15. februāris
Konfliktu risināšana
15. februāris
Konfliktu risināšana

Konfliktu risināšana

Lielākoties cilvēki darbvietās no konfliktiem vēlas izvairīties. Taču tieši prasme tikt galā ar konfliktiem ir viena no emocionāli inteliģenta vadītāja un darbinieka pamata prasmēm, kas nepieciešama efektīvu attiecību veidošanai ar citiem cilvēkiem, lai nodrošinātu organizācijā veselīgu un atklātu klimatu. Konflikts ir iespēja beidzot ieraudzīt, kā tajā iesaistītās puses patiešām jūtas un kas katrai no tām ir svarīgs.
Šajā darbnīcā runāsim par to, kā konfliktus organizācijās fasilitēt, kas nav gluži tas pats, kas vadīt. Fasilitēšanas būtība ir padarīt konflikta, vai spriedzes situāciju visiem iesaistītajiem vieglāku, vērojot un atzīmējot konfliktā novērojamos musturus un to sasaisti ar organizācijā kopumā notiekošo. Tā ir sistēmiska un nevardarbīga domāšana.

Darbnīcā apgūsim:

  • Nostājas un attieksmes, kas nepieciešamas nevardarbīgai konfliktu fasilitēšanai
  • Nevardarbīgas, godīgas un atklātas strīdēšanās sarunu pieejas
  • Metodes, kas stiprina cilvēka individuālo emocionālo izturību un ir piemērotas darba vidē

Darbnīcu vadīs Arita Featherstone.

Arita jau 10 gadus ikdienā praktiski atbalsta dažādu nozaru organizāciju vadītājus un darbiniekus kompleksās pārmaiņu situācijās, fasilitē organizāciju līderu tālāk-attīstību, māca un trenē vadītājus un darbiniekus, vada seminārus par emocionālo un varas inteliģenci un nevardarbīgu konfliktu risināšanu.
Pirms tam, vairāk kā 15 gadus, Arita pati ir strādājusi privātā sektora organizācijās, un piedzīvojusi visdažādākās situācijas, ko vien darbinieks un vadītājs var piedzīvot.
Arita ir pārliecināta, ka ceļš uz veselīgākām organizācijām, kopienām, un galu galā arī valsti, ir mūsu personīgā spēja un prasmes “izsēdēt strīda ugunskuru” un iemācīties raudzīties vienam uz otru sistēmiski un nevardarbīgi.

Aritai ir Maģistra grāds ekonomikā, Kembridžas CELTA sertifikāts pieaugušo tālākizglītībā un Eiropas ANSE kvalifikācija organizāciju supervīzijā. Arita ir Igaunijas supervīzijas un koučinga institūta mācību programmas kuratore un mācībspēks Latvijā.  www.featherstone.lv

Žurnāla "Ir Nauda" gada abonenti darbnīcām saņem 20% atlaidi.
Lai kļūtu par abonentu, nāc te: https://ir.lv/abonesana,  raksti uz [email protected] vai zvani - 67281588.
Informācijai: Pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.
Vairāk informācijas: [email protected], 67281588.

Print Friendly, PDF & Email
23. maijs
Barselona, A.Nelsons un B.Skride Kataloņu mūzikas pilī
Barselona, A.Nelsons un B.Skride Kataloņu mūzikas pilī
28. maijs
Vēstījuma iepakošana
Vēstījuma iepakošana
30. maijs
Pēterburgas baltās naktis. PĀRDOTS
Pēterburgas baltās naktis. PĀRDOTS
5. jūnijs
Autentiskā līderība: ko tā nozīmē mūsdienu biznesa vadībā?
Autentiskā līderība: ko tā nozīmē mūsdienu biznesa vadībā?
6. jūnijs
Facebook pētījums: Top 500 zīmolu komunikācija
Facebook pētījums: Top 500 zīmolu komunikācija

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu