fbpx
26. oktobris
Andalūzija un tās kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda) – PĀRDOTS!
26. oktobris
Andalūzija un tās kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda) – PĀRDOTS!

Andalūzija un tās kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda) – PĀRDOTS!

Ceļojums pārdots, iespējams pieteikties gaidītāju rindā!

IR Kultūras ceļojumi oktobra beigās, no 26. līdz 30.oktobrim, aicina smelties sauli ceļojumā Andalūzija un tās kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda). Saules pielietā un Vidusjūrai klāt esošā  Malaga, kas pasaulei devusi Pablo Pikaso, priecēs acis ar gleznaino vecpilsētu, krāšņajām pludmales promenādēm un izcilajiem muzejiem. Viens no tiem, protams, slavenā mākslinieka Pablo Pikaso muzejs, kas ir viens no trīs lielākajiem šī mākslinieka muzejiem pasaulē un kurā apskatāma plaša meistara darbu kolekciju. Malaga pēdējo gadu laikā izveidojusies par Andalūzijas mākslas centru, pilsētā atvērušās vairākas mākslas galerijas un izveidojies mākslas rajons – Soho.

Esot Andalūzijā, IR Kultūras ceļojumi vēlas parādīt Granādu un arābu un Spāņu kultūras sintēzes pieminekli Alhambras piļu kompleksu, kas izkārtojies uz kalnainas terases Granādā. Piļu komplekss iekļauts UNESCO kultūras mantojumā.

Ronda un tās slavenie tilti – romantiska un nedaudz mežonīga pilsētiņa aizas malā, kas ceļotājus vilina tieši sava vēsturiskā šarma dēļ. Pilsētā ik uz soļa paveras pārsteidzoši skati uz tai blakus esošo ieleju. Ronda ir vieta, kur radušās vēršu cīņas, tās centrā atrodas Spānijas vecākā vērša cīņu arēna, kas atklās mums vērša cīņu ideju un anadalūziešu stāstus par šo Spānijā tik godāto, bet pasaulē pretrunīgi vērtēto spēkošanos starp cilvēku un vērsi.

Vairāk kā puskilometru virs jūras līmeņa netālu no Rondas atrodas Setenil de las Bodegas, pilsēta, kas iecelta klintīs. Baltās mājas, cieši piekļāvušās pelēkajām klintīm, sadzīvo ar lielajiem akmens bluķiem jau no 12.gadsimta. Pilsētiņā redzama unikāla simbioze starp darbu un cilvēka radītu objektu.

Ceļojumā Andalūzija un tās kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda), apmeklēsim vīna darītavu, uzzinot par vīna darīšanas procesu Andalūzijā un nogaršojot tur radītos vīnus. Andalūzijas saulainajā atvasarā baudīsim flamenko un brīnišķīgo Costa del Sol jeb Saulaino krastu, ko apskalo Vidusjūra.

Ceļojuma Andalūzija un tas kultūras pērles (Malaga, Granāda, Ronda) cenā iekļauts

 • nakšņošana 4* viesnīcā Mariposa Hotel Malaga, dizaina viesnīca, kas atrodas Soho rajonā netālu no Malagueta pludmales;
 • brokastis viesnīcas restorānā;
 • transfērs no un uz lidostu;
 • 3,5 h gara ekskursija pa Malagu krieviski runājoša gida vadībā;
 • Pikaso muzeja apmeklējums gida vadībā;
 • pilnas dienas ekskursija ar autobusu uz Granādu ar gidu;
 • ieejas biļetes Alhambra pilī;
 • ieejas biļete Granādas Domā un karaliskajā kapellā;
 • pusdienas Alhambras pilī (3 ēdieni);
 • pilnas dienas ekskursija ar autobusu uz Rondu un Setunil de la Bodega gida vadībā;
 • vīna degustācija Rondas reģiona vīna darītavā.

Papildus izmaksas

 • avio biļete. Iespējams iegādāties grupas biļeti Rīga-Malaga-Rīga no a/s Cits medijs par 262,00 €, iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg un nododamā bagāža līdz 23 kg, avio kompānija AirBaltic. Izlidošana 26.10.2019 pl.12:45, atgriešanās 30.10.2019 pl.11:55.
 • Seesam ceļojuma apdrošināšana 10,00 €-30,00 € (cena atkarīga no ceļotāja vecuma).

Ceļojuma Andalūzija un Spānijas kultūras pērles programma

1.diena No Rīgas uz Malagu izlidojam pl.12:45. Malagā ierodamies pl.16:20, kur mūs sagaida autobuss, kas grupu nogādās viesnīcā. Iekārtošanās viesnīcas numuriņos. Sākot ar pl.17:30 brīvais laiks atpūtai un patstāvīgai pilsētas iepazīšanai.
2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā, pl.9:30 kājām gājēju ekskursija pa Malagas centrālo daļu un vecpilsētu gida vadībā. Ap pl.12:30 brīvais laiks pusdienām. Pl.14 Pablo Pikaso muzeja apmeklējums gida vadībā. Pēcpusdienā brīvais laiks pastāvīgai Malagas iepazīšanai.
3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.8:30 dosimies ar autobusu ekskursijā uz Granādu Tās laikā gida vadībā apskatīsim Alhambras piļu kompleksu un Granādu. Ap pl.13:30 kopīgas pusdienas Alhambras pils restorānā (iekļautas ceļojuma cenā). Ap pl.17 dosimies atpakaļ uz Malagu. Vakarā brīvais laiks atpūtai un patstāvīgai pilsētas iepazīšanai.
4.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9 ar autobusu dosimies pilnas dienas ekskursijā uz Rondu un Setunil de la Bodega. Ekskursijā mūs pavadīs gids. Apmeklēsim vīna darītavu netālu no Rondas. Malagā plānots atgriezties ap pl.18:30. Vakarā brīvais laiks atpūtai un patstāvīgai Malagas iepazīšanai.
5.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā pl.9:45 izrakstīšanās no viesnīcas. Ar transfēru dosimies uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu pl.11:55. Rīgā plānots atgriezties pl.17:20.

IR Kultūras ceļojums uz Andaluziju. Malagu, Granādu un Rondu - ceļojuma detalizēta programma.
Ligums_IR Kulturas ceļojums_2019

Ceļojumu var apmaksāt pa daļām. Vairāk informācijas un pieteikšanās [email protected] vai 67 281 588. Vietu skaits ierobežots.

AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.T-2018-23. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.31/000/000049/18.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
22. oktobris
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
FINANŠU BOOTCAMP. Seminārs ar Tomu Kreicbergu
29. oktobris
KRĪZES KOMUNIKĀCIJA. Darbnīca ar Olgu Kazaku
KRĪZES KOMUNIKĀCIJA. Darbnīca ar Olgu Kazaku
30. oktobris
KĀ BŪT IZCILAM LĪDERIM UN VIENLAIKUS NEIZDEGT? Darbnīca ar Ivo Ālmani
KĀ BŪT IZCILAM LĪDERIM UN VIENLAIKUS NEIZDEGT? Darbnīca ar Ivo Ālmani
5. novembris
Pasaules zvaigznes Elbas filharmonijā un Hamburga – PĀRDOTS!
Pasaules zvaigznes Elbas filharmonijā un Hamburga – PĀRDOTS!
5. novembris
PRODUKTA IEPAKOŠANA. Darbnīca ar Reinu Grantu
PRODUKTA IEPAKOŠANA. Darbnīca ar Reinu Grantu

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu