Gruzija Vardzia
2. septembris 2020
Gruzijas garšu un kultūras esences 02.-10.09.2020
Gruzija Vardzia
2. septembris 2020
Gruzijas garšu un kultūras esences 02.-10.09.2020

Gruzijas garšu un kultūras esences 02.-10.09.2020

Ceļojumā visas vietas pārdotas!

Aicinām koši pagarināt vasaru, septembra sākumā dodoties IR Kultūras ceļojumā uz seno, krāšņo un viesmīlīgo Gruziju. Iepazīsim Tbilisi vēsturi un apmeklēsim seno Gruzijas galvaspilsētu Mchetu. Smelsimies spēkus slavenajā kalnu kūrortā Bordžomi. Dosimies uz seno alu pilsētu Vardzia un neaizmirstamo Rabati cietoksni. Iepazīstot Kahetijas vīna  darīšanas tradīcijas, izgaršosim Gruzijas vīnu un gruzīnu virtuves daudzveidību. Paši iemēģināsim roku vīnogu ražas vākšanā un gruzīnu tradicionālo saldumu čurčelu gatavošanā. Baudīsim kalnus, sauli, vīnu un izslavēto gruzīnu viesmīlību.

Cenā iekļauts:

 • aviobiļetes Rīga–Tbilisi–Rīga (277 €),
 • nakšņošana 4* viesnīcā Hotel Passport Tbilisi ar brokastīm (5 naktis),
 • nakšņošana 4* viesnīcā Crowne Plaza Borjomi SPA & Wellness ar brokastīm (2 naktis), kā arī neierobežotu baseina un SPA kompleksa apmeklējumu,
 • grupas transfērs uz un no viesnīcām,
 • ekskursija gida vadībā uz Džvari klosteri un Mchetu ar Mchetas arheoloģijas muzeja apmeklējumu,
 • ekskursija gida vadībā uz Vardzia alu kompleksu-klosteri un Rabati cietoksni,
 • kopīgas pusdienas Vardzia Resort restorānā,
 • ekskursija gida vadībā uz Upliscihe alu pilsētu,
 • kopīgas pusdienas Upliscihe,
 • ekskursija gida vadībā Tbilisi, Tbilisi Valsts mākslas muzeja apmeklējums, brauciens ar funikulieri,
 • ekskursija gida vadībā pa slaveno vīna darīšanas reģionu Kahetiju, Ikalto kvevri akadēmijas un Kvareli vīna tuneļu apmeklējums, vīnu degustācijas un kopīgas pusdienas;
 • čurčelu gatavošanas meistarklase;
 • latviešu, angļu, krievu valodā runājošs grupas vadītājs;
 • zelta līmeņa ceļojuma apdrošināšana (20 € - 30 €, atkarībā no ceļotāja vecuma).

Ceļojuma programma:

1.diena (02.09.2020) Pl.23:05 izlidojam uz Tbilisi ar Airbaltic reisu nr. BT724, lidojuma ilgums 3 stundas un 25 minūtes, Tbilisi ielidojam pl. 3:30 (+1 stunda attiecībā pret laiku Latvijā). No lidostas uz viesnīcu dosimies ar autobusu.

2.diena (03.09.2020) Viesnīcā plānots ierasties pl.5, līdz ar to līdz pl.12 laiks atpūtai no ceļa, kā arī brokastis viesnīcas restorānā. Pl.12:30 dosimies kopīgās pusdienās uz Tbilisi vecpilsētā esošu restorānu. Pēc pusdienām gidu pavadībā (ceļotāju ērtībai, grupu pavadīs gan angļu, gan krievu valodā runājoši gidi), iepazīsim Tbilisi vecpilsētu, tās vēstures pieminekļus un neatkārtojamo kolorītu.

3.diena (04.09.2020) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā, izrakstīsimies no viesnīcas un pl.10 tiksimies viesnīcas vestibilā, lai ar autobusu dotos uz Džvari klosteri un vienu no senākajām joprojām apdzīvotajām vietām pasaulē, seno Gruzijas galvaspilsētu, svēto pilsētu Mchetu, kur apmeklēsim Svetichoveli katedrāli un Mchetas arheoloģijas muzeju. Pēc tam transfērs uz slaveno Gruzijas kalnu kūrortu Bordžomi, kur ap pl.17 plānota iekārtošanās viesnīcā, pēc tam brīvais laiks atpūtai, baseina un labsajūtas kompleksa apmeklējumam. 

4.diena (05.09.2020) Brokastis viesnīcas restorānā, iespēja apmeklēt baseinu. Pl. 9:00 tiekamies viesnīcas vestibilā, lai dotos uz vienu no ievērojamākajiem Gruzijas vēstures pieminekļiem, seno alu kompleksu Vardzia - slavenākās Gruzijas valdnieces Tamāras valdīšanas laikā 12.-13.gs. veidotas ap 600 stāvā klinšu sienā izcirstas dažādas nozīmes telpas. Pēc ekskursijas kopīgi baudīsim bagātīgas bufetes veida pusdienas Vardzia Resort restorānā, Pēc pusdienām dosimies tālāk uz Ahalcihes Rabati cietoksni, kurš ir vairākkārt ticis iekarots un katra no iekarotāju kultūrām tajā ir atstājusi savas pēdas - šodien cietokšņa teritorijā ir atrodama gan kristiešu baznīca, gan mošeja, gan sinagoga. Vakarā brīvais laiks atpūtai Boržomi.

5.diena (06.09.2020) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9 pēc izvēles - pārgājiens Bordžomi Karagauli nacionālajā parkā (3 km pastaigu taka) vai atpūta viesnīcas SPA kompleksā. Pl. 12:00 izrakstīšanās no viesnīcas un mantu novietošana autobusa, lai gida pavadībā dotos uz Upliscihe, vienu no vecākajām alu pilsētām Eiropā, kas radīta 2.gs. p.m.ē. Pirms doties Uplische apskatē, ieturēsim kopīgas pusdienas. Sākot no pl.15 ļausimies Uplisches skaistajiem skatiem. Pl. 18:30 atgriežamies Tbilsi viesnīcā Hotel Passport Tbilisi. Vakarā brīvais laiks.

6.diena (07.09.2020) Pabrokastojam viesnīcas restorānā un pl.10:00 tiekamies ar gidiem, lai dotos ekskursijā pa Tbilisi (ar autobusu un kājām). Dienas pirmajā pusē apskatīsim pilsētas ievērojamākos kultūrvēsturiskos un mūsdienu apskates objektus: Miera tiltu, Rikes atpūtas parku, Metehi baznīcu, Narikala cietoksni (turp dosimies ar funikulieri), pilsētas vēsturisko centru ar slavenajām sēravotu pirtīm, Šardenas rajonu, Sioni katedrāli un daudz ko citu. Ap pl.13 laiks patstāvīgām pusdienām. Pēcpusdienā, gidu pavadībā, dosimies ekskursijā uz Gruzijas Valsts mākslas muzeju. Vakarā brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei.

7.diena (08.09.2020) Pēc brokastīm jau pl.8 gida pavadībā dosimies lielajā Gruzijas vīnu tūrē uz Kahetiju, slaveno gruzīnu vīnu darīšanas reģionu, kur apciemosim vīndarītavas, iepazīsim dažādas vīna darīšanas metodes, iemēģināsim roku ražas novākšanā un gruzīnu nacionālo saldumu čurčelu gatavošanā, degustēsim dažnedažādus vīnus, kopīgi pusdienosim, kā arī dosimies ekskursijā pa Kvareli vīna tuneļiem. Pl.20:30 atgriezīsimies viesnīcā Tbilisi.

8.diena (09.09.2020) Šo dienu iesakām veltīt atpūtai un patstāvīgai Tbilisi iepazīšanai, piemēram, apmeklējot Tbilisi Dezertieru tirgu nolūkā atrast labākās gruzīnu garšvielas, čurčelas vai čaču, vai attīrīt miesu un garu slavenajās Tbilisi sēra pirtīs.

9.diena (10.09.2020) Īsi pēc pusnakts, pl. 1:30 izrakstāmies no viesnīcas un dodamies uz Tbilisi lidostu, lai pl.4:15 izlidotu uz Rīgu. Ielidojam Rīgā pl.6:40.

Ceļojuma apmaksa notiek pa daļām. Vairāk informācijas: ir.lv/ir-notikums/kategorija/celojumi, [email protected] vai 27 734 907. Vietu skaits ierobežots.

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Ceļojuma programmu var apskatīt un lejuplādēt šeit.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000033/19.

Print Friendly, PDF & Email
20. janvāris
SARUNU VEŠANA: STRATĒĢIJA, TAKTIKA, KAULĒŠANĀS. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
SARUNU VEŠANA: STRATĒĢIJA, TAKTIKA, KAULĒŠANĀS. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
26. janvāris
LABĀKAIS NO LEAN UN AGILE PROJEKTU VADĪBĀ. Darbnīca ar Ati Kaksi
LABĀKAIS NO LEAN UN AGILE PROJEKTU VADĪBĀ. Darbnīca ar Ati Kaksi
28. janvāris
ATTĀLINĀTAS PREZENTĀCIJAS: LIELAS AMBĪCIJAS MAZĀ EKRĀNĀ. Darbnīca ar Olgu Kazaku
ATTĀLINĀTAS PREZENTĀCIJAS: LIELAS AMBĪCIJAS MAZĀ EKRĀNĀ. Darbnīca ar Olgu Kazaku
2. februāris
DARBS AR VĒRTĪBĀM ORGANIZĀCIJĀS. Darbnīca ar Aritu Featherstoni 2 daļās (02.02., 02.03.)
DARBS AR VĒRTĪBĀM ORGANIZĀCIJĀS. Darbnīca ar Aritu Featherstoni 2 daļās (02.02., 02.03.)
4. februāris
DARBA JAUNĀ PARADIGMA. Darbnīca ar Ingu Zvaigzni un Edgaru Viļumsonu
DARBA JAUNĀ PARADIGMA. Darbnīca ar Ingu Zvaigzni un Edgaru Viļumsonu

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu