Ņemcovs mediju biznesa un politikas epicentrā

23

Komentāri (23)

daks_klave 20.04.2010. 11.33

Ņemcovs acīmredzot zināja pārāk daudz par LPP/LC afērām Daugavpilī (un to bija daudz – Asfalta rūpnīca, lielākā daļa komunālo uzņēmumu, tagad mistiskais lidostas projekts, kur atrasts kārklu investors no Eiropas). Biznesmenis un mēdiju magnāts būdams, laikam mēģināja šantažēt LPP/LC, ka atklās daļu informācijas. Kamēr viņš bija zelta balss domē, šāda veida tirgošanās gāja no rokas, bet tagad kad viņš kļuva LPP/LC nevajadzīgs, iespējams ka tika nolemts viņu novākt no skatuves.

Ņemot vērā vēsturiskos trendus Latvijā, ticamāka gan šķiet versija par slepkavību biznesa dēļ – kaut ko nesadalīju ar Meļņika kungu un viņa čečenu drauģeli…

IMHO,
Art

0
0
Atbildēt

0

zuveguzun 20.04.2010. 00.37

ne vid ,ne knab , ne uc, nespēj padarīt LV biznesa vidi gaišu un civilizētu… bet LV politika ir tikai biznesmeņu leģimitātes virssvārcis…

0
0
Atbildēt

0

andrejs_kirsis 19.04.2010. 13.34

Ko šorīt pans Kleksis teica? Viņam bija viedoklis, ka Ņemcovs pārāk daudz zinājis par tumšām lietām, kuru jumti atrodas Rīgā. Tāpēc viņam nācies apklust uz visiem laikiem. Tas labi saskan ar klusā teikto.

0
0
Atbildēt

0

garausiitis 19.04.2010. 07.18

Jāpiekrīt marutai ,ka raksts sniedz nelielu ieskatu , lai varētu labāk saprast no kuras puses var pūst vēji. Nezinu vai man citi piekritīs , bet man ir tomēr tāda sajūta , ka Daugavpils pa lielam dzīvo savu suverēno dzīvi , neskatoties , ka tā ir otra lielākā pilsēta, un mēs par tur notiekošo uzzinām tikai kādos izņēmuma gadījumos .
No nosauktajiem personāžiem ir bijusi saskare ar Eigimu – atceroties viņa darbības 90.gados degvielas tirgotāju vidē un stāstus , kas cirkulēja par viņu, es nemaz nebrīnītos, ka viņš ir spējīgs uz dažādām metodēm savu mērķu sasniegšanai. Kaut kā nav palicis atmiņā , kā beidzās Stalkera lieta par degvielas kontrobandu , bet tas , ka caur Eigima kantori gāja kreisās degvielas tolaik tas nu gan ir fakts , tāpat kā stāsti kā viņš pamanījās risināt savus jautājumus.

+2
0
Atbildēt

0

Maija Bogena 18.04.2010. 14.06

Prīmā raksts! Vairāk tādu – un mazāk par Kačinski …

+5
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam