fbpx
15. jūnijs 2018
Lisabona un Verdi “Traviata” Lisabonas operā. Brīnumainā Sintra PĀRDOTS
15. jūnijs 2018
Lisabona un Verdi “Traviata” Lisabonas operā. Brīnumainā Sintra PĀRDOTS

Lisabona un Verdi “Traviata” Lisabonas operā. Brīnumainā Sintra PĀRDOTS

No 15- 19. jūnijam aicinām doties ceļojumā uz krāšņo Lisabonu un Sintru. Lisabona ir kā radīta, lai gūtu jaunus iespaidus un sajūtas. Tās kultūra apvieno sevī arābiskos un eiropeiskos vaibstus, tā fascinē ar savu arhitektūru, lieliskajiem muzejiem, kafejnīcām un kosmopolītisko pilsētas atmosfēru.

Nav iespējams viena ceļojuma laikā redzēt visu, bet mēs esam atlasījuši dažus, mūsuprāt, spilgtākos Lisabonas un Portugāles mākslas un kultūras “akcentus”, vietas un pasākumus, kas ļaus jums īpaši spilgti sajust Portugāli.

Mūsu programmā vienmēr ir iekļauts kāds interesants koncerts vai opera. Lisabonā jūs varēsiet klausīties Dž.Verdi Traviatu brīnišķīgi skaistajā Teatro Nacional de São Carlos (Lisabonas Opera) un uzzināt, kā Traviatu redz mūsdienu portugāļu režisori un mūziķi. Traviata Lisabonā iepriecinās ar “zvaigžņotu” solistu duetu – Violetas lomā Jekaterina Bakanova, Alfredo – Ivan Magri.

Ekskursijāgida pavadībā (ar autobusu un kājām) dosimies pa Lisabonas skaistākajām un vēsturiski nozīmīgākajām vietām. Uzzināsim daudz interesantu faktu par “Pilsētu –  vārtiem uz pasauli”, kas gadsimtu garumā bija un vēl jo projām ir Lisabona.

Dosimies ekskursijā – braucienā ar vēsturisko 28.maršruta dzelteno Lisabonas tramvaju. Skatīsim mākslas šedevrus Calluste de Gulbenkian mākslas muzejā

Esot Portugālē, noteikti  ir jāredz Sintras reģions (viss Sintras reģions iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā). Tādēļ vienu dienu veltīsim ekskursijai uz Sintru. Gida pavadībā izstaigāsim Sintru, apmeklēsim Penas pili (UNESCO), Kvinta da Regaleira pili un parku, Kabo da Roca klintsragu.

Ceļojuma dalībnieku nakšņošanai ir izvēlēta pilnīgi jauna 3* viesnīca Lisboa Tejo Hotel, kura tiek atvērta 2018 gada janvārī.  Viesnīca atrodas Lisabonas vēsturiskajā centrā Baiša (Baixa) rajonā.

Fado, portugaļu nacionālā mūzika, pauž ilgas un skumjas. Vislabāk to baudīt fado restorānā Lisabonas vecpilsētā kopā ar izsmalcinātu maltīti un labu vīnu! Piedāvājam par papildus samaksu vienu vakaru ļauties fado skaņām un gardai portugāļu maltītei.

IR Kultūras ceļojums uz Lisabonu un Sintru būs krāšņs un pārsteigumu pilns kā pati Portugāle!

Cenā iekļauts:

  • avio biļete Rīga – Lisabona – Rīga;
  • nakšņošana 3* viesnīcā Lisboa Tejo Hotel četras naktis ar brokastīm zviedru galda veidā;
  • grupas transfērs uz un no viesnīcas, kā arī autobuss pilsētas apskates ekskursiju laikā;
  • Lisabonas iepazīšanas ekskursija gan kājām, gan ar autobusu gida vadībā;
  • ekskursija - brauciens ar vēsturisko 28. maršruta tramvaju pa Lisabonas skaistākajiem kvartāliem (iekļauta 1 dienas neierobežotu braucienu biļete ar sabiedrisko transportu un gida honorārs);
  • pilnas dienas ekskursija uz Sintru (viss Sintras reģions iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā) ar ekskursiju pa Sintru, Penas pils un parka apmeklējumu (UNESCO), Kvinta da Regaleira pils un parka apmeklējumu (UNESCO), Kabo da Roca klintsraga apmeklējumu;
  • Calluste de Gulbenkian mākslas un modernās mākslas muzeja apmeklējums;
  • ceļojuma apdrošināšana.

 Ceļojuma programma

1.diena 12:50 izlidojam no Rīgas uz Lisabonu. Uz viesnīcu dosimies ar autobusu. Pa ceļam ekskursija pa pilsētu gida vadībā ar izkāpšanu pie nozīmīgākajām Lisabonas vietām. Ap pl.19 iekārtošanās viesnīcā. Vakarā brīvais laiks atpūtai un pilsētas patstāvīgai iepazīšanai.

2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā dosimies kājām un gida vadībā apskatīt Lisabonas vēsturisko centru un vespilsētu, kā arī Castelo São Jorge. Dosimies izbraukumā ar vēsturisko 28.maršruta tramvaju, šajā braucienā mūs pavadīs gids. Ekskursijas noslēgsies pl.13:30, līdz vakaram brīvais laiks patstāvīgai Lisabonas iepazīšanai. Pl.20:10 tiksimies viesnīcas vestibilā, lai kopīgi ar tiem, kas vēlas, dotos uz fado mūzikas restorānu Casa de Linhares.

3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9 dosimies ar autobusu ekskursijā uz Sintru. Laikaposmā pl.13-15 brīvais laiks pusdienām. Viesnīcā Lisabonā plānots atgriezties pl.19.

4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.10 kopīgi ar sabiedrisko transportu dosimies uz modernās mākslas muzeju Calouste Gulbenkian. Pēc muzeja apmaklējuma brīvais laiks patstāvīgais Lisabonas iepazīšanai. Pl.19:15 tiksimies viesnīcas vestibilā, lai kopīgi kājām dotos uz Lisabonas operu Teatro Nacional de Sao Carlos, kur pl.20 sāksies Dž.Verdi opera Traviata.

5.diena Līdz pl.10 brokastis viesnīcas restorānā. Līdz pl.13:30 laiks patstāvīgai pilsētas iepazīšnai. Pl.13:30 transfērs uz lidostu. Rīgā plānots atgriezties 22:35.

Ceļojumu var apmaksāt pa daļām. Vietu skaits ierobežots. Vairāk informācijas un pieteikšanās: [email protected]vai 67 281 588.
AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.63.01.500109.

Print Friendly, PDF & Email
9. decembris
CUSTOMER JOURNEY: TENDENCES 2020. GADĀ. Darbnīca ar Artūru Medni un Līvu Bleideli
CUSTOMER JOURNEY: TENDENCES 2020. GADĀ. Darbnīca ar Artūru Medni un Līvu Bleideli
11. decembris
DARBA CEĻA DARBNĪCA. Darbnīca ar Olgu Kotovu
DARBA CEĻA DARBNĪCA. Darbnīca ar Olgu Kotovu
6. janvāris 2020
LIELIE DARĪJUMI. Darījumu slēgšanas meistarklase ar Jāni Bergu
LIELIE DARĪJUMI. Darījumu slēgšanas meistarklase ar Jāni Bergu
15. janvāris 2020
IZAUGSME – EKSPORTA MĀRKETINGA PRINCIPI UN RĪKI. Darbnīca ar Reinu Grantu
IZAUGSME – EKSPORTA MĀRKETINGA PRINCIPI UN RĪKI. Darbnīca ar Reinu Grantu
16. janvāris 2020
DARBINIEKU MOTIVĀCIJA PRAKSĒ. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju
DARBINIEKU MOTIVĀCIJA PRAKSĒ. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu