fbpx
23. februāris 2019
Iveta Apkalna un koris “Latvija” Elbas filharmonijā. PĀRDOTS
23. februāris 2019
Iveta Apkalna un koris “Latvija” Elbas filharmonijā. PĀRDOTS

Iveta Apkalna un koris “Latvija” Elbas filharmonijā. PĀRDOTS

Ceļojums pārdots.

IR Kultūras ceļojumu ietvaros no 23. līdz 25.februārim nedēļas nogales ceļojums uz Berlīni un Hamburgu, lai baudītu Ivetas Apkalnas un kora Latvija koncertu Elbas koncertzāles lielajā zālē.

Šoreiz ceļojums sāksies Berlīnē, kur pa ceļam uz Hamburgu apskatīsim divas nozīmīgas mākslas izstādes: Boros Foundation mākslas bunkuru, kurā mākslas eksperta pavadībā apskatīsim privātu mākslas darbu kolekciju; Helmuta Ņūtona fondu, kura tajā laikā būs apskatāma pasaules slavenā kino režisora un fotogrāfa Deivida Linča (David Lynch) izstāde Saul Leiter / David Lynch / Helmut Newton. Nudes.

24.februārī Elbas filharmonijas lielajā zālē notiks vērienīgs koncerts, kurā ērģelniece Iveta Apkalna un akadēmiskais koris Latvija Māra Sirmā vadībā atskaņos sekojošu komponistu darbus: Lionel Rogg, Thierry Escaich, Aivars Kalējs, Olivier Messiaen, Ēriks Ešenvalds. Koncerta īpašais notikums Pētera Vaska darba Veni Domine pirmatskaņojums, kas tapis pēc Elbas koncertzāles pasūtījuma. Pēc koncerta notiks saruna pie vīna glāzes ar Ivetu Apkalnu. Dienā pirms koncerta gida vadībā apskatīsim Hamburgu un īpašu laiku veltīsim ekskursijai pa Elbas filharmoniju.

Hamburga bagāta ar modernās mākslas galerijām un muzejiem. Tāpēc, esot Hamburgā, noteikti jāizmanto iespēja, lai apmklētu Deichtorhallen (modernās mākslas muzejs) un Haus der Photograpie (modernās fotogrāfijas māja) apmeklējums.

Lai šīs nedēļas nogales ceļojums dotu pēc iespējas plašāku ieskatu Hamburgas kultūras dzīvē, aicinām apmeklēt Mocarta operas Figaro kāzas izrādi Hamburgas valsts operā.

Brīvdienas Hamburgā, vienā no Eiropas senākajiem tirdzniecības centriem, ļauj izmantot iespēju apmeklēt vienu no Ziemeļvācijas lielākajiem outlet (atlaižu iepirkšanās) centriem McArthurGlen Designer Outlet Neumünster. Šis iepirkšanās izbraukums ar organizētu autobusu var būt kā alternatīva pilsētas patstāvīgai apskatei un iepazīšanai.

IR kultūras ceļojuma laikā jau kā ierasts varēsiet profesionālu gidu vadībā iepazīt pilsētu, dodoties tās apskatē gan ar kājām, gan autobusu. Tāpat šī ir iespēja iepazīt kultūras mīļu no Latvijas un kopā ar viņiem baudīt skaistu mūziku, mākslu un interesantas sarunas.

Īsās brīvdienas Berlīnē un Hamburgā ar koncertu Elbas koncertzālē kā centrālo šī ceļojuma notikumu būs skaists piedzīvojums un piesātināts ceļojums kultūras un mākslas mīļiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļojuma programmas ietvaros plānotas ekskursijas ar kājām. Tāpēc pirms pieteikties ceļojumam lūdzam izvērtēt savas spējas un iespējas.

Rezervējot vietu ceļojumā ir jāveic avansa iemaksa 300€  apmērā par katru personu.

Nedēļas nogales ceļojuma cenā iekļauts

 • avio biļete Rīga – Berlīne un Hamburga – Rīga,
 • nakšņošana viesnīcā Hotel Furst Bismark4*, 2 naktis ar brokastīm "zviedru galds",
 • ieejas biļete Boros Foundation mākslas bunkurā,
 • Berlīnes fotomuzeja Helmut Newton foundation izstādes The Nude apmeklējums,
 • transfērs līdz Hamburgai,
 • ekskursija pa Hamburgu angļu valodā runājoša gida pavadībā ar apstāšanās pauzēm pie interesantākajiem objektiem. Ekskursijas laikā dalībnieki tiks nodrošināti ar austiņām, kurās tiks translēts gida stāstītais un nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā,
 • Deichtorhallen (modernās mākslas muzejs) un Haus der Photographie (Modernās fotogrāfijas māja) apmeklējums,
 • transfērs ar autobusu no viesnīcas uz Elbas filharmoniju un no Elbas filharmonijas uz viesnīcu,
 • pēc koncerta saruna ar Ivetu Apkalnu pie glāzes vīna viesnīcas The Westin bārā TheBridgeBar (8. stāvā) ar panorāmas skatu uz Hamburgas ostu,
 • grupas transfērs uz un no viesnīcas,
 • ceļojuma apdrošināšana.

Nedēļas nogales ceļojuma programma

1.diena Izlidošana uz Berlīni 07:35. Ar autobusu dosimies uz Boros Foundation mākslas bunkuru. Pirms izstādes apskates brīvais laiks rīta kafijai. Mākslas kolekcijas apskate notiks mākslas eksperta vadībā. Pēc tās dosimies uz Berlīnes fotogrāfijas muzeju Helmut Newton foundation, lai redzētu Deivida Linča foto darbu izstādi The Nude. Ar transfēru dosimies uz Hamburgu, kur ieradīsimies ap pl.16:45. Iekārtošanās viesnīcā un brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei vai pēc izvēles iespēja apmeklēt Mocarta operas Figaro kāzas izrādi Hamburgas Valsts operā.

2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā dosimies gida vadībā ekskursijā pa Hamburgu. Ekskursijas ietvaros gida vadībā apskatīsim Elbas filharmoniju. Ekskursiju noslēgsim modernās mākslas muzejā Deichtorhallen un modernās fotogrāfijas mājā Haus der Photographie. Pēc modernās mākslas baudīšanas brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei. Vakarā Ivetas Apkalnas un akadēmiskā kora Latvija koncerts Elbas filharmonijas lielajā zālē. Pēc koncerta saruna pie vīna glazes ar Ivetu Apkalnu viesnīcas The Westin bārā TheBridgeBar  ar panorāmas skatu uz Hamburgas ostu.

3.diena Pēc agrām brokastīm viesnīcas restorānā un bagāžas nodošanas viesnīcas mantu glabātuvā brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei vai iespēja organizēti doties uz vienu no Ziemeļvācijas lielākajiem outlet centriem. Pl.17:30 ar transfēru dosimies uz lidostu. Rīgā atgriezīsimies pl.22:30.

Ceļojuma detalizētu programmu iespējams apskatīt šeit.
Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Vietu skaits ierobežots. Vairāk informācijas un pieteikšanās: [email protected] vai 67 281 588

Skatīt 2019.gada IR kultūras ceļojumu kalendāru.
AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
28. janvāris
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
30. janvāris
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
4. februāris
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
6. februāris
KĀ DOMĀT PAR VIRTUALITĀTI? Darbnīca ar Gunitu Kuļikovsku
KĀ DOMĀT PAR VIRTUALITĀTI? Darbnīca ar Gunitu Kuļikovsku
7. februāris
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu