fbpx
25. jūlijs
Minhenes operfestivāls, Augsburga un Dienvidvācijas pilis
25. jūlijs
Minhenes operfestivāls, Augsburga un Dienvidvācijas pilis

Minhenes operfestivāls, Augsburga un Dienvidvācijas pilis

Ceļojums pārdots. Iespējams pieteikties gaidītājos.

Jūlija beigās Minhenē notiks operfestivāls, kura centrālais notikums būs Vāgnera operas Nirnbergas meistardziedoņi iestudējums ar, iespējams, pasaules labākā tenora Jonasa Kaufmana piedalīšanos. IR Kultūras ceļojumi grib kopā ar saviem ceļotājiem piedzīvot Vāgnera mūzikas varenību pasaules slavenu dziedoņu izpildījumā un operas festivālu, kas pieder pasaulē vecākajiem un izcilākajiem operas festivāliem. Tāpēc no 25. līdz 28.jūlijam aicinām doties ceļojumā, lai kopīgi baudītu mūziku, apmeklētu Dienvidvācijas skaistākās pilis (arī šo piļu tapšanu pastarpināti ietekmējis Vāgners), iepazītu Augsburgu, kā arī skatītu mākslas šedevrus vienā no pasaules vecākajām un labākajām mākslas galerijām – Alte Pinakothek. Ceļojums Minhenes operfestivāls, Augsburga un Dienvidvācijas pilis būs nedēļas nogales ceļojums par mūziku, mākslu un vēsturi.

Ceļojuma ietvaros vienu dienu veltīsim divām skaistām Dienvidvācijas pilīm, kas celtas Bavārijas karaļa Ludviga II vajadzībām – Neušvānštainu (Neuschwanstein) un Linderhofu (Linderhof), ko dēvē arī par Bavārijas Versaļu. Katra pils pārsteidz ar savu dažādo arhitektūru un greznību.

Esot Bavārijā, noteikti jāredz Augsburga, pilsēta, ko dibinājuši romieši 15.gs pirms Kristus un kas tiek uzskatīta par vienu no vecākajām Vācijas pilsētām. Pilsētai ir nozīmīga loma baznīcas reformācijas procesā, tajā 1555.gadā tika noslēgts miera līgums, kas ir pirmais dokuments, kurš atzīst luterāņus kā atsevišķai konfesijai piederošus cilvēkus un iesāka pāris desmitgažu ilgu mieru Eiropā.

Ceļojuma pēdējā dienā apskatīsim mākslas galerijas Althe Ponakothek mākslas darbu kolekciju, kas ir viena no pasaules iespaidīgākajām 16.-18.gadsimta mākslas darbu kolekcijām. 700 darbu lielā kolekcija ļauj atklāt glezniecības attīstību no viduslaikiem līdz renesansei un barokam, un līdz pat vēlīnajam rokoko periodam. Galerijā varēsiet apskatīt Dīrera, Rafaēla, Leonardo, Ticiāna, Rūbensa, Rembranta un viņu laika biedru darbus. Galerija pēc rekonstrukcijas tika atvērta tikai 2018.gada jūlijā, atverot apmeklētājiem visas ekspozīcijas zāles

 

Ceļojuma Minhenes operfestivāls, Augsburga un Dienvidvācijas pilis cenā iekļauts

 • avio biļetes Rīga – Minhene – Rīga,
 • nakšņošana 3* viesnīcā Hotel Meier City München ar brokastīm,
 • grupas transfērs uz un no viesnīcas,
 • transfērs uz un no ekskursijas vietām,
 • ekskursija pa Augsburgu gida vadībā,
 • ieejas biļete Augsburgas baznīcā,
 • Linderhofas pils un parka apmeklējums un ekskursija pa to,
 • pusdienas Linderhofas pils viesnīcas restorānā,
 • Neušvānštainas pils apmeklējums ar ekskursiju,
 • vecās Pinokatēkas apmeklējums,
 • ceļojuma apdrošināšana.

Ceļojuma Minhenes operfestivāls, Augsburga un Dienvidvācijas pilis programma

1.diena Pl.7:45 izlidojam uz Minheni. No lidostas ar autobusu dosimies uz Augsburgu, kurā ieradīsimies ap pl.11. Brīvais laiks rīta kafijai, pēc kuras sekos divu stundu gara kājāmgājēju ekskursija pa pilsētu gida vadībā. Brīvais laiks patstāvīgai pilsētas iepazīšanai. Ap pl.17 ar autobusu dosimies uz Minheni, kur iekārtosimies viesnīcā un vakarā ļausimies Minhenes patstāvīgai iepazīšanai un atpūtai.

2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9.30 ar autobusu dosimies uz Neušvānštainas un Linderhofas pilīm. Piļu apskatei veltīsim vienu dienu, vispirms dodoties uz Linderhofu, kur gida vadībā apskatīsim Linderhofas pili un parku, pusdienosim pils restorānā. Dienas otro daļu veltīsim Neušvānštainas apskatei. Minhenē atgriezīsimies pl.19. Vakarā brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei.

3.diena Brokastis viesnīcas restorānā. Līdz pl.16 brīvais laiks patstāvīgai pilsētas iepazīšanai. Pl.17 Vāgnera operas Nirnbergas meistardziedoņi iestudējuma apmeklējums Bavārijas Valsts operā. Izrāde trīs cēlienos ar diviem 40 minūšu gariem starpbrīžiem, izrādes beigas pl.22.40.

4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā līdz pl.11 jāizrakstās no viesnīcas, atstājot bagāžu viesnīcas mantu glabātuvē. Pl.11 kopīgi dosimies uz mākslas galeriju Alte Pinokathek. Pl.16.45 transfērs uz lidostu. Rīgā atgriežamies pl.22.30.

IR Kultūras ceļojums uz Minhenes operfestivālu 25-28.07.2019.
Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Skatīt 2019.gada IR Kultūras ceļojumu kalendāru.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
25. novembris
“Ir” domubiedri: godalgotās filmas “Projām” kinoseanss un tikšanās ar režisoru Gintu Zilbalodi
“Ir” domubiedri: godalgotās filmas “Projām” kinoseanss un tikšanās ar režisoru Gintu Zilbalodi
26. novembris
NEKĀP UZ GRĀBEKĻIEM! MĪTI UN PATIESĪBA PAR AGILE. Darbnīca ar Ati Kaksi un Edgaru Viļumsonu
NEKĀP UZ GRĀBEKĻIEM! MĪTI UN PATIESĪBA PAR AGILE. Darbnīca ar Ati Kaksi un Edgaru Viļumsonu
27. novembris
ZĪMOLA VIZUĀLĀS VALODAS PAMATELEMENTI. Darbnīca ar Miķeli Baštiku
ZĪMOLA VIZUĀLĀS VALODAS PAMATELEMENTI. Darbnīca ar Miķeli Baštiku
1. decembris
Advente Leipcigā un Leipcigas filharmoniķi Nelsona vadībā
Advente Leipcigā un Leipcigas filharmoniķi Nelsona vadībā
3. decembris
PERSONISKAIS ZĪMOLS. Darbnīca ar Olgu Kazaku
PERSONISKAIS ZĪMOLS. Darbnīca ar Olgu Kazaku

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu