fbpx
7. februāris 2020
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOŠANĀ!
7. februāris 2020
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOŠANĀ!

Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOŠANĀ!

Šajā “IR Kultūras ceļojumā” piedzīvosim Venēcijas karnevālu - vienu no krāšņākajiem un unikālākajiem notikumiem Itālijā, kas ļaus uz brīdi nonākt gluži citā laikā un brīnumainā pasaulē. Ekskursijas laikā iepazīsim Venēcijas vēsturi, dosimies izbraukumā ar gondolu pa Venēcijas daudzajiem kanāliem, kā arī apmeklēsim pasaulslaveno Pegijas Gugenheimas modernās mākslas muzeju. Milānā iepazīsim lielāko katoļu baznīcu Itālijā - Milānas Domu, baudīsim mākslu Breras pinakotēkā un apskatīsim vienu no slavenākajiem pasaules mākslas darbiem - leģendām apvīto Leonardo da Vinči “Svēto vakarēdienu”. Tiem, kuri vēlēsies, būs iespēja piedzīvot īpašu notikumu - Dž. Verdi operas “Trubadūrs” uzvedumu pasaulslavenajā La Scala operteātrī Alvja Hermaņa režijā.

!!! Cienījamie ceļotāji! Mēs jau ļoti sen esam vēlējušies aizvest "IR Kultūras ceļojumu" grupu uz slaveno La Scala operteātri. Diemžēl La Scala nav īpaši atsaucīgs grupu apmeklējumiem - grupai tiek piedāvātas tikai t.s. VIP biļetes par 500 EUR/personai. La Scala biļešu tirdzniecības noteikumi internetā ļauj katram reģistrētam pircējam 1 pirkuma ietvaros iegādāties ne vairāk, kā 2 personalizētas biļetes. Līdz ar to šī sistēma neļauj mums kā ceļojuma organizatoriem kompleksi iegādāties biļetes visiem grupas dalībniekiem.

Tomēr priecāsimies, ja Jūs mūsu ceļojuma ietvaros būsiet ieinteresēti apmeklēt Džuzepes Verdi operu "Trubadūrs" Alvja Hermaņa režijā. Tādā gadījumā Jums, jau iepriekš minēto iemeslu dēļ, biļetes internetā lūgums iegādāties pašiem (ja būs nepieciešams, sniegsim telefonisku vai elektronisku atbalstu pirkšanas procesam).

Īsa instrukcija, kā to izdarīt:

  1. Līdz 28.oktobrim nepieciešams reģistrēties La Scala biļešu tirdzniecības sistēmā kā lietotājam. 
  2. Biļetes uz Alvja Hermaņa režisētā "Trubadūra" izrādi 9.februārī sāks pārdot 29.oktobrī pl. 10:00 no rīta pēc Latvijas laika.
  3. Pērkot biļetes 29. oktobrī īsi pēc biļešu tirdzniecības sākuma, Jums ir vislielākās iepējas iegādāties lētākas un labākas biļetes (biļešu cenas, pērkot internetā, būs no 75 - 300 EUR).

Cenā iekļauts:

Ceļojuma programma:

7.februāris (piektdiena) Pl.7:50 izlidojam uz Milānu ar Airbaltic reisu nr. BT629, Milānas Malpensas lidostā ielidojam pl. 9:35 (-1 stunda attiecībā pret laiku Latvijā). No lidostas uz Milānu dosimies ar autobusu, kur krievu valodā runājoša gida pavadībā apskatīsim pilsētu, apmeklēsim Itālijā lielāko un pasaulē 5-to lielāko katoļu dievnamu - Milānas Domu, kā arī klātienē Santa Maria delle  Grazie baznīcā iepazīsim, iespējams, slavenāko gleznu pasaulē, Leonardo da Vinči “Svēto vakarēdienu”. Pēcpusdienā - laiks patstāvīgai Milānas iepazīšanai, sākot ar arhitektūras pērlēm, kā Fondazione Prada vai Bosco Verticale un beidzot ar šopoholiķu paradīzi Quadrilatero d’Oro, kas atrodas starp Via della Spiga un Via Montenapoleone, vakaru noslēdzot kādā no neskaitāmajiem restorāniem vai enotekām.

8.februāris (sestdiena) Pēc agrām brokastīm viesnīcas restorānā pl.8 tiksimies viesnīcas vestibilā, lai kopīgi ar krieviski runājošu gidu autobusā dotos uz Venēciju, kur iejuksim senlaicīgu pasaku tēlu valstībā, lai pirmajā dienas pusē vērotu neaizmirstami krāšņā Venēcijas karnevāla 1.dienu un arī paši izbaudītu gondoljēru prasmi, kuģojot pa Venēcijas kanāliem. Savukārt pēcpusdienā kopīgi apmeklēsim pasaulslaveno Pegijas Gugenheimas (Peggy Guggenheim) modernās mākslas muzeju, kas ir Solomona Gugenheima modernās mākslas muzeja filiāle Venēcijā. Vakarā transfērs atpakaļ uz Milānu un laiks patstāvīgām vakariņām.

9.februāris (svētdiena) Nesteidzīgas brokastis viesnīcas restorānā. Pl. 10:30 tiekamies viesnīcas vestibilā, lai kopīgi ar metro dotos uz Brēras pinakotēku, kur apskatāma Milānas skaistākā mākslas darbu kolekcija. Tur redzēsim Rafaela, Karavadžo, Ticiāna, Rubensa un daudzu citu slavenu mākslinieku darbus, tostarp arī dažus no visu laiku ievērojamākajiem meistardarbiem. Pēcpusdienā brīvais laiks patstāvīgai Milānas iepazīšanai. Vakarā, pl. 19:00 viesnīcas vestibilā tiekas tā grupas daļa, kas izvēlējušies apmeklēt Dž.Verdi operu “Trubadūrs” Alvja Hermaņa režijā, lai kopīgi ar taksometriem dotos uz pasaulslaveno La Scala operteātri. 

10.februāris (pirmdiena) No pl.6:00 līdz 7:15 brokastojam viesnīcas restorānā un izrakstāmies no viesnīcas. Pl.7:20 transfērs no viesnīcas uz lidostu, izlidojam uz Rīgu pl.10:20 un mājās esam pl.14:00.

Ceļojumu iespējams apmaksāt pa daļām. Vairāk informācijas un pieteikšanās: ir.lv/ir-notikums/kategorija/celojumi, [email protected] vai 67 281 588. Vietu skaits ierobežots.

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

IR Kultūras ceļojums uz Milānu un Venēciju

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000033/19.

Print Friendly, PDF & Email
17. oktobris
JAUNĀKĀS TENDENCES IEDARBĪGU E-PASTU RAKSTĪŠANĀ ANGĻU VALODĀ. Darbnīca ar Aigu Veckalni
JAUNĀKĀS TENDENCES IEDARBĪGU E-PASTU RAKSTĪŠANĀ ANGĻU VALODĀ. Darbnīca ar Aigu Veckalni
22. oktobris
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
26. oktobris
Andalūzija un tās kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda) – PĀRDOTS!
Andalūzija un tās kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda) – PĀRDOTS!
29. oktobris
KRĪZES KOMUNIKĀCIJA. Darbnīca ar Olgu Kazaku
KRĪZES KOMUNIKĀCIJA. Darbnīca ar Olgu Kazaku
30. oktobris
KĀ BŪT IZCILAM LĪDERIM UN VIENLAIKUS NEIZDEGT? Darbnīca ar Ivo Ālmani
KĀ BŪT IZCILAM LĪDERIM UN VIENLAIKUS NEIZDEGT? Darbnīca ar Ivo Ālmani

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu