fbpx
1. jūnijs
IR Kultūras ceļojums uz Vīni – PĀRDOTS!
1. jūnijs
IR Kultūras ceļojums uz Vīni – PĀRDOTS!

IR Kultūras ceļojums uz Vīni – PĀRDOTS!

CEĻOJUMS PĀRDOTS - IESPĒJAMS PIETEIKTIES GAIDĪTĀJOS.

2020.gads būs Ludviga van Bēthovena 250. jubilejas gads un par godu šim notikumam visā pasaulē tiek organizēti īpaši pasākumi. Tāpēc ar patiesu prieku un lepnumu “IR Kultūras ceļojums uz Vīni” piedāvā kopīgi izbaudīt izcilu muzikālu piedzīvojumu: īpašu Bēthovena skaņdarbu programmu pasaulslavenā Vīnes Filharmoniķu orķestra koncertā Andra Nelsona vadībā vienā no pasaules labākajām koncertzālēm - Vīnes Musikverein Zelta zālē (pat Vīnē uz šo koncertu ir gandrīz neiespējami tikt pie biļetēm)!

Šajās dienās, baudot skaisto Austrijas vasaru, latviešu gida pavadībā iepazīsim Vīni kā Eiropas Jūgendstila galvaspilsētu, ekskursijas laikā apmeklējot arī vienu no atpazīstamākajiem Vīnes Jūgendstila simboliem - Secesijas namu, kur mūsdienās atrodas laikmetīgās mākslas izstāžu zāle, kā arī Leopolda muzeju, kurā vērosim izstādi “Vīne 1900”.

Dosimies pilnas dienas ekskursijā “Vīnes meža stāsti”, lai apmeklētu Habsburgu dinastijas vasaras rezidences - Laksenburgas un Francenburgas pilis, un sajūsminātos par vienu no skaistākajiem angļu stila parkiem Eiropā. Ekskursijas turpinājumā iegriezīsimies Bādenes kūrortpilsētiņā, kur apskatīsim Bēthovenam veltīto izstādi “Ludvig van”.

Tieši vasarā, kad zied krāšņie Šonbrunnas pils rožu dārzi, ir īstais laiks iepazīt majestātisko pils kompleksu, kopīgi atklājot skaistākās un interesentākās Šonbrunnas pils zāles.

IR Kultūras ceļojuma uz Vīni cenā iekļauts:

 • avio biļetes Rīga - Vīne - Rīga (201 EUR vērtībā)
 • nakšņošana viesnīcā Renaissance Wien Hotel 4* Superior, ar brokastīm,
 • grupas transfērs uz un no viesnīcas,
 • transfērs uz un no ekskursiju vietām,
 • ekskursija gida pavadībā pa Laksenburgas parku un Francenburgas pili, brauciens vilcieniņā pa parka teritoriju,
 • izstādes Ludvig van apmeklējums Bādenē,
 • 3 kārtu pusdienas Panorama restorānā,
 • Secesijas muzeja apmeklējums,
 • Leopolda muzeja un izstādes Vīne 1900 apmeklējums,
 • ieeja Šenbrunnas pilī, "Selected highlights" tūre latviešu valodā runājoša gida pavadībā,
 • metro biļetes
 • latviešu, angļu, krievu un vācu valodās runājošs grupas vadītājs,
 • zelta līmeņa ceļojuma apdrošināšana.

IR Kultūras ceļojums uz Vīni programma

1.diena Pl.7:20 izlidošana uz Vīni. Pl.8:40 nolaidīsimies Vīnes lidostā, no kuras ar autobusu dosimies latviski runājoša gida vadītā ekskursijā Vīnes meža stāsti. Tās laikā apmeklēsim Laksenburgas un Franzenburgas pilis, kā arī Laksenburgas pils parku un dārzu ansambli, kas ir viens no skaistākajiem parku un dārzu ansambļiem Eiropā. Pēc tam dosimies uz romantisko kūrortpilsētiņu Bādeni pie Vīnes, kur apmeklēsim izstādi Ludvig van. Pl.14:30 paredzētas kopīgas pusdienas restorānā “Panorāma”, pēc kurām atgriezīsimies viesnīcā. Vakarā brīvais laiks pilsētas patstāvīgai iepazīšanai.

2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā turpināsim iepazīt Vīni gida pavadībā, dodoties eksursijā “Vīne – Eiropas Jūgendstila galvaspilsēta”, kuras laikā apskatīsim Vīnes nozīmīgākās Jūgendstila pērles, tajā skaitā Secesijas namu ar vienu no nozīmīgākajiem Gustava Klimta darbiem. Savukārt pēcpusdienā, pēc patstāvīgām pusdienām Vīnes vecpilsētā, pl. 15:00 turpināsim ar Vīnes “Leopolda” muzeja izstādes “Vīne 1900 – modernā laikmeta izlaušanās” apmeklējumu. No pl.17:00 brīvais laiks.

3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.10:00 gida pavadībā dosimies eksursijā uz Šenbrunnas pili. No pl.12.00 brīvais laiks patstāvīgai Vīnes iepazīšanai. Pl. 18:30 satiksimies viesnīcas vestibilā, lai kopīgi dotos uz Vīnes mūzikas biedrības namu Musikverein. Pl.19:30 baudīsim pasaulslavenā Vīnes Filharmoniķu orķestra koncertu Andra Nelsona virsvadībā. No pl.21:30 brīvais laiks.

4.diena Pēc agrām brokastīm viesnīcas restorānā pl.7:00 transfērs uz lidostu, lai pl.9:35 izlidotu uz Rīgu. Ielidošana paredzēta ap 12:30.

IR Kultūras ceļojums uz Vīni - pilna programma

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Skatīt 2020.gada IR Kultūras ceļojumu kalendāru.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000033/19.

Print Friendly, PDF & Email
28. janvāris
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
30. janvāris
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
4. februāris
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
6. februāris
KĀ DOMĀT PAR VIRTUALITĀTI? Darbnīca ar Gunitu Kuļikovsku
KĀ DOMĀT PAR VIRTUALITĀTI? Darbnīca ar Gunitu Kuļikovsku
7. februāris
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu