26. septembris
IR Kultūras ceļojums uz Andalūziju ar atpūtu Costa del Sol 26.09.-03.10.2020
26. septembris
IR Kultūras ceļojums uz Andalūziju ar atpūtu Costa del Sol 26.09.-03.10.2020

IR Kultūras ceļojums uz Andalūziju ar atpūtu Costa del Sol 26.09.-03.10.2020

Sekojam līdzi aktuālajai situācijai Spānijā. Ja situācija neuzlabosies, ceļojums tiks atcelts vai pārcelts uz nākošo gadu.

Aicinām doties IR Kultūras ceļojumā uz Andalūziju ar atpūtu Costa del Sol. Costa del Sol jeb "saulainais krasts" ir lieliska vieta atpūtai septembra beigās, jo ļauj izbaudīt sauli, jūru, pludmales. Spānijas dienvidos šajā laikā vairs nav tik svelmaini karsts kā vasarā. Ceļojumā ne tikai "uzlādēsiet savas saules baterijas" garajiem Latvijas rudens mēnešiem, bet arī iepazīsiet Andalūzijas kultūru! Mēs dosimies iepazīt Granādu ar tās unikālajamie UNESCO pieminekļiem - Alhambras pili-cietoksni un Gibralfaro dārziem, Kordovu (arī UNESCO), kura kādreiz ir saukta par "pasaules rotu un otro Bagdādi", vai vienu no gleznainākajām un romantiskākajām pilsētām Eiropā - Rondu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šo septiņu dienu laikā jums būs iespēja apskatīt:

 • Malagu, kas pēc iedzīvotāju skaita ir otra lielākā Andalūzijas pilsēta un ir viena no senākajām reģiona un visas Eiropas pilsētām.  Malagu ir dibinājuši feniķieši jau 8.gs. pirms mūsu ēras. Mēs dosimies pastaigā pa Malagas centrālo daļu, apmeklēsim Romas impērijas laika amfiteātri, Malagas katedrāli un arābu valdīšanas laikā celto Alkazaba cietoksni.
 • Apmeklēsim Pablo Pikaso muzeju, kur ar savu stāstījumu par mākslinieka dzīvi un darbiem mūs pavadīs gide, Pikaso dzīves un daiļrades pētniece.
 • Granādu, kurā galveno uzmanību vērsīsim uz Alhambras pils – cietokšņa kompleksu, kas ir viena no Spānijas un Andalūzijas reģiona lielākajām pērlēm, kā arī izstaigāsim Generalifes dārzus. Generalifes dārzi ir visvecākie no līdz mūsdienām saglabājušies arābu laika dārziem.
 • Kordovu, kuras vēsturiskais centrs kopā 1994.gada iekļauts UNESCO sarakstā. Ir uzskats, ka Kordovu dibinājuši senie feniķieši, taču pirmās ticamās liecības par šo pilsētu nāk no Romas impērijas laikiem. Pilsētā ir dzimuši tādi senās Romas dzejnieki un filozofi kā Seneka Vecākais un Seneka Jaunākais.
 • Rondu – visvecākā Andalūzijas un visas Spānijas pilsēta, būs interesanta gan vēstures mīļotājiem, gan gleznainu dabas ainavu un romantisku, senu ieliņu labirintu cienītājiem. Ronda atrodas uz klints aptuveni 750 metru augstumā virs jūras līmeņa, to ieskauj vīnogu dārzi, abas pilsētas daļas savieno gleznains un romantiskiem nostāstiem apvīts tilts pār dziļu aizu, bet aizas pakājē plūst mutuļojoša kalnu upīte. Rondā apskatīsim Spānijas vecāko vēršu cīņu arēnu.
 • Setenil de la Bodegas pilsētiņu - maza, vārda tiešā nozīmē “klintīs iebūvēta pilsētiņa” ar savu unikālu noskaņu un atmosfēru. Setenil ir īpaša ar to, ka mājām, kas atrodas uz pilsētas divām galvenajām ielām: “Saules ielas” un “Ēnas ielas”, vismaz viena siena ir no klints.
 • Atpūta pie jūras saulainajā Costa del Sol, saules un ūdens peldes.

IR Kultūras ceļojuma uz Andalūziju cenā iekļauts

 • aviobiļete Rīga-Malaga-Rīga (336,50 €),
 • nakšņošana 4* viesnīcā SMY Costa del Sol Torremolinos Hotel (7 naktis),
 • bufetes tipa brokastis un vakariņas viesnīcas restorānā,
 • grupas transfērs uz un no viesnīcu,
 • tūrisma nodoklis no personas (3 € par nakti),
 • ekskursija pa Malagu un Pikaso muzeju gida vadībā,
 • ieejas biļete Pikaso muzejā,
 • ekskursija ar autobusu uz Granādu, pilsētas apskate gida vadībā,
 • ieejas biļete Alhambras pilī,
 • ieejas biļete Granādas domā un karaliskajā kapellā,
 • trīs kārtu pusdienas Alhambras pilī,
 • ekskursija gida vadībā uz Kordovu,
 • trīs kartu pusdienas ar vīnu Kordovā,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļojuma programma

1.diena (26.septembris) Pl.12:25 izlidosim uz Malagu ar AirBaltic reisu Nr.BT677, ceļā pavadot 3,5 stundas. Pēc ierašanās Malagā dosimies uz savu viesnīcu SMY Costa del Sol Torremolinos Hotel, kas atrodas tieši pašas jūras. Viesnīcā plānots ierasties pl.17. No pl.19 viesnīcas restorānā vakariņas, pēc kurām laiks patstāvīgi iepazīt tuvāko apkārtni.

2.diena (27.septembris) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā brīvais laiks atpūtai pie jūras vai viesnīcas baseina. Pl.13:30 dosimies ekskursijā uz Malagas centrālo daļu un vecpilsētu, mūs pavadīs krieviski runājošs gids (pēc nepieciešamības tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu). Pēc pilsētas apskates dosimies uz Pablo Pikaso muzeju. Viesnīcā plānots atgriezties pl.18:30. No pl.19 vakariņas viesnīcas restorānā.

3.diena (28.septembris) Šo dienu ieplānots pavadīt, atpūšoties pie jūras vai viesnīcas baseina. Brokastis un vakariņas viesnīcas restorānā.

4.diena (29.septembris) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9 ar autobusu dosimies pilnas dienas eksursijā uz Granādu, kur apmeklēsim Alhambras pils kompleksu un Generalifes dārzus. No pl.13:30-14:30 kopīgas pusdienas nelielā ģimenes restorānā netālo no Alhambras. Pēc dārzu apskates brīvais laiks patstāvīgai pastaigai pa Granādu. Pl.18 izbraucam atpakaļ uz Malagu, kur plānots atgriezties pl.20. Vakariņas viesnīcas restorānā.

5.diena (30.septembris) Šo dienu ieplānots pavadīt, atpūšoties pie jūras vai viesnīcas baseina. Brokastis un vakariņas viesnīcas restorānā. Pēc vakariņām iespēja doties uz flomenko izrādi.

6.diena (1.oktobris) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9 izbraucam uz Kordovu, ko apskatīsim un iepazīsim gida pavadībā. Pl.13 kopīgas pusdienas, pēc kurām turpināsim pilsētas apskati. Brīvais laiks pilsētas atmosfēras patstāvīgai baudīšanai. Pl.17 sāksim atpakaļceļu uz viesnīcu. No pl.19 vakariņas viesnīcas restorānā.

7.diena (2.oktobris) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā, tie, kas būs izvēlējušies par papildus samaksu doties ekskursijā uz gleznaino un romantisko mazpilsētu Rondu, pl.9 ar autobusu dosies ceļā. Otra iespēja ir pavadīt šo dienu, atpūšoties pie jūras vai viesnīcas baseina. Rondā gida vadībā apskatīsim pilsētu un Spānijas vecāko vērša cīņu arēnu. Atceļā iegriezīsimies Setenil de la Bodega - klintīs iebuvēto pilsētiņu. Viesnīcā plānots atgriezties pl.18:30, vakariņas viesnīcas restorānā no pl.19.

8.diena (3.oktobris) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā līdz pl.12 izrakstīšanās no viesnīcas un bagāžas novietošana viesnīcas mantu glabātuvē. Pl.14:30 ar transfēru dosimies uz lidostu, līdz tam brīvais laiks Costa del Sol baudīšanai. Pl.17 izlidojam uz Rīgu ar AirBaltic reisu Nr.678.

Saistībā ar covid-19 ceļojuma laikā tiks ievēroti gan konkrētajā valstī noteiktie piesardzības pasākumi, gan arī ceļojuma organizatoru ieviestie: 55-vietīgs autobuss, kas ļaus ievērot distanci pārvietotjoties.

Ceļojuma apmaksa notiek pa daļām. Vairāk informācijas: ir.lv/ir-notikums/kategorija/celojumi, [email protected] vai 27 734 907. Vietu skaits ierobežots.

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

IR Kultūras ceļojuma uz Andalūziju ar atpūtu Costa del Sol programmu var apskatīt un lejuplādēt šeit.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000033/19.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
29. septembris
KRĪZES KOMUNIKĀCIJA. Darbnīca ar Olgu Kazaku
KRĪZES KOMUNIKĀCIJA. Darbnīca ar Olgu Kazaku
30. septembris
LĒMUMU PIEŅEMŠANAS DARBNĪCA. Darbnīca ar Olgu Kotovu
LĒMUMU PIEŅEMŠANAS DARBNĪCA. Darbnīca ar Olgu Kotovu
6. oktobris
TEKSTI AR RAKSTURU. Darbnīca ar Lieni Bērziņu
TEKSTI AR RAKSTURU. Darbnīca ar Lieni Bērziņu
14. oktobris
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
15. oktobris
BIZNESA SOCIĀLĀ ATBILDĪBA 2.0: KĀ NOPELNĪT AR ĒTIKU. Darbnīca ar Olgu Procevsku
BIZNESA SOCIĀLĀ ATBILDĪBA 2.0: KĀ NOPELNĪT AR ĒTIKU. Darbnīca ar Olgu Procevsku

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu