Atkārtotā sapulcē, atkārtoti ievēl AKKA/LAA biedrības valdi

  • ir.lv
  • 30.07.2010.
Andrejs Terentjevs, f64

Andrejs Terentjevs, f64

Atkārtoti sasauktajā biedrības AKKA/LAA biedru kopsapulcē ceturtdien ievēlēta jauna biedrības padome, par kuras prezidenti atkārtoti ievēlēta dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte, atsaucoties uz AKKA/LAA publiskoto informāciju, ziņo LETA.

Biedrības padomē atkārtoti ievēlēts Ēriks Hānbergs, Juris Kulakovs, Valdis Muktupāvels, Inese Paklone, Juris Petraškevičs, Valts Pūce, Valdis Rūmnieks, Ungars Savickis un Zālīte.

Jau ziņots, ka 8. jūlijā notikušajā biedrības kopsapulcē kvoruma trūkuma dēļ jauna biedrības padome netika ievēlēta, tādēļ tika lemts par atkārtotas kopsapulces sasaukšanu 29.jūlijā. Uz biedru kopsapulci no tobrīd biedrībā esošajiem 298 autoriem 8. jūlijā bija ieradušies vien 20 biedri.

Saskaņā ar biedrības statūtiem, atkārtotā kopsapulcē padomes vēlēšanas notiek neatkarīgi no tā, cik biedri ieradušies.
AKKA/LAA padomē var tikt ievēlēts ikviens autors, kas ir biedrības biedrs. Patlaban 299 autori ir biedrības biedri.

Jaunākajā žurnālā