fbpx
29. aprīlis 2019
Roma, Florence un Florences mūzikas festivāls
29. aprīlis 2019
Roma, Florence un Florences mūzikas festivāls

Roma, Florence un Florences mūzikas festivāls

Ceļojums pārdots. Iespējams pieteikties gaidītājos.

No 29. aprīļa līdz 5.maijam IR Kultūras ceļojumi aicina jūs lielajā Itālijas kultūras ceļojumā Roma, Florence un Florences mūzikas festivāls. Ceļojuma centrālais notikums būs LXXXII Florences Mūzikas festivāla Galā atklāšanas vakars ar Aribert Reimann operu “Līrs”. Viena liela ceļojuma ietvaros Jūs varēsiet izbaudīt: gan "mūžīgo pilsētu - Romu", gan pilsētu, kurā gandrīz katra ēka ir vēstures un kultūras piemineklis - Florenci, gan vienu no galvenajām katoļu svētvietām - Sv.Asīzes Franciska atdusas vietu, gan brīnišķīgo Montipulčāno pilsētiņu - vietu, kur tiek radīti slavenie Montipulčāno vīni.

Romu iepazīsim gida vadībā un apmeklēsim interesantākos un vēsturiski nozīmīgākos apskates objektus – Kolizeju, Impērijas forumus, Kapitolija kalnu un Kapitolija kalna baznīcu, Venēcijas laukumu, Trevi strūklaku, Spānijas laukumu, Panteonu un Navona laukumu. Dosimies ekskursijā uz Vatikānu, apskatot Vatikāna muzejus, Siksta kapellu un Sv.Pētera baziliku.

Florenci apskatīsim tematiskās ekskursijas Florences Renesanses laika spožums ietvaros. Tās laikā mēs apmeklēsim Florences vecpilsētas skaistākās un vēsturiski interesantākās vietas, kā arī Cattedrale di Santa Maria del Fiore jeb Florences Domu un Convento di San Marco jeb Svētā Marka konventu. Viena no Florences “pērlēm” ir 13.gs. dibinātais Sv.Marka klosteris. Sv.Marka klosteris ir vieta kur var aplūkot dižā Fra Andželiko darbus, tai skaitā “Pasludināšanu”, kura tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Florences renesanses laikmeta gleznām.

Cattedrale di Santa Maria del Fiore jeb Florences Doms ir Florences visslavenākais simbols. Atbilstoši Renesanses laikmeta Florenciešu godkārei, šis dievnams ir ceturtā lielākā Eiropas baznīca un visaugstākā celtne Florencē. Katedrāle ir īsta mākslas bagātību krātuve. Īpaši izcilas ir Lorenzo Giberti veidotās Baptistērija austrumu durvis, kuras Mikelandželo nodēvēja par Paradīzes vārtiem.

Esot Forencē, noteikti jāredz gotiskā Santa Croce jeb Svētās sirds katedrāle un Galeria Uffizi. Santa Croce ir Mikelandželo, Galileo Galileja, Nikolo Makiavelli un daudzu citu slavenu Florenciešu atdusas vieta. Santa Croce jūs varēsiet aplūkot arī Džoto un viņa slavenā skolnieka Tadeo Gadi freskas un Bruneleski projektēto Paci kapelu.

Uffizi galerijas vārds ir zināms visiem kultūras gardēžiem, jo tā ir lielākā Itālijas mākslas galerija un, iespējams, labākā mākslas galerija pasaulē. Uffizi var apskatīt ne tikai pasaulē izcilāko renesanses mākslinieku gleznu kolekciju, bet arī lieliskus gotikas, agrīnās renesanses, holandiešu, vācu un spāņu mākslinieku darbus.

Nedēļas garumā jūs varēsiet baudīt Itālijas sauli, viesmīlību un patiešām izcilas mākslas un kultūras vērtības. Dodieties ar mums kopā IR kultūras ceļojumā uz Romu un Florenci un jūs pārliecināsieties, ka Itālija var pārsteigt arī tad, ja Romā vai Florencē jau ir būts!

Ceļojuma Roma, Florence un Florences mūzikas festivāls cenā iekļauts

 • nakšņošana Romā 4* viesnīcā Welcome Hotel Priam (3 naktis)
 • nakšņošana Florencē 4* viesnīcā Grand Hotel Mediterano Firenze (3 naktis)
 • transfērs uz un no viesnīcas;
 • tūristu nodoklis Romā un Florencē;
 • ekskursija gida vadībā pa Vatikānu un Siksta kapellu;
 • ekskursija gida vadībā pa Romu;
 • metro biļete pa Romu divām dienām;
 • transfērs no Romas uz Asīzi un Florenci;
 • autobusa biļetes braucienam uz Florences operu un atpakaļ;
 • ieejas biļetes Florences Domā;
 • ieejas biļetes Convento di San Marco;
 • ekskursija gida vadībā pa Florenci;
 • ieejas biļetes Santa Croce baznīcā;
 • ieejas biļetes Galleria Uffizi;
 • autobusa biļetes Florencē;
 • Transfērs no Florences uz Montepulcano un lidostu Romā;
 • ceļojuma apdrošināšana.

Ceļojuma Roma, Florence un Florences mūzikas festivāls programma

1.diena Pl.14:05 ar AirBaltic izlidojam uz Romu. Pl.16:10 ierodamies Romas lidostā. Ar transfēru dosimies uz viesnīcu, kurā iekārtosimies ap pl.17:30. Brīvais laiks atpūtai no ceļa un patstāvīgai pilsētas iepazīšanai.
2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9:20 grupas tikšanās viesnīcas restorānā, lai ar metro dotos uz Vatikānu, kur gida vadībā pavadīsim četras stundas. Pēc Vatikāna apskates brīvais laiks patstāvīgai Vatikāna un pilsētas apskatei.
3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9:20 tikšanās viesnīcas restorānā, lai kopīgi ar metro dotos uz Kolizeju, kur sāksies lielā Romas iepazīšanas ekskursija gida vadībā. Pēc tās ap pl.14 brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei un iepazīšanai.
4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā līdz pl.9:30 jāizrakstās no viesnīcas, lai ar transfēru dotos uz Asīzi, kur ieradīsimies ap pl.11:30. Ekskursija pa Sv.Franciska klosteri angliski runājoša mūka vadībā. Pēc ekskursijas brīvais laiks pusdienām un Asīzes apskatei. Ap pl.14 ar transfēru dosimies uz Florenci, lai ap pl.16 jau iekārtotos viesnīcā. Atpūta pēc ceļa. Pl.18:45 grupa ar autobusu dosies uz Florences operu, Florences mūzikas festivāla atklāšanas Galā koncertu. Ap. Pl.22:30 ar sabiedrisko transportu atgriešanās viesnīcā.
5.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.10 ekskursija gida vadībā pa Florenci, pēc kuras ap pl.14 brīvais laiks Florences patstāvīgai iepazīšanai.
6.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.10 ekskursija gida vadībā uz Santa Croce un Galeria Uffizi. Ap pl.14 brīvais laiks patstāvīgai pilsētas iepazīšanai.
7.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā līdz pl.9:30 izrakstīšanās no viesnīcas un bagāžas novietošana autobusā. Pl.11 ieradīsimies Montepulčiano, lai pāris stundas pavadītu, degustējot vīnus, iepazīstot gleznaino kalnu pilsētiņu un papusdienotu. No pl.13 līdz 15:30 būsim ceļā ar autobusu uz lidostu Romā. Pl.17:40 izlidosim uz Rīgu, kur plānots atgriezties ap pl.21:45.

IR Kultūras ceļojums uz Romu un Florenci 29.04.-05.05.2019
Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

 

Print Friendly, PDF & Email
30. janvāris
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
4. februāris
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
7. februāris
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!
12. februāris
MĀRKETINGA BULŠITS. Darbnīca ar Kristapu Siliņu
MĀRKETINGA BULŠITS. Darbnīca ar Kristapu Siliņu
13. februāris
VARAS INTELIĢENCE. Darbnīca ar Aritu Featherstoni
VARAS INTELIĢENCE. Darbnīca ar Aritu Featherstoni

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu