30. maijs
Pēterburgas baltās naktis. PĀRDOTS
30. maijs
Pēterburgas baltās naktis. PĀRDOTS

Pēterburgas baltās naktis. PĀRDOTS

Ceļojums pārdots. Iespējams pieteikties gaidītājos.

Ceļojums uz Pēterburgu maija beigās ļaus atklāt pilsētas burvību baltajās naktīs. IR Kultūras ceļojumi izveidojuši plašu programmu ar divām tieši mūsu ceļotājiem sagatavotām autor-ekskursijām.

Šajā ceļojumā īpaši mūsu grupai ir izstrādātas autor-ekskursijas Literārā Pēterburga, kas atklās krievu literatūras dižgaru mājvietas un dzīves stāstus. Par Pēterburgu Krievijā mēdz teikt, ka tā ir “Krievijas kultūras galvaspilsēta”, un šim izteicienam ir pamats, jo tieši Pēterburgā ir dzīvojuši un radījuši slavenākie Krievijas rakstnieki: Brodskis, Ahmatova, Mandelštams, Dostojevskis, Gogolis, Puškins. Visi šie rakstnieki ir ne tikai “kultūras ikonas”, bet arī reāli cilvēki ar savām vēlmēm, vājībām un īpatnībām. Ekskursijas laikā jūs iepazīsiet vietas, lietas un personības, kuras iedvesmojušas šos dižgarus radīt literatūras šedevrus, kas padarījuši autoru vārdus nemirstīgus.

Otra tieši mūsu grupai radītā autor-ekskursija ir Kā dzīvoja 20.gs. sākuma Pēterburgā?. Tās laikā apmeklēsim interesantu namu kāpņu telpas un Grigorija Rasputina dzīvokli. Greznās, mākslinieciskās un neparastās kāpņu telpas – arī ir Pēterburgas “vizītkarte”, taču tās parastam tūristam ir ļoti grūti atrast, un vēl grūtāk ir tajās iekļūt, jo jāzina kur un kā. Mēs vēlamies jums nedaudz parādīt apslēpto Pēterburgas pus un ļaut sajust, kā dzīvoja 20.gs. sākuma Pēterburgas iemītnieki. Jūs varēsiet redzēt, kādā dzīvoklī dzīvoja viens no slavenākajiem pēterburdziešiem – Grigorijs Rasputins.

Vēl dosimies uz Pēterhofas piļu kompleksu (tā teritorijā atrodas vairākas pilis) jeb “Ziemeļu Versaļu”, kas ir viens no ievērojamākajiem kultūrvēstures objektiem Krievijā. Pēterhofas pils celtniecību uzsāka Pēteris I, kurš vēlējās Krievijā radīt savu “Versaļu” – celtni, kura savā diženumā neatpaliktu no Francijas līdzinieces. Arī Pēterhofas parki un strūklakas ir unikāli. Pēterhofas teritorijā ir 150 strūklaku un strūklaku kaskāžu, daudzas no strūklakām darbojas jau 300 gadu.

Vēl, mūsuprāt, uzmanības vērts ir laikmetīgās mākslas muzejs “Erarta”. Tā krājumā ir vairāk nekā 2800 mākslas darbu, kurus radījuši 300 mākslinieku no dažādiem Krievijas reģioniem. “Erarta” – tā ir Krievijas laikmetīgās mākslas esence.

Pēterburgas apskate nevar būt pilnīga, ja nav apmeklēta Sv.Īzaka katedrāle un redzēts, kā virs Ņevas tiek naktī pacelti tilti. Braucot ar kuģīti pa ņevu būsim pavisam tuvu tiltu pacelšanai, ko vērosim, malkojot vīnu un baudot uzkodas.

Apmeklēsim arī Katrīnas pili un tajā esošo Dzintara istabu. Dosimies uz operas vai baleta izrādi pasaulslavenajā Marijas teātrī. Izrāde tiks precizēta, tiklīdz teātris būs izsludinājis sezonas kalendāru. Šis ceļojums uz Pēterburgu ļaus iepazīt un ieraudzīt pilsētu caur jaunu prizmu.

Ceļojuma cenā iekļauts

 • avio biļete Rīga-Pēterburga-Rīga; nakšņošana 4* viesnīcā Radisson BLU Hotel Sonya, bufetes tipa brokastis,
 • transfērs ar autobusu no un uz lidostu,
 • ekskursija gida vadībā pa Pēterhofas pili un tās kompleksu,
 • Erarta muzeja apmeklējums,
 • Sv.Īzaka katedrāles un kolonādes apmeklējums gida pavadībā,
 • ekskursija Kā dzīvoja 20.gs. sākuma Pēterburgā?
 • ekskursija Pēterburgas kāpņu telpas un Rasputina dzīvoklis,
 • ekskursija naksnīgā Pēterburga gida vadībā,
 • 3 stundu izbraukums ar kuģīti, vakariņas uz kuģīša,
 • ekskursija Literārā Pēterburga,
 • Katrīnas pils un Dzintara istabas apmeklējums,
 • transfērs uz visām ekskursijām,
 • ceļojuma apdrošināšana.

Ceļojuma uz Pēterburgu programma

1.diena pl.7:50 izlidojam uz Pēterburgu. No lidostas gida pavadībā dodamies uz Pēterhofas pils kompleksu. Laiks pusdienām, pēc kurām ar autobusu dosimies uz laikmetīgās mākslas muzeju "Erarta". Transfērs uz vienīcu, iekārtošanās viesnīcas numuriņos ap pl.19:30. Laiks atpūtai un patstāvīgai pilsētas apskatei.

2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā grupa pl.10 tiekas, lai dotos ekskursijā Kā dzīvoja 20.gs. sākuma Pēterburgā? Brīvais laiks pusdienām. Pl.15 gida vadībā dosimies apskatīt Sv.Īzaka katedrāli, apmeklējot arī katedrāles skatu platformu. Pēc ekskursijas brīvais laiks atpūtai, lai vakarā pl.21.50 doties ekskursijā pa naksnīgo Pēterburgu, kuras ietvaros arī izbraukums ar kuģīti un uzkodas. Atgriešanās viesnīcā pēc pl.2.

3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.10:50 dosimies ekskursijā Literārā Pēterburga. Pēc ekskursijas brīvais laiks. Vakarā baleta vai operas izrādes apmeklējums Marijas teātrī.

4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā, izrakstāmies no viesnīcas un novietojam mantas autobusā, ar kuru dosimies uz Krievu muzeju, pēc kura apskates ar autobusu dosimies uz Katrīnas pili ar Dzintara istabas apskati. Pēc pils apskates ar autobusu dosimies uz lidostu. Rīgā atgriezīsimies pl.22.

IR Kultūras ceļojuma Pēterburgas baltās naktis 30.05.-02.06.2019 programma.
Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Skatīt 2019.gada IR Kultūras ceļojumu kalendāru.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
6. septembris
Ceļojums pa seno Zīda ceļu Uzbekistānā
Ceļojums pa seno Zīda ceļu Uzbekistānā
11. septembris
Atgriezeniskā saite darbinieku vadībā: kā to dot, kā paprasīt un kā saņemt
Atgriezeniskā saite darbinieku vadībā: kā to dot, kā paprasīt un kā saņemt
20. septembris
Humors zīmolu komunikācijā
Humors zīmolu komunikācijā
21. septembris
Odesas kultūras un garšu esences septembrī
Odesas kultūras un garšu esences septembrī
23. septembris
UX pieeja – bizness, lietotājs, produkts
UX pieeja – bizness, lietotājs, produkts

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu