19. decembris
Ziemassvētku noskaņas Leipcigā un Drēzdenē. A.Nelsons un Leipcigas filharmoniķi
19. decembris
Ziemassvētku noskaņas Leipcigā un Drēzdenē. A.Nelsons un Leipcigas filharmoniķi

Ziemassvētku noskaņas Leipcigā un Drēzdenē. A.Nelsons un Leipcigas filharmoniķi

Ceļojums pārdoties, iespējams pieteikties gaidītājos.

Aicinām izbaudīt Andra Nelsona virtuozitāti pie Leipcigas Gewandhaus orķestra diriģenta pults, Vitenbergas, Leipcigas un Drēzdenes vēstures un kultūras bagātības, dodoties  IR Kultūras ceļojumā Ziemassvētku noskaņas Leipcigā un Drēzdenē. Andris Nelsons un Leipcigas filharmoniķi.

2018. gada sākumā Andris Nelsons kļuva par Leipcigas Gewandhaus orķestra kapelmeistaru. Andra Nelsona vadībā Leipcigas orķestris ir ieguvis vēl brīnišķīgāku skanējumu, tādēļ aicinām Ziemassvētku laikā izbaudīt patiešām labu mūziku izcila diriģenta vadībā! Koncerta programmā: Modesta Musorska, Mečeslava Veinberga (Mieczysław Weinberg) un Pētera Čaikovska skaņdarbi.Vācijas vēstures pērles

IR Kultūras ceļojums Ziemassvētku noskaņas Leipcigā un Drēzdenē. Andris Nelsons un Leipcigas filharmoniķi.  ļaus ne tikai izbaudīt brīnišķīgu mūziku un Andra Nelsona virtuozitāti, bet arī iepazīt dažas no, mūsuprāt, izcilākajām Vācijas kultūrvēstures “pērlēm”.

Reformācijas “šūpuli” – mazo, bet brīnišķīgi skaisto Vitenbergu, kura šajā laikā būs ietērpta krāšņā Ziemassvētku rotā. Varēsiet pieskarties Vitenbergas pils baznīcas durvīm, pie kurām 501 gadu atpakaļ Mārtins Luters pienagloja savas tēzes. Uzzināsiet, kā un ar kādu pārliecību savus lieliskos mākslas darbus veidoja Lūkas Krānahs Vecākais (viens no spilgtākajiem ziemeļu renesanses māksliniekiem). Redzēsiet vietas, kurās dzīvoja un jauno reformācijas mācību sludināja Mārtins Luters un Filips Melanhtons.

Drēzdene pārsteigs ar saviem mākslas un arhitektūras šedevriem, krāšņiem Ziemassvētku tirdziņiem un ,protams, Drēzdenes Cvingeru – vienu no skaistākajām Vācijas pilīm un pasaules labākajām gleznu galerijām.

Leipcigā mēs izbaudīsim vietas, kuras iedvesmoja J.V.Gēti un  J.S.Bahu. Apmeklēsim J.S.Baha muzeju.

Dosimies uz Leipcigas Ziemassvētku tirdziņu, kas pilsētā uzbur patiesi burvīgu Ziemassvētku atmosfēru un tiek uzskatīts par lielāko un skaistāko Ziemassvētku tirdziņu pasaulē.

Uzdāviniet sev vai saviem mīļiem skaistu Ziemassvētku dāvanu - IR Kultūras ceļojumu Ziemassvētku noskaņas Leipcigā un Drēzdenē. Andris Nelsons un Leipcigas filharmoniķi. Atmiņas par skaisto mūziku, pasaules kultūras vērtībām un Ziemassvētku laiku Vācijā jūs sildīs vēl ilgi!

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Aviobiļete Rīga-Berlīne-Rīga. Lidosim ar AirBaltic.
 • Dzīvošana viesnīcā Radisson BLU Hotel Leipzig superior klases numuriņos (3 naktis) ar brokastīm.
 • Transfērs no Berlīnes Tēgeles Lidostas uz Vitenbergu.
 • Ekskursija gida pavadībā pa Vitenbergu.
 • Ieejas biļetes Vintebergas pilī un pils baznīcā
 • Transfērs no Vitenbergas līdz Leipcigai.
 • Kājāmgājēju ekskursija pa Leipcigu.
 • Baha muzeja apmeklējums ar audio gidu.
 • Transfērs no Leipcigas uz Drēzdeni ar ekskursiju pa Drēzdeni.
 • Drēzdenes Gleznu galerijas (Cvingera) “Veco meistaru” gleznu kolekcijas apmeklējums.
 • Transfērs no Drēzdenes un Leipcigu.
 • Tranfērs no Leipcigas uz Berlīnes Tēgeles lidostu.
 • Ceļojuma apdrošināšana (sudraba polise), ko nodrošina Seesam.

Ceļojuma programma

1.diena pl.7:35 izlidošana uz Berlīni, no kurienes dosimies ar autobusu uz Vitenbergu. Vitenbergā gida vadībā apskatīsim pilsētu un baudīsim Ziemassvētku tirdziņu radīto svētku gaisotni. Pēc Vitenbergas apskates ar autobusu dosimies uz Leipcigu, kur iekārtosimies viesnīcā. Pēcpusdienā brīvais laiks atpūtai un pilsētas patstāvīgai apskatei.
2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā, pl.10:30 gida vadībā ar kājām dosimies ekskursijā par Leipcigu. Apmeklēsim J.S.Baha muzeju, kur informāciju par ekspozīciju katram apmeklētājam sniegs audio gids. Laiks atpūtai vai patstāvīgai Leipcigas iepazīšanai. Vakarā kopīgā pastaigā dosimies uz A.Nelsona un Leipcigas filharmoniķu koncertu Leipcigas filharmonijā.
3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.8:30 ar autobusu dosimies uz Drēzdeni, kuru iepazīsim angļu valodā runājoša gida vadībā kājām gājēju ekskursijā. Ap pl.12:30 brīvais laiks pusdienām, pēc kurām kopīgi dosimies uz Drēzdenes Cvingera “Vecmeistaru” (Gemeldegalerie Alte Meister) gleznu galeriju. Ap pl.18:30 atgriezīsimies Leipcigā.
4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā Pl.9:45 ar autobusu dosimies uz lidostu. Rīgā plānots atgriezties pl.16:25.

IR Kultūras ceļojums Leipciga un Drezdene Ziemassvetku noskanas - ceļojuma detalizēta programma
Ligums_IR Kulturas ceļojums_2019

Ceļojumu var apmaksāt pa daļām. Vairāk informācijas un pieteikšanās [email protected] vai 67 281 588. Vietu skaits ierobežots.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
6. septembris
Ceļojums pa seno Zīda ceļu Uzbekistānā
Ceļojums pa seno Zīda ceļu Uzbekistānā
11. septembris
Atgriezeniskā saite darbinieku vadībā: kā to dot, kā paprasīt un kā saņemt
Atgriezeniskā saite darbinieku vadībā: kā to dot, kā paprasīt un kā saņemt
20. septembris
Humors zīmolu komunikācijā
Humors zīmolu komunikācijā
21. septembris
Odesas kultūras un garšu esences septembrī
Odesas kultūras un garšu esences septembrī
23. septembris
UX pieeja – bizness, lietotājs, produkts
UX pieeja – bizness, lietotājs, produkts

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu