Kā iedegt spuldzīti? 11

Komentāri (11)

cbd oil for anxiety 31.10.2019. 09.38

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2010/07/28/ka-iedegt-spuldziti/ […]

0
0
Atbildēt

0

카지노사이트 16.10.2019. 04.58

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: ir.lv/2010/07/28/ka-iedegt-spuldziti/ […]

0
0
Atbildēt

0

official site 24.09.2019. 10.07

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: ir.lv/2010/07/28/ka-iedegt-spuldziti/ […]

0
0
Atbildēt

0

카지노사이트 05.09.2019. 00.04

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: ir.lv/2010/07/28/ka-iedegt-spuldziti/ […]

0
0
Atbildēt

0

Terry Healy Building 16.08.2019. 17.46

… [Trackback]

[…] There you can find 24098 additional Info to that Topic: ir.lv/2010/07/28/ka-iedegt-spuldziti/ […]

0
0
Atbildēt

0

Reinis Mūrnieks 02.08.2010. 20.28

Pašreiz nedzīvoju Latvijā, bet Turcijā, kādu gadu. Un kārtējo reizi esmu sapratusi, cik Latvija ir forša un cilvēki arī. (ar izņēmumiem:-))Bet es saprotu arī tos, kas devušies peļņā uz citu valsti vai ieprecējušies. Jo protams, var tak būt, ka dzimis Latvijā, bet citu kultūru iemīl vairāk. Par tiem, kas peļņas nolūkos aizbrauc: neviens jau aiz liela prieka to nedara. Lai gan man ir paris draugi, kas izbraukushi, esmu pārliecināta, ka tas nāks viņiem tikai par labu 🙂 Un tiklīdz nopelnīs, tā šaus atpakaļ. Tiem, kas izdomās palikt uz visiem laikiem, es arī novēlu, lai veicas. Un jāpalīdz gan tiem, kas atrodas Latvijā, gan savējiem, kas atrodās ārzemēs.
Par valdību nav ko vērts skumt, paši viņus ievēlam. Labāk tad piedalīties, vismaz lai ir divas kārtīgas opozīcijas, kuras skatās viena otrai uz pirkstiem.
Gan jau viss būs čikiniekā, galvenais tak veselība un mīlestība 🙂

0
0
Atbildēt

0

ilzep16 01.08.2010. 23.11

Dīvaini,ka tik maz šeit komentāru un diskusiju par mūsu valsti – mazo Latviju pie Baltijas jūras;par vienīgo vietu uz zemeslodes, kur visur jāskan latviešu valodai un ir mājvieta latvieša sapņiem un dzīvei.Jaunībā svešas zemes ir jāredz,jāiegūst laba izglītība,profesija,pieredze, bet sava dzīve jāveido šeit,savā tēvu,vectēvu un vecvectēvu zemē,sakot ,nē,patērētāja dzīves veidam un atgriežoties pie klasiskajām,cilvēka cienīgas dzīves vērtībam.Tas nebūs viegli,bet vai tad pavadīt dienu tikai kritizējot pašreizējo valdību ir viegli? :)Vai aizbraukt no Latvijas uz neatgriežšanos ir vieglāk, nekā ievēlēt cilvēkus un Latviju cienošus deputātus ?

+2
0
Atbildēt

0

KasparKondrat 29.07.2010. 03.27

Taupības nolūkos Latvijā spuldzīte tuneļa galā ir izdzēsta… diemžēl.
Ja jau par pārdomām un lidmašīnu – tad man arī ir kāds stāsts. Pēdējos gadus dzīvojos periodiski pa 2 valstīm – LV un UK. Tā nu sanāca, ka 2009.gada jūnija sākumā, kad bija pašvaldību vēlēšanas, biju UK. Bet braukšana uz LV bija paredzēta 9.jūnijā. Tā nu sanāca, ka tā bija tā diena pēc vēlēšanām, kad politiķi beidza melot tautai, kad pateica atklāti – pensijas samazinās, skolotāji strādās uz minimālo algu, minimālo algu un neapliekamo minimumu samazinās, utt. Tās ziņas sanāca izlasīt tieši pirms sēšanās lidmašīnā. Visu ceļu raudāju – jo skaidri zināju – es nevēlos atgriezties šādā valstī. nu kur vēl var tik brutāli melot tautai un nepildīt vēlētāju gribu?
Tagad dzīvoju pārsvarā UK un Latviju braucu tik apciemot. Jāatzīst, ka pēdējā gada laikā Latviju ir pametuši liela daļa manu draugu un radu. Visi spējīgi un izglītoti cilvēki. un vēl ir draugi un radi, kas ļoti nopietni apsver aizbraukšanu.

+3
-1
Atbildēt

3

  buchamona > KasparKondrat 29.07.2010. 12.27

  Nav tik svarīgs jautājums, kur mēs katrs šobrīd atrodamies, cik svarīgi ir tas – kur mums katram “paliek” Latvija, laikā, kad dzīvojam, kur citur. Es arī šobrīd esmu Vācijā un, droši vien, līdz vēlēšanām šeit arī palikšu, taču, pateicoties netam, man tā arī nav radusies pa īstam sajūta, ka nu jau kādu laiku nedzīvoju Latvijā, jo ārpus savas praktiskās dzīves, “dzīvoju” es LV info telpā, bez kuras es vnk nespētu iztikt. Jā, un es noteikti piedalīšos vēlēšanās, tas ir tas pats galvenais, manu prāt, par ko latvietim būtu jādomā šobrīd gan Latvijā, gan ārpus tās. Pārējais ir tikai emocijas 🙂

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Māris Diņģelis > KasparKondrat 30.07.2010. 03.06

  Emocionāli saprotu asaras par pensiju samazināšanu, bet skarbums slēpjas apstāklī, ka tās nesamazinot ir jāraud varbūt pat gaužāk.

  Par melošanu – man šis sašutums par pagājušajām vēlēšanām un pensiju griešanas ‘slēpšanu’ nav saprotams. Tāpat varētu apvainoties par to, ka kāds nav jums pateicis, ka šovakar saule norietēs. Protams, ir jāprasa atbildes, bet iemesli, kāpēc tās netiek dotas, tak arī ir skaidri.

  Katram cilvēkam, kas elementārā līmenī seko līdzi budžeta situācijai ir skaidrs, ka mūsu pašreizējā sociālā nodrošinājuma sistēma brūk kopā, to uzturēt tālāk nebūs iespējams bez izmaiņām. Kā uz šī fona var gaidīt, ka visiem iedzīvotājiem rūk ieņēmumi, bet pensionāriem tie nemainīsies? Jautājums tikai, kā šo samazinājumu ieviesīs tehniski. Iespējams, arī pirms šīm vēlēšanām neviena partija neņemsies skaidri atbildēt, bet tāpēc nevajag sevi barot ar ilūzijām, ka pārmaiņu nebūs.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Politiķi melo tautai, jo tauta vēlas dzirdēt melus. Tauta negrib balsot par politiķiem, kas teiktu – zinat, pensijas sastāda 30% no valsts budžeta. pensijas veidojas no sociālā nodokļa, algas samazinājušās, sociālā nodokļa iemaksas tāpat, naudas nav! Ja atņemtu VK2 ģimenēm depozītu naudu, pietiktu pāris nedēļām ko izmaksāt pensijās. Tauta negrib dzirdēt, ka pirms krīzes mums bija top5 lielākie pabalsti jaunajiem vecākiem pasaulē(rēķinot pret algu), taču tas neuzlaboja dzimstību. Tauta grib dzirdēt – mēs dosim naudu bērniem un tad dzims 3 bērni un vairāk. Tauta grib melus. Meļi ir arī UK, Īrijā, Grieķijā un visur citur. Un vienalga demkorātijā cilvēki dzīvo labāk un arī Latvija ir augusi, ātrāk nekā vecās Eiropas valstis. Mums pat pēc krīzes samazinājumiem ir lielākas algas nekā Spānijā 2002. gadā. Un kur mēs bijām 1995? To vairs cilvēki negrib atcerēties. Nevajag bļaut, ka viss slikti un gaidīt, kad valsts dos darbu, pabalstu, pensiju, cels rūpnīcas un samazinās nodokļus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: