fbpx
13. decembris
Elīna Garanča Berlīnes Valsts operā – PĀRDOTS!
13. decembris
Elīna Garanča Berlīnes Valsts operā – PĀRDOTS!

Elīna Garanča Berlīnes Valsts operā – PĀRDOTS!

PĀRDOTS! Ir iespējams pieteikties gaidītājos.

Otrajā adventē IR Kultūras ceļojumi aicina doties ceļojumā uz Berlīni, lai skatītos operu “Samsons un Dalia” Berlīnes Valsts operā, kur titullomu izpildīs Elīna Garanča. Turklāt šī ir iespēja redzēt pirms pusotra gada pēc rekonstrukcijas atvērto opernamu. Jāpiebilst, ka rekonstrukcija ilga septiņus gadus un izmaksāja 400 miljonus eiro. Elīnas Garančas piedalīšanās un nesen atvērtais opernams piesaista lielu uzmanību. Tāpēc esam lepni, ka IR Kultūras ceļojumi var piedāvāt jums iespēju apmeklēt šo operu.

Berlīne ir Vācijas mākslas un kultūras citadele, gatava sniegt jaunus iespaidus un pārsteigt. Šoreiz Berlīnes apmeklējumam esam izveidojuši vairākas ekskursijas. Viena no tām latviski runājoša gida vadībā atklās Berlīnes 20.gadsimta vēsturi. Atzīmējot revolucionārā Bauhaus stila 100. jubileju, dosimies īpaši Bauhaus simtgades svinībām radītā ekskursijā “Valters Gropius un viņa radītās celtnes – jauna laikmeta sākums”. Iepazīsim Berlīnes simbolu sera Normana Fostera projektēto Reihstāga kupolu, no kura ne tikai paveras skats uz pilsētu, bet arī kur var uzzināt to, kā Vācija tika no jauna uzcelta pēc Otrā Pasaules kara.

Apmeklēsim vienu no slavenākajiem Berlīnes muzejiem - Pergamona muzeju, kur apskatīsim pasaulslaveno Ištaras vārtu rekonstrukciju un izbaudīsim īpašo, 2018.gada novembrī atklāto 3D izstādi "Panorāma", ko izveidojis Prūsijas Kultūras mantojuma fonds ar mērķi veidot apmeklētājiem pievilcīgu piedāvājumu, kamēr notiek Pergamona muzeja atjaunošana.

Un tieši šajā laikā Berlīnē valdīs Ziemassvētku noskaņa ar tirdziņiem, karstvīna smaržu un Ziemassvētku dziesmām. Berlīnē tiešām ir ko redzēt un mēs gribam to parādīt!

Ceļojuma cenā iekļauts

  • divas naktis 4* viesnīcā Arcotel John F Berlin Superior Comfort numuriņos;
  • brokastis viesnīcas restorānā;
  • transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
  • ekskursija “Berlīne – totalitārās varas un brīvības simbols. Aizraujošā Berlīnes 20.gs vēsture” ar autobusu un kājām latviski runājoša gida vadībā;
  • ekskursija par Bauhus arhitektūru angliski runājoša gida vadībā;
  • Reihstāga kupola apmeklējums ar audio gidu;
  • Pergamona muzeja apmeklējums;
  • grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļojuma programma

1.diena pl.7:35 ar AirBaltic reisu Nr.BT211 izlidojam uz Berlīni, kur ierodamies pl.8:15. No lidostas ar transfēru dosimies uz viesnīcu, kur novietosim bagāžu viesnīcas mantu glabātuvē un brokastosim viesnīcas restorānā. Pēc brokastīm dosimies ekskursijā pa Berlīni, iepazīstot tās vēsturi 20.gadsimta griezumā. Brīvais laiks pusdienām. Pēc pusdienām apmeklēsim Pergamona muzeju. Vakarā brīvais laiks Berlīnes patstāvīgai iepazīšanai.

2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.10 dosimies ekskursijā, lai iepazītu Bauhaus arhitektūru. Pēc ekskursijas brīvais laiks līdz pat vakaram, kad pl.18:15 tiksimies viesnīcas vestibilā, lai kopā kājām dotos uz netālo Berlīnes Valsts operu, kur pl.19 sāksies izrāde “Samsons un Dalia”.

3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā, izrakstīsimies no viesnīcas un bagāžu novietosim autobusā, ar kuru pl.10 dosimies uz Reihstāgu, lai apskatītu tā kupolu. Pēc ekskursijas transfērs uz lidostu. Pl.13:35 ar AirBaltic reisu Nr.218 izlidosim uz Rīgu. Rīgā plānots atgriezties pl.16:25.

Ceļojuma detalizētu programmu iespējams apskatīt šeit: IR Kultūras ceļojums uz Berlīni 06-08.12.2019.
Šeit varat apskatīt ceļojuma līgumu: Ligums_IR Kulturas ceļojums_2019

Vietu skaits ierobežots. Vairāk informācijas un pieteikšanās: [email protected] vai 67 281 588

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

Print Friendly, PDF & Email
6. janvāris 2020
LIELIE DARĪJUMI. Darījumu slēgšanas meistarklase ar Jāni Bergu
LIELIE DARĪJUMI. Darījumu slēgšanas meistarklase ar Jāni Bergu
15. janvāris 2020
IZAUGSME – EKSPORTA MĀRKETINGA PRINCIPI UN RĪKI. Darbnīca ar Reinu Grantu
IZAUGSME – EKSPORTA MĀRKETINGA PRINCIPI UN RĪKI. Darbnīca ar Reinu Grantu
16. janvāris 2020
DARBINIEKU MOTIVĀCIJA PRAKSĒ. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju
DARBINIEKU MOTIVĀCIJA PRAKSĒ. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju
28. janvāris 2020
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
30. janvāris 2020
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu