu darbu Latvijā: “iekšpolitikā esmu tik pat daudz darījusi [kā Zatlers]”… :)

  Riņķī apkārt… VVF kā pilsone Freiberga? :) Gudra, izglītota stipri, tomēr, kaut KanAdā dzīvojusi, pašamerikānizējusies pašreklāmiska nevis pilsone, bet gan MietPilsone… — nevar samierināties, ka Zatlers līdz šim šo Latvijas iekšpusē pārspējis. (Tas nekas, nevajadzētu uztraukties VVF, — ar partijas dibināšanu un mēģināšanu vadīt, Zatlers sazvaigžņosies un izgāzīsies: neticu, ka nedēļas laikā pārdomās vajadzību pēc olšteina un tml. Gribētos ticēt, bet = nav šobrīd pamata ticēt… :)

  Kas vēl ir šis teikums, ja ne spilgta greizsirdība, bez pamata: Zatlers atlaida liekuļus un slaistus, un ZZS līdzi vilcējus, ko pašiem labi apmaksāt…

  Toties VVF Šleseru pasludināja par baltu lapu, — kur nu Zatleram iekšpolitikā līdzi tikt!

  +10
  -2
  Atbildēt

  0

  armn > mary75 09.07.2011. 00.18

  es tev pilnigi piekritu, ka Zatlers sodien dara vienigo iespejamo un man nav jautaajumu jeb saubu par to. Vinjsh ir radiijis pirmo un vieniigo iespeeju neoligarhu partijaam ieguut vairaak par 50% un kvalitatiivi mainiit situaaciju Latvijaa. Tas ir skaidri un vienkaarshi. Citu iespeeju nav un visticamaak loti loti ilgi vairs nebuus.

  VVF bija savs laiks un savs devums un man vinja paliek kaa veertiiba. Tas man netraucee sodien apbriinot Zatleru un vinja speeju augt un mainiities. Ceru ka vinjam un mums visiem izdosies.

  +11
  -1
  Atbildēt

  0

  peerku > mary75 09.07.2011. 09.37

  Nesaprotu Jūsu atbalstu Zatleram. Vilsies visi, bet tādi kvēli atbalstītāji kā Jūs visvairāk.

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  Dina Repša > mary75 09.07.2011. 10.46

  Nu, jā! Man ir mazliet žēl, ka Vaira ir tik diplomātiska, jo valodiņa viņai sprikst un sprakst. Taču… Domāju, ka viņa ir viens no retajiem cilvēkiem LV, kas savā amatā ir darījis nevis to, ko liek, bet to, ko varējis un kas padodas… Vaira – manuprāt – būdama saistīta ar Latviju ilgus gadus un nu te atgriezusies… mazliet vīlās tai situācijā, ko redzēja, satika un mēģināja mainīt. Mums ir sīks, mazs kantoris, kurā Doma ir mazsvarīga… Es no viņas puses esmu sajutis daudzus aicinājumus, kas man ir šķituši svarīgi, jo es tos zinu, pazīstu… Manā ģimenē tas ir mācīts, iemācīts līdz saknēm… Ko es arī cienu…

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  Una Grinberga > mary75 09.07.2011. 13.17

  @Optiskais
  Un kas tur tāds nepareizs par to, ka VVF iekšpolitikā ir darījusi tik pat daudz kā Zatlers? Bez lēmuma nr.2 nekas vairāk arī nav darīts – es teiktu, ka ir maz darīts! Un VVF arī darīja maz iekšpolitikā. Viss ir pareizi pateikts!

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  nikolajs0305 > mary75 11.07.2011. 02.22

  klāt nebiju – grūti komentēt – bet no stāstītā izriet, ka neatbildēja laikam tieši, bet norādīja uz DSK afēru – grūti spriest, kāpēc, bet zinot viņas inteliģenci un aso prātu – varbūt bija domāts – ka ir svarīgi zināt faktus, pirms izdarīt spriedumu par cilvēku… kaut kā tamlīdzīgi… vai arī vienkārši diplomātiski tiešu atbildi sniegt nebija ne īstā vieta, ne īstais laiks, ne īstā auditorija ;) nu tas tāds mans diplomātes ar ne tik lielu pieredzi kā Vīķes-Freibergas kundzei minējums :)

  +2
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam