fbpx
16. marts
Vīnes pavasaris ar Marisu Jansonu, Ivetu Apkalnu un Bavārijas radio orķestri.
16. marts
Vīnes pavasaris ar Marisu Jansonu, Ivetu Apkalnu un Bavārijas radio orķestri.

Vīnes pavasaris ar Marisu Jansonu, Ivetu Apkalnu un Bavārijas radio orķestri.

Ceļojums ir pārdots. 
Aicinām doties Ir Kultūras ceļojumā uz Vīni - pilsētu, kas ir brīnišķīga jebkurā laikā, bet jo īpaši pavasarī! Ceļojuma centrālais notikums būs īpašs, Vīnē ļoti pieprasītais,  lieliskā latviešu maestro Marisa Jansona, pasaulslavenās ērģelnieces Ivetas Apkalnas un Bavārijas radio orķestra koncerts Vīnes Mūzikas biedrības jeb Musikverein Zelta zālē.

Musikverein Zelta zāle ir viena no trim pasaules labākajām akustiskajām koncertzālēm. Koncerti šajā unikālajā vietā ir ļoti pieprasīti mūzikas mīļotāju vidū visā pasaulē, jo sevišķi, ja diriģē tāds Meistars kā Mariss Jansons. Mums ir patiess prieks, ka varam IR Kultūras ceļojumu dalībniekiem piedāvāt iespēju baudīt izcilu mākslinieku sniegumu, izcilā vietā! Jāpiebilst, ka Mariss Jansons ir viens no nedaudzajiem pasaules diriģentiem, kuriem uzticēts diriģēt slaveno Vīnes filhamoniķu Jaunā gada koncertu vairāk kā vienu reizi (Mariss Jansons ir diriģējis Jaunā gada koncertu jau 3 reizes).

Vīne pelnīti tiek uzskatīta par vienu no Eiropas kultūras galvaspilsētām. Tādēļ mēs vēlamies jūs nedaudz tuvāk iepazīstināt ar Vīnes un Austrijas vēstures un kultūras vērtībām. Par to, cik Vīne ir dažāda un krāšņa, jūs varēsiet pārliecināties, dodoties ekskursijā pa Vīni (ar jaunu, komfortablu autobusu un kājām). Vīnes centrā unikāla ir gandrīz katra ēka, katrai no tām ir savs stāsts. Klimts, Šīle, Hundertvassers, Otto Vāgnera Jūgendstila arhitektūras brīnumi.

Apskatīsim arī Klosternoiburgu un vienu no Austrijas nozīmīgākajiem garīgajiem centriem – Klosternoiburgas klosteri. Klosternoiburgai ir vairāk kā 900 gadus sena vēsture, tajā apskatīsim Babenbergu un Habsburgu imperatoru rezidenci, pašu Klosternoiburgas klosteri un vienu no ievērojamākajiem Austrijas viduslaiku mākslas darbiem – Verdunas altāri, baudīsim pusdienas klostera restorānā un slavenos Kolsternoiburgas vīnus no Austrijas vecākajiem vīna dārziem. Jūs varēsiet pārliecināties, ka Klosternoiburga ir īpaša!

IR Kultūras ceļojums uz Vīni ietvaros mēs vēlamies jums parādīt ne tikai Vīnes urbāno krāšņumu, bet arī iepazīstināt ar gleznaini skaistu un vēsturiski interesantu apgabalu netālu no Vīnes – Burgenlandi. Burgenlandes iepazīšanai tiks veltīta gandrīz vesela diena. Ekskursijas laikā jūs iepazīsiet:

 • vienu no ievērojamākajām Austrijas pilīm - Forhenšteinas pili. Šī viduslaikos celtā pils - cietoksnis jau kopš 1622.gada ir Esterhāzi firstu mājvieta. Jozefs Haidns 40 gadus bija Esterhazi galma kapelmeistars. Forhenšteinas pilī apskatīsim Eiropas lielāko, privāto ieroču kolekciju un baudīsim lielisku skatu uz Burgenlandi.
 • Izstaigāsim skaisto un romantisko Jozefa Haidna mājvietu - Eizenštates pilsētiņu. Gadsimtu garumā Eizenštate ir bijusi Esterhazi firstu mājveta un arī Jozefs Haidns šeit ir nodzīvojis gandrīz visu savu dzīvi, un ir apglabāts Eizenštatē. Jozefa Haidna galvaskauss ilgu laiku atradās Musikverein (Vīnes filharnonijā) un tikai 145 gadus pēc viņa nāves, tika svinīgi atvests uz Eizenštati un pievienots ķermenim. Apmeklēsim Esterhazi pili un tās vīna pagrabus (Austrijas lielāko vīna muzeju).

Esot Vīnē, izmantosim unikālu iespēju un baudīsim Lihtenšteinas firstu mākslas darbu kolekcijas izstādi “Albertīnas” muzejā.

Ceļojuma cenā iekļauts

 • avio biļete Rīga - Vīne - Rīga;
 • nakšņošana premium klases dizaina viesnīcā “Renaissance Wien Hotel” 4* (3 naktis);
 • grupas transfērs uz un no viesnīcas, kā arī  transfēri ar autobusu visu ekskursiju laikā;
 • ekskursija pa Vīni licenzēta latviešu valodā runājoša gida pavadībā (ar autobusu un kājām pa Vīnes vecpilsētu);
 • ekskursija licenzēta latviešu valodā runājoša gida pavadībā uz Burgenlandi ar Forhenšteinas pils un Esterhazi firstu dārgumu glabātuves, Eizenštates, Esterhazi pils un pils vīna pagrabu apmeklējumu;
 • Eizenštates vīnu degustācija (3 dažādi vīni);
 • divu kārtu pusdienas Forhenšteinas pils restorānā;
 • ekskursija licenzēta latviešu valodā runājoša gida pavadībā uz Klosternoiburgu ar imperatoru rezidences un Klosternoiburgas klostera apskati;
 • trīs kārtu pusdienas Kolsternoiburgas klostera restorānā;
 • Klosternoiburgas vīnu degustācija (3 dažādi vīni);
 • Albertīnas mākslas muzeja apmeklējums;
 • ceļojuma apdrošināšana.

Ceļojuma uz Vīni programma

1.diena pl.7:30 izlidošana uz Vīni. No lidostas ar autobusu latviski runājoša gida vadībā dosimies uz Eizenštati. Eizenštates, tās pils un vīna pagrabu apskate, vīnu degustācija. No Eizenštates ar autobusu dosimies uz Forhteinšteinas pili, kuras restorānā baudīsim trīs kārtu pusdienas. Pirms došanās atpakaļ uz Vīni apskatīsim Forhtenšteinas pils un Esterhāzi firstu dārgumu glabātuves. Ap pl.16.30 ieradīsimies Vīnē, lai iekārtotos viesnīcā Renaissance Wien Hotel 4* Deluxe kategorijas numuriņos. Vakars atpūtai un patstāvīgai pilsētas iepazīšanai.
2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā līdz aptuveni pl.12.30 ekskursija pa Vīni sertificēta latviski runājoša gida vadībā. Pusdienas Klosternoiburgas klostera restorānā. 1114.gadā dibinātā Klosternoiburgas klostera un slavenā Verdunas altāra apskate. Transfērs no Klosternoiburgas uz viesnīcu. Brīvais laiks atpūtai vai patstāvīgai Vīnes iepazīšanai.
3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā dosimies uz Albertīnas muzeju un baudītu izcilo Lihtenšteinas firstu mākslas darbu kolekcijas izstādi. Brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei. Pl.18 tikšanās viesnīcas vestibilā, lai kopīgi dotos uz Vīnes mūzikas biedrību (Musikverein) un baudītu Marisa Jansona, Ivetas Apkalnas un Bavārijas radio orķestra koncertu. Pl.19.30 koncerts. Pēc koncerta ap pl.21.30 brīvais laiks atpūtai.
4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā transfērs uz lidostu. Rīgā plānots atgriezties pl.12:40.

Ceļojuma detalizētu programmu iespējams apskatīt šeit.
Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Skatīt 2019.gada IR kultūras ceļojumu kalendāru.
AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
22. oktobris
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
26. oktobris
Andalūzija un tās kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda) – PĀRDOTS!
Andalūzija un tās kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda) – PĀRDOTS!
29. oktobris
KRĪZES KOMUNIKĀCIJA. Darbnīca ar Olgu Kazaku
KRĪZES KOMUNIKĀCIJA. Darbnīca ar Olgu Kazaku
30. oktobris
KĀ BŪT IZCILAM LĪDERIM UN VIENLAIKUS NEIZDEGT? Darbnīca ar Ivo Ālmani
KĀ BŪT IZCILAM LĪDERIM UN VIENLAIKUS NEIZDEGT? Darbnīca ar Ivo Ālmani
5. novembris
Pasaules zvaigznes Elbas filharmonijā un Hamburga – PĀRDOTS!
Pasaules zvaigznes Elbas filharmonijā un Hamburga – PĀRDOTS!

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu