fbpx
6. augusts
Itālijas vasara – Toskāna un Turandota. PĀRDOTS!
6. augusts
Itālijas vasara – Toskāna un Turandota. PĀRDOTS!

Itālijas vasara – Toskāna un Turandota. PĀRDOTS!

Ceļojums ir izpārdots, iespējams pieteikties gaidītāju rindā!

IR Kultūras ceļojumi aicina pavadīt piecas neaizmirstamas augusta dienas romantiskajā, bezgala skaistajā Toskānā!

Šajā laikā aizmirsīsim par darbiem un "uzlādēsim savas enerģijas baterijas" ar izcilu mākslu, mūziku un arhitektūru saulaina prieka pilnajā Itālijas vasarā! 2020.gadā notiks jau 66. Pučīni mūzikas festivāls, kas pulcēs slavenā itāļu komponista talanta pielūdzējus no visas pasaules. Dodoties mūsu ceļojumā, Jūs varēsiet baudīt krāšņu Džakomo Pučīni operas "Turandota" iestudējumu, iepazīt seno un bezgala romantisko Lukas pilsētiņu, Florencē aplūkot Renesanses dižgaru mākslas un arhitektūras šedevrus, Boloņā atklāt pasaulē vecākās universitātes vēstures noslēpumus, klātienē novērtēt, "tieši cik sķībs" ir Pizas tornis, kā arī nesteidzīgi baudīt sauli, jūru, vīnu, itāļu delikateses un lieliskas sarunas!

IR Kultūras ceļojuma uz Toskānu cenā iekļauts:

 • avio biļetes Venēcija - Rīga - Venēcija
 • nakšņošana 4* viesnīcā Mercure Tirrenia Green Park 4*, ar brokastīm un āra baseinu,
 • grupas transfērs uz un no viesnīcas,
 • transfērs uz un no ekskursiju vietām,
 • ekskursija gida pavadībā pa Boloņu,
 • ekskursija gida pavadībā pa Pizu,
 • ieeja Pizas torņa kompleksā, Pizas katedrālē un baptistērijā,
 • ekskursija gida pavadībā pa Luku,
 • ekskursija gida pavadībā pa Florenci un muzejiem,
 • ieeja Santa Croce baznīcā,
 • ieeja Galleria Uffizi 
 • latviešu, angļu, krievu un vācu valodās runājošs grupas vadītājs,
 • zelta līmeņa ceļojuma apdrošināšana.

IR Kultūras ceļojuma uz Toskānu programma

6.augusts (ceturtdiena) Pl.6:00 tiekamies lidostā Rīga, lai pl.8:05 ar AirBaltic reisu BT627 izlidotu uz Venēcijas Marko Polo starptautisko lidostu. Ielidojam Venēcijā pl.9:40 un dodamies ar autobusu uz Boloņu, kur paredzēta eksursija gida pavadībā un brīvais laiks patstāvīgām pusdienām. Pēc tam pārbrauciens līdz viesnīcai Hotel Mercure Tirrenia Green Park”4*. Vakarā brīvais laiks atpūtai un patstāvīgām vakariņām. 

7.augusts (piektdiena) Pēc nesteidzīgām brokastīm viesnīcas restorānā brīvais laiks atpūtai pie baseina vai jūras, patstāvīgām pusdienām. Pl.14 dodamies eksursijā uz Pizu, lai klātienē iepazītu slaveno Pizas torni, un pēc tam uz Luku, kurā ir dzimis slavenais itāļu komponists Džakomo Pučīni (pilnā vārdā Džakomo Antonio Domeniko Mikēle Otrais Marija Pučīni), bet kuras vēsture iesniedzas daudz senākos laikos. Vakarā Lukā laiks patstāvīgām vakariņām, tad pārbrauciens uz viesnīcu.

8.augusts (sestdiena) Diena tiek veltīta atpūtai, saulei un jūrai, līdz pl.17:30 grupa tiekas viesnīcas vestibilā, lai dotos uz 66. Pučīni operfestivāla izrādi “Turandota”, kas notiks Gran Teatro Puccini Massačiukolli ezera krastā.  Mums ir iegādātas ļoti labas biļetes 8.-11.rindās. Pirms koncerta brīvais laiks pastaigām Mūzikas parkā, kafijas tasei vai patstāvīgām vakariņām. Izrāde ilgst no pl.21:15 - 24:00, pēc tam transfērs uz viesnīcu (apmēram 40 min)

9.augusts (svētdiena) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā grupas tikšanās viesnīcas vestibilā, lai dotos pilnas dienas ekskursijā uz renesanses galvaspilsētu Florenci. Eksursijas “Florences Renesanses laika spožums” laikā gida pavadībā apmeklēsim Florences vecpilsētas skaistākās un interesantākās vietas, kā arī Basilica di Santa Croce. Savukārt pēc patstāvīgām pusdienām turpināsim ekskursiju, dodoties uz pasaulslaveno Uffiči galeriju. Viesnīcā atgriezīsimies ap pl.21:00.

10.augusts (pirmdiena) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā izrakstīšanās un bagāžas novietošana autobusā. Pl.10 pārbrauciens līdz skaistajai, vēsturiskajai Ferraras pilsētai, kur būs atvēlēts laiks pastaigām un patstāvīgām pusdienām. Pl.15 transfērs no Ferraras uz Venēcijas starptautisko Marko Polo lidostu. Lidojums pl.18:30, ielidošana Rīgā pl.22.

IR Kultūras ceļojums uz Toskānu un Pučīni festivālu - pilna programma

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Skatīt 2020.gada IR Kultūras ceļojumu kalendāru.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000033/19.

Print Friendly, PDF & Email
28. janvāris
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
30. janvāris
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
4. februāris
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
6. februāris
KĀ DOMĀT PAR VIRTUALITĀTI? Darbnīca ar Gunitu Kuļikovsku
KĀ DOMĀT PAR VIRTUALITĀTI? Darbnīca ar Gunitu Kuļikovsku
7. februāris
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu