26. janvāris
DIGITĀLĀ MĀRKETINGA AKADĒMIJA. 8 semināru cikls
26. janvāris
DIGITĀLĀ MĀRKETINGA AKADĒMIJA. 8 semināru cikls

DIGITĀLĀ MĀRKETINGA AKADĒMIJA. 8 semināru cikls

Ņemot vērā digitālo kanālu straujo izaugsmi pēdējo 10 gadu laikā, efektīva komunikācija ar auditoriju un pareiza reklamēšanās internetā ir kļuvusi par vienu no svarīgākajām prasmēm veiksmīga zīmola, produkta vai pakalpojuma popularizēšanai un biznesa mērķu sasniegšanai.

Dažādu tiešsaistes platformu globālā pieejamība ļauj uzņēmējiem sasniegt plašas auditorijas un attīstīt savu biznesu ģeogrāfiski neierobežotos apmēros. Svarīgi, ka mācāmies un augam, saprotam, kā to izdarīt efektīvāk un rezultatīvāk.
Tāpēc Ir darbnīcas kopā ar Latvijas apbalvotāko digitālā mārketinga aģentūru New Black organizē 8 tiešsaistes semināru ciklu par svarīgāko e-komercijā un digitālajā komunikācijā.

Katru semināru vadīs 2 New Black speciālisti (uzņēmuma vadītājs Artūrs Mednis, stratēģe Santa Strupule, radošā direktore Vladislava Romanova, kā arī projektu vadītāji, e-komercijas speciālisti un satura menedžeri/kopīraiteri).

Cikls sastāv no šādiem 8 semināriem:

 • 26. janvārī 15.00-18.00
  e-komercija, reklāma
  Reklāma digitālajā vidē - Google, Facebook, Instagram, Youtube, Spotify, Waze un citos kanālos un platformās (kur un kā to uzstādīt, ko ņemt vērā, kā pareizi tārgetēt, ieteikumi no pieredzes, veiksmīgu un neveiksmīgu kampaņu analīze) Semināru vadīs: Elvita Barkovska, Artūrs Mednis,
 • 2.februārī 15.00-18.00
  sociālie mediji, konti, auditorija
  Viss par Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Twitter, TikTok, Telegram un citu kanālu izmantošanu soc. mediju komunikācijā (tehniski ieteikumi un padomi, veiksmīgu un neveiksmīgu satura piemēru analīze). Semināru vadīs: Tīna Annija Bērziņa, Kārlis Krēgers, Raitis Bērziņš, Artūrs Mednis.
 • 9. februārī 15.00-18.00
  e-komercija, dati
  Kā izmērīt un uzlabot online reklāmu un mājas lapu efektivitāti - datu nozīme ekomercijā un digitālajā komunikācijā (rīki, padomi, ieteikumi, Latvijas un pasaules piemēru analīze). Semināru vadīs: Līva Bleidele, Artūrs Mednis.
 • 16.februārī 15.00-18.00
  sociālie mediji, saturs, video
  Zīmola saturs sociālajos tīklos - kas, kā un kāpēc jādara, lai tas strādātu labāk. Ko un kā publicēt lai tas ne tikai “aiziet” tava zīmola sociālo tīklu kontos, bet arī uzlabo zīmola atpazīstamību un palielina pārdošanu. Semināru vadīs: Vladislava Romanova, Artūrs Mednis.
 • 23.februārī 15.00-18.00
  e-komercija, taktika
  Kā pārdot digitālajā vidē - 240 digitālās pārdošanas tehnikas (social proof, ikea effect,utml.) un e-komercijas pētījumi (labā prakse, teorija un pieredze, piemēri un ilustrācijas). Semināru vadīs: Artūrs Mednis.
 • 2.martā 15.00-18.00
  sociālie mediji, rīki, aplikācijas
  186 noderīgi rīki un instrumenti, aplikācijas un servisi satura izstrādei, apstrādei un publicēšanai paša spēkiem (audio, video, foto satura un mājaslapu izveidei, efektīvākam darbam digitālajā vidē). Semināru vadīs: Artūrs Mednis.
 • 9.martā 15.00-18.00
  e-komercija, tendences, nākotne
  Klienta/pircēja ceļš 2022 (Customer Journey) - kā labāk izprast mērķa auditoriju, kur to efektīvāk sasniegt un kā to konvertēt klientos (jaunākās e-komercijas tendences un globālās izmaiņas, kādas mums atnesa Covid, digitalizācija, tokenizācija, blokķēžu risinājumi, metaverse, utml.). Semināru vadīs: Līva Bleidele, Artūrs Mednis.
 • 16.martā 15.00-18.00
  sociālie mediji, stratēģija, pētījumi, facebook
  Latvijas Facebook pētījums 2022. - ko varam mācīties no top 1000 labāko Latvijas zīmolu komunikācijas Facebook (kādas kļūdas nepieļaut, kā sasniegt labākus rezultātus, kā veidot efektīvāku saturu, veicināt lielāku auditorijas iesaisti, zīmola atpazīstamību un biznesa izaugsmi, kā šos datus izmantot savas satura stratēģijas izstrādē). Semināru vadīs: Santa Strupule.

Visa kursa (8 semināri) dalībniekiem būs pieeja slēgtai grupai, kurā New Black vadītājs Artūrs Mednis katru nedēļu dalīsies ar digitālā mārketinga jaunumiem, pētījumiem, eksperimentu rezultātiem, notikumiem, tendencēm, padomiem un ieteikumiem. Visa kursa dalībnieki saņems apliecības par dalību.

Viena semināra cena 75 EUR (ar PVN). Lai pieteiktos atsevišķiem semināriem, darbnīcu skatā jāizvēlas interesējošie semināri pēc datuma.


Dalība visā ciklā - 480 EUR (ar PVN)
Atlaides nesummējas. Šis piedāvājums jau ir ar atlaidi, tāpēc nevar tikt piemērota papildus žurnāla "Ir Nauda"abonenta atlaide!

Ja vēlaties pieteikt lielāku dalībnieku skaitu, lūdzu, sazinieties ar mums:
[email protected], +371 29447030

23. maijs
SITUATĪVĀS LĪDERĪBAS MODELIS. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju. 1. daļa
SITUATĪVĀS LĪDERĪBAS MODELIS. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju. 1. daļa
24. maijs
KĀ IEVIEST UZ DIALOGU ORIENTĒTU KOMUNIKĀCIJAS KULTŪRU ORGANIZĀCIJĀ. Darbnīca ar Edmundu Apsalonu
KĀ IEVIEST UZ DIALOGU ORIENTĒTU KOMUNIKĀCIJAS KULTŪRU ORGANIZĀCIJĀ. Darbnīca ar Edmundu Apsalonu
25. maijs
KĀ ATBILDĒT UZ SŪDZĪBĀM CIEŅPILNI UN IEDARBĪGI. Darbnīca ar Aigu Veckalni
KĀ ATBILDĒT UZ SŪDZĪBĀM CIEŅPILNI UN IEDARBĪGI. Darbnīca ar Aigu Veckalni
30. maijs
SITUATĪVĀS LĪDERĪBAS MODELIS. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju. 2. daļa
SITUATĪVĀS LĪDERĪBAS MODELIS. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju. 2. daļa
2. jūnijs
STARPTAUTISKAIS MĀRKETINGS. Seminārs ar Ivaru Krūtaini
STARPTAUTISKAIS MĀRKETINGS. Seminārs ar Ivaru Krūtaini

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu