Apšauba pretkorupcijas komitejas lietderību Rīgā 5

Komentāri (5)

Janka, Janic 20.07.2010. 19.12

pretkorupcijas komiteja driizaak radiita lai aizsargaatu korumpeetos priekšniekus no KNABa aktivitaateem , proti radiit priekšstatu , ka darbojas taada komiteja un citiem te nav ko utis mekleet

+3
0
Atbildēt

0

gundega_heiberga 20.07.2010. 14.57

Jebkura komisija pati ir korupcijas risks. Visas šādas lēmējgrupas būtu jāaizvieto ar noteikumiem, instrukcijām un citiem normatīviem, kuri pieejami jebkuram interesentam internetā. Izlasi spēles noteikumus, mājās sagatavo iesniegumu un elektroniski iesniedz – bet tad jau nepaliks vieta izstieptajai rokai …

+1
0
Atbildēt

0

silvija_vitina 20.07.2010. 13.03

es te nedaudz pavingrinājos matemātikā: pieņemot, ka komisija sastāv no 3 cilvēkiem (vadītājs + 2padomdevēji), un pieņemot, ka viņi saņem algas zemāko slieksni, 10 mēnešos katrs skatītais (bet vai izskatītais?) iesniegums un atbildētais tel.zvans mums ir izmaksājis 102 latus (bruto) neatkarīgi no satura. Tā kā saturs nav zināms un arī konkrēto jautājumu skatīšanai tērētais laiks nav zināms, gribētos zināt vismaz REZULTĀTU. Kādi ir bijuši sasniegumi, uzlabojumi?

+2
0
Atbildēt

0

Lidija Apsīte 20.07.2010. 12.43

… Olafs Pulks – ja BAC cīnīsies ar korupcijas riskiem domē un pašvaldības policija atradīsies tiešā domes priekšsēdētāja pārraudzībā, tad Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja ir lieka.
______________
baidos Olafs neizprot “tekošā momenta situāciju”. ja ir divas paralēli strādājošas komitejas (grupas, nodaļas uc, tad situācija veidojas sekojoša – “…tā ir jūsu kompetence!”- “nē, mūsu profils ir cits” – “ko jūs runājat, tas ir jūsu tiešais pienākums!” un tā tālāk …….. Kas arī bija jāpanāk.
Bet, ja nopietnāk, tad šādas “komitejas” ir vajadīgas tikai un vienīgi savējo iekārtošanai “siltās” vietās, jo stingri ņemot – tas viss ir kriminālpolicijas darbs. baidos, ka šādu “komiteju” darbība tālāk par “janka, rādās, ka tu esi dabūjis naudu un neesi padalījies” nesniedzas.

0
0
Atbildēt

0

ekmanis 20.07.2010. 10.25

Ja komitejas darboņu alga būtu %% no korupcijā pieķerto kukuļu summas, varbūt tai komitejai būtu kāda reāla nozīme. Bet pašreiz, šķiet, ka komiteja raugās, lai Domes kukuļošanas sistēmā būtu kārtība un drošība.

+5
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: