fbpx
6. marts 2019
Ceļojums uz Abū Dabī Luvru, Dubaiju, Stambulu 2019.gada martā. PĀRDOTS
6. marts 2019
Ceļojums uz Abū Dabī Luvru, Dubaiju, Stambulu 2019.gada martā. PĀRDOTS

Ceļojums uz Abū Dabī Luvru, Dubaiju, Stambulu 2019.gada martā. PĀRDOTS

Ceļojums uz trīs Tuvo Austrumu pilsētām no 6. līdz 14.martam. Aicinām doties ceļojumā uz siltajām zemēm, lai uz mirkli “aizbēgt” no Latvijas ziemas, izbaudot sauli un trīs dažādu Tuvo Austrumu pilsētu: Abū Dabī, Dubaijas un Stambulas valdzinājumu, vēstures un kultūras pērles!

Deviņu dienu ceļojuma apskates vietas

Deviņas dienas garais ceļojums būs iespaidiem pilns. Apmeklēsim vienu no šī brīža aktuālākajiem arhitektūras un kultūras objektiem pasaulē: Abū Dabī Luvru – Žana Nuvela radīto celtni, kura ir īpaša un iespaidīga gan pēc formas, gan ar savu mākslas darbu kolekciju. Kolekciju saskaņā ar līgumu, kas noslēgts starp Parīzes Luvru un Abū Dabī, veidojis Parīzes Luvras vadītājs Žans Liks Martiness.

Dosimies ekskursijā uz grandiozo un majestātisko šeiha Zaida (Sheikh Zayed) mošeju. Šeiha Zaida mošeja ir ne tikai trešā lielākā mošeja pasaulē, bet arī vēl viens no mūsdienu Abū Dabī simboliem – cilvēka radīts mākslas darbs, kam piemīt neticams skaistums.

Skatīsim ne tikai Abū Dabī debesskrāpju moderno arhitektūru, bet arī Heritage Village (vēsturiskā kultūras mantojuma ciematu) – vietu, kas izveidota, lai godinātu iepriekšējo paaudžu tradīcijas un sasniegumus.

Apmeklēsiet “pilsētu dārzu” - Al Ain tuksnešu oāzi, kas daudzu gadsimtu garumā ir bijusi tuksneša karavānu atpūtas vieta un šeiha Zajeda dzimtā pilsēta. Ekskursija pa Al Ain oāzi sāksies Hili dārzos (iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā), apmeklēsim Al Ain veco cietoksni, Al Ain nacionālo muzeju, pārsteidzošo kamieļu tirgu un Jahili fortu, kurā apskatāmas slavenā berberu dzīves pētnieka Vilfrīda Tēsingera (Wilfred Thesiger) fotogrāfijas.

Apmeklēsim pārsteidzošo Dubaiju, iepazīstot gan Dubaijas vēsturiskos, gan  modernos vaibstus. Apmeklēsim 180 gadus veco fortu Al Fahidi, dosimies izbraukumā ar tradicionālo kuģīti Abra, apmklēsim Gold Souk garšvielu tirgu un pasaulē augstāko celtni Burj Kalifa, kur no 465 metru augstuma var vērot Dubaijas apkārtnes panorāmu.

Atpūtīsimies Abū Dabī Corniche pludmalē un izbaudīsim brīnišķīgi greznās viesnīcas “Royal Rose Hotel” plašos numurus un baseinu.

Atpakaļceļā no Apvienotajiem Arābu Emirātiem, pusi dienas pavadīsim Stambulā, kur gida pavadībā iepazīsim nozīmīgākos Stambulas vēstures un kultūras objektus (Zilo mošeju, Topkapi pili u.c.), kā arī baudīsim turku ēdienus pusdienās.

“IR Kultūras ceļojums uz Abū Dabī (Apvienotie Arābu Emirāti), Dubaiju un Stambulu” tās ir 9 saules pielietas un spilgtiem kultūras iespaidiem bagātas dienas! Saules un iespaidiem pilns ceļojums, kura laiks daļēji iekrīt skolēnu brīvlaikā, tāpēc esam sagatavojuši ceļojuma cenu arī bēniem.

Ceļojuma cenā iekļauts

 • Aviobiļetes lidojumam ar Turkish Airlines maršrutā Rīga – Stambula – Abū Dabī (aviobiļetes cenā iekļauta rokas un nododamā bagāža, ēdināšana un atspirdzinošie dzērieni lidojuma laikā) un Abū Dabī – Stambula – Rīga.
 • Nakšņošana viesnīcā Royal Rose Hotel 5*  8 naktis ar ēdināšanu divas reizes dienā (bufetes veida brokastīm un pusdienām vai vakariņām pēc klienta izvēles) ar iekļautu ūdeni, bezalkoholiskajiem dzērieniem un sulām. WiFi. Baseina lietošana (08:00 - 22:00), fitnesa telpas lietošana (07:00 - 22:00), transfērs no viesnīcas uz Corniche pludmali (turp 10:00 un atpakaļ no pludmales 14:30) katru dienu.
 • Grupas transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu.
 • Ekskursija pa Abū Dabī krievu/angļu valodā runājoša gida pavadībā (tiem, kam nepieciešams tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā) ar šeiha Zaida (Sheikh Zayed) lielās mošejas un Heritage Village apmeklējumu.
 • Abu Dabī Luvras apmeklējums.
 • Ekskursija uz Al Ain tuksnešu oāzi krievu/angļu valodā runājoša gida pavadībā (tiem, kam nepieciešams tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā) ar Hili dārzu , Al Ain vecā cietokšņa, Al Ain nacionālā muzeja, kamieļu tirgus un Jahili forta apmeklējumu.
 • Pusdienas vietējā restorānā Al Ain ekskursijas laikā.
 • Ekskursija uz Ekskursija uz Dubaiju krievu/angļu valodā runājoša gida pavadībā (tiem, kam nepieciešams tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā) ar Dubaijas mūsdienu un vēsturisko kvartālu apskati, forta Al Fahidi apmeklējumu, braucienu ar arābu tradicionālo kuģīti Abra pa Dubaijas kanāliem un garšvielu tirgus “Gold Souk” apmeklējumu.
 • Pusdienas vietējā restorānā Dubaijas ekskursijas laikā.
 • Puse dienas ekskursija par Stambulu, brokastis un pusdienas Stambulā.
 • Ceļojuma apdrošināšana

Ceļojuma programma


1.diena pl.12:55 izlidojam uz Abū Dabī ar pārsēšanos Stambulā. Abū Dabī ierodamies 6.martā pl.1:20. Ar transfēru dosimies uz viesnīcu.
2.diena Brīvais laiks atpūtai un adaptācijai.
3.diena Ekskursija gida vadībā pa Abū Dabī, Abū Dabī Luvras un Šeiha Zajeda lielās mošejas apmeklējums.
4.diena Brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei, iespēja ar viesnīcas nodrošinātu transfēru doties uz Corniche pludmali.
5.diena Ekskursija uz Al Ain tuksneša oāzi ar Hili dārzu, Al Ain vecā cietokšņa, Al Ain nacionālā muzeja, kamieļu tirgus un Jahili forta apmeklējumu.
6.diena Brīvais laiks atpūtai.
7.diena Pilnas dienas ekskursija uz Dubaiju ar vecpilsētas tirgus apmeklējumu, braucienu ar kuģīti Abra pa Dubaijas kanāliem un Dubaijas muzeja apmeklējums.
8.diena Brīvais laiks. Pl.23 transfērs uz lidostu. pl.2:15 izlidojam uz Stambulu
9.diena Brokastis Stambulā, ekskursija pa pilsētu ar nozīmīgāko apskates vietu apmeklējumu, pusdienas. Pl.15:30 izlidojam uz Rīgu. Atgriešanās plānota pl.17:40.

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.
Ceļojumu programmu var apskatīt un lejuplādēt šeit.

Ceļojumu var apmaksāt pa daļām. Vairāk informācijas un pieteikšanās [email protected] vai 67 281 588. Vietu skaits ierobežots.
AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.63.01.500109.

 

Print Friendly, PDF & Email
28. janvāris
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
KĀ AIZSARGĀT SEVI UN SAVU UZŅĒMUMU KIBERTELPĀ. Darbnīca ar Kirilu Solovjovu
30. janvāris
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
Švarcvaldes ziemas pasaka un Jonass Kaufmans – PĀRDOTS!
4. februāris
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
PIECI SOĻI PRETĪ SPOŽAM UZŅĒMUMA NOSAUKUMAM. Darbnīca ar Solvitu Pošeiko
6. februāris
KĀ DOMĀT PAR VIRTUALITĀTI? Darbnīca ar Gunitu Kuļikovsku
KĀ DOMĀT PAR VIRTUALITĀTI? Darbnīca ar Gunitu Kuļikovsku
7. februāris
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!
Venēcijas karnevāls un Milānas dārgumi – PĀRDOTS!

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu