26. februāris
Hamburga un Elbas koncertzāle 26.-28.februāris, 2021
26. februāris
Hamburga un Elbas koncertzāle 26.-28.februāris, 2021

Hamburga un Elbas koncertzāle 26.-28.februāris, 2021

IR Kultūras ceļojums uz Hamburgu un Elbas koncertzāli nedēļas nogalē no 26. līdz 28. februārim 2021.gadā ļaus atklāt Hamburgas kultūras, arhitektūras un vēstures bagātības! Kā arī piedzīvot neaizmirstamus mirkļus izcilās ērģelnieces Ivetas Apkalnas koncertā Elbas filharmonijas lielajā zālē.

Vēl pavisam nesen, pirms tika atklāta nu jau pasaulslavenā Elbas filharmonija, Hamburga diez vai kādam asociējās ar izcilu arhitektūru, mākslu un brīnišķīgi bagātīgu kultūras dzīvi. Hamburga bija zināma kā sena Hanzas pilsēta, kā viena no nozīmīgākajām Eiropas ostām, kā pilsēta, kura stipri cieta Otrajā Pasaules karā, vai kā pilsēta, kurā savus pirmos lielos panākumus guva Bītli.

2017.gada 11.janvārī Hamburga ieguva jaunu simbolu - svinīgi tika atklāta Elbas filharmonija. Ēka, kura izmaksāja gandrīz trīs reizes vairāk kā tika sākotnēji plānots, kļuva par vienu no vietām pasaulē, kura obligāti "jāredz" vai vēl labāk "jāpiedzīvo" kultūras un arhitektūras baudītājiem no visas pasaules. Pēc Elbas filharmonijas atklāšanas bija gandrīz neiespējami (vai ļoti sarežģīti) dabūt biļetes uz kādu no Elbas filharmonijas lielās zāles koncertiem. Mēs esam patiešām lepni, ka 2021.gadā atkal varam "IR Kultūras ceļojumu" programmas ietvaros piedāvāt apmeklēt izcilās ērģelnieces Ivetas Apkalnas koncertu Elbas filharmonijas lielajā zālē.

Hamburga patiešām pārsteidz! Tā ir tik daudzšķautņaina un dažāda: sena un tai pat laikā moderna, buržuāziska un ļoti brīvdomīga. Pieredzējuša vietējā gida (starp citu ar doktora grādu kultūras vēsturē) pavadībā varēsit iepazīt Hamburgas modernās un vēsturiskās arhitektūras pērles, uzzināt daudz interesantas informācijas par Hamburgas vēstures peripetijām, Hamburgas "brīvo garu" un to, kādēļ amatnieku skulptūras uz Hamburgas rātsnama fasādes ir izvietotas virs valdniekiem. Tieši blakus viesnīcai, kurā nakšņosim, atrodas UNESCO pasaules kultūras mantojumā iekļautais Hamburgas spīķeru kvartāls. Jūs iepazīsit Hamburgas Mākslas muzeju un Laikmetīgās mākslas muzeju, kas lepojas ar ļoti interesantu pastāvīgo kolekciju un vienmēr pārsteidzošām laikmetīgās mākslas izstādēm. Tie, kas vēlēsies, varēs apmeklēt arī izcilu baleta izrādi, jo Hamburga ir mājvieta vienai no mūsdienu izcilākajām baleta trupām pasaulē - Džona Noimaijera (John Neumeier) baletam.

IR Kultūras ceļojums uz Hamburgu un Elbas filharmoniju - būs spilgtiem iespaidiem un ar izcilu kultūru piepildītas trīs dienas!

Ceļojuma laikā dosimies:

 • ekskursijā Hamburgas arhitektūra – vēsture akmenī un stiklā. Ekskursiju vadīs kultūras vēstures doktors, ļaujot caur arhitektūras prizmu iepazīt Hamburgas daudzšķautņaino vēsturi.
 • ja vēlēsities, dosimies uz Džona Noimaijera baleta trupas izrādi Hamlets (biļetes cena no 6 € līdz 109 €).
 • ekskursijā Māksla un mūzika Hamburgā cauri gadsimtiem. Ekskursijas ietvaros apmeklēsim Elbas filharmonijas skatu un pastaigu laukumu Plaza.
 • Hamburgas mākslas muzeju (Kunsthalle Hamburg) un modernās mākslas muzeju (Galerie der Gegenwart) apmeklējums.
 • Ivetas Apkalnas un Sibeliusa akadēmijas simfoniskā orķestra koncertu Visions S01E01 Elbas filharmonijas lielajā zālē, kas notiek Elbas filharmonijas festivāla Elbas filharmonijas vīzijas ietvaros. Pie diriģenta pults būs Dima Slobodenjuk. Koncerta programmā:
  • Esa Peka Sālonens (Esa-Pekka Salonen) “Nyx Orķestrim”;
  • Juka Tīnsu (Jukka Tiensuu) Teoton / Koncerts šengam un orķestrim;
  • Kaija Sāriaho (Kaija Saariaho) “Zemes ēnas” ērģelēm un orķestrim.
 • Saruna pie vīna glāzes ar izcilo ērģelnieci Ivetu Apkalnu viesnīcas The Westin Hamburg bārā The BridgeBar (8. stāvā) ar panorāmas skatu uz Hamburgas ostu.

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • nakšņošana Premier Inn Hamburg City Center 4* numuriņos divas naktis ar bufetes veida brokastīm viesnīcas restorānā;
 • grupas transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;
 • ekskursija Hamburgas arhitektūra – vēsture akmenī un stiklā kultūras vēstures doktora vadībā;
 • ekskursija Māksla un mūzika Hamburgā cauri gadsimtiem kultūras vēstures doktora vadībā;
 • ieejas biļete uz Ivetas Apkalnas un Sibeliusa akadēmijas simfoniskā orķestra koncertu Visions S01E01 Elbas filharmonijas lielajā zālē;
 • ieejas biļetes Elbas filharmonijas skatu laukuma Plaza apmeklējumam;
 • ieejas biļete Hamburgas mākslas muzejā;
 • vīns pie sarunas ar Ivetu Apkalnu The Westin Hamburg bārā The BridgeBar (8. stāvā) ar panorāmas skatu uz Hamburgas ostu;
 • transfērs no viesnīcas uz Elbas filharmoniju un atpakaļ.

IR Kultūras ceļojuma uz Hamburgu un Elbas koncertzāli detalizētu programmu un laika plānu var apskatīt un lejuplādēt šeit.

IR Kultūras ceļojuma uz Hamburgu un Elbas koncertzāli līgumu var apskatīt un lejuplādēt šeit.

Ceļojumu var apmaksāt pa daļām. Vairāk informācijas un pieteikšanās [email protected] vai 27 734 907. Vietu skaits ierobežots.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
20. janvāris
SARUNU VEŠANA: STRATĒĢIJA, TAKTIKA, KAULĒŠANĀS. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
SARUNU VEŠANA: STRATĒĢIJA, TAKTIKA, KAULĒŠANĀS. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
26. janvāris
LABĀKAIS NO LEAN UN AGILE PROJEKTU VADĪBĀ. Darbnīca ar Ati Kaksi
LABĀKAIS NO LEAN UN AGILE PROJEKTU VADĪBĀ. Darbnīca ar Ati Kaksi
28. janvāris
ATTĀLINĀTAS PREZENTĀCIJAS: LIELAS AMBĪCIJAS MAZĀ EKRĀNĀ. Darbnīca ar Olgu Kazaku
ATTĀLINĀTAS PREZENTĀCIJAS: LIELAS AMBĪCIJAS MAZĀ EKRĀNĀ. Darbnīca ar Olgu Kazaku
2. februāris
DARBS AR VĒRTĪBĀM ORGANIZĀCIJĀS. Darbnīca ar Aritu Featherstoni 2 daļās (02.02., 02.03.)
DARBS AR VĒRTĪBĀM ORGANIZĀCIJĀS. Darbnīca ar Aritu Featherstoni 2 daļās (02.02., 02.03.)
4. februāris
DARBA JAUNĀ PARADIGMA. Darbnīca ar Ingu Zvaigzni un Edgaru Viļumsonu
DARBA JAUNĀ PARADIGMA. Darbnīca ar Ingu Zvaigzni un Edgaru Viļumsonu

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu