fbpx
15. septembris
AUTENTISKĀ LĪDERĪBA ar LEGO® SERIOUS PLAY®. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju un Ievu Treiju
15. septembris
AUTENTISKĀ LĪDERĪBA ar LEGO® SERIOUS PLAY®. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju un Ievu Treiju

AUTENTISKĀ LĪDERĪBA ar LEGO® SERIOUS PLAY®. Darbnīca ar Katrīnu Ošleju un Ievu Treiju

Autentisks līderis apzinās sevi un vīziju, uz ko tiecas.
Autentiskums ir atbilstība paša līderības ideālam nevis sekošana citu priekšrakstiem un teorijām. Tas balstās uz personisko dzīves stāstu un nav apgūstams tradicionālos treniņos.
Autentiskums sākas ar sevis apzināšanos. Padomājiet, vai patiešām pazīstat sevi? Vai atklāti esat sev atzinis savas stiprās un ēnas puses? Savas vērtības? Līderības principus un ētiskās robežas? Vai skaidri zināt, kāds gribat būt un uz ko virzāties?

Autentiskumu var attīstīt tikai, izmantojot refleksiju, jo tas ir vienīgais veids, kā atkāpties un ieraudzīt sevi no malas. Tas prasa drosmi un spēju nolikt malā savu ego, kad jāatzīst, ka varbūt kādā situācijā uzvedība neatbilst paša deklarētajām vērtībām. Tā ir arī spēja sevi pieņemt, kā arī veidot veselīgas attiecības ar savām spēcīgajām pusēm un trūkumiem.
Bieži nepietiek ar personiskām pārdomām. Nepieciešams kāds, kurš klausās un kuram var atklāt savas refleksijas. Nepieciešams formāts, kurā iespējams atklāt par sevi vairāk nekā pašlaik apzināties.
Viens no veidiem, kā var ieraudzīt sevi no malas refleksijā, ir Lego® Serious Play® metode. Lego®modeļi un citu dalībnieku stāsti stimulē mūsu domāšanu un emocijas, lai formulētu savu individuālo vīziju.

Lego® Serious Play® ir pasaulē atzīta un plaši izmantota pieeja, kas nodrošina iespēju reflektēt un apzināties tieši sava uzņēmuma, savas komandas un paša izaicinājumus caur iztēles darbu, metaforām un konstrukcionismu – abstraktu jēdzienu izveidi fiziskā objektā -, kā arī ķermeņa un domāšanas savstarpēju mijiedarbību.

Lego® Serious Play® pieeja balstās pārliecībā, ka nav vienas pareizas atbildes. Katrs pie savas atbildes nonāk, izmantojot būvēšanu, refleksiju un dalīšanos grupā vai komandā.

Darbnīcā tiešā un arī pārnestā nozīmē būvēsim savu līderības modeli: kāds es esmu un par ko vēlos tapt. Procesa rezultātā iegūsiet savu personisko attīstības vīziju un plānu, lai spertu pirmos soļus sava autentiskuma izpētē un veidošanā.
Darbnīca būs noderīga gan biznesa un valsts organizāciju vadītājiem, gan cilvēkiem, kuri vēlas sevī attīstīt līdera iezīmes, lai radītu pārmaiņas, pat ja šobrīd viņi neieņem svarīgus amatus un neplāno to darīt

Darbnīcu vadīs Katrīna Ošleja un Ieva Treija.
Katrīna Ošleja ir uzņēmēja, vadības koučs, supervizors, līderības trenere un arī psihoterapeite. Viņa strādā ar daudziem Latvijas lielākajiem uzņēmumiem: gan individuāli ar vadītājiem, gan komandām, gan uzņēmēju grupām. Katrīna ir ieguvusi Starptautiskās kouču federācijas profesionālās akreditācijas PCC (Professional Certified Coach) līmeni un sasniegusi vairāk kā 1800 koučinga prakses stundu pieredzi.
Darbnīcas vadītāja strādā arī ar grupām un komandām dažādos formātos – supervīzijās, koučingā, kā arī moderē komandu darbu, lai veicinātu dažādu biznesa mērķus sasniegšanu. Viena no metodēm, ko viņa izmanto ir LEGO® SERIOUS PLAY®.
Katrīna ir apguvusi Kognitīvi biheiviorālo psihoterapiju un strādā arī kā terapeits. Dažkārt terapijas laukā apgūtais ir noderīgs, strādājot ar organizācijām un otrādi, tādēļ Katrīna labprāt dalās ar savu pieredzi terapeitisko pieeju izmantošanā organizācijās.
Katrīna ir ieguvusi Maģistra grādu organizāciju psiholoģijā un Maģistra grādu filozofijā – abus Latvijas Universitātē. Katrīnas viedoklis par personāla vadības un darba tirgus jautājumiem ir augstu novērtēts un bieži tiek atspoguļots sabiedriskajos medijos.

Ievai Treijai ir vairāk kā 10 gadu pieredze mārketingā. Strādājot ar klientiem, Ieva secināja, ka bieži viņi iegulda lielas pūles, lai atrastu pareizo radošo un stratēģisko risinājumu. Tāpēc Ieva sāka meklēt metodes, kas varētu palīdzēt gan uzņēmējiem, gan uzņēmumu komandām paskatīties uz esošo situāciju no cita skatu punkta un atrast veiksmīgus risinājumus. Viņa atklāja LEGO® SERIOUS PLAY® metodi, kas ir noderīga inovāciju radīšanā, stratēģisku lēmumu pieņemšanā, kā arī komandu un produktu veidošanā.  LEGO® SERIOUS PLAY® ir unikāla metode, kas palīdz klausīties un uzklausīt visu iesaistīto viedokļus.

Piedāvājam divas līderības darbnīcas ar LEGO® SERIOUS PLAY®:

15.09.2020. Autentiskā līderība ar LEGO® SERIOUS PLAY®
27.10.2020. Mana komanda ar LEGO® SERIOUS PLAY®

Vienas darbnīcas dalības maksa 65 EUR (ar PVN). Piedaloties abās darbnīcās, cena 120 EUR (ar PVN). Žurnāla "Ir Nauda" gada abonenti darbnīcām saņem 20% atlaidi. Atlaides nesummējas.

Lai kļūtu par abonentu, nāc te: https://ir.lv/abonesana,  raksti uz [email protected] vai zvani - 27734907.

Informācijai: Pasākums var tikt fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.

Vairāk informācijas: [email protected], 27734907.

 

Print Friendly, PDF & Email
4. jūnijs
DIGITĀLĀ TRANSFORMĀCIJA. Tiešsaistes darbnīca ar Sanitu Meijeri
DIGITĀLĀ TRANSFORMĀCIJA. Tiešsaistes darbnīca ar Sanitu Meijeri
10. jūnijs
IEGULDĪŠANAS ABC. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
IEGULDĪŠANAS ABC. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
13. jūnijs
Gruzijas garšu un kultūras esences (Tbilisi, Boržomi, Kahetija) – PĀRDOŠANĀ!
Gruzijas garšu un kultūras esences (Tbilisi, Boržomi, Kahetija) – PĀRDOŠANĀ!
16. jūnijs
EMOCIJAS UN ATBALSTS DARBINIEKIEM/KOLĒĢIEM ATTĀLINĀTA DARBA APSTĀKĻOS. Tiešsaistes darbnīca ar Katrīnu Ošleju
EMOCIJAS UN ATBALSTS DARBINIEKIEM/KOLĒĢIEM ATTĀLINĀTA DARBA APSTĀKĻOS. Tiešsaistes darbnīca ar Katrīnu Ošleju
3. jūlijs
Nelsons, Bādenbādenes festivāls un rīslinga tūre – PIEEJAMA 1 VIETA!
Nelsons, Bādenbādenes festivāls un rīslinga tūre – PIEEJAMA 1 VIETA!

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu