fbpx
18. jūnijs 2020
Baha festivāls Leipcigā – PĀRDOŠANĀ!
18. jūnijs 2020
Baha festivāls Leipcigā – PĀRDOŠANĀ!

Baha festivāls Leipcigā – PĀRDOŠANĀ!

Šī ceļojuma centrālais notikums būs J.S. Baha mūzikas festivāla Galā koncerts Leipcigas Gevandhaus orķestra izpildījumā ar Andri Nelsonu pie diriģenta pults, kas notiks 21.jūnijā Sv.Tomasa baznīcā. "IR Kultūras ceļojums uz Baha festivālu Leipcigā" ietvaros apmeklēsim vēl vienu unikālu projektu - J.S. Baha oratorijas "Jāņa pasija" iestudējumu Leipcigas Operā, Leipcigas baleta trupas izpildījumā. Ceļojumā iepazīsim Potsdamas, Leipcigas un Meisenes ievērojamākās vietas. Lepnajā Prūsijas valdnieku rezidenču pilsētā Potsdamā gida pavadībā iepazīsim tās krāšņāko rotu - UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļauto Sansusī pili un tās brīnumainos dārzus, kā arī apmeklēsim multimediālu izstādi "Potsdamas konference 1945 - jaunā pasaules kārtība" Cecilienhofas pilī, kurā pirms 75 gadiem risinājās šī konference un tika izlemta pasaules nākotne pēc 2. pasaules kara. Leipcigā dosimies uz vietām, kuras saistītas ar J.S.Bahu, ielūkosimies Auerbachs Keller, kurā risinājušies Gētes Fausta notikumi un apciemosim Grassi muzeju, kas ir viens no vadošajiem lietišķās mākslas un dizaina muzejiem Eiropā. Meisenē iepazīsim slaveno Meisenes porcelānu un tā ražošanas noslēpumus.

Pavadīsim mākslas, vēstures un izcilas mūzikas pilnas dienas glāsmainajā Vācijas jūnija saulē!

Cenā iekļauts:

  • aviobiļetes Rīga–Berlīne–Rīga (194 €),
  • nakšņošana 4* viesnīcā Radisson BLU Hotel Leipcig ar brokastīm un fitnesa centra apmeklējumu (Superior numuri, 4 naktis, centrs),
  • grupas transfērs uz un no viesnīcas,
  • ekskursija gida vadībā pa Sansusī un Cecilienhofas pilīm Potsdamā,
  • multimediju izstādes “Potsdamas konference 1945” apmeklējums,
  • ekskursija gida vadībā pa Leipcigu un J.S.Baha muzeja apmeklējums
  • ekskursija ar autobusu gida vadībā pa Meiseni, Albrehtsburgas pils un Meisenes porcelāna rūpnīcas apmeklējums (ar audiogidu),
  • Grassi lietišķās mākslas un dizaina muzeja apmeklējums,
  • zelta līmeņa ceļojuma apdrošināšana,
  • latviski, angliski, vāciski un krieviski runājošs grupas vadītājs visā ceļojuma laikā.

Ceļojuma programma:

18.jūnijs (ceturtdiena) Pl.7:35 izlidojam uz Berlīni ar AirBaltic reisu nr. BT211, Berlīnes Tēgeles lidostā ielidojam pl. 8:10 (-1 stunda attiecībā pret laiku Latvijā). No lidostas uz Potsdamu dosimies ar autobusu, kur būs brīvais laiks brokastīm, pēc kurām gida pavadībā apskatīsim UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļauto brīnumaino Sansusī pili un krāšņos dārzus, savukārt pēcpusdienā dosimies uz Ceilienhof pili - vietu, kur pirms 75 gadiem risinājās Potsdamas konference un tika izlemta pasaules nākotne pēc 2. pasaules kara. Tur apmeklēsim multimediju izstādi “Potsdamas konference 1945 - jaunā pasaules kārtība”.

Vakarā iekārtošanās viesnīcā Radisson BLU Hotel Leipzig 4* un brīvais laiks patstāvīgām vakariņām. Ja vēlēsieties apmeklēt slaveno restorānu “Auerbachs Keller” (tieši šeit Mefistofelis esot kārdinājis Faustu), mēs veiksim galdiņa rezervāciju - bez rezervācijas iekļūt restorānu varētā būt sarežģīti.

19.jūnijs (piektdiena) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā angļu valodā runājoša gida pavadībā kājām dosimies ekskursijā pa Leipcigu, apmeklēsim J.S.Baha muzeju. Pēcpusdienā brīvais laiks patstāvīgai Leipcigas iepazīšanai un Baha festivāla pasākumu apmeklējumam. Pl.19:00 pulcējamies viesnīcas vestibilā, lai kopīgi dotos īsā pastaigā (200m) līdz Leipcigas Operai, kur baudīsim J.S.Baha oratorijas “Jāņa pasija” izpildījumu Leipcigas Operas baleta trupas izpildījumā.

20.jūnijs (sestdiena) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā. Pl. 9:30 tiekamies viesnīcas vestibilā, lai dotos ekskursijā uz Meiseni - vīna pilsētu un vācu porcelāna dzimteni. Eksursijas laikā iepazīsim romantisko Meiseni un majestātisko Albrehtsburgas pili, kas ir senākā saglabājusies pils vāciski runājošajās zemēs un tajā atrodas pirmā porcelāna manufaktūra Eiropā. 

Pēc brīvā laika un patstāvīgām pusdienām kopīgi apmeklēsim Meisenes Valsts porcelāna manufaktūru, kur redzēsim, kā top slavenais Meisenes porcelāns. Vakarā brīvais laiks patstāvīgai Leipcigas iepazīšanai 

21.jūnijs (svētdiena) Pēc brokastīm viesnīcas restorānā. Pl. 10:30 tiekamies viesnīcas vestibilā, lai dotos uz Grassi muzeju - vienu no vadošajiem Eiropas lietišķās mākslas muzejiem ar iespaidīgu (230’000 eksponātu) un ļoti interesantu kolekciju. Muzejā kuratora pavadībā apmeklēsim 2 no muzeja pamatizstādēm: “No Jūgendstila līdz mūsdienām” un “Āzijas tautu māksla”. Pārējās Grassi muzeja kolekcijas (iekļautas biļetes cenā) būs iespējams apmeklēt individuāli.

Pēcpusdienā brīvais laiks patstāvīgai Leipcigas iepazīšanai un Baha festivāla koncertu un pasākumu apmeklējumam. Pl.17:15 tiekamies viesnīcas vestibilā, lai kopīgi dotos uz 2020.gada Leipcigas Baha festivāla Galā koncertu vēsturiskajā Sv.Tomasa baznīcā, kurā J.S.Bahs strādājis praktiski visu savu dzīvi. Koncerta sākums pl.18:00. Piedzīvosim J.S.Baha “Augsto mesu”, vienu no visu laiku dižākajiem klasiskās mūzikas meistardarbiem, Leipcigas Gewandhaus orķestra un MDR radiokora izpildījumā, pie diriģenta pults Andris Nelsons.

22.jūnijs (pirmdiena) Pēc nesteidzīgām brokastīm viesnīcas restorānā brīvais laiks patstāvīgai Leipcigas iepazīšanai un pusdienām, Pl.15:30 transfērs uz Berlīnes Tēgeles lidostu. Izlidojam uz Rīgu Pl.19:35, mājās esam pl.22:25.

Ceļojuma programmu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

Līgumu iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000033/19.

Print Friendly, PDF & Email
13. novembris
KĀ REALIZĒT VEIKSMĪGU INTEGRĒTU DIGITĀLO KAMPAŅU? Darbnīca ar Irbi Katrīnu Zolneroviču
KĀ REALIZĒT VEIKSMĪGU INTEGRĒTU DIGITĀLO KAMPAŅU? Darbnīca ar Irbi Katrīnu Zolneroviču
19. novembris
LĒMUMU PIEŅEMŠANAS DARBNĪCA. Darbnīca ar Olgu Kotovu
LĒMUMU PIEŅEMŠANAS DARBNĪCA. Darbnīca ar Olgu Kotovu
20. novembris
VĒSTUĻU IZVEIDE ATBILSTOŠI DAŽĀDĀM SARAKSTES SITUĀCIJĀM ANGĻU VALODĀ. Darbnīca ar Aigu Veckalni
VĒSTUĻU IZVEIDE ATBILSTOŠI DAŽĀDĀM SARAKSTES SITUĀCIJĀM ANGĻU VALODĀ. Darbnīca ar Aigu Veckalni
21. novembris
IEGULDĪŠANAS ABC. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
IEGULDĪŠANAS ABC. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
26. novembris
NEKĀP UZ GRĀBEKĻIEM! MĪTI UN PATIESĪBA PAR AGILE. Darbnīca ar Ati Kaksi un Edgaru Viļumsonu
NEKĀP UZ GRĀBEKĻIEM! MĪTI UN PATIESĪBA PAR AGILE. Darbnīca ar Ati Kaksi un Edgaru Viļumsonu

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu