fbpx
22. novembris
Pasaules zvaigznes Elbas filharmonijā un Hamburga – PĀRDOTS!
22. novembris
Pasaules zvaigznes Elbas filharmonijā un Hamburga – PĀRDOTS!

Pasaules zvaigznes Elbas filharmonijā un Hamburga – PĀRDOTS!

PĀRDOTS! Ir iespējams pieteikties gaidītājos.

IR Kultūras ceļojumi aicina doties ceļojumā Pasaules zvaigznes Elbas filharmonijā un Hamburga no 5. līdz 7.novembrim ceļojums uz Hamburgu, kur Elbas filharmonijas lielajā zālē notiks muzikāli unikāls koncerts - Ivetas Apkalnas, Drēzdenes filharmonijas orķestra un Anželikas Kidjo (Angélique Kidjo) kopīgs sniegums.

6.novembrī Elbas filharmonijas lielajā zālē notiks vērienīgs koncerts, kura pirmajā daļā Drēzdenes filharmonijas orķestris leģendārā amerikāņu diriģenta Dennisa Rasela Deivisa (Dennis Russell Davies) vadībā atskaņos Leonarda Bernsteina "Trīs deju epizodes" no mūzikla On the Town un vācu komponista Kurta Veila Otro simfoniju, ko uzskata par pietiekoši nenovērtētu šedevru. Koncerta otrajā daļā orķestrim pievienosies Iveta Apkalna un dziedātāja Anželika Kidjo, ko The Times nodēvējis par Āfrikas dīvu, savukārt BBC ierindojis starp Āfrikas 50 ikoniskajām personībām. Koncerta otrajā daļā skanēs Filipa Glāsa 12.simfonija Lodger balsij, ērģelēm un orķestrim. 12.simfonijai komponists iedvesmojies no Deivida Bovija un Braiena Eno mūzikas.

Pēc koncerta notiks saruna pie vīna glāzes ar Ivetu Apkalnu Elbas filharmonijas ēkā esošajā bārā ar skatu uz Hamburgas ostu.

Pirmajā ceļojuma dienā gida vadībā apskatīsim Hamburgu un īpašu laiku veltīsim ekskursijai pa Elbas filharmoniju. Hamburga bagāta ar modernās mākslas galerijām un muzejiem. Tāpēc, esot Hamburgā, noteikti jāizmanto iespēja, lai apmeklētu Deichtorhallen (modernās mākslas muzejs) un Haus der Photograpie (modernās fotogrāfijas māja).

Brīvdienas Hamburgā, vienā no Eiropas senākajiem tirdzniecības centriem, ļauj izmantot iespēju apmeklēt vienu no Ziemeļvācijas lielākajiem outlet (atlaižu iepirkšanās) centriem McArthurGlen Designer Outlet Neumünster. Šis iepirkšanās izbraukums ar organizētu autobusu var būt kā alternatīva pilsētas patstāvīgai apskatei un iepazīšanai.

IR kultūras ceļojuma laikā jau kā ierasts varēsiet profesionālu gidu vadībā iepazīt pilsētu, dodoties tās apskatē gan ar kājām, gan autobusu. Tāpat šī ir iespēja iepazīt kultūras mīļus no Latvijas un kopā ar viņiem baudīt skaistu mūziku, mākslu un interesantas sarunas.

Īsās brīvdienas Hamburgā ar koncertu Elbas koncertzālē kā centrālo šī ceļojuma notikumu būs skaists piedzīvojums un piesātināts ceļojums kultūras un mākslas mīļiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļojuma programmas ietvaros plānotas ekskursijas ar kājām. Tāpēc pirms pieteikties ceļojumam lūdzam izvērtēt savas spējas un iespējas.

Ceļojuma cenā iekļauts

  • nakšņošana viesnīcā Premier Inn Hamburg City Center 4*, 2 naktis ar brokastīm "zviedru galds",
  • brokastis viesnīcas restorānā ierašanās dienā,
  • ekskursija pa Hamburgu angļu valodā runājoša gida pavadībā ar apstāšanās pauzēm pie interesantākajiem objektiem. Ekskursijas laikā dalībnieki tiks nodrošināti ar austiņām, kurās tiks translēts gida stāstītais un nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā,
  • ieejas biļete Elbas Filharmonijas skatu platformā,
  • Deichtorhallen (modernās mākslas muzejs) un Haus der Photographie (Modernās fotogrāfijas māja) apmeklējums,
  • transfērs ar autobusu no viesnīcas uz Elbas filharmoniju un no Elbas filharmonijas uz viesnīcu,
  • pēc koncerta saruna ar Ivetu Apkalnu pie glāzes vīna viesnīcas The Westin bārā TheBridgeBar (8. stāvā) ar panorāmas skatu uz Hamburgas ostu,
  • grupas transfērs no un uz lidostu.

Ceļojuma programma

1.diena Izlidošana uz Hamburgu 07:10. Ar autobusu dosimies uz viesnīcu, kur novietosim bagāžu mantu glabātuvē un ieturēsim brokastis viesnīcas restorānā. Pēc brokastīm pl.11 ekskursija pa Hamburgu gan ar autobusu, gan kājām angliski runājoša gida vadībā. Ekskursijā apskatīsim interesantākos Hamburgas apskates objektus un Elbas filharmonijas skatu laukumu The Plaza. Ap pl.15 reģistrēsimies viesnīcā. Atlikusī dienas daļa atpūtai un patstāvīgais pilsētas apskatei.

2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā dosimies īsā pastaigā uz modernās mākslas muzeju Deichtorhallen un modernās fotogrāfijas māju Haus der Photographie. Pēc modernās mākslas baudīšanas brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei. Vakarā Ivetas Apkalnas, Drēzdenes filharmonijas orķestra un Anželikas Kidjo koncerts Elbas filharmonijas lielajā zālē. Pēc koncerta saruna pie vīna glazes ar Ivetu Apkalnu viesnīcas The Westin bārā TheBridgeBar  ar panorāmas skatu uz Hamburgas ostu. Ap pl.00:15 transfērs uz viesnīcu.

3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā un bagāžas nodošanas viesnīcas mantu glabātuvē brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei vai iespēja organizēti doties uz vienu no Ziemeļvācijas lielākajiem outlet centriem. Pl.17:30 ar transfēru dosimies uz lidostu. Rīgā atgriezīsimies pl.22:30.

Ceļojuma detalizētu programmu iespējams apskatīt šeit: IR Kultūras ceļojums uz Elbas koncertzāli 05-07.11.2019 (1)
Šeit varat apskatīt ceļojuma līgumu: Ligums_IR Kulturas ceļojums_2019

Vietu skaits ierobežots. Vairāk informācijas un pieteikšanās: [email protected] vai 67 281 588

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
25. novembris
“Ir” domubiedri: godalgotās filmas “Projām” kinoseanss un tikšanās ar režisoru Gintu Zilbalodi
“Ir” domubiedri: godalgotās filmas “Projām” kinoseanss un tikšanās ar režisoru Gintu Zilbalodi
26. novembris
NEKĀP UZ GRĀBEKĻIEM! MĪTI UN PATIESĪBA PAR AGILE. Darbnīca ar Ati Kaksi un Edgaru Viļumsonu
NEKĀP UZ GRĀBEKĻIEM! MĪTI UN PATIESĪBA PAR AGILE. Darbnīca ar Ati Kaksi un Edgaru Viļumsonu
27. novembris
ZĪMOLA VIZUĀLĀS VALODAS PAMATELEMENTI. Darbnīca ar Miķeli Baštiku
ZĪMOLA VIZUĀLĀS VALODAS PAMATELEMENTI. Darbnīca ar Miķeli Baštiku
1. decembris
Advente Leipcigā un Leipcigas filharmoniķi Nelsona vadībā
Advente Leipcigā un Leipcigas filharmoniķi Nelsona vadībā
3. decembris
PERSONISKAIS ZĪMOLS. Darbnīca ar Olgu Kazaku
PERSONISKAIS ZĪMOLS. Darbnīca ar Olgu Kazaku

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu