13. jūnijs
Gruzijas garšu un kultūras esences (Tbilisi, Boržomi, Kahetija) – PĀRDOŠANĀ!
13. jūnijs
Gruzijas garšu un kultūras esences (Tbilisi, Boržomi, Kahetija) – PĀRDOŠANĀ!

Gruzijas garšu un kultūras esences (Tbilisi, Boržomi, Kahetija) – PĀRDOŠANĀ!

Maija brīvdienas aicinām pavadīt senajā, krāšņajā un viesmīlīgajā Gruzijā. Iepazīsim Tbilisi vēsturi un apmeklēsim seno Gruzijas galvaspilsētu Mchetu! Smelsimies spēkus slavenajā kalnu kūrortā Boržomi. Dosimies uz seno alu pilsētu Vardzia un neaizmirstamo Rabati cietoksni. Iepazīstot Kahetijas vīna  darīšanas tradīcijas, izgaršosim Gruzijas vīnu un gruzīnu virtuves daudzveidību. Baudīsim kalnus, sauli, vīnu un izslavēto gruzīnu viesmīlību.

Cenā iekļauts:

 • aviobiļetes Rīga–Tbilisi–Rīga (306,06 €),
 • nakšņošana 4* viesnīcā Hotel Passport Tbilisi ar brokastīm (5 naktis),
 • nakšņošana 4* viesnīcā Crowne Plaza Borjomi SPA & Wellness ar brokastīm (2 naktis), kā arī neierobežotu baseina un SPA kompleksa apmeklējumu,
 • grupas transfērs uz un no viesnīcām,
 • ekskursija gida vadībā uz Džvari klosteri un Mchetu ar Mchetas arheoloģijas muzeja apmeklējumu,
 • ekskursija gida vadībā uz Vardzia alu kompleksu-klosteri un Rabati cietoksni,
 • kopīgas pusdienas Vardzia Resort restorānā,
 • ekskursija gida vadībā uz Upliscihe alu pilsētu,
 • kopīgas pusdienas Upliscihe,
 • ekskursija gida vadībā Tbilisi, Tbilisi Valsts mākslas muzeja apmeklējums, brauciens ar funikulieri,
 • ekskursija gida vadībā pa slaveno vīna darīšanas reģionu Kahetiju, Ikalto kvevri akadēmijas un Kvareli vīna tuneļu apmeklējums, vīnu degustācijas un kopīgas pusdienas;
 • ceļojuma apdrošināšana (20 € - 30 €, atkarībā no ceļotāja vecuma).

Ceļojuma programma:

13.JŪNIJS Pl.14:45 izlidojam uz Tbilisi ar Airbaltic reisu nr. BT722, lidojuma ilgums 3 stundas un 25 minūtes, Tbilisi ielidojam pl. 19:10 (+1 stunda attiecībā pret laiku Latvijā). Pēc bagāžas saņemšanas krievu valodā runājoša gida pavadībā dosimies uz restorānu "Etno Tsiskvili", kur baudīsim kopīgas vakariņas un dzīvo mūziku. Pēc vakariņām transfērs uz viesnīcu "Hotel Passport Tbilisi".

14.JŪNIJS Pēc brokastīm pl.10:00 viesnīcas vestibilā tiekamies ar gidu, lai dotos ekskursijā pa Tbilisi (ar autobusu un kājām). Dienas pirmajā pusē apskatīsim pilsētas ievērojamākos kultūrvēsturiskos un mūsdienu apskates objektus: Miera tiltu, Rikes atpūtas parku, Metehi baznīcu, Narikala cietoksni (turp dosimies ar funikulieri), pilsētas vēsturisko centru ar slavenajām sēravotu pirtīm, Šardenas rajonu, Sioni katedrāli un daudz ko citu.

Savukārt pēcpusdienā kopīgi dosimies uz Gruzijas Valsts mākslas muzeju.

15.JŪNIJS Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.10 tiksimies viesnīcas vestibilā, lai kopīgi ar krieviski runājošu gidu dotos Džvari klosteri un vienu no senākajām joprojām apdzīvotajām vietām pasaulē, seno Gruzijas galvaspilsētu, svēto pilsētu Mchetu, kur apmeklēsim Svetichoveli katedrāli un Mchetas arheoloģijas muzeju. Pēc tam transfērs uz slaveno Gruzijas kalnu kūrortu Boržomi, brīvais laiks atpūtai, baseina un labsajūtas kompleksa apmeklējumam. 

16.JŪNIJS Brokastis viesnīcas restorānā, iespēja apmeklēt baseinu. Pl. 9:30 tiekamies viesnīcas vestibilā, lai dotos uz vienu no ievērojamākajiem Gruzijas vēstures pieminekļiem, seno alu kompleksu Vardzia - slavenākās Gruzijas valdnieces Tamāras valdīšanas laikā 12.-13.gs. veidotas ap 600 stāvā klinšu sienā izcirstas dažādas nozīmes telpas. Pēc ekskursijas kopīgi baudīsim 3 kārtu pusdienas Vardzia Resort restorānā, bet pēc tam dosimies tālāk uz Ahalcihes Rabati cietoksni, kurš ir vairākkārt ticis iekarots un katra no iekarotāju kultūrām tajā ir atstājusi savas pēdas - šodien cietokšņa teritorijā ir atrodama gan kristiešu baznīca, gan mošeja, gan sinagoga. Vakarā brīvais laiks atpūtai Boržomi.

17.JŪNIJS Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9 pēc izvēles - pārgājiens Boržomi Karagauli nacionālajā parkā (3km pastaigu taka) vai atpūta viesnīcas SPA kompleksā. Pl.11:30 gida pavadībā dodamies uz Upliscihe, vienu no vecākajām alu pilsētām Eiropā, kas radīta 2.gs. p.m.ē., savukārt pēc neaizmirstamā, pasakainiem skatiem bagātā pārgājiena ieturēsim kopīgas pusdienas. Vakarā atkal iekārtojamies Hotel Passport Tbilisi viesnīcā un dodamies uz kādu Tbilisi Valsts operas un baleta teātra izrādi vai koncertu (par papildus samaksu; programma tiks izziņota vēlāk). 

18.JŪNIJS Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.10:00 gida pavadībā dosimies lielajā Gruzijas vīnu tūrē uz Kahetiju, slaveno gruzīnu vīnu darīšanas reģionu, kur apmeklēsim vīndarītavas, degustēsim vīnus, kopīgi pusdienosim, kā arī dosimies ekskursijā pa Kvareli vīna tuneļiem.

19.JŪNIJS Šo dienu iesakām veltīt atpūtai un patstāvīgai Tbilisi iepazīšanai, piemēram, apmeklējot Tbilisi Dezertieru tirgu nolūkā atrast labākās gruzīnu garšvielas, čurčelas vai čaču, vai attīrīt miesu un garu slavenajās Tbilisi sēra pirtīs.

20.JŪNIJS Brokastis, izrakstīšanās no viesnīcas un bagāžas novietošana autobusā līdz pl.10:00, kad dosimies uz Sv.Nino klosteri Bodbē, bet pēc tam - uz romantiskāko Gruzijas pilsētiņu Signagi. Pēc ekskursijas gida pavadībā un patstāvīgām pusdienām pl. 16:00 transfērs uz Tbilisi lidostu, lai pl.19:55 izlidotu uz Rīgu.  Ielidojam Rīgā pl.22:20.

Ceļojuma apmaksa pa daļām. Vairāk informācijas: [email protected] vai 67 281 588. Vietu skaits ierobežots.

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Ceļojuma programmu var apskatīt un lejuplādēt šeit.

AS Cits medijs tūrisma operatora licences Nr. T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas drošības garantētāji ir Seesam Insurance AS Latvijas filiāle, polises Nr.31/000/000033/19 un BALTA AAS, polises Nr. 691974227.

Print Friendly, PDF & Email
30. septembris
LĒMUMU PIEŅEMŠANAS DARBNĪCA. Darbnīca ar Olgu Kotovu
LĒMUMU PIEŅEMŠANAS DARBNĪCA. Darbnīca ar Olgu Kotovu
6. oktobris
TEKSTI AR RAKSTURU. Darbnīca ar Lieni Bērziņu
TEKSTI AR RAKSTURU. Darbnīca ar Lieni Bērziņu
14. oktobris
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
21. oktobris
KONSTRUKTĪVAS SAZIŅAS DIMENSIJAS. Darbnīca ar Edmundu Apsalonu
KONSTRUKTĪVAS SAZIŅAS DIMENSIJAS. Darbnīca ar Edmundu Apsalonu
23. oktobris
NEVARDARBĪGA KONFLIKTU FASILITĒŠANA. Darbnīca ar Aritu Featherstoni
NEVARDARBĪGA KONFLIKTU FASILITĒŠANA. Darbnīca ar Aritu Featherstoni

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu