27. jūnijs
Anna Ņetrebko Veronas opermūzikas festivālā un Venēcijas biennāle – PĀRDOTS
27. jūnijs
Anna Ņetrebko Veronas opermūzikas festivālā un Venēcijas biennāle – PĀRDOTS

Anna Ņetrebko Veronas opermūzikas festivālā un Venēcijas biennāle – PĀRDOTS

Vēsture, arhitektūra, mūzikas un mākslas virsotnes vienā ceļojumā! IR Kultūras ceļojums uz Ziemeļitāliju– Anna Ņetrebko uz Arena di Verona skatuves, 58. Venēcijas mākslas biennāle, Verona, Breša, Mantuja un Paduja.

2019.gada jūnijā piedāvājam IR Kultūras ceļojums uz Ziemeļitāliju 27.06.-01.07.2019 - ceļojumu īstiem mūzikas un mākslas gardēžiem! Jums būs iespējams izbaudīt divus izcilus kultūras pasākumus vienā ceļojumā: dzirdēt pasaulslaveno operdīvu Annu Ņetrebko uz vairāk kā 2000 gadus senā romiešu amfiteātra Arena di Verona skatuves un baudīt laikmetīgās mākslas esenci 58. Starptautiskajā Venēcijas mākslas biennālē.

Annas Ņetrebko un Jusufa Aivazova uzstāšanās Dž. Verdi operā Trubadūrs jau tagad ir izsaukusi īpašu rezonansi izcilas mūzikas cienītāju vidū visā pasaulē. Mēs esam parūpējušies par to, lai IR Kultūras ceļojums dalībniekiem būtu iespējams baudīt operu no īpaši labām sēdvietām!

Kā vienmēr esam sarūpējuši Jums interesantas ekskursijas – šoreiz IR Kultūras ceļojumi piedāvā tuvāk iepazīt ne tikai Venēciju un Veronu, bet arī Brešu, Mantuju un Paduju. Jūs gaida piecas lieliskas, ar Itālijas sauli pielietas, vēstures, mūzikas un mākslas piepildītas dienas Ziemeļitālijā.

Ceļojuma uz Ziemeļitāliju cenā iekļauts

 • avio biļete Rīga - Venēcija - Rīga,
 •  transfērs no un uz lidostu,
 • nakšņošana 4* viesnīcā Veronā Hotel San Pietro de luxe kategorijas numuriņos ar brokastīm,
 • tūristu nodoklis Veronā,
 • biļetes uz operas “Trubadūrs” izrādi ar Annu Ņetrebko un Jusufu Aivazovu galvenajās lomās,
 • kājāmgājēju ekskursijas pa Veronu gida pavadībā,
 • pilnas dienas ekskursija gida pavadībā uz Brešu un Mantuju,
 • ieejas biļete Pinacoteca Tosio Martinego Brešas mākslas muzejā,
 • kājāmgājēju ekskursija pa Paduju,
 • ieejas biļetes Venēcijas mākslas biennālē,
 • ceļojuma apdrošināšana.

Ceļojuma uz Ziemeļitāliju programma

1.diena pl.8 izlidosim no Rīgas uz Venēciju. No Venēcijas lidostas ar īpaši grupai rezervētu autobusu dosimies uz Venēciju. Visa diena ir paredzēta 58. Venēcijas mākslas biennāles mākslas darbu apskatei. Laikmetīgās mākslas dzīves nozīmīgajā festivālā katru reizi piedalās arī kāds no latviešu māksliniekiem, gūstot atzinību un ievērību. Tiem, kuri vēlēsies, būs iespējams doties ekskursijā pa Venēciju (angļu/krievu valodā runājoša gida pavadībā). Vakarā (plkst. 19) transfērs no Venēcijas uz Veronu un iekārtošanās viesnīcas Hotel SAN PIETRO de luxe kategorijas numuriņos. Ja vēl būs luste un enerģija, brīvais laiks naksnīgās pilsētas baudīšanai.

2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā kopīgi dosimies trīs stundu garā ekskursijā pa Veronu, lai gida pavadībā iepazītu pilsētu. Dienas atlikušo daļu katrs varēs baudīt pēc saviem ieskatiem.

3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā jums būs pietiekami daudz brīvā laika, lai izbaudītu Veronas atmosfēru, tās viduslaiku arhitektūru, mazās un romantiskās ieliņas. Vakarpusē satiksimies viesnīcas vestibilā, lai kopīgi dotos uz vairāk kā 2000 gadus veco Senās Romas amfiteātri Arena di Verona un izbaudītu Annas Ņetrebko, Jusufa Aivazova un citu pasaules operzvaigžņu sniegumu Dž. Verdi operas Trubadūrs uzvedumā. 29. jūnija izrāde būs pirmā reize, kad Anna Ņetrebko kāps uz Arena di Verona skatuves Veronas operfestivāla ietvaros. Jūs varēsiet izbaudīt pasaules opermūzikas virsotnes un unikālo Veronas arēnas akustiku un atmosfēru.

4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā, dosimies iepazīt divus brīnišķīgas un senas Itālijas pilsētas – Brešu un Mantuju. Breša ir otra nozīmīgākā Lombardijas pilsēta pēc Milānas, un tā glabā bagātu mākslas un kultūras mantojumu – sākot ar romiešu tempļiem un beidzot ar triumfālo Musolinī laikmeta arhitektūru. Brešā mēs apmeklēsim arī Pinacoteca Tosio Martinego (Brešas mākslas muzeju), lai apskatītu Rafaela un citu izcilu Itālijas mākslinieku darbus.  Mantuja jūs pārsteigs ar tās skaistajiem laukumiem un aristokrātisko arhitektūru. Pilsētu no trīs pusēm ieskauj ezeri. Mantujai tāpat kā daudzām citām Itālijas pilsētām ir ļoti sena un bagāta vēsture, par kuru jūs varēsiet uzzināt angļu/krievu valodā runājoša gida pavadībā.

5.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā izrakstīsimies no viesnīcas, novietosim mantas autobusā un dosimies uz Paduju, lai iepazītu šo seno un krāšņo universitātes un studentu pilsētu.  Pēc kājāmgājēju ekskursijas pa Paduju jūsu rīcībā būs nedaudz brīvā laika pusdienām. Pēc tām mēs ar autobusu dosimies uz lidostu Venēcijā. Pl.18.30 izlidosim uz Rīgu, kurā plānots ielidot ap pl.22.

IR Kultūras ceļojums uz Ziemelitaliju programma
Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Skatīt 2019.gada IR Kultūras ceļojumu kalendāru.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

 

Print Friendly, PDF & Email
20. septembris
HUMORS ZĪMOLU KOMUNIKĀCIJĀ. Darbnīca ar Artūru Medni un Kārli Krēgeru
HUMORS ZĪMOLU KOMUNIKĀCIJĀ. Darbnīca ar Artūru Medni un Kārli Krēgeru
21. septembris
Odesas kultūras un garšu esences septembrī – PĀRDOTS!
Odesas kultūras un garšu esences septembrī – PĀRDOTS!
23. septembris
UX PIEEJA – BIZNESS, LIETOTĀJS, PRODUKTS. Darbnīca ar Albertu Pumpuru
UX PIEEJA – BIZNESS, LIETOTĀJS, PRODUKTS. Darbnīca ar Albertu Pumpuru
27. septembris
EMOCIONĀLĀ INTELIĢENCE. Darbnīca ar Aritu Featherstoni
EMOCIONĀLĀ INTELIĢENCE. Darbnīca ar Aritu Featherstoni
2. oktobris
ATTĪSTĪBAS UN NOVĒRTĒŠANAS PĀRRUNAS: KĀ TO DARĪT AR JĒGU? Darbnīca ar Katrīnu Ošleju
ATTĪSTĪBAS UN NOVĒRTĒŠANAS PĀRRUNAS: KĀ TO DARĪT AR JĒGU? Darbnīca ar Katrīnu Ošleju

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu