Policistiem Rīgā problēmas ar latviešu valodu 6

Komentāri (6)

janazakovica 26.01.2011. 17.24

krievu policisti vienmer ir pielaidigaki un cilvecigaki ja ar viniem megina ko sarunat..protams ir ari mentu dveseles..tada situacija bija vienmer..kadreiz vel bija daudz curkas policijaa ..bet visi grib dzivot pat tiem kam mazas algas un jariskee ar dzivibu.

0
0
Atbildēt

0

Diāna Goldmane 12.04.2010. 20.49

Diemžēl, bet reālas grūtības. Ir nācies ikdienā to novērot tepat Rīgas centrā, Vecrīgā. Nezinu kā ar atlaišanu, bet gribētu jautāt, kā ir ar darbā pieņemšanu – vai kāda konkrēta kategorija ir paredzēta? Piekrītu, ka ir iespēja izvēlēties kvalitatīvākus kadrus. Ja ir vēlēšanās, protams. Reizēm atļaujos būt nepieklājīga un runāju tikai latviski arī gadījumos, kad redzu – nabaga cilvēciņš tiešām ļoti mocās un reāli nesaprot, ko vēlos, bet nu… Lielāko tiesu jau esmu labā garastāvoklī..:-) Veiksmi darbā, Mūrnieces kundze!

+2
0
Atbildēt

1

  janazakovica > Diāna Goldmane 26.01.2011. 17.26

  pareizi ir brivmurniece un pat dzirdeju ka atkal jaunkundze..jo aizgaja no vira.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Ģirtmens 12.04.2010. 18.22

Nu ko biedri, mums reāli ir divvalodība latviešu gaumē = vienai sabiedrības daļai ir jāzina divas valodas, bet otrai jāzina tikai viena ….. normāli latvieši …. un tas diemžēl nav tikai policijā …. nacionala partija “Vienotība” nu vai tas nav smieklīgi ….. drošvien ar grib kādu ziedojumu no Krievijas, mēģina izkonkurēt SC :))

+1
-1
Atbildēt

0

terauds123 12.04.2010. 14.42

pie līdzšinējā bezdarba līmeņa un ņemot palīgā saprātīgu un mērķtiecīgu finansējuma palielināšanu šobrīd ir iespējams krasi paaugstināt policijas kadru kvalitāti..katrā ziņā mēs neesam tik bagāti lai varētu atļauties lētu policiju

0
0
Atbildēt

0

daksjonovs 12.04.2010. 11.49

Jāpiekrīt, ka papīra trūkums vel nenozīmē neprasmi, taču ja tomēr šī neprasme ir reāla, tad rodas loģisks jautājums – ka policists spēj veikt savus tiešos pienākumus? Vai viņš sapratīs mani, ja es lūgšu palīdzību, un noformēs attiecīgos papīrus korekti?
Bet patiesībā svarīgas ir ne tikai latviešu valodas zināšanas, bet kaut vai Angļu valodas zināšanas. Piemēram, ko darīt un kur vērsties tūristam, kurš iekļuvis nelaimē, ja viņš nespēj pat sakontaktēt ar policistu uz ielas? Te ir risks iedzīvoties Rīgas Satiksmes nedienās, ka tūristu soda par neatbilstošu sabiedriskā transporta izmantošanu, taču visa informācija ir pieejama tikai un vienīgi latviski.

+2
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: