13. novembris 2020
IR Kultūras ceļojums uz Dubaju, Sardžu un Abu Dabī no 13 – 21.11.2020.
13. novembris 2020
IR Kultūras ceļojums uz Dubaju, Sardžu un Abu Dabī no 13 – 21.11.2020.

IR Kultūras ceļojums uz Dubaju, Sardžu un Abu Dabī no 13 – 21.11.2020.

Novembrī, kad Latviju pārņēmis drēgns rudens un daudzi no mums ilgojas pēc saules, aicinām ļauties Tuvo Austrumu valdzinājumam un doties IR Kultūras ceļojumā uz Dubaju, Sadžu un Abū Dabī no 2020. gada 13 līdz 21. novembrim! IR Kultūras ceļojums piedāvā gan atpūtu lieliskās 5* viesnīcās, gan iespēju iepazīt Apvienoto Arābu Emirātu vēstures un kultūras pērles!

Viena ceļojuma laikā jūs iepazīsit trīs dažādas Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētas - Dubaju, Sardžu un Abū Dabī. Apmeklēsit vienu no pasaules arhitektūras un kultūras aktualitātēm - Abū Dabī Luvru. Iepazīsit jauno Abu Dabī šeiha pili - iespējams, vienu no skaistākajām mūsdienu pilīm pasaulē. No 425 m augstuma varēsit izbaudīt elpu aizraujošu skatu uz Dubaju, kā arī vērot brīnišķīgu muzikālo strūklaku šovu celtnes pakājē. Iepazīsit vienu no konservatīvākajiem AAE emirātiem - Sardžu un emirātos lielāko mākslas muzeju. Baudīsit sauli, peldes un atpūtu lieliskās 5* viesnīcās Royal Rose Hotel (Abu Dabī) un  Roda al Murooj Hotel 5* (Dubaja).

 

Ceļojuma laikā apmeklēsim:

 • vienu no aktuālākajiem arhitektūras un kultūras objektiem pasaulē: Abū Dabī Luvru – celtni, kura ir īpaša un iespaidīga gan pēc formas, gan satura;
 • jauno AAE prezidenta un Abū Dabī emīra pili Qasar al Watan – izcilu dizaina un austrumu kultūras tradīciju pērli. 
 • grandiozo un majestātisko šeiha Zaida (Sheikh Zayed) mošeju. Šeiha Zaida mošeja ir ne tikai trešā lielākā mošeja pasaulē, bet arī viens no mūsdienu Abū Dabī simboliem - cilvēka radīts mākslas darbs, kam piemīt neticams skaistums.
 • Heritage Village, kas izveidota, lai godinātu iepriekšējo paaudžu tradīcijas un sasniegumus, kā arī apbrīnojamos Abu Dabī debeskrāpjus;
 • Dubaiju, iepazīstot gan tās vēsturiskos, gan  modernos vaibstus: apciemosim 180 gadus veco fortu Al Fahidi, dosimies izbraukumā ar tradicionālo kuģīti Abra, apmeklēsim “Gold Souk” garšvielu tirgu un pasaulē augstāko celtni Burj Kalifa, kur no 465 metru augstuma varēsim vērot Dubaijas apkārtnes panorāmu. 
 • Konservatīvo Šardžas emirātu, kurā ir noteikts stingrs “sausais likums” un AAE lielāko mākslas muzeju. 
 • Dubajā izbaudīsim komfortu ko sniedz atpūta lieliskā 5* viesnīcā Roda Al Murooj Hotel 5* Dubajas centrā, blakus slavenajam Dubai Mall un pasaulē augtākajai celtnei Burj Khalifa. Abu Dabī atpūtīsimies Abū Dabī pludmalēs un izbaudīsim  Royal Rose Hotel greznos interjerus un baseinu;

IR Kultūras ceļojums uz Dubaju, Sardžu un Abū Dabī (Apvienotie Arābu Emirāti) - tās ir 8 saules pielietas un spilgtiem iespaidiem bagātas dienas!

Ceļojuma cenā iekļauts

 • Aviobiļetes lidojumam ar AirBaltic maršrutā Rīga – Abū Dabī - Rīga (aviobiļetes cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg un nododamā bagāža līdz 20 kg, cena 365€).
 • Nakšņošana viesnīcā Roda Al Murooj Hotel  5 naktis (tajā skaitā nakts iebraukšanas dienā, lai Jūs uzreiz pēc ierašanās varētu iekārtoties viesnīcas numurā, paēst brokastis un atpūsties pēc nakts pārlidojuma) ar bufetes veida brokastīm (06:30 - 10:30), WiFi, viesnīcas baseinu (06:00 - 22:00) un fitnesa zāli (07:00 - 22:00).
 • Nakšņošana viesnīcā Royal Rose Hotel 5*  3 naktis ar ēdināšanu divas reizes dienā (bufetes veida brokastis un pusdienas vai vakariņas pēc klienta izvēles) ar iekļautu ūdeni, bezalkoholiskajiem dzērieniem un sulām. WiFi. Baseina lietošana (09:00 - 21:00), fitnesa telpas lietošana (07:00 - 22:00), transfērs no viesnīcas uz Corniche pludmali (turp 10:00 un atpakaļ no pludmales 14:30) katru dienu.
 • Grupas transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu.
 • Ekskursija pa Abū Dabī krievu/angļu valodā runājoša gida pavadībā (tiem, kam nepieciešams, tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā) ar šeiha Zaida (Sheikh Zayed) lielās mošejas un Heritage Village apmeklējumu.
 • Abu Dabī Luvras apmeklējums.
 • Qasr al Watan apmeklējums ar gaismas šovu pils dārzā.
 • Ekskursija pa Dubaiju krievu/angļu valodā runājoša gida pavadībā (tiem, kam nepieciešams tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā) ar Dubaijas mūsdienu un vēsturisko kvartālu apskati, pasaulē augstākās celtnes Burj Kalifa un forta Al Fahidi apmeklējumu, braucienu ar arābu tradicionālo kuģīti Abra pa Dubaijas kanāliem un garšvielu tirgus “Gold Souk” apmeklējums.
 • Ekskursija uz Šardžas emirātu krievu/angļu valodā runājoša gida pavadībā (tiem, kam nepieciešams tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā) ar Šardžas vecpilsētas un Šardžas mākslas muzeja apmeklējumu.
 • Pusdienas vietējā restorānā Šardžas ekskursijas laikā.
 • Ceļojuma apdrošināšana.

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Ceļojuma programmu var apskatīt un lejuplādēt šeit.

Ceļojumu var apmaksāt pa daļām. Vairāk informācijas un pieteikšanās [email protected] vai 67 281 588. Vietu skaits ierobežots.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
20. janvāris
SARUNU VEŠANA: STRATĒĢIJA, TAKTIKA, KAULĒŠANĀS. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
SARUNU VEŠANA: STRATĒĢIJA, TAKTIKA, KAULĒŠANĀS. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
26. janvāris
LABĀKAIS NO LEAN UN AGILE PROJEKTU VADĪBĀ. Darbnīca ar Ati Kaksi
LABĀKAIS NO LEAN UN AGILE PROJEKTU VADĪBĀ. Darbnīca ar Ati Kaksi
28. janvāris
ATTĀLINĀTAS PREZENTĀCIJAS: LIELAS AMBĪCIJAS MAZĀ EKRĀNĀ. Darbnīca ar Olgu Kazaku
ATTĀLINĀTAS PREZENTĀCIJAS: LIELAS AMBĪCIJAS MAZĀ EKRĀNĀ. Darbnīca ar Olgu Kazaku
2. februāris
DARBS AR VĒRTĪBĀM ORGANIZĀCIJĀS. Darbnīca ar Aritu Featherstoni 2 daļās (02.02., 02.03.)
DARBS AR VĒRTĪBĀM ORGANIZĀCIJĀS. Darbnīca ar Aritu Featherstoni 2 daļās (02.02., 02.03.)
4. februāris
DARBA JAUNĀ PARADIGMA. Darbnīca ar Ingu Zvaigzni un Edgaru Viļumsonu
DARBA JAUNĀ PARADIGMA. Darbnīca ar Ingu Zvaigzni un Edgaru Viļumsonu

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu